Įkraunama...
Įkraunama...

Kretingos darželiai

QUOTE(kristiorlov @ 2007 06 18, 22:46)
aš savo du vedžiau į Ąžuoliuką-ir auklėtojos geros ir maistas geras.viskuo esu patenkinta labai tai ir trečią vesiu ten.o apie Eglutę iš kitų mamų nekokių atsiliepimų girdėjau-užtenka ir to kad vedėja kyšininkė bash.gif


Tiesą pasakius girdėjau kad ir Ąžuoliuko vedėja kyšius ima.
Atsakyti
QUOTE(kristiorlov @ 2007 06 18, 22:46)
aš savo du vedžiau į Ąžuoliuką-ir auklėtojos geros ir maistas geras.viskuo esu patenkinta labai tai ir trečią vesiu ten.o apie Eglutę iš kitų mamų nekokių atsiliepimų girdėjau-užtenka ir to kad vedėja kyšininkė bash.gif


Pirmą sykį girdžiu tokią nesąmonę. Didžioji lankė ir tokių kalbų net nebuvo. Ir dovanos ten perkamos ne auklėtojom, o grupei. O nekokie atsiliepimai galėjo būti dėl to, kad ten nėr mum priprastų žaislų ir kiek kitaip dirba su vaikais.

Atsakyti
QUOTE(Keit @ 2007 06 19, 23:29)
Tiesą pasakius girdėjau kad ir Ąžuoliuko vedėja kyšius ima.

taip buvo anksčiau,dabar nauja vedėja,nauja tvarka thumbup.gif

o dėl Eglutės,tai gal kai tu ėjai neatrodei kad iš tavęs gali ko nors paprašyt blink.gif čia gerąją prasme lotuliukas.gif matai ne vienas pažystamas su tuo ten susidūrė doh.gif jūsų teisė rinktis,man tai tokie daykai nepatinka schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(kristiorlov @ 2007 06 20, 22:10)
taip buvo anksčiau,dabar nauja vedėja,nauja tvarka thumbup.gif

o dėl Eglutės,tai gal kai tu ėjai neatrodei kad iš tavęs gali ko nors paprašyt blink.gif čia gerąją prasme lotuliukas.gif matai ne vienas pažystamas su tuo ten susidūrė doh.gif jūsų teisė rinktis,man tai tokie daykai nepatinka schmoll.gif


Nesupratau, bet patiko. Mano didžioji lankė ir mes buvom grupės rėmėjai, tai manau kažkam iš pašalies spręsti kaip aš atrodau ar kaip man atrodė gal ir nereiktų. Mano irgi ne vienas ir ne du pažįstami ir giminaičiai susidūrė ir nė vienas nėr užsiminęs apie kyšius. Žinoma, kad mano teisė rinktis.
Atsakyti
QUOTE(rutulux @ 2007 06 21, 16:06)
Nesupratau, bet patiko. Mano didžioji lankė ir mes buvom grupės rėmėjai , tai manau kažkam iš pašalies spręsti kaip aš atrodau ar kaip man atrodė gal ir nereiktų. Mano irgi ne vienas ir ne du pažįstami ir giminaičiai susidūrė ir nė vienas nėr užsiminęs apie kyšius. Žinoma, kad mano teisė rinktis.

nu tai kam beprasyt kysio jei ir taip remiat doh.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Keit @ 2007 06 19, 23:29)
Tiesą pasakius girdėjau kad ir Ąžuoliuko vedėja kyšius ima.

Nieko panašaus gal anksčiau ir ėmė,bet dabar tai kita vedėja. Aš irgi savo mažąjį užrašiau į Ąžuoliuką,bet nieks nieko manęs neprašė.
Atsakyti
QUOTE(GieNa @ 2007 06 25, 14:52)
nu tai kam beprasyt kysio jei ir taip remiat doh.gif  mirksiukas.gif


O remti tai tas pats kas duoti kyšį g.gif
Nemanau, nes dabartinė švietimo sistema tokia, kad nesugeba aprūpinti darželių ir mokyklų net elementariais dalykais. Todėl ir yra prašoma tėvų pagalbos. Ir tas rėmimas yra proto ribose ir pagal galymybes. Taigi, čia tikrai ne kyšis. O ir vedėjai asmeninės naudos iš to tikrai nėra. Galima tik pasidžiaugti, kad vaikai turi ko reikia.
Atsakyti
QUOTE(rutulux @ 2007 06 25, 23:14)
O remti tai tas pats kas duoti kyšį  g.gif
Nemanau, nes dabartinė švietimo sistema tokia, kad nesugeba aprūpinti darželių ir mokyklų net elementariais dalykais. Todėl ir yra prašoma tėvų pagalbos. Ir tas rėmimas yra proto ribose ir pagal galymybes. Taigi, čia tikrai ne kyšis. O ir vedėjai asmeninės naudos iš to tikrai nėra. Galima tik pasidžiaugti, kad vaikai turi ko reikia.

ne, ne tas pats, bet tiesiog jus gerbia uz remima ir daugiau nepraso, is tikro tai as nzn kaip cia yra, nieko nezinau apie si darzeli, taip kad nesigincyju, tik siaip pamasciau ax.gif
Atsakyti
Merginos, o nuo kada pradeda dirbt Ąžuoliukas po vasaros? kaip ten yra nelabai suprantu, gal išvis nėra atostogų? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Žemuogė @ 2007 07 26, 16:11)
Merginos, o nuo kada pradeda dirbt Ąžuoliukas po vasaros? kaip ten yra nelabai suprantu, gal išvis nėra atostogų?  rolleyes.gif

aš pradėdavau vaikus vesti nuo rugsėjo 1d.,bet lyg tai paskutinę rugpjūčio savaitę pradeda dirbt g.gif
Atsakyti
ejau su kysiu i azuoliuka ir kysio neeme thumbup.gif super man patiko direktore tik kad vietu nera o man reikejo nuo sio rugsejo pirmos, bet nieko gal 2 metu priims, o jei eis i klp darzelei-lopseli, ten nuo 1 metuko priima


beje, o eglutej kokie zaislai g.gif nesuprantu schmoll.gif kad ten kitaip nei kitur g.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimonda-Gema @ 2007 09 03, 16:14)
ejau su kysiu i azuoliuka ir kysio neeme  thumbup.gif super man patiko direktore tik kad vietu nera o man reikejo nuo sio rugsejo pirmos, bet nieko gal 2 metu priims, o jei eis i klp darzelei-lopseli, ten nuo 1 metuko priima
beje, o eglutej kokie zaislai  g.gif  nesuprantu  schmoll.gif kad ten kitaip nei kitur  g.gif


O tokią mažytę į darželį nebaisu leist? Maniškiui jau tuoj dveji, bet vis dar man atrodo toks mažius ir taip gaila į daržą vest verysad.gif vis atrodo kad kas nors skriaus, o aukletojos nepaguos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Keit: 04 rugsėjo 2007 - 21:40