Įkraunama...
Įkraunama...

Kretingos darželiai

Oi veklioji labai ačiū už tokį išsamų papasakojimą notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif
mes gyvenam šalia stoties, tai būtų geriau kurnors toj pusėj, arba važiuojant nuo stoties link klaipėdos arba palangos, bet svarbiausia kad vaikui gerai būtų tai ir į kitą Kretingos galą galim nuvest.
Žinau tik vienintelį Ažuoliuką kur randasi o kiti tai nelabai, jei nesunku įmeskit adresus per maps.lt pažiūrėsiu kur jie.
Atsakyti
Radau intenete puslapį apie Kretingos rajono šveitimo įstaigas, yra kaikurių darželių, mokyklų aprašymai, gal kam pravers
APIE KRETINGOS R. DARŽELIUS IR KITAS ŠVIETIMO ĮSTAIGAS

Greičiausiai vesim į Žilvitį savo mažių nuo 2metukų, tad ten besilankančių labai laukiam atsiliepimų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Keit: 25 rugpjūčio 2006 - 20:53
sveikos merginos 4u.gif mes lankom Ąžuoliuką, ir esam labai patenkinti.
lankėm ir Buratiną, tai jau nepatarčiau į tą darželį vesti savo vaikų schmoll.gif
Atsakyti
sveikutes,
mes tai lankom azuoliuka.man ten patinka viskas, pakolkas nusiskundimu neturiu. vedziau savo didyji vaika azuoliuke i lopsely tai labai geros aukletojos buvo danguole ir kitos vardo neatsimenu, nors grupej 20 vaiku taciau visos vardus prisimena, gatveje ar pc pasisveikina. dar kas patiko tai, kad cia labai ciotka direktore pasirode, nu tokia sukalbama ir babkiu neprasanti ne tai kia nueini i pasaka is karto paklausia kur teveliai dirba.
zodziu musu seima uz azuoliuka clap.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes hi.gif Gal kuri vedate vaikeli i "Pasakos" darzeli? Ir pasidalintumet ispudziais,kas gero ar kas blogo siame darzelyje rolleyes.gif Aciu aciuks.gif
Atsakyti
Mano vaikutis neperseniausiai gime, ir as jau ji uzrasiau i darza, pasirinkau Azuoliuka, jis man labiausiai patinka, arti namu, geros aukletojos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(babuliaa @ 2006 11 20, 17:00)
Mano vaikutis neperseniausiai gime, ir as jau ji uzrasiau i darza, pasirinkau Azuoliuka, jis man labiausiai patinka, arti namu, geros aukletojos thumbup.gif


O tai ten didelės eilės kad taip anksti užrašėt?
Sveikinu su angelėlio gimimu ir sėkmės visame kame auginant lelytę 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Keit @ 2006 11 20, 19:29)
O tai ten didelės eilės kad taip anksti užrašėt?
Sveikinu su angelėlio gimimu ir sėkmės visame kame auginant lelytę  4u.gif

Nu eiles tai yra, bet ar labai dideles tai nzn, del visa pikto uzsirasiau, kad paskui bedu nebutu smile.gif siaip idomumo delei vedeja pasake kad jau yra virs 20 vaikiuku gimusiu 2006 metais ir uzsirasiusiu i darzeli rolleyes.gif ir dar sake kad ruosias daryt 3 lopselinuku grupes, tai taip supratau kad daugiau vaikiuku priims smile.gif
dekuj uz sveikinimus aciuks.gif
Atsakyti
patarcia azuoliuka.Ir butinai i Danguoles lopselio grupe!!! Tik bijau kad jau gali nebebuti vietos,nors nuo kito rugsejo gal ir butu dar. Danguole yra mano mama ir tikrai zinau su kokiu atsidavimu ji priziuri mazuosius zvirbliukus.jei idomu,galesiu daugiau suzinoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamytedalyte @ 2006 11 24, 15:07)
patarcia azuoliuka.Ir butinai i Danguoles lopselio grupe!!! Tik bijau kad jau gali nebebuti vietos,nors nuo kito rugsejo gal ir butu dar. Danguole yra mano mama ir tikrai zinau su kokiu atsidavimu ji priziuri mazuosius zvirbliukus.jei idomu,galesiu daugiau suzinoti smile.gif


kaip tik žadam savo klecką nuo kitų metų spalio pradėt vest lopšelin, tad viskas labai domina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Keit: 24 lapkričio 2006 - 18:36
sveikos, as irgi Kretingiske! Tai su keliais darzeliais praktikos turiu. Visiskai nepatarciau vesti i "Buratina", vaikai be prieziuros, aukletojos po pusvalandi palieka vienus vaikus ir isvis... netvarka. Mes siuo metu lankome "Azuoliuka", siaip viskas lyg ir nieko, bet erzina du dalykai, kaip minejo viena mama sergamumas jame tikrai didelis...Ir dar erzina maisto kokybe. Dukra jau nebe pirma karta apsinuodija darzelio maistu ir kiek zinau ne mano vienai taip atsitinka. tai jei vedeja sutvarkytu valgiarasti, manau liktu geriausias darzelis Kretingoje. Nes aukletojos tai super.
Atsakyti
Na va mes užsirašem į Ažuoliuką ir Žilviti. Pirmasis įspudis geresnis Žilvity - ir direktorė labai maloni ir aplinka jaukesnė. Bet žinoma svarbiausia auklėtojos, bet iš kur žinot kuri gera kuri ne..?
Siaubinogos eilės ir ten ir ten. Ažuoliuke iš kart liepė rašyt prašymą ant 2008 09 01 schmoll.gif Žilvity sakė rašyt kada norim tik greičiausiai vistiek eilės su lauksim ant tos pačios datos.
Žodžiu net katik gimusį vaiką iš kart užrašius, nuvest į darželį galėsi tik dviejų metukų doh.gif
Kaži kaži kur geriau...
Atsakyti