Įkraunama...
Įkraunama...

Kur gavote geriausią būsto paskolos pasiūlymą

QUOTE(DOMINUKE @ 2015 11 21, 03:12)
5 metam man lyg sake fiksuota.bijau kad bankas gali mus prigauti.sakykit,i ka atkreipti demesi pasirasant sutarti su banku ir ko klausti?nelabai nusimanau tuose reikaluose.mes rinkomes berods anuiteto buda,nes pradzioj mokesim saugiau o kas menesi po bisky mazes mokejimai.idomu kokius dabar zmones renkasi mokejimo budus ir kokius procentus moka(su marza ir euriboru).


Aha, linijinis pas jus ne anuitetas. Anuitetu visą laikotarpį vienodą įmoką mokėtumėt wink.gif
Atsakyti
Mano fiksas irgi 2 proc pries dar visus ivykius smile.gif
Atsakyti
Buvom ir mes šiaip nuėję į Swedbanką prieš porą dienų, dar nieko neperkam. Apie teroro aktus irgi nekalbėjo smile.gif, daug maž sakė galim gauti maržą 1,6 su kintamom, paklausė kokie atlyginimai ir ar turim skolų. Aš šiuo metu dekrete, jei grįžčiau į darbą tai aceit galima dar 0,1 proc. nuderėt. Verta dėmesio?
Atsakyti
QUOTE(Junigeda @ 2015 11 21, 17:54)
Buvom ir mes šiaip nuėję į Swedbanką prieš porą dienų, dar nieko neperkam. Apie teroro aktus irgi nekalbėjo smile.gif, daug maž sakė galim gauti maržą 1,6 su kintamom, paklausė kokie atlyginimai ir ar turim skolų. Aš šiuo metu dekrete, jei grįžčiau į darbą tai aceit galima dar 0,1 proc. nuderėt. Verta dėmesio?

Man swedas 1.9 pasiule
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2015 11 21, 20:18)
Man swedas 1.9 pasiule

O gal yra neseniai pirkusiu busta?idomu kokie procentai marza ir euriboras buvo pirkimo diena.nes jie daug ka siulo,bet kai ateina laikas pasirasyti popierius tai prasideda visos bedos.
Atsakyti
QUOTE(DOMINUKE @ 2015 11 22, 14:26)
O gal yra neseniai pirkusiu busta?idomu kokie procentai marza ir euriboras buvo pirkimo diena.nes jie daug ka siulo,bet kai ateina laikas pasirasyti popierius tai prasideda visos bedos.

Bet as turiu banko sprenda. Ir sitas sprendimas galioja 3 menesius reiskias kad per 3 menesius pasirasant sutarti niekas nesikeis smile.gif pati dirbau banke kazkada.
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2015 11 22, 20:40)
Bet as turiu banko sprenda. Ir sitas sprendimas galioja 3 menesius reiskias kad per 3 menesius pasirasant sutarti niekas nesikeis  smile.gif pati dirbau banke kazkada.

Nu tai pries savaite as ir pasirasiau ta sprendima.bet man ji ten nieko gero nepasake tada,nes tipo viskas bus aisku ta siena kai pasirasinesim galutine sutarti.ir pinigu kaina sake skaiciuojasi tokia kokia buvo tasien kai sutarti pasirasai paskolos galutine.tai nesuprantu ar cia bankininke mane mausto ar kaip yra.nes penktadieni paskambinus pasake greiciau tvarkykites paskola nes del ivykiu prancuzijoj kyla procentai ar pinigu kaina dabar nepamenu.
Atsakyti
QUOTE(DOMINUKE @ 2015 11 22, 21:59)
Nu tai pries savaite as ir pasirasiau ta sprendima.bet man ji ten nieko gero nepasake tada,nes tipo viskas bus aisku ta siena kai pasirasinesim galutine sutarti.ir pinigu kaina sake skaiciuojasi tokia kokia buvo tasien kai sutarti pasirasai paskolos galutine.tai nesuprantu ar cia bankininke mane mausto ar kaip yra.nes penktadieni paskambinus pasake greiciau tvarkykites paskola nes del ivykiu prancuzijoj kyla procentai ar pinigu kaina dabar nepamenu.

tai tik euribor kyla, marža nesikeis, jei turite jau banko sprendimą. tą dieną kai pasirašysit, užfiksuos tos dienos euribor ir kitas palūkanų perskaičiavimas bus tik po 3, 6 ar kaip pasirinksite mėnesių.
Atsakyti
QUOTE(brum @ 2015 11 22, 23:08)
tai tik euribor kyla, marža nesikeis, jei turite jau banko sprendimą. tą dieną kai pasirašysit, užfiksuos tos dienos euribor ir kitas palūkanų perskaičiavimas bus tik po 3, 6 ar kaip pasirinksite mėnesių.


Kiek suprantu, ji ima fiksuotas, jose marza, euribor neisskiriama, todel atseit del teroru didina fiksuotas palukanas.
Atsakyti
QUOTE(Austuja @ 2015 11 22, 22:19)
Kiek suprantu, ji ima fiksuotas, jose marza, euribor neisskiriama, todel atseit del teroru didina fiksuotas palukanas.

hm, mes irgi ėmėm fiksuotas, bet tai vis tiek žinojom tik maržą, o pasirašymo dieną jau galutinai užfiksavo 4 metų euribor. nu kažkaip taip
Atsakyti
QUOTE(brum @ 2015 11 23, 00:47)
hm, mes irgi ėmėm fiksuotas, bet tai vis tiek žinojom tik maržą, o pasirašymo dieną jau galutinai užfiksavo 4 metų euribor. nu kažkaip taip


Kuriame banke ėmėt? SEB'e?
Atsakyti
QUOTE(Zirzille @ 2015 11 23, 11:44)
Kuriame banke ėmėt? SEB'e?

Nordea
Atsakyti