Įkraunama...
Įkraunama...

Kretingos darželiai

Aš - būsima kretingiškė (atsikraustysime ne anksčiau šių metų pabaigos), bet darželio paieškas irgi jau pradėjau. Perskaičiau Keit žinutę ir juokas suėmė - man "Ąžuoliuke" daugiausiai vilčių dėl lopšelio 2007 rudeniui davė iš visų Kretingos lopšelių, o "Žilvityje" (nors būtent jis mums pagal gyvenamą vietą priklauso) tik apie 2008-uosius kalbėjo. ax.gif

Mamyčių, kurių vaikučiai jau lanko darželius, norėčiau paklausti, kaip dažnai vaikus darželyje veda į lauką ir ką jie ten veikia? Mane tiesiog pritrenkė tušti tuštutėliai darželių kiemai. Iš visų mano aplankytų darželių gal tik "Pasakoje" (jei neklystu dėl pavadinimo) kažkokia įranga kieme buvo (bet užtai pats kiemas toks mažutis). Kadangi saviškius pratinu kiek įmanoma daugiau laiko praleisti gryname ore, tai rinkdama darželį Klaipėdoje darželių kiemams skiriau labai daug dėmesio...

Ai, bet Kretingoje jau ieškau absoliučiai bet kokio darželio, kad tik mano chebrą priimtų. Nes nei viename darželyje iš tų, kuriuos pravažiavau, nepavyko rasti vietos visiems trims savo sūneliams - jei priima vieną, tai neturi vietos kitam. verysad.gif

Ai, Indrucke, dėl valgiaraščio. O Tu nebandei su darželio direktore apie jį pasišnekėti? Mano vidurinėlis turi jautrią virškinimo sistemą, tad išleidus jį į lopšelį greitai atkreipiau dėmesį, kad valgiaraštis tikrai neatitinka lopšelinukų amžiaus. Užteko vieno pokalbio su direktore ir darželio sesute-dietologe ir valgiaraštyje buvo padaryti bent jau būtiniausi pakeitimai. Po to dar anketas visi tėvai gavome, pagal kurias vėl valgiaraštį koregavo. Žodžiu, nereikia bijoti apie problemas kalbėti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Baltike: 20 sausio 2007 - 16:17
Baltike o kada jūs ėjot į Ažuoliuką? Gal mes kaip tik vos kelias dienas pavėlavom tai ir nebetilpom į 2007metus verysad.gif
O Žilvity mums sakė, kad jei įvykas stebuklas ir valdžia leis tai jau 2007 bus padaryta daugiau lopšelių grupių.
Mes nenusimenam tik dėl to kad didelių problemų iki trijų metų išlaikyt vaiką namie nebus. Bet jau labai norėjom šį rudenį pradėt vest.
O iš dalies gal ir gerai kad vėliau vesim, nes vaikas kažko labai jautrus, jei didesni vaikai neduoda kokio žaislo tuoj susigraudina. O daržely juk nieks nekreips dėmesio į mano verksniuką. Tai irgi baisu verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Keit: 20 sausio 2007 - 17:20
QUOTE(Keit @ 2007 01 20, 17:17)
Baltike o kada jūs ėjot į Ažuoliuką? Gal mes kaip tik vos kelias dienas pavėlavom tai ir nebetilpom į 2007metus  verysad.gif

Ėjau pačiom pirmom sausio dienom. O apie papildomą lopšelio grupę ir "Ąžuoliuke" mums užsiminė, nes dar neaišku, kuriame lopšelyje ji bus. Tai sakė, jei "Ąžuoliuke", tai būtų šansas gauti vietą. O "Žilvityje" vedėja net ir papildomos grupės atveju optimistiškai nenuteikė - tipo vaikų cieloms trims grupėms turi, o kol kas tik vieną lopšelinę sudaryti leidžia...

Atsakyti
QUOTE(Baltike @ 2007 01 21, 22:54)
Ėjau pačiom pirmom sausio dienom. O apie papildomą lopšelio grupę ir "Ąžuoliuke" mums užsiminė, nes dar neaišku, kuriame lopšelyje ji bus. Tai sakė, jei "Ąžuoliuke", tai būtų šansas gauti vietą. O "Žilvityje" vedėja net ir papildomos grupės atveju optimistiškai nenuteikė - tipo vaikų cieloms trims grupėms turi, o kol kas tik vieną lopšelinę sudaryti leidžia...


