Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip priversti ji pasipiršti?

Manau jei per metus nepasiperša, reikia jam ramiai viską išsakyt ir atsitraukt - išvažiuot pas tėvus ar eit miegot į kitą kambarį. Kad pamastytų jis ko nori. Jei nepasiperša - tuomet ieškot kito.
Atsakyti
O as manau, kad nusisitatyti tokia riba kad butinai per metus galite sau, bet kities tai primest yra keista. Pvz mes su vestuvem laukem, kol vyras baigs mokslus ir isitikins del darbo vietos, o ir pats planavimas uzima laiko, taigi tuoksimes dar tik po metu. Ir tokiu ilgai draugaujanciu poru tikrai zinau ne viena.
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2016 09 02, 17:25)
O as manau, kad nusisitatyti tokia riba kad butinai per metus galite sau, bet kities tai primest yra keista. Pvz mes su vestuvem laukem, kol vyras baigs mokslus ir isitikins del darbo vietos, o ir pats planavimas uzima laiko, taigi tuoksimes dar tik po metu. Ir tokiu ilgai draugaujanciu poru tikrai zinau ne viena.

Manau eit kartu gyventi reikia tada, kai esi savarankiškas ir gali save išlaikyt. Jei išlaiko tėvai, nėra reikalo šeimos žaist. O jei jau savarankiškas tai ko laukti tų vestuvių metų metus, juk kažkaip gyvenama kartu , tai kas pasikeistų susituokus?

Pažystamas taip gyveno ne vienerius metus ir ne su viena sugyventinės statuse ( manau visos tikėjosi ir laukė vestuvių). Vis kažko trūko. Sutiko savo dabartinę, po 3 mėn pasipiršo, po 8 susituokė ir leliuką planuoja smile.gif
Atsakyti
Mano asmeniska nuomone tokia---vaikai planuojami po vestuviu .O cia, kaip gerai vyrukui-moteriske -be ziedo, vaikucius kepa . Jis amzinas jaunikis, o ji isipareigojusi lol Daugiau savigarbos ir meiles sau, moterys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovistoma @ 2016 09 09, 09:10)
Mano asmeniska nuomone tokia---vaikai planuojami po vestuviu .O cia, kaip gerai vyrukui-moteriske -be ziedo, vaikucius kepa . Jis amzinas jaunikis, o ji isipareigojusi lol Daugiau savigarbos ir meiles sau, moterys smile.gif


O mano asmenine nuomone - vaikams planuoti santuoka yra nereikalinga. Ir santuoka, kaip tokia, isipareigojimu nepadidina nei mazina. Ir savigarba cionais nei prie ko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tosk @ 2016 09 24, 00:16)
O mano asmenine nuomone - vaikams planuoti santuoka yra nereikalinga. Ir santuoka, kaip tokia, isipareigojimu nepadidina nei mazina. Ir savigarba cionais nei prie ko mirksiukas.gif

Na, matot, turime pavyzdį, kai savigarba įgavus naują pavardę aukštyn iškyla biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MamyteFloperdija @ 2015 12 15, 18:06)
Su savuoju esu kartu 18 metu. Turim du vaikus ir sekmingai gyvenam be didesniu problemu, bet jis taip niekad man ir nepasipiršo. Suprantu, kad civilines santuokos popierius nera reikalingas, kad šeima butu laiminga, bet noriu vestuviu pakol dar nesu sena ir raukšleta. Manau suprasite moteriška nora tuoktis. Gal turite patarimu, kaip prikalbinti savaji žengti šita žingsni? verysad.gif


Tiek to, apsieikim be samprotavimų kam ta santuoka reikalinga, savotiška romantika, na, kodėl ir ne. Bet man keista, kad esate kartu 18 metų, bet rašai čia į forumą tokia tema, apart to, kad jo paties paklaustum? biggrin.gif Jūs gal nesikalbat? Kas čia tokio pasakyti po 18 metų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žiuljenas @ 2016 09 29, 16:54)
Na, matot, turime pavyzdį, kai savigarba įgavus naują pavardę aukštyn iškyla biggrin.gif


Na jei nuo to savigarba kyla... Visokiu yra, visokiu reikia lotuliukas.gif
Atsakyti
Santuoka yra civilinis aktas, turintis teisiniu pasekmiu. Teigiamu ir kai kam neigiamu (ypac jei uzsiimama rizikinga ukine veikla).
Jei kam santuoka labai svarbi tai susituokit, atsveskit o jau tada i lova kopinet medu ir gamint vaikus.

O jei kas emancipuotas, siuolaikiskas, tai keista, kai pagyvenus kelis metus santuoka sureiksminama.
Taii tiesiog pasityciojimas ir is santuokos ir is sveiko proto.

