Įkraunama...
Įkraunama...

Vokietijos lietuvaitės

QUOTE(KolJe @ 2016 01 23, 13:51)
Bet koks sunkus ju darbas, klase suvaldyti doh.gif Kiek nervu kainuoja. Pas mus antra diena ateina 4 vaikinukai 12 metu, tai specialiai nervina mus, pridaro nesamoniu, vakar wc prim..ant grindu ir ka tu jiems, ziuri i akis ir zvengia. Leistu kas, sugrusciau nosi i ta bala  tongue.gif O yra,tokiu kur per pamokas plavineja ar nieko nedaro. dabar gi visiska laisve, pasako as neturiu noro daryt ND ir ka tu nepriversi,nes sedi net i rankas piestuko nepaima,arba susipakuoja ir iseina... Man dabar siulo i mokykla darbintis, sakau ne ne,nenoriu, jau geriau as i darzeli eisiu,jame aisku irgi nekrapstysi nosies,bet vistiek kitoks nervu grauzimas biggrin.gif
Logika,kaip tau sekasi??

Viskas kaip ir neblogai. Patinka vis dar rolleyes.gif jo darželyje viskas kitaip. Algos irgi netokios smile.gif
Moccho, kodėl nenori ieškoti kito darbo? Kas trukdo?
Atsakyti
Tybuka,ar pameni dabo buvusiame darbe kaip tau nervus istampe,nereikia bei mokyklos.

Manasis ir po nuostabiu sefu Londone,grizes tapo selbständing,sau sefas...bet kaip ir visur ne viskas gelemis klotas.

Rasa,gera taktika sugalvojaii thumbup.gif
Visiems mokytojams reikia taktika atrast,kad nepradetu ant galvos lipt.Tas pats galioja ir bet kuriame darbe ax.gif
Papildyta:
logika,as labai gerai atsimenu kiek moocho cv issiunte,kol rado si darba.

Del kiekvieno atsiradusio sunkumo,neiseisi juk is darbo,kad ir Kolje del nevaldomu slapinanciu 12-meciu paaugliu...
Atsakyti
Faktas, kad visur yra visko, tik klausimas kiek galima leisti, kad belenkiek atsiprašant kakotu ant galvos? Ne veltui tiek daug žmonių suserga visokiom ligom, nes belenkaip ir belenkiek dirba...
Atsakyti
As tai pati prie sesliuju, tik kai jau labai labai budavo sudetinga, tai ieskodavau ka kitko. O mano vienas studiju draugas sakydavo, kad niekad nereik per ilgai uzsibut vienam darbe del paties saves. Jo akim su laiku dingsta pasitenkinimas darbu ir nera tobulejimo, tai jis kas du trys metai keisdavo darbus ir mano akim labai sekmingai karjera padares.

Keliasi nauji kaimynai, tai vis girdisi grezimo darbai, mergytes akys tik uzsimerkia ir vel atsimerkia, kai isgirsta grezima, likom be pietu miego smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolitka@yahoo.com: 23 sausio 2016 - 17:58
Gyvenimas sudetingas dalykas,sakau darbe reikia but aktorium,kad isgyvent,darba islaikyt ax.gif

jolitka,mano mazyle ir be pietu.Atejo puseserr i svecius,tai namuose ramba zamba vyko.

Kas darba liecia,viesbuciuose ir norint auksciausia posta pasiekt,reikalavimai ne tik skirtinguose viesbuciuose dirbti,bet ir pagridautinai ivairiausiuose pasaulio kampeliuose.
Jei pateksi i kokia viesbucio grandine kaip Ritz Carlton,tai be didziausiu pastangu gausi darba ar Karibuose ar Singapure....
Atsakyti
Logika, Tybuka, tai as jau seniai ieskausi. Ziuriu kas dvi dienas skelbimus. Bet beda tame, kad mano sferoje ir mano kvalifikacijai visai nieko nera. Visai. O vw isvis nauju darbuotuju nepriima. Todel ir galvoju, gal kazka naujo daryti...tuo labiau kad, pati jauciu, kad nebetobuleju. Man patinka mokytis kazka naujo. Dabar stoviu vietoje protine prasme, o psichologiskai deja daug streso. Tai todel esu apmastymuose..


Ir aaaaaaa gavom su drauge bilietus i Tomorrowland, jau taip rankos drebejo uzsakinejant, galvojau pz nebeliks biggrin.gif juhuuuuu
Atsakyti
addicted, cia apie ta paroda http://www.kunsthall...-paul-gaultier/

Kaimo dama, nuejus i Andre Rieu puslapi, visos turne datos, yra ir Ulme, Stutgarte.

moocho, paziurejau internete, koks fainas festivalis thumbup.gif
Atsakyti
Pasaka,siuuupet thumbup.gif wub.gif ispudinga

Moocho,man ir patiktu sis festivalis? Esi jau ten buvusi?

Dalinkites visokiais sou ir renginiais.Labai idomu suzinot thumbup.gif
Atsakyti
Kad gyvenimas sudėtingas dalykas tai ir taip aisku.. O ta aktoryste taip ir priveda prie visokiu burnoutu..


Bleeeee, gaila neturiu bokso kriaušes namie, jau kaip ėda nervus maniskio tėvai.. Siandien buvom pakviesti i svečius bendrai (tik niekaip nesuprantu kodel būtinai ir tėvus kviesti reikia mus kviečiant), tai maniau tikrai nebeišlaikysiu.. Viskas ale juoko formoj sakoma, bet vistiek žinau, kad ištikrųjų jie taip ir galvoja ka sako.. Vienzo, niekas nepasikeis nuo kalbu, bet kraujas verda.. O kad blogiausia tai mes su B dėl to ir pykstamės labiausiai, kad tėvai kišasi.. Nu žodžiu išsiliejau doh.gif cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tybuka: 24 sausio 2016 - 00:06
Nusuprantu kaip sunku. Bet tu gali!! Reik laiko kol iprasi nereaguot 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(moocho @ 2016 01 23, 20:52)
Logika, Tybuka, tai as jau seniai ieskausi. Ziuriu kas dvi dienas skelbimus. Bet beda tame, kad mano sferoje ir mano kvalifikacijai visai nieko nera. Visai.

Nuo vasario men. turetu padauget skelbimu. Pries Naujus ir po Nauju stilis darbo seklbimuose buna.
Atsakyti
Tybuka,kas jiems ten neitinka? Religija,kulturos skirtumai,kad nedirbi?

Labai patiko pasakymas:vakar darbe ieskojau teisybes,siandien ieskau darbo.
Kaip MB brolis nemokedamas nutylet,keicia darba po darbo...

As aisku ne apie mobbinima darbe,saves iki burnout tikrai neaukot...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo addicted: 24 sausio 2016 - 00:56