Įkraunama...
Įkraunama...

Vokietijos lietuvaitės

user posted image

Cia Kanz suknele is Zalando ir yra daug graziu maikuciu,svarkelis is tos serijos.Ziema nebuvo is Kanz ko pirkt,nepatiko neikas.

Jei prie tos pacios temos,tai pasirodysiu ka teko sumedzioti per amazon ispardavima
catimini suknele,bet kas nepatiko,kaip ziemai plona,tik sijonas pasiltintas,jeigu taip is vis pavadint galima,is dvieju daliu

user posted image

Daugiau neberodysiu,sakysit,ligone lotuliukas.gif

Orkinta,as klaida padariau mazajai kazka nauja pirkdama,nors ir is TK Maxx,bet pamaciau,kad daug ko net nenesiojo buvo per daug drabuziu.Dabar save tramdau.Ir siaip mes beveik namie visa laika budavom,dabar tik i ropliuku kluba iseinam,galima ivairiau aprengti.O didziosios drabuziai pereina mazajai.
Ir labai megstu per ispardavimus apsipirkti.Tai kantriai islaukiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo addicted: 22 sausio 2016 - 18:39
Sveikos,
addicted, labai grazios suknytes wub.gif
As vakar irgi Tkmaxxe buvau, nusipirkau italiskus sneakers, tokie man jie smagus, bet kai pamaciau internetine nuotrauka, tai visai negrazus pasirode doh.gif

Sikste, maciau Müncheno centre atidaro nauja TKmaxxa, atidarys kovo men smile.gif
Gero gimtadienio sventimo thumbup.gif Gal svesite Erd?

Del koncertu ir jaunuju pianistu kurybos, prisiminiau sita muzikanta smile.gif http://www.sat1.de/t...ls-of-fire-clip
Praeita sekmadieni Andre Rieu koncertavo Münchene, visai noreciau kada gyvai paklausyti ir pamatyti ax.gif Uztai as buvau Gaultier madu parodoje smile.gif

Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Addicted, tikrai suknes wub.gif wub.gif wub.gif

O man kas liecia rubus neturiu kaip palikt nuo vidurineles, nes neturiu kur laikyt verysad.gif rusy viskas pelyje o namie nera visai vietos doh.gif
Mums kol kas apie kokius isejimus net pagalvot nera kaip, mazike dar pati maitinu, o ir palikt kur panu nera ax.gif
Buvau kazkada tam TKMAX tai man visai nepatiko kazkoks bardakas nieko rast neina doh.gif bet kai pagalvoji kokie tie zmones kaip kiaules paeme netiko apmete tai ir gaunas tokie bardakai doh.gif man kaip kokie kiaules sikau ir palikau mazdaug doh.gif nesu pedante nu bet tvarka kazkokia vistiek turi buti g.gif

Kada ta ziema baigsis doh.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pasaka @ 2016 01 23, 09:48)
Uztai as buvau Gaultier madu parodoje  smile.gif
oho bigsmile.gif


QUOTE(l-u-x @ 2016 01 23, 10:37)
Buvau kazkada tam TKMAX tai man visai nepatiko
..
Kada ta ziema baigsis doh.gif  ax.gif
jo ten biski kuistinukas. Bet vaiku ir namu apyvokos daiktu skyriai paprastai buna ne tokie dideli, todel ir ne tokie suversti smile.gif
man ir ziema atsibooooodoooo doh.gif biggrin.gif

pas mus darbe kokia betvarke...turim labai dideli itarima, kad specialiai viskas daroma, kad kuo daugiau neapsikentusiu iseitu savo noru is darbo..nes tada jei ka, galima ka nors is Zeitarbeit priimti ir greit isspirti. O kai reikes mazinti etatus (nes planuojama parduoti daug fabriku..reiskia kazkada liks maziau darbo ...), nereikes moketi iseitiniu kompensaciju.. visi pikti, susinervave, as irgi verysad.gif vienas kolega jau padave pareiskima iseiti is darbo, kita jau menesi serga..ir itaram, nebeateis..zodziu unsure.gif kaip noreciau tureti iseiti arba nauja tiksla, noreciau galbut visai kazka naujo daryti..bet ka?...nerandu saves unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Pasaka @ 2016 01 23, 11:48)
Sveikos,

Praeita sekmadieni Andre Rieu koncertavo Münchene, visai noreciau kada gyvai paklausyti ir pamatyti  ax.gif  Uztai as buvau Gaultier madu parodoje  smile.gif

Sveikos,

kąąąąąąąą bigsmile.gif rimtai Miunchene jis koncertavo, jeeetus buvau užsisvaigus tais jo koncertais prieš kokį pusmetį, bet kainas koncertų pažiūrėjus, teko sajones atidėti vėlesniam laikui biggrin.gif

Negalvojau, kad jis dar koncertuoja čia DE, tiksliau kiek tada domėjausi, tai tik kokioj Vienoj jo koncertai tik buvo suplauoti.


