Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros XXII tema

QUOTE(zuzla @ 2015 11 17, 11:04)


galbūt priežiūra buvo netinkama, kad augalas nežydėjo. pas mane falenopsiai nežydėjo po kelis metus, visus atidaviau mamai - visi žydi be perstojo.


va va, atrodo myli, rūpinies, o pas kitus ir be tos priežiūros sukrauna ohohoho kokias kekes žiedų blink.gif
Na labai skųstis negaliu, falenopsiai šiemet žydi, užtai liežuvių hibridai kantrybę išbando. Bulvė, kai gera bulvė, o žiedų pššš.. matyt pergerai gyvena lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Amise @ 2015 11 17, 17:29)
va va, atrodo myli, rūpinies, o pas kitus ir be tos priežiūros sukrauna ohohoho kokias kekes žiedų  blink.gif

Na labai skųstis negaliu, falenopsiai šiemet žydi, užtai liežuvių hibridai kantrybę išbando. Bulvė, kai gera bulvė, o žiedų pššš.. matyt pergerai gyvena  lotuliukas.gif


na, su priežiūra, mama labai myli gėles ir rūpinasi, bet matyt kitaip smile.gif

matyt smile.gif bandyčiau statyt prie balkono durų, t.y. kur vėsiau ir šviesiau, rečiau laistyti (nes vėsiau), ir laukti žiedynstiebio.
Atsakyti
turejau 3 baltus falenopsius, kurie zydejo istisai, pas mama nudziuvo viskas, dabar turiu viena mini falenopsi, zydejo ilgai , dabar vel laukiu ziedu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2015 11 20, 14:26)
turejau 3 baltus falenopsius, kurie zydejo istisai, pas mama nudziuvo viskas, dabar turiu viena mini falenopsi, zydejo ilgai , dabar vel laukiu ziedu  ax.gif


Sekmės laukiant žiedų kai sulauksit būtu gerai kad ir nuotraukėle atsiųstumėt. ax.gif
Atsakyti
Sveikos orchideju myletojos smile.gif turiu klausimeli, mano orchideja pamiso, isleido 6 augliukus, tik klausimas kada as galiu juos nuskinti? ant kai kuriu jau sakneles yra, ar dar reikia laukti? smile.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Aš, asmeniškai, turbūt visus palikčiau ten kur dabar yra. Turėtų būt įspūdingas vaizdelis, kai visi sumastys žydėt bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Emukas21 @ 2015 11 23, 16:59)
mano orchideja pamiso,
***
isleido 6 augliukus, tik klausimas kada as galiu juos nuskinti? ant kai kuriu jau sakneles yra, ar dar reikia laukti? smile.gif
Ne pamišo, tik pasistengė nudžiuginti. biggrin.gif
***
Nieko nedaryt, laukti. Bus jėga, kai visos suvešės. thumbup.gif
Atsakyti
Gerai vadinas lauksiu smile.gif
Atsakyti
tik reikia nepamiršti "pamaitinti", nes motininiam augalui gali neužtekti jėgų visus ūglius pilnaverčiais augalais išauginti.
o kaip ir kada atskirti keikius, jūsų atveju ūglius, buvo nemažai kalbėta prieš tai buvusios temos pabaigoje, yra info ir pirmoje šios temos žinutėje.
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2015 11 23, 19:12)
tik reikia nepamiršti "pamaitinti", nes motininiam augalui gali neužtekti jėgų visus ūglius pilnaverčiais augalais išauginti.
o kaip ir kada atskirti keikius, jūsų atveju ūglius, buvo nemažai kalbėta prieš tai buvusios temos pabaigoje, yra info ir pirmoje šios temos žinutėje.


Aciu perziurejau tuos video, radau video kaip apdulkinti orchidejas, esat kuri bandzius? smile.gif pas mane siuo metu tik viena zydi, neturiu su kuo paeksperimentuoti smile.gif
Atsakyti
Sveikutes gal man pagelbesit. rolleyes.gif

mano viena orhideja po ilgo laiko pradejo leisti nauja stieba, tiesa labai jau plonuti, vakar pastebejau kad virsunele (sonine skrotele labiau prie pat virsuneles) pradejo lyg dziuti (tik pats pats galiukas) ir pasidare tokia rusva...nzn kas nutiko kas tai per zenklas? siuo metu netresiu, mazai laistau, pastatyta ji ant popietines palanges, kenkeju jokiu neradau, nusvilti sauleje negalejo nes anksti temsta ir saule ir ja tiesiai nesviecia...temp nakti apie 17.5 diena iki 22. dregnumas apie 60-70..orines saknys tvarkoj, lapai tvirti blizgus...

ar patartumet kazka man jai daryti ar palikti kaip yra ir tiketis geriausio...
blush2.gif

aciu atsakiusioms 4u.gif

atsiprasau uz foto kokybe gal bus kas matyti... mirksiukas.gif

[URL=http://[URL=http://s262.photobucket.com/user/SqeezeHRD/media/untitled4.png.html]user posted image

user posted image]My Webpage[/URL]

user posted image]My Webpage[/URL]
Atsakyti
QUOTE(SquezeeHRD @ 2015 11 24, 02:18)
Sveikutes gal man pagelbesit. rolleyes.gif

mano viena orhideja po ilgo laiko pradejo leisti nauja stieba, tiesa labai jau plonuti, vakar pastebejau kad virsunele (sonine skrotele labiau prie pat virsuneles) pradejo lyg dziuti (tik pats pats galiukas) ir pasidare tokia rusva...nzn kas nutiko kas tai per zenklas? siuo metu netresiu, mazai laistau, pastatyta ji ant popietines palanges, kenkeju jokiu neradau, nusvilti sauleje negalejo nes anksti temsta ir saule ir ja tiesiai nesviecia...temp nakti apie 17.5 diena iki 22. dregnumas apie 60-70..orines saknys tvarkoj, lapai tvirti blizgus...

ar patartumet kazka man jai daryti ar palikti kaip yra ir tiketis geriausio...
blush2.gif


Pirmoje dienos pusėje reikia sakyčiau papurkšti augaliuka. O jei vazonas per mažas irgi kartais džiūna bet džniau tai krenta į šona kokį kur šviesiau. Sakyčiau papurškite augaliuka turėtų padėti. 4u.gif Bet bijau suklaidinti sakyčiau reikia daugiau nuomonių. ax.gif
Atsakyti