Nu va kaip skirtingai tos direktoės kartais kalba, matyt joms nuo nuotaikos priklauso suteikt tėveliam viltį ar ne dry.gif umn.gif
Atsakyti
Na manasis tai "Ąžuoliuką"lanko nuo 3.5 m,esu be galo patenkinta absoliučiai viskuo thumbup.gif ,pakliuvom pas turbūt pačias geriausias auklėtojas,visada vaikas sužiūrėtas,jei reikia paguostas,visada bus paskątintas ir padrąsintas thumbup.gif
Tarp kitko,šiais metais jau pradėjo darželio atnaujinimą,keis langus,san.mazgus,fasadą.
O į lauką kasdien vaikus veda kai tik oras leidžia,eina į parkelį,o kartais būna ir savo teritorijoj,juk yra ant ko žaisti...yra pristaytų visokių karslynių...

O auklėtojos visada bet kokią info ar apie vaiką,ar apie
valdžią visada suteiks.Nežinau kaip kituose darželiuose,bet mes jaučiamės visada laukiami. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Valedy @ 2007 03 30, 23:23)
Na manasis tai "Ąžuoliuką"lanko nuo 3.5 m,esu be galo patenkinta absoliučiai viskuo  thumbup.gif ,pakliuvom pas turbūt pačias geriausias auklėtojas,visada vaikas sužiūrėtas,jei reikia paguostas,visada bus paskątintas ir padrąsintas  thumbup.gif
Tarp kitko,šiais metais jau pradėjo darželio atnaujinimą,keis langus,san.mazgus,fasadą.
O į lauką kasdien vaikus veda kai tik oras leidžia,eina į parkelį,o kartais būna ir savo teritorijoj,juk yra ant ko žaisti...yra pristaytų visokių karslynių...

O auklėtojos visada bet kokią info ar apie vaiką,ar apie
valdžią visada suteiks.Nežinau kaip kituose darželiuose,bet mes jaučiamės visada laukiami.  ax.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif remontas tikrai vyksta, langai keiciami, sienos siltinamos smile.gif
Atsakyti
blink.gif oho, kaip sunku su darželiais doh.gif jaučiu reikia mauti į kretinga užsirašyti į ažuoliuką doh.gif ar į žilvytį, nes vistiek reiks vešt su mašina,o gal nevest iki 3 metu kad eiti iškart į eglutę, nes musų namai ten bus g.gif ka manot?ar vesti vaiką į darželį ir po pakeisti į eglutę?ar nebus persunku vaikui g.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimonda-Gema @ 2007 05 15, 18:30)
blink.gif oho, kaip sunku su darželiais  doh.gif jaučiu reikia mauti į kretinga užsirašyti į ažuoliuką  doh.gif ar į žilvytį, nes vistiek reiks vešt su mašina,o gal nevest iki 3 metu kad eiti iškart į eglutę, nes musų namai ten bus g.gif ka manot?ar vesti vaiką į darželį ir po pakeisti į eglutę?ar nebus persunku vaikui  g.gif

O kur ta Eglute is vis yra? g.gif
Atsakyti
QUOTE(GieNa @ 2007 05 17, 19:06)
O kur ta Eglute is vis yra? g.gif

ten kur jei žinai juknevičius gyvena, nu už antro prūdo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimonda-Gema @ 2007 05 18, 12:50)
ten kur jei žinai juknevičius gyvena, nu už antro prūdo smile.gif

A dabar kai pasakei tai zinosiu biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(GieNa @ 2007 05 20, 21:57)
A dabar kai pasakei tai zinosiu biggrin.gif  mirksiukas.gif

rodos mažas miestelis, bet vistiek nežinai visko kas kur blush2.gif
Atsakyti
aš savo du vedžiau į Ąžuoliuką-ir auklėtojos geros ir maistas geras.viskuo esu patenkinta labai tai ir trečią vesiu ten.o apie Eglutę iš kitų mamų nekokių atsiliepimų girdėjau-užtenka ir to kad vedėja kyšininkė bash.gif
Atsakyti