Įkraunama...
Įkraunama...

Sluoksniuotos tešlos gaminiai

Vakar isbandziau sluoksniuota bemiele tesla pirma karta thumbup.gif Dariau bandeles su spinatais ir rikotos suriu thumbup.gif

Reikes isbandyti kazka su mesyte bigsmile.gif

Atsakyti
Labai greitas patiekalas:
Iškočioji, supjaustai tešlą 7x7 stačiakamiais, įvinioji pienišką dešrelę ir kepi orkaitėje kol iškepa.
Atsakyti
QUOTE(grom @ 2012 05 23, 23:56)
Labai greitas patiekalas:
Iškočioji, supjaustai tešlą 7x7 stačiakamiais, įvinioji pienišką dešrelę ir kepi orkaitėje kol iškepa.


Na mes kanadgi "sasysku" nevalgom blush2.gif Tai si karta bandziau tokias kaip mini picas, dejau padazo pamidoru su majonezu maisyta, kalakuto ir daug surio (vaiko prasymu smile.gif )

Labai skanu, dabar vienas megstamiausiu seimos patiekalu tai is sios teslos thumbup.gif
Atsakyti
Paskutiniu metu pamėgau:

Varškė+kiaušinis+šiek tiek grietinės, raudonėlis, prieskoniai, tepti ant tešlos, apdėlioti pomidorais, iškepus papuošti baziliko lapeliais.

O vakar ant tešlos tepiau sūris+kumpis+majonezas+petražolės, tai supjausčius tokie kaip maži piciukai išėjo, labai skanu irgi wub.gif
Atsakyti
sveikos,

nepamenu, gal jau ir rašiau, jog šį savaitgalį dukros 1. gimtadienio proga ketinu iškpeti iš šios tešlos sausainiukų su įvairiais įdarais: vištiena su slyva, obuoliu su cinamonu, krabo lazdele, gal dar varške. tik vat nežinau, kaip su vištiena- dėti žalią ar virtą? nes manau, kol iškeps ta tešla, vištiena, kad ir mažas gabaliukas, vargiai ar spės iškepti....
o su krabo lazdele bandėte kas nors?
ar verta bandyti? kažin kaip skonis? ar dėti dar kokių prieskonių?
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2012 05 24, 12:12)
ar verta bandyti? kažin kaip skonis? ar dėti dar kokių prieskonių?


Aš vištieną prieš tai apkepčiau, manau ir skaniau gausis ir garantuotai pavyks.
Keptos orkaitėje krabų lazdelės skonis man schmoll.gif Bet esu bandžiusi kitaip: slokniuotą tešlą supjausčiau stačiakampiais ir paprastai iškepiau orkaitėje, kai ji iškepė - išsipūtė gavosi kaip slokniuoti pyragėliai. Tuo pyragėlius atvėsinau, stačiakampius perplėšiau į dvi dalis (horizontaliai), labai lengvai atsiskyrė, nes tešla sloksniuota. Pasidariau tokį įdarą: smulkintos krabų lazdelės, smulkiai tarkuotas sūris, įspaustas česnakas, sumaišyta su majonezu. Ta košele pertepiau atskirtus pyragėlius. Tepiau ant apatinio sluoksnio ir "užvožiau" viržutiniu. Buvo labai skanu. cool.gif gal pabandykit tokį variantą.
Atsakyti
QUOTE(Kolibris* @ 2008 09 26, 15:02)
Viską perskaičiau bet įdaro kokį aš gaminu neradau.Darau pyragėlius su tunu.
Reikia konservuotų tunų savo sultyse(jei su aliejumi bus per riebu),į juos dedu žalią smulkiai pjaustytą svogūną ir įmušu kiaušinį,viską sumaišyti ir dėti į tešlą.
Man laaaaabai skanu  thumbup.gif

Laba diena, o kokios formos tuos pyragėlius daryti, kad tunas neišbėgtų, na sultys iš jo?
Atsakyti
QUOTE(due drops @ 2011 05 25, 15:40)
As irgi pagrinde nesaldzius kepu.Labai skanu kai lieka troskinio (mesa su darzovem) sudet kaip idara pyrageliams  biggrin.gif



Sveiki,

Jei turiu faršo.. ir jį pakepčiau su morkyte ir svogūniuku. ir suvyniočiau įdaro į tešlą. Gautųsi tokie pyragėliai.
Bet ką padaryti, kad nebūtų sprangu?
Atsakyti
QUOTE(mylima2007 @ 2012 06 12, 17:49)
Sveiki,

Jei turiu faršo.. ir jį pakepčiau su morkyte ir svogūniuku. ir suvyniočiau įdaro į tešlą. Gautųsi tokie pyragėliai.
Bet ką padaryti, kad nebūtų sprangu?


