Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip priversti ji pasipiršti?

QUOTE(mylimuke! @ 2016 10 07, 17:00)
Taikliai ir aiskiai aprasyta.
Tik tiek kad pries n metu visa tai turejo tikrai didele reiksme. Dabar jau nelabai kas puola smerkt issiskyrus ir zenijasi zinodami kad gales issiskirt.


Taip, zinoma, dabar kiekvienas kuriantis seima zino, kad jei ka - gales skirtis ir niekas jo uz tai nepasmerks.

Bet turejau omeny visai ne visuomenes pasmerkima, o asmenini psichologini pralaimejima.Dauguma jaunu zmoniu tiki kad sutiks savo antra puse ir visa gyvenima bus kartu. Kas stovejo prie altoriaus, tikrai zino ta jausma - rankos kojos is jaudulio ir laimes dreba, eisi 150 proc tikras kad tai tavo zmogus su kuriuo kad ir i pasaulio krasta. O skyrybos sugriauna ta grazu gyvenimo scenariju, nes jau nebebus "ilgai ir laimingai kol mirtis isskirs". Butent sugriautas grazus gyvenimo scenarijus, sugriauta svajone yra skausmingas.

O gyvenant susimetus, tas grazus gyvenimo scenarijus (vestuves seima vaikai meile amzina) dar nerealizuotas, tad psichologiskai kaipbir lengviau, nes tarsi ir nebuvai priemes sprendimo kad taibtas zmogus... Nu pagyvenau, netiko, ieskau to vienintelio toliau smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Gervuogine @ 2016 10 07, 22:24)
Taip, zinoma, dabar kiekvienas kuriantis seima zino, kad jei ka - gales skirtis ir niekas jo uz tai nepasmerks.

Bet turejau omeny visai ne visuomenes pasmerkima, o asmenini psichologini pralaimejima.Dauguma jaunu zmoniu  tiki kad sutiks savo antra puse ir visa gyvenima bus kartu.  Kas stovejo prie altoriaus, tikrai zino ta jausma - rankos kojos is jaudulio ir laimes dreba, eisi 150 proc tikras kad tai tavo zmogus su kuriuo kad ir i pasaulio krasta.  O skyrybos sugriauna ta grazu gyvenimo scenariju, nes jau nebebus "ilgai ir laimingai kol mirtis isskirs". Butent sugriautas grazus gyvenimo scenarijus, sugriauta svajone yra skausmingas.

O gyvenant susimetus, tas grazus gyvenimo scenarijus (vestuves seima vaikai meile amzina)  dar nerealizuotas, tad psichologiskai kaipbir lengviau, nes tarsi ir nebuvai priemes sprendimo kad taibtas zmogus... Nu pagyvenau, netiko, ieskau to vienintelio toliau smile.gif

keip bebutu keista, as to aprasomo jaudulio nepatyriau per vestuves. gal ne mano zmogus buvo.
bet gal tai reiskia, kad antras kartas gali buti toks? ar jau nesiskaito "ilgai ir laimingai"? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2016 10 07, 20:39)
keip bebutu keista, as to aprasomo jaudulio nepatyriau per vestuves. gal ne mano zmogus buvo.
bet gal tai reiskia, kad antras kartas gali buti toks? ar jau nesiskaito "ilgai ir laimingai"? blush2.gif


As amzina meile prisiekinejau tik viena karta, o kaip butu antra karta - nezinau. Dabar man atrodo, kad apskritai antro karto nenoreciau, nes nu ka tada reiskia tos visos priesaikos "kol mirtis mus isskirs, ir varge ir dziaugsme" jei tai galima kartot daug kartu ir vis skirtingiems zmonems... Nu man cia is tos pacios serijos butu kaip akivaizdziai nescia jaunoji su rutu vainikeliu. Nebent su dzinsais susirasyt per pietu pertrauka nueiciau be visu tu baltu sukneliu, puoksciu ir svenciu. Nors gal jei is tiesu butu tas antras kartas, nauji jausmai, gal man ir kitaip pradetu atrodyt, kaip sakoma niekada nesakyk niekada. Zodziu, nezinau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gervuogine @ 2016 10 07, 23:04)
As amzina meile prisiekinejau tik viena karta, o kaip butu antra karta - nezinau. Dabar man atrodo, kad apskritai antro karto nenoreciau, nes nu ka tada reiskia tos visos priesaikos "kol mirtis mus isskirs, ir varge ir dziaugsme" jei tai galima kartot daug kartu ir vis skirtingiems zmonems... Nu man cia is tos pacios serijos butu kaip akivaizdziai nescia jaunoji su rutu vainikeliu. Nebent su dzinsais susirasyt per pietu pertrauka nueiciau be visu tu baltu sukneliu, puoksciu ir svenciu. Nors gal jei is tiesu butu tas antras kartas, nauji jausmai,  gal man ir  kitaip pradetu atrodyt, kaip sakoma niekada nesakyk niekada. Zodziu, nezinau smile.gif

