Įkraunama...
Įkraunama...

Kretingos darželiai

QUOTE(Keit @ 2007 09 04, 23:38)
O tokią mažytę į darželį nebaisu leist? Maniškiui jau tuoj dveji, bet vis dar man atrodo toks mažius ir taip gaila į daržą vest  verysad.gif vis atrodo kad kas nors skriaus, o aukletojos nepaguos.

baisu o ka daryti, i mokslus reikia vaziuoti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimonda-Gema @ 2007 09 03, 16:14)

beje, o eglutej kokie zaislai  g.gif  nesuprantu  schmoll.gif kad ten kitaip nei kitur  g.gif


Ten yra priemonės, sukurtos, pagal montessori sistemą. Jos medinės ir sukurtos taip, kad kažką vystytų, pvz. dirba pirštai, vystosi smegenys. Nu turbūt aiškiai pasakiau smile.gif . Yra ir mum priprastų dėlionių, bet parinktos taip, kad būtų naudingos. Jų nuomone tėvai perka brangius žaislus todėl, kad patiem patinka. O vaikui tas žaislas yra keliom minutėm, nes neturi ką veikti su juo. Tačiau penktadieniais ten žaislų diena ir galima atsinešti savo mylimą žaislą.
Atsakyti
sveikos,mamos 4u.gif .mano didzioji panele paskutinius metus eina i"Voveraite".cia klaipedos gatvej.neturiu jokiu skundu ir priekaistu.ir savo maziu uzrasysiu butent ten thumbup.gif
Atsakyti
Eglutė - labai puikus darželis. Darbuotojai - fantastiški. Kiekvieną sutikus malonu, jaučiasi ir matosi kaip jie rūpinasi mūsų vaikais. Vaikus užrašiau iš anksto. Sūnus jau eina, dukra kitąmet.
Atsakyti
QUOTE(crocus @ 2007 11 16, 20:19)
Eglutė - labai puikus darželis. Darbuotojai - fantastiški. Kiekvieną sutikus malonu, jaučiasi ir matosi kaip jie rūpinasi mūsų vaikais. Vaikus užrašiau iš anksto. Sūnus jau eina, dukra kitąmet.


O ten ar yra lopšelio grupių? Ar didelės eilės?
Atsakyti
QUOTE(Keit @ 2007 11 17, 15:18)
O ten ar yra lopšelio grupių? Ar didelės eilės?

jei gerai zinau ten lopselio nera schmoll.gif gaila ir as ten savo pupa noreciau vest, reiktu kokia diena nuvaziuoti uzrasyti
Atsakyti
LOpšelio nėra. Bet priima ir dviejų metukų vaikučius. O savo vaikus užrašiau dar pirmaisiais metais, kad neturėčiau problemų.
Atsakyti
As tai savo vyresneli vedu i "Azuoliuka". Nors lopselyje neteko pabuvoti, bet mano vaikui ten patinka, mielai eina (ko nebuvo praejusiais metais). Labai norejau i "Pasaka", bet ten laaabai dideles eiles (pries 3 metus) buvo.
Atsakyti
O mes į buratiną užsirašėm (jei teisingai pavadinimą užrašiau), tas kur prie turgaus yra. Direktorė labai maloni. O kaip su auklėtojom? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Keit @ 2007 11 20, 20:40)
O mes į buratiną užsirašėm (jei teisingai pavadinimą užrašiau), tas kur prie turgaus yra. Direktorė labai maloni. O kaip su auklėtojom?  g.gif

buratinas yra ne prie turgaus ten zilvytis mirksiukas.gif
Atsakyti
ach tikrai į Žilvitį užsirašėm doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimonda-Gema @ 2007 11 17, 19:40)
jei gerai zinau ten lopselio nera  schmoll.gif gaila ir as ten savo pupa noreciau vest, reiktu kokia diena nuvaziuoti uzrasyti


Darželyje būna atvirų durų dienos. Pavasariais berods. Tada aišku kas ir kaip ten.

O šiaip dviejų metų vaikus kaži ar priima g.gif. Mano vaikinui sueis sausį 3, tai nuo rugsėjo leido pradėt.
Atsakyti