Įkraunama...
Įkraunama...

Nesudėtingi, bet labai įdomūs patiekalai

QUOTE(due drops @ 2011 03 30, 02:12)
Tikrai nededu biggrin.gif .Kepiau daug kartu-nebyrejo 4u.gif


Aciu 4u.gif Paklausiau tik todel, kad kaip ir daugelis kepu panasius kepsniukus su vistiena, ir ten dedamas ir kiausinis. Na bet jei nereikia, tai dar geriau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(noriu zinoti @ 2011 03 30, 17:37)
Aciu 4u.gif Paklausiau tik todel, kad kaip ir daugelis kepu panasius kepsniukus su vistiena, ir ten dedamas ir kiausinis. Na bet jei nereikia, tai dar geriau smile.gif

As ir su vistiena nededu.Aisku kiekviena turi savo recepta,bet as kazkaip nepasigendu kiausinio 4u.gif
Atsakyti
Neseniai bandžiau pagal Beatos receptą vištienos suktinukų išsikepti, lengvas ir skanus receptukas
Į vištienos filė susukti abrikosai, o iš išorės kumpis

user posted image
Atsakyti
Kiaulienos suktinukai su grybais kopustuose.

Sprandine susipjaustome kaip karbonadui,pamusame,istriname prieskoniais ir paliekame marinuotis.Nuskutame bulves,pjauname per puse,barstome prieskoniais ir patepame aliejumi.Nuo kopusto atskiriame tiek lapu,kiek turime mesos gabaliuku,kuo didesni lapai tuo geriau.Ant kopusto lapo dedame kiaulienos gabaliuka.Ant kiaulienos beriame grybu (as naudojau apvirtus saldytus) ir susukame suktinuka.Jau susukta kiauliena vyniojame i kopustlapi ir sukabiname kopustlapi dantu krapstukais.
Suktinukus ir bulves dedame i rankove ir ipilame puse puodelio sultinio.Kepame 200 laipsniu orkaiteje apie valanda.
Atsakyti
QUOTE(GabiSima @ 2011 10 21, 18:32)
Neseniai bandžiau pagal Beatos receptą vištienos suktinukų išsikepti, lengvas ir skanus receptukas
Į vištienos filė susukti abrikosai, o iš išorės kumpis


Kaip tik planuoju vis tokius pasigaminti thumbup.gif
Aš esu gaminus tokius pat tik viduj sūris, irgi skanu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pupune @ 2011 11 28, 21:45)
Kaip tik planuoju vis tokius pasigaminti  thumbup.gif
Aš esu gaminus tokius pat tik viduj sūris, irgi skanu  mirksiukas.gif

as dedavau surio cesnako ir majonezo (arba sviestuko) thumbup.gif dar morkyciu galima ir visokiu kitokiu darzoviu.
Atsakyti
sveikos ,noreciau pasiuliti kugeli su paprikom .tarkuojant bulves sutarkavau ir paprika ,o visa kita tas pats.gavosi labai skanu ir spalva idomi .tikiuosi tokio dar nebuvo.
Atsakyti
QUOTE(Adera @ 2011 12 02, 00:32)
sveikos ,noreciau pasiuliti kugeli su paprikom .tarkuojant bulves sutarkavau ir paprika ,o visa kita tas pats.gavosi labai skanu ir spalva idomi .tikiuosi tokio dar nebuvo.

Kaip ydomiai, su paprika smile.gif pirma karta tenka girdeti! man labai skanu, kugelis su varse ir morkom. Tarkuojant bulves ir keleta morku sutarkuokite ta pacia tarka, ir ymaisykite varskes smile.gif Labai skanus! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Adera @ 2011 12 02, 00:32)
sveikos ,noreciau pasiuliti kugeli su paprikom .tarkuojant bulves sutarkavau ir paprika ,o visa kita tas pats.gavosi labai skanu ir spalva idomi .tikiuosi tokio dar nebuvo.


Aš darydama kugelį įtarkuoju moliūgo, labai skaniai gaunasi, šeimyna kerta, net ausys linksta thumbup.gif
Atsakyti
Puikus receptas penktadieniui - druskoje kepta žuvis Receptas - tikrai lengva ir labai skanu!
Atsakyti
Nezinau ar i tema bet neseniai pasigaminau toki patiekala, buvo likusios bulvu koses nuo vakar , nedidelis kiekis kad is jo butu kanors pagaminti , tada nusiskutau 3 bulves (zalias), jas sutarkavau per bukorine tarka , viska sumaisiau :bulviu kose ir zalias tarkuotas bulves, 1 kiausinis ir prieskoniai, nedidelis kiekis miltu (2-3 saukstai). Tada beliko tik kepti keptuveje suformavus blynukus. Juos dar pavoliojau dziuveseliuose . Mano seimynai labai patiko.
Atsakyti
QUOTE(Daivulyte @ 2012 01 03, 21:29)
Nezinau ar i tema bet neseniai pasigaminau toki patiekala, buvo likusios bulvu koses nuo vakar , nedidelis kiekis kad is jo butu kanors pagaminti , tada nusiskutau 3  bulves (zalias), jas sutarkavau per bukorine tarka , viska sumaisiau :bulviu kose ir zalias tarkuotas bulves, 1 kiausinis ir prieskoniai, nedidelis kiekis miltu (2-3 saukstai). Tada beliko tik kepti keptuveje suformavus blynukus. Juos dar pavoliojau dziuveseliuose . Mano seimynai labai patiko.

gera idėja bigsmile.gif reikės išbandyti 4u.gif o su kuo valgėt? grietine, kokiu nors padažiuku? g.gif
Atsakyti