as buvau be baltos sukneles, be baznyciu, be priesaiku "iki mirties". jei butu,tai butu kaip ir pirmas kartas, turbut uzsiskaitytu kaip nuosirdi priesaika. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gervuogine @ 2016 10 07, 15:40)
O mano nuomone visiskai priesinga. Santuoka isipareigojimus dar ir kaip padidina, gal todel kai kurie jos ir vengia. Pirmiausia tai moralinis isipareigojimas - susituokdamas tu tarsi oficialiai pripazisti, kad esi pasirenges su siu vyru/moterimi kurti seima, isipareigoji buti kartu, kaip ten sako ir laimeje, ir nelaimeje. Ir isipareigoji oficialiai (ne tyliai uzplaukus svelnumui) pries visus artimuosius, tevus, gimines, draugus, kolegas, pazistamus... Skyrybos tokiu atveju igyja ir labai stipru paichologini atspalvi - tai reiskia viesa pralaimejima, lad suklydau, ne ta zmogu pasirinkau... Issiskirti susituokis psichologiskai yra sunkiau nei skiriantis su draugu/drauge (nes nu to oficialaus pareiskimo kad cia Tas/Toji tai juk nebuvo )

Nu ir tada zymiai sudetingesnes teisines pasekmes, turto dalybos ir visa kita.

Zodziu, isiskirti tik sumetus skudurus visom prasmem yra paprasciau, nei susituokus.


Nematau jokiu padidintu isipareigojimu, nei moraliniu, nei materialiniu. Ta puikiausiai ismokau is aplinkiniu patirties 4u.gif
O kokio bieso reikia kazkam oficialiai tai pareiksti? Koks kokios tetules reikalas? Ar kokio bendradarbio? Tai yra dvieju subrendusiu individu sprendimas 4u.gif Lyg tie kaimynai/bendradarbiai/gimines neturetu akiu ir nematyti kuom tu gyveni. Netgi jusu minima skirybu psichologini pralaimejima zmones isgyvena skirtingai. Ir tikrai ne nuo santykiu statuso tai priklauso mirksiukas.gif
Turto dalybos lygiai taip pat gali buti sudetingos ir pas exsutuoktinius, pas exsugyventinius. Nebent yra teisines sutartys pasirasytos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tosk @ 2016 10 07, 23:15)
Nematau jokiu padidintu isipareigojimu, nei moraliniu, nei materialiniu. Ta puikiausiai ismokau is aplinkiniu patirties 4u.gif
O kokio bieso reikia kazkam oficialiai tai pareiksti? Koks kokios tetules reikalas? Ar kokio bendradarbio? Tai yra dvieju subrendusiu individu sprendimas 4u.gif Lyg tie kaimynai/bendradarbiai/gimines neturetu akiu ir nematyti kuom tu gyveni.  Netgi jusu minima skirybu psichologini pralaimejima zmones isgyvena skirtingai. Ir tikrai ne nuo santykiu statuso tai priklauso mirksiukas.gif
Turto dalybos lygiai taip pat gali buti sudetingos ir pas exsutuoktinius, pas exsugyventinius. Nebent yra teisines sutartys pasirasytos 4u.gif


Kokio bieso? Nes zmonems (ylac moterims) tai svarbu. Ir tada kodel negalima "oficialiai" jei tai taip nieko nereiskia? smile.gif

Nezinau, kaip vyrams, bet manau, kad daugumai moteru yra svarbu, kad vyras oficialiai pripazintu, kad ji jam ne siaip drauge ar sugyventine, o isskirtine ir tokia svarbi, kad nebebaisus jokie oficialumai ir viesi isipareigojimai. O moterim, kurios gyvena susimetusios simta metu ir sako, kad man santuoka nieko nereiskia, as paprasciausiai netikiu. Nes tai tiesiog toks saviapgaules metodas, prisitaikymas prie vyro ir situacijos, nes daug lengviau yra itikineti save kad man viskas gerai, negu pripazinti kad negerai ir kazka keisti, gal net likti vienai del vyro neryztingumo, nenoro, ar pagaliau isitikinti, kad nu nesi tu tam vyrui tokia svarbi kad vestu.