Nu ką, nieko man į darbą nereikėjo nešt per gimtadienį..mano mažis padovanojo man laisvądienį - susirgo doh.gif biggrin.gif bet vistiek vakare su lietuvaitėm nuėjom į restoraną, labai smagiai pasisėdėjom thumbup.gif

Beje jei mano šlubuojanti atmintis nepaveda, tą pačią dieną švenčia ir Kolje gimtadienį ir lyg tais Ingo mergaitė kažkuri g.gif smile.gif
Atsakyti
Kolje gimtadienis dar tik bus mirksiukas.gif

Nu negaliu kaip mane maniskio tėvai sugeba is vėžiu ismest, vis sau sakau nereaguok ka sako, bet vis neišeina doh.gif sunervino ir vel doh.gif cool.gif

Atsakyti
QUOTE(l-u-x @ 2016 01 23, 12:37)
Labas rytas 4u.gif


O man kas liecia rubus neturiu kaip palikt nuo vidurineles, nes neturiu kur laikyt verysad.gif  rusy viskas pelyje o namie nera visai vietos doh.gif
Mums kol kas apie kokius isejimus net pagalvot nera kaip, mazike dar pati maitinu, o ir palikt kur panu nera ax.gif
Buvau kazkada tam TKMAX tai man visai nepatiko kazkoks bardakas nieko rast neina doh.gif  bet kai pagalvoji kokie tie zmones kaip kiaules paeme netiko apmete tai ir gaunas tokie bardakai doh.gif  man kaip kokie kiaules sikau ir palikau mazdaug doh.gif nesu pedante nu bet tvarka kazkokia vistiek turi buti g.gif

Kada ta ziema baigsis doh.gif  ax.gif

o pas mane labai geras skirtumas tarp vaikų, vienas išauga, iškart kitas nešioja, jei dar kas normalaus lieka.

TKMaxx reikia prisijaukinti lotuliukas.gif aš lygiai tokią pačią nuomonę turėjau pradžioj,kai pas mus atidarė. Dabar jau kai ko reik ten ir pirmiausia važiuoju. Net ir vyras sako, reikia man striukės, sakau, varom ten ir ką - radom labai fainą jam už gerą kainą. Nors man ten būna mažai kas, nes S dydžio ne didžiausias pasirinkimas ten.
Atsakyti
QUOTE(Tybuka @ 2016 01 23, 12:21)
Nu negaliu kaip mane maniskio tėvai sugeba is vėžiu ismest, vis sau sakau nereaguok ka sako, bet vis neišeina  doh.gif sunervino ir vel  doh.gif  cool.gif

Zinau, kad jie tave erzina, bet pabandyk, zum Spaß, pakeisti pozicija:"Nu, kaip as taip issimusu is veziu... nu, kaip as ir vel susinervinau..."
Cia tik savotiskas zaidimas su savimi, bet ilgainiui gali tureti teigiamos itakos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(RasaZFR @ 2016 01 23, 11:30)
Zinau, kad jie tave erzina, bet pabandyk, zum Spaß, pakeisti pozicija:"Nu, kaip as taip issimusu is veziu... nu, kaip as ir vel susinervinau..."
Cia tik savotiskas zaidimas su savimi, bet ilgainiui gali tureti teigiamos itakos smile.gif


Reikia.. Ale nelabai kas gaunasi..
Kartais taip norisi ant 3 raidžių pasiusti, bet tai nepradėsi kaip durne draskytis..
Atsakyti
Andre Rieu koncerte buvau senai gal pries 12 metu Saarbrückene.Nuostabus koncertas.Ateodo vasario men jis bus Kiolne.

Pasaka,prasom placiau apie Gaultier madu paroda bigsmile.gif

As sakiau,kad per Valentino diena noriu kur su vaikais.Jau ir atradau kur,Interconti Diuseldorfe viesbuty i brunch.Vaikams yra prof.prieziura,jie darys tesla,keps sausainius.Yra atskira zaidimu patalpa.Zodziu tevams ramybe.MB sako,jam seminaras,paruosimas egzaminui.Nesikeikiant.

Su drabuziu kaupimu,tikrai nepaprasta.Visa laime,kad turiu nedidele ieinama rubine.Tai savo vieta aukoju vaikams.
Bet siaip labai sveika apsisvarint nuo nesiojamu batu,rubu ir t.t. As labai nemegst kaupti.Pas mane viskas skrenda lauk...
Atsakyti
QUOTE(l-u-x @ 2016 01 23, 12:37)
Mums kol kas apie kokius isejimus net pagalvot nera kaip, mazike dar pati maitinu, o ir palikt kur panu nera ax.gif

Jooo, kai maitini tai ner kaip atsitraukti. As iki 1,5 metu maitinau ir dalinau pavydejau toms kas misinukus duodavo, tik tiek, kad mano nusiteikimas buvo paciai maitinti. Laikykis 4u.gif

QUOTE(moocho @ 2016 01 23, 12:55)
pas mus darbe kokia betvarke...

Hmmmm laukinis kapitalizmas.... laikykis 4u.gif gal verta pagalvot apie seimos pagausejima, tai butu tikrai kazkas naujo biggrin.gif

QUOTE(addicted @ 2016 01 23, 14:20)
Bet siaip labai sveika apsisvarint nuo nesiojamu batu,rubu ir t.t. As labai nemegst kaupti.Pas mane viskas skrenda lauk...

Pas mus tai truputi betvarke sitoje srityje, tai laiko pritruksta, tai noro, o gal ir nemoku normaliai su tuo susitvarkyt g.gif
Atsakyti
jolitka, dar bent pora metu tikrai ne. Tai nu jo, jei tiek darbas istemps g.gif tai gal mazdaug ir gera iseitis gautusi. O tada jau galvoti reiktu.. Bet, jei noriu kazka naujo mokytis, reiktu geriau jau dabar pradet, nes nesciai ar su mazu vaiku butu ne taip paprasta, kaip dabar..

As tai net juokavau darbe, mes 5 panos pas mus ofiso kampe, visom 27-35 metu ir be vaiku, sakau davai apsinestinam visos vienu metu, bl idomu ka jie cia be musu darytu lotuliukas.gif
Atsakyti