Įkraunama...
Įkraunama...

Kur gavote geriausią būsto paskolos pasiūlymą

Jeigu kalbant apie banko salygas tai man asmeniskai SEB'as pasirode normaliausias bankas paskolu klausimu. Swedas pasiule 0.3 proc palukanas, DNB turi kazkoki neaisku kintamaji apie kuri net vadybininke nesugebejo normaliai papasakot, Nordea g.gif susidare ispudis kad jie nelabai nori finansuoti nepastatytu butu. Vien pildant paraiska prase darbo sutarties, turimo kredito sutarties, mokejimo grafiku, galu gale banko israso kad turiu 15 proc. g.gif Sebas prieme sprendima be visu situ nesamoniu doh.gif nesuprantu kas per bankas jei pats nesugeba situ duomenu pasitikrinti per credit info biggrin.gif o del marzos, as su vadybininke del fikso nekalbejau, tai mes situ dalyku neisskyrem smile.gif bet manau susitarsim. blush2.gif nes mano projektas yra butent sebo finanasuotas ir sake jie lb suinteresuoti kad zmones finansuotusi pas juos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2015 11 13, 13:04)
del marzos, as su vadybininke del fikso nekalbejau, tai mes situ dalyku neisskyrem  smile.gif  bet manau susitarsim.  blush2.gif nes mano projektas yra butent sebo finanasuotas ir sake jie lb suinteresuoti kad zmones finansuotusi pas juos  smile.gif

tai marža pas Jus neišskirta? g.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2015 11 13, 12:36)
tai marža pas Jus neišskirta?  g.gif

kas as dar sutarties nepasirasiau smile.gif marza isskirta kintanciom, fiksui nurodytos bendro palukanos. O siaip as sutarti pasirasinesiu tik sausio pab tai dar nieko negaliu komentuoti ax.gif bet ir siaip mano situacija ten tokia ne is lengvuju o banko profesionalumas man lb patiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2015 11 13, 13:59)
kas as dar sutarties nepasirasiau  smile.gif  marza isskirta kintanciom, fiksui nurodytos bendro palukanos. O siaip as sutarti pasirasinesiu tik sausio pab tai dar nieko negaliu komentuoti  ax.gif bet ir siaip mano situacija ten tokia ne is lengvuju o banko profesionalumas man lb patiko  smile.gif

supratau 4u.gif bet po tokių straipsnių viršuje aš tik už maržos išskyrimą 4u.gif žodžiais netikėčiau, kad susitarsim ir pan.. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2015 11 13, 13:22)
supratau 4u.gif bet po tokių straipsnių viršuje aš tik už maržos išskyrimą 4u.gif žodžiais netikėčiau, kad susitarsim ir pan.. schmoll.gif

tai man niekas nesake kad susitarsim biggrin.gif o tokiu straipsniu yra apie kiekviena banka, tik nepatingekit pagooglinti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2015 11 13, 13:04)
Jeigu kalbant apie banko salygas tai man asmeniskai SEB'as pasirode normaliausias bankas paskolu klausimu. Swedas pasiule 0.3 proc palukanas, DNB turi kazkoki neaisku kintamaji apie kuri net vadybininke nesugebejo normaliai papasakot, Nordea g.gif susidare ispudis kad jie nelabai nori finansuoti nepastatytu butu. Vien pildant paraiska prase darbo sutarties, turimo kredito sutarties, mokejimo grafiku, galu gale banko israso kad turiu 15 proc.  g.gif  Sebas prieme sprendima be visu situ nesamoniu  doh.gif nesuprantu kas per bankas jei pats nesugeba situ duomenu pasitikrinti per credit info  biggrin.gif o del marzos, as su vadybininke del fikso nekalbejau, tai mes situ dalyku neisskyrem  smile.gif  bet manau susitarsim.  blush2.gif nes mano projektas yra butent sebo finanasuotas ir sake jie lb suinteresuoti kad zmones finansuotusi pas juos  smile.gif

Kadangi jie suinteresuoti, tad ir einasi lyg sviestu patepta wink.gif
Atsakyti
QUOTE(santi @ 2015 11 13, 13:49)
Kadangi jie suinteresuoti, tad ir einasi lyg sviestu patepta wink.gif

bet man nuo to tik geriau smile.gif ir jie net neprase pajamu pervesti pas juos g.gif
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2015 11 13, 15:09)
bet man nuo to tik geriau  smile.gif ir jie net neprase pajamu pervesti pas juos  g.gif

Merginos,kokius procentus gavot paskolai seb banke?mums sake 2.1 siai dienai.buvo 1.9 bet del teroro aktu atseit pradejo kilti pinigu kaina g.gif idomu kiek tame tiesos??ar gali bankininke mums uzkelti procentus?
Atsakyti
QUOTE(DOMINUKE @ 2015 11 20, 10:24)
Merginos,kokius procentus gavot paskolai seb banke?mums sake 2.1 siai dienai.buvo 1.9 bet del teroro aktu atseit pradejo kilti pinigu kaina g.gif idomu kiek tame tiesos??ar gali bankininke mums uzkelti procentus?

fiksas?
Atsakyti
gal galite pasidalinti ka reikia zinoti pasirasant buto perdavimo-priemimo akta?
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2015 11 20, 14:42)

5 metam man lyg sake fiksuota.bijau kad bankas gali mus prigauti.sakykit,i ka atkreipti demesi pasirasant sutarti su banku ir ko klausti?nelabai nusimanau tuose reikaluose.mes rinkomes berods anuiteto buda,nes pradzioj mokesim saugiau o kas menesi po bisky mazes mokejimai.idomu kokius dabar zmones renkasi mokejimo budus ir kokius procentus moka(su marza ir euriboru).
Atsakyti
QUOTE(DOMINUKE @ 2015 11 21, 02:12)
5 metam man lyg sake fiksuota.bijau kad bankas gali mus prigauti.sakykit,i ka atkreipti demesi pasirasant sutarti su banku ir ko klausti?nelabai nusimanau tuose reikaluose.mes rinkomes berods anuiteto buda,nes pradzioj mokesim saugiau o kas menesi po bisky mazes mokejimai.idomu kokius dabar zmones renkasi mokejimo budus ir kokius procentus moka(su marza ir euriboru).



Gal linijinis pas Jus? Mes tuo būdu mokėjimai su laiku mažėja.
Atsakyti