Tas pats atvejas su automobiliu. Jei kas isigyja is pazistamo ir vazineja ant jo vardo - gali but nepageidaujamu teisiniu pasekmiu, jei ivyktu kokia avarija ar pav. Todel pageidautina susitvarkyti dokumentus.

Bet nutu juokinga, jei kas isigijes automobili, ir po 3 metu persirases ant savo vardo pradetu svesti automobilio pirkima.

Tai tik reiskia, kad visi tie dalykai neiforminti nera normalu, zmones jaucia netikruma todel tai kazka reiskia. Bet tai tiesiog soforminimo problemos svesti nera ka

Atsakyti
QUOTE(GAILE* @ 2016 01 25, 17:26)
Bet ar jie tuoktųsį, jei tų vaikų neturėtų? :hm
Man tai ar nėščia, ar su vaikais jau ženyjasi, vistiek tai ne tas pats, kas tuoktis, kol dviese. Todėl ir sakau, kad dauguma santuokų įvyksta vienaip ar kitaip apsivaikavus jau biggrin.gif

o jeigu tarkim susituoktu po 10 metu po vaiku gimimo? ar tai vistiek butu del vaiku, nors vaikai jau gerokai paauge nesantuokineje seimoje?
Papildyta:

as tai galvoju, kad uztenka to, kad zmones po santuokos turetu kur gyventi kartu. nes santuoka dar neipareigoja iskart gimdyti vaikus, tad kodel butina tureti ten tuos afigienus darbus, butus/namus ir tt., jeigu viso to galima pasiekti jau bunant santuokoje? ka tai keicia nuo to, kad esi dar tik nesantuokine antroji puse?
Atsakyti
QUOTE(Tosk @ 2016 09 23, 22:16)
O mano asmenine nuomone - vaikams planuoti santuoka yra nereikalinga. Ir santuoka, kaip tokia, isipareigojimu nepadidina nei mazina. Ir savigarba cionais nei prie ko mirksiukas.gif


O mano nuomone visiskai priesinga. Santuoka isipareigojimus dar ir kaip padidina, gal todel kai kurie jos ir vengia. Pirmiausia tai moralinis isipareigojimas - susituokdamas tu tarsi oficialiai pripazisti, kad esi pasirenges su siu vyru/moterimi kurti seima, isipareigoji buti kartu, kaip ten sako ir laimeje, ir nelaimeje. Ir isipareigoji oficialiai (ne tyliai uzplaukus svelnumui) pries visus artimuosius, tevus, gimines, draugus, kolegas, pazistamus... Skyrybos tokiu atveju igyja ir labai stipru paichologini atspalvi - tai reiskia viesa pralaimejima, lad suklydau, ne ta zmogu pasirinkau... Issiskirti susituokis psichologiskai yra sunkiau nei skiriantis su draugu/drauge (nes nu to oficialaus pareiskimo kad cia Tas/Toji tai juk nebuvo )

Nu ir tada zymiai sudetingesnes teisines pasekmes, turto dalybos ir visa kita.

Zodziu, isiskirti tik sumetus skudurus visom prasmem yra paprasciau, nei susituokus.
Atsakyti
QUOTE(Gervuogine @ 2016 10 07, 17:40)
O mano nuomone visiskai priesinga. Santuoka isipareigojimus dar ir kaip padidina, gal todel kai kurie jos ir vengia. Pirmiausia tai moralinis isipareigojimas - susituokdamas tu tarsi oficialiai pripazisti, kad esi pasirenges su siu vyru/moterimi kurti seima, isipareigoji buti kartu, kaip ten sako ir laimeje, ir nelaimeje. Ir isipareigoji oficialiai (ne tyliai uzplaukus svelnumui) pries visus artimuosius, tevus, gimines, draugus, kolegas, pazistamus... Skyrybos tokiu atveju igyja ir labai stipru paichologini atspalvi - tai reiskia viesa pralaimejima, lad suklydau, ne ta zmogu pasirinkau... Issiskirti susituokis psichologiskai yra sunkiau nei skiriantis su draugu/drauge (nes nu to oficialaus pareiskimo kad cia Tas/Toji tai juk nebuvo )

Nu ir tada zymiai sudetingesnes teisines pasekmes, turto dalybos ir visa kita.

Zodziu, isiskirti tik sumetus skudurus visom prasmem yra paprasciau, nei susituokus.

Taikliai ir aiskiai aprasyta.
Tik tiek kad pries n metu visa tai turejo tikrai didele reiksme. Dabar jau nelabai kas puola smerkt issiskyrus ir zenijasi zinodami kad gales issiskirt.
Atsakyti