Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip priversti ji pasipiršti?

QUOTE(mylimuke! @ 2016 01 20, 20:52)
dabar jau nerasiu saltinio, bet buvo atliktas tyrimas, ir butent pagyvenusios kartu skiriasi dazniau...
zinoma, ir labai jaunos susituokusios skiriasi dazniau.
o del to, kad ir siuo metu dauguma tuokiasi is reikalo, as nesutikciau... nebent labai jauname amziuje. zinoma, cia jau mano asmeninis spejimas.

O, įdomu būtų tokią statistiką pamatyt thumbup.gif

Dėl tų iš reikalo, tai kad net tarp įžymybių dauguma iš reikalo ženyjasi. O tarp pažįstamų tai turbūt 90 proc pirmųjų santuokų dėl nėštumo doh.gif . Reikia apklausą sukurt čia bigsmile.gif
Atsakyti
Nepazistu nei vienos poros, kuri tuoktusi is reikalo, yisi bent metus i prieki planuoja vestuves, ar jiems butu 22, 25, 30 ar 35 m. vestuviu diena. Tad cia gal priklauso siaip nuo aplinkos, kurioje sukiesi smile.gif Nemanau, kad siais laikais nestumu dar galima priversti vyra vest biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2016 01 21, 19:54)
Nepazistu nei vienos poros, kuri tuoktusi is reikalo, yisi bent metus i prieki planuoja vestuves, ar jiems butu 22, 25, 30 ar 35 m. vestuviu diena. Tad cia gal priklauso siaip nuo aplinkos, kurioje sukiesi smile.gif Nemanau, kad siais laikais nestumu dar galima priversti vyra vest  biggrin.gif

ar priversti nezinau, bet dar yra tokiu vyru, kurie patys mano, kad jei bus vaikas, tai butina apsizenyti.
Atsakyti
tema fake, mergaites vardas Kvedarna lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2016 01 21, 18:54)
Nepazistu nei vienos poros, kuri tuoktusi is reikalo, yisi bent metus i prieki planuoja vestuves, ar jiems butu 22, 25, 30 ar 35 m. vestuviu diena. Tad cia gal priklauso siaip nuo aplinkos, kurioje sukiesi smile.gif Nemanau, kad siais laikais nestumu dar galima priversti vyra vest  biggrin.gif

Tai jų nieks ir neverčia turbūt, patys jaučia pareigą tai padaryt biggrin.gif . Vis tik yra tas stereotipas gajus, kad vaikai turi gimti santuokoj,. Na kaip su aplinka, nžn, normali vidutiniška ta aplinka, kaip ir daugumos žmonių biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(GAILE* @ 2016 01 20, 23:48)
O, įdomu būtų tokią statistiką pamatyt thumbup.gif

Dėl tų iš reikalo, tai kad net tarp įžymybių dauguma iš reikalo ženyjasi. O tarp pažįstamų tai turbūt 90 proc pirmųjų santuokų dėl nėštumo doh.gif . Reikia apklausą sukurt čia bigsmile.gif



Zinok kadangi dirbu su nuotakomis jau labai seniai, tai galiu pasakyti, kad nesciuju zymiai sumazejo biggrin.gif dabar labai populiaru tuoktis jau pagimdzius ir tuo paciu pakrikstyti vaikiuka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2016 01 23, 20:45)
Zinok kadangi dirbu su nuotakomis jau labai seniai, tai galiu pasakyti, kad nesciuju zymiai sumazejo  biggrin.gif  dabar labai populiaru tuoktis jau pagimdzius ir tuo paciu pakrikstyti vaikiuka  4u.gif

Tai vistiek iš reikalo gaunas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(I do @ 2016 01 24, 00:31)
Tai vistiek iš reikalo gaunas  biggrin.gif


Man is reikalo tai tada kai nori isteketi anksciau nei vaikas ubs pastebetas ar gims. O kai zmones tuokiasi jau veliau tai nera "is reikalo" schmoll.gif Mano kolege tuokiasi dabar jau du vaikus turedama ir del to, kad nori sventes, nori pasidziaugti savo meile su draugais ir artimaisiais, bet ne del to, kad turi vaiku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2016 01 24, 09:31)
Man is reikalo tai tada kai nori isteketi anksciau nei vaikas ubs pastebetas ar gims. O kai zmones tuokiasi jau veliau tai nera "is reikalo"  schmoll.gif  Mano kolege tuokiasi dabar jau du vaikus turedama ir del to, kad nori sventes, nori pasidziaugti savo meile su draugais ir artimaisiais, bet ne del to, kad turi vaiku  4u.gif

Bet ar jie tuoktųsį, jei tų vaikų neturėtų? g.gif
Man tai ar nėščia, ar su vaikais jau ženyjasi, vistiek tai ne tas pats, kas tuoktis, kol dviese. Todėl ir sakau, kad dauguma santuokų įvyksta vienaip ar kitaip apsivaikavus jau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(GAILE* @ 2016 01 25, 17:26)
Bet ar jie tuoktųsį, jei tų vaikų neturėtų? g.gif
Man tai ar nėščia, ar su vaikais jau ženyjasi, vistiek tai ne tas pats, kas tuoktis, kol dviese. Todėl ir sakau, kad dauguma santuokų įvyksta vienaip ar kitaip apsivaikavus jau biggrin.gif



Manau, kad taip g.gif Juk niekas nevercia, o islauke, uzsidirbo ir dabar gali sau leisti grazia svente tokia kokios nori, o ne parasus padejo ir tiek. Jie taip isivaizdavo savo vestuves dar pries vaikus, tai del ju nebego i zaksa susirasyti, o tiesiog kuresi ir planavo toliau ateiti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2016 01 26, 00:02)
Manau, kad taip  g.gif  Juk niekas nevercia, o islauke, uzsidirbo ir dabar gali sau leisti grazia svente tokia kokios nori, o ne parasus padejo ir tiek. Jie taip isivaizdavo savo vestuves dar pries vaikus, tai del ju nebego i zaksa susirasyti, o tiesiog kuresi ir planavo toliau ateiti  4u.gif

Autorės atveju ta šventė neartėja, net nesiperša, nes po 18 metų pragyventų kartu, vyras matyt nė prasmės nebemato kažką keisti.
Tiesą pasakius, man net keista po 18 metų laukti dar pasipiršimo, tiesiai šviesiai paklausčiau ar mano statusas toks ir liks visam gyvenimui smile.gif
Atsakyti
Nieko naujo, bet į temą
http://top.thepo.st/...doroga-v-nikuda
Atsakyti