Įkraunama...
Įkraunama...

Kur gavote geriausią būsto paskolos pasiūlymą

QUOTE(brum @ 2015 11 23, 12:06)


Mes irgi Nordea fiksuotas ėmėm, tai marža atskirai įvardinta
Atsakyti
Seb fiksuotom palukanom marzos neisskiria, del tu ivykiu paryziuj mums nieko nesake, netgi nukrito fiksuotos palukanos pasirasant smile.gif tai neaisku, kodel vadybininke prigasdino, kad kazkas kyla
Atsakyti
QUOTE(brum @ 2015 11 23, 14:06)


Tai dėl to ir nurodyta marža, kad Nordea smile.gif SEB'as nenurodo.
Atsakyti
QUOTE(Zirzille @ 2015 11 23, 19:10)
Tai dėl to ir nurodyta marža, kad Nordea  smile.gif  SEB'as nenurodo.

tai taip, aš suprantu. bet vis tiek pasirašymo dieną sprendžia, koks bus galutinis fiksas, nes fiksą sudaro ir euribor, kuris nuolat kinta
Atsakyti
QUOTE(brum @ 2015 11 23, 20:37)
tai taip, aš suprantu. bet vis tiek pasirašymo dieną sprendžia, koks bus galutinis fiksas, nes fiksą sudaro ir euribor, kuris nuolat kinta


Seb ten neaiskus kintamieji, nes euribor vis dar minusinis ir staigiai tikrai nepasoks:)
Atsakyti
Sveiki, uzpildziau paraiska bustui isigyti keliuose bankuose. Bankas kuriame nesu ju kliente pasiule kintamas palukanas 1.75 proc, o kuriame esu ju kliente jau nemazai metu 2.1 proc. Kame cia beda, toks ispudis kad man mano bankas aplamai nenori suteikti paskolaos, ir specialiai uzsikele, kad tik is jus neimciau:(
Atsakyti
O kas imate kintancias palukanas, kas kiek laiko perskaiciuosite, kas 6 men ar 3 men? kazi kaip geriau daryti? gal per 6 men negali labai uzkilti g.gif
Atsakyti
Sveiki, imam paskola ir mes- seb siulo fixa 5m su 2.2 palukanom. Kaip manot, geros salygos? Pirma karta susidurem su bankais..
Atsakyti
QUOTE(aikstinga @ 2015 12 03, 11:44)
Sveiki, imam paskola ir mes- seb siulo fixa 5m su 2.2 palukanom. Kaip manot, geros salygos? Pirma karta susidurem su bankais..


Ar paskaitėt bent porą puslapių atgal?
Atsakyti
QUOTE(aikstinga @ 2015 12 03, 12:44)
Sveiki, imam paskola ir mes- seb siulo fixa 5m su 2.2 palukanom. Kaip manot, geros salygos? Pirma karta susidurem su bankais..


sveiki emem is sebo , fiksavom 5 metams, pasiule 1.9
Atsakyti
o kodel imate fiksuotas dauguma? ar kazka girdejote, kad gali kilti? Juk dabar pvz DNB leidzia pereiti is nefiksuotu i fiksuotas nemokant jokio mokescio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*magnifique* @ 2015 12 03, 22:52)
o kodel imate fiksuotas dauguma? ar kazka girdejote, kad gali kilti? Juk dabar pvz DNB leidzia pereiti is nefiksuotu i fiksuotas nemokant jokio mokescio ax.gif

čia gal kaip kiekvienas sumąsto dėl to fiksavimo ar nefiksavimo.. unsure.gif nėra manau, vieno gero būdo unsure.gif baisu man sebe su tuo fiksavimu doh.gif o DnB nedraugiškas pasirodė.. nepripažįsta senų namų ir reik jau 20 proc. jei senesnis nei 15 m..
Nordea ir swed - tokį nepalankų darbo laiką turi.. doh.gif
Atsakyti