Įkraunama...
Įkraunama...

Nesudėtingi, bet labai įdomūs patiekalai

QUOTE(Rose Prick @ 2011 03 04, 22:55)
aš darau panašiai, tik su vištienos krūtinėle, labai skaniai gaunasi  drinks_cheers.gif


Darau ir aš - ir iš vištienos krūtinėlės, ir iš kiaulienos, skanu:)
Atsakyti
sveikutes,
Gal kas turite recepta kur kinieciu restoranuose gamina vistiena su saldziarugsciu padazu? Vadinasi "vysniu formos vistiena". Radau panasiu receptu,bet tokio pat nerandu sad.gif lauksiu pasisakymu 4u.gif va tokia:
user posted image
Atsakyti
Sveikos, tikrai tema thumbup.gif Tikiuosi ir aš kada nors galėsiu joje pasireikšti lotuliukas.gif

Na, o dabar, prisiskaičius receptukų, reikia nuspręst nuo kurio pradėt ragaut biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(GabiSima @ 2011 10 21, 18:32)
Neseniai bandžiau pagal Beatos receptą vištienos suktinukų išsikepti, lengvas ir skanus receptukas
Į vištienos filė susukti abrikosai, o iš išorės kumpis

Aš dariau su keptom morkom ir svogūnais .Kitą kartą su porais ir paprikom - va šitas varijantas laabai patiko thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki, pirmas mano post'as, bet skaiciau tema ir man regis tokiu salotu dar nebuvo, labai paprastos bet labai labai skanios wub.gif
taigi reikes
1 varskes surio
puse poro (baltos dalies)
rukytos zuvies (as naudoju saltai rukyta skumbre, bet sako tinka bet kokia)
majonezas

suri sutarkuoti per buroline tarka, pora ir zuvi susmulkinti ir ideti majonezo smile.gif

Skanaus

Tinka ant paskrudinto prancuzisko batono riekuciu, ar tosteryje sumustiniu duonos, kiti dar kukuruzu deda konservuotu, bet man be ju skaniau .... nestuke.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DropSea: 13 sausio 2012 - 11:53
Idomus derinys, reiks kada pabandyt kai turesiu lisnos zuvies, nes mes dazniausiai ja valgom paprastai, niekuom negardinta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(DropSea @ 2012 01 13, 12:51)
Sveiki, pirmas mano post'as, bet skaiciau tema ir man regis tokiu salotu dar nebuvo, labai paprastos bet labai labai skanios  wub.gif
taigi reikes
1 varskes surio
puse poro (baltos dalies)
rukytos zuvies (as naudoju saltai rukyta skumbre, bet sako tinka bet kokia)
majonezas

suri sutarkuoti per buroline tarka, pora ir zuvi susmulkinti ir ideti majonezo smile.gif

Skanaus

Tinka ant paskrudinto prancuzisko batono riekuciu, ar tosteryje sumustiniu duonos, kiti dar kukuruzu deda konservuotu, bet man be ju skaniau ....  nestuke.gif  thumbup.gif

man kazko nesiderina ,varskes suris su poru o dar zuvim cool.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(DropSea @ 2012 01 13, 12:51)
Sveiki, pirmas mano post'as, bet skaiciau tema ir man regis tokiu salotu dar nebuvo, labai paprastos bet labai labai skanios  wub.gif
taigi reikes
1 varskes surio
puse poro (baltos dalies)
rukytos zuvies (as naudoju saltai rukyta skumbre, bet sako tinka bet kokia)
majonezas

suri sutarkuoti per buroline tarka, pora ir zuvi susmulkinti ir ideti majonezo smile.gif

Skanaus

Tinka ant paskrudinto prancuzisko batono riekuciu, ar tosteryje sumustiniu duonos, kiti dar kukuruzu deda konservuotu, bet man be ju skaniau ....  nestuke.gif  thumbup.gif

man labai skanu - tk mes darom su karsto rukymo zuvimi
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2012 01 14, 17:15)
man kazko nesiderina ,varskes suris su poru o dar zuvim  cool.gif  rolleyes.gif


na man kol neparagavau irgi nesiderino rolleyes.gif
Atsakyti
Labai skani užtepėlė - tiek ant skrudintos bulkos, tiek ant karštos bulvės :

pusė silkės
70 g sviesto
100 g lydyto sūrio
1 virta morka
Viską sumalti arba sutrinti blenderiu. Galima tepti iškart, galima palaikyti šaldytuve (uždarytame inde nesugenda apie 5-6 dienas) - tada sustingsta kiek, kaip kastinis panaši konsistensija gaunasi... Skanaus 4u.gif
Atsakyti
Zuvies skonio vistiena su darzovemis.
Vistienos file susipjaustome nelabai dideliais gabaliukais ir kelias valandas pamarinuojame su sojos ir zuvies padazais.Pamarinavus,visus gabaliukus pavoliojame krakmole ir kepame aliejuje ant nedideles ugnies.
Jamar meksikietiskas salotas
http://www.sveikasva...341_cropped.jpg
su visu skysciu supilame i puoda.Pagal skoni ipilame sojos padazo bei zuvies padazo.Darzoves uzverdame ir iskart sudedame vistienos gabaliukus.Sudejus vistiena-iskart isjungiame.
Garnyrui l.tinka ryziai apkepti su kiausiniu biggrin.gif
Atsakyti
[quote=GabiSima,2011 10 21, 18:32]
Neseniai bandžiau pagal Beatos receptą vištienos suktinukų išsikepti, lengvas ir skanus receptukas
Į vištienos filė susukti abrikosai, o iš išorės kumpis

Planuoju daryti vistienos suktinukusi, idarytus pievagrybiais ir suriu, tik kadangi nesu darius, tai iskilo klausimas, i kelis gabaliukus reikia isdalinti krutinele suktinukui, kad nebutu per storas gabalas ar per plonas ir ar reikia krutinele perpjauti per puse?
Atsakyti