Nebus sprangu mirksiukas.gif -juk ne sausai pakepinsit-su aliejuku ar sviestuku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ELlJA @ 2012 05 24, 13:08)
Aš vištieną prieš tai apkepčiau, manau ir skaniau gausis ir garantuotai pavyks.
Keptos orkaitėje krabų lazdelės skonis man  schmoll.gif  Bet esu bandžiusi kitaip: slokniuotą tešlą supjausčiau stačiakampiais ir paprastai iškepiau orkaitėje, kai ji iškepė - išsipūtė gavosi kaip slokniuoti pyragėliai. Tuo pyragėlius atvėsinau, stačiakampius perplėšiau į dvi dalis (horizontaliai), labai lengvai atsiskyrė, nes tešla sloksniuota. Pasidariau tokį įdarą: smulkintos krabų lazdelės, smulkiai tarkuotas sūris, įspaustas česnakas, sumaišyta su majonezu. Ta košele pertepiau atskirtus pyragėlius. Tepiau ant apatinio sluoksnio ir "užvožiau" viržutiniu. Buvo labai skanu.  cool.gif gal pabandykit tokį variantą.

Elija super sugalvojote, butinai isbandysime 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės. Nutariau ir aš parašyti savo kepimo būdą iš bemielės tešlos. Aš darau su ŽUVIM . Žuvį pasirenkame pagal skonį,tik neriebę. Bandžiau su karpiu,bet buvo per riebu. Tai va, ant atšildytos bemielės tešlos nedidelio lakšto krašto dedu atšildytą žuvies file ( aš renkuosi jūros lydeką ) apibarstau pasirinktais prieskoniais. Ant žuvies dedu pakepintas daržoves, tai būtų burokine tarka tarkuotos morkos ir gumbiniai salierai,grežinėliais pjaustyti ropiniai svogūnai arba porai. Daržoves kepant paprieskoniuojam. Ant žuvies su daržovėmis dedu majonezo, tuomet žuvis būna sultingesnė. Tešlos tuščią kraštą užlenkiu ant įdaro ir sulipdau tešlos kraštus (kraštus galima patepti kiaušinio baltymu,tuomet tikrai neatšoks), gaunasi stačiakampis kepsniukas. Kepsnius dedu į skardą išteptą aliejumi ir aptepu kiaušinio baltymu. Skardą dedu jau į įkaitintą orkaitę ir kepu maždaug 40 min. 180 laipsnių temperatūroje. Prie kepsnių patiekiu šviežių šampinjonų padažą. 4u.gif Šį patiekalą mėgsta visa mano šeima. Jį dariau ir baliui kaip karštą patiekalą ir sulaukiau daug pagyrų. Kol nebuvo atsiradę sluoksniuotos tešlos, šį receptą darydavau folijoj, bet tešloje skaniau. Tikiuosi kas nors išbandysit šį patiekalą, SKANAUS biggrin.gif
Atsakyti
labas, o kaip reikia kildinti mieline tesla? buvo kazkada akcija atrakcija, tai griebiau visu rusiu, ziuriu dabar uzsilikus butent mieline...ant pakuotes raso ta pati kaip ir tu anu. paprotinkit mergaites 4u.gif noriu kazkokiu uzkandeliu su kumpiu, kad prie alaus tiktu, kazin kaip suvynioti? galvoju gerai kad butu dideli lakstai o ne lapeliai, o kaip dabar graziai padaryt?
O jeigu nevynioti, o is teslos mini picukes padaryt, ant ju idara, o virsaus niekuom neuzdengt jau, kazin gausis? Bandzius tai tik bulkutes su uogienes idaru, o tokiu ''atviru'' nea...
Tai ar reiketu jau paruostas tas picukes, tepti kiausinio plakiniu?
beje, ar reikia pakociot kazkiek, ir, jei noriu apvalainu, tai likusios teslos jau neis panaudot, nu ta prasme ja paminkius ir vel pakociojus kazin jau butu blogai?

ir...ar is vakaro paruosti uzkandeliai, bus taip pat skanus, ar geriau ruost ciut ne pries pat vartojima?
Atsakyti