P.S. Taip, gal ir yra moteru, kurios nenori isteketi ir atsisako, nors ir ju gyvenimo draugas persasi 5 kartus is eiles. Bet tokiu - vienetai, man tokiu sutikti neteko smile.gif
Atsakyti
Siais laikais tas "oficialiai" yra niekines vertes 4u.gif Tie isskirtinumai, isipareigojimai gali baigtis ir ne metams nepraejus bigsmile.gif As manau, moterys, trokstancios tokiu isipareigojimu/meiliu israisku, save apgaudineja 4u.gif Na bet jei joms nuo to geriau/ramiau/tvirciau, kodel gi ne mirksiukas.gif
Dalis zmoniu nesituokia, nes nemato sio veiksmo reiksmes, naudingumo. Pvz. As tongue.gif

Atsakyti
QUOTE(Tosk @ 2016 10 08, 08:30)
Siais laikais tas "oficialiai" yra niekines vertes 4u.gif Tie isskirtinumai, isipareigojimai gali baigtis ir ne metams nepraejus bigsmile.gif As manau, moterys, trokstancios tokiu isipareigojimu/meiliu israisku, save apgaudineja 4u.gif Na bet jei joms nuo to geriau/ramiau/tvirciau, kodel gi ne mirksiukas.gif
Dalis zmoniu nesituokia, nes nemato sio veiksmo reiksmes, naudingumo. Pvz. As tongue.gif


O tau tavo draugas pirsosi ir tu atsisakei ???
Atsakyti
QUOTE(Gervuogine @ 2016 10 08, 08:38)
O tau tavo draugas pirsosi ir tu atsisakei ???


Buvom kazkada pradeje tvarkytis popierius, jei jus tai paguos biggrin.gif Bet issisprendus mano vizos problemai, nemaciau reikalo testi to proceso 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tosk @ 2016 10 08, 08:49)
Buvom kazkada pradeje tvarkytis popierius, jei jus tai paguos biggrin.gif Bet issisprendus mano vizos problemai, nemaciau reikalo testi to proceso 4u.gif


Aciu, bet manes guosti tikrai nereikia smile.gif As, aisku, kalbejau ne apie tokias vestuves is reikalo. Dar butu galima padiskutuot, o kas butu buve, jei jusu draugas po visu vizu butu istieses ziedeli ir pasakes, kad nori vesti visai ne del vizos... Bet tiek to, gal jus tikrai is tos mazumos moteru, kurioms nuosirdziai nereikia 4u.gif
Atsakyti
Jus rimtai tikite, kad santuoka parodo kazkokia santykiu branda, didina isipareigojimus ir t.t.? blink.gif
Turiui ne viena drauge, kuri tekejo, nes: 1. tevai spaude, 2. nes laukesi, 3. piniginiai reikalai. Kitaip tariant nieko bendro su tomis santuokos isaukstintomis vertybemis tongue.gif Ir tik kelios tekejo, nes is tiesu tikejo santuoka kaipo tokia.
Kas butu jeigu butu? hmm.gif Nieko nebutu bigsmile.gif Juvelyrika priimu, bet toliau daryti beprasmiu veiksmu nematau reikalo. Tvirtai tikiu, kad zmogaus padorumas nepriklauso nuo statuso. Sugyventinis puikiai zino mano poziuri i tai.
Blogai, kai zmones nedrysta atvirai pasikalbeti. Va tada ir atsiranda tokia tema, kur moteris pragyvena sitiek metu kartu ir per tiek metu nesugeba pasakyti, ko jinai nori is santykiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tosk @ 2016 09 23, 23:16)
O mano asmenine nuomone - vaikams planuoti santuoka yra nereikalinga. Ir santuoka, kaip tokia, isipareigojimu nepadidina nei mazina. Ir savigarba cionais nei prie ko mirksiukas.gif



Tiesa. Jei zmogaus savigarba priklauso nuo to, ar jis turi antspauda, ar ne, ta jo savigarba labai zema.Priklausoma nuo kito valios.
Atsakyti