Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknejam kas virs 100...

A
QUOTE(bevale @ 2016 02 16, 16:20)
Sveikos, su vasario 16-aja! thumbup.gif Gaila,nera lietuviu daug aplinkui, butu faina susitikt ir paminet tokia svente wub.gif Kazkaip tokiomis dienomis jauciuosi labai atsiribojusi nuo Lt, jokios bendruomenes lietuviskos, jokiu renginiu, visiskai italiska gyvenima gyvenu g.gif
Vandeni geriu vis, galva isiskaudejo kazko. Lauke krapina,klausausi Adeles dainu, dievinu ja wub.gif

4u.gif aš žinok, nors ir čia UK, kur daaaug lietuvių, bet irgi gyvenu savam butbule, turiu tik keletą draugių čia lietuvių, bet dažniausiai tik susirašom online, nėr kada susibėgti,tai tik retkarčiais su viena susimatom... kai vyras ne lietuvis, tai taip ir gaunasi, jo šeima čia didelė, tai daugiausiai leidžiam laisvalaikį su jais rolleyes.gif tik tiek, kad čia va kada noriu nuvarau į Lt pardą ir pasijaučiu kaip Lietuvoj lotuliukas.gif thumbup.gif

Niu ką, saldžių, braškės 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas. 4u.gif

Siandien uzlipau ant svarstykliu ir +1. doh.gif Matau negalima man cheat day daryt, nes per viena diena susigrazinu visus kg, kuriuos pameciau per savaite. Ir isvis, jeigu tik ka normaliau suvalgau, ryte +. doh.gif Sakau, taip ir lemta turbut trypciot ant 92-93-94 kg. doh.gif

Siandien, kad ir kaip tingeciau, planuoju eit sportuot. Pasiemiau sportini krepsi su savim, kad nereiktu namo uzeidinet, nes tada tikrai neissiruosiu. lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos mergickos! Saunuoles,kurios dar metat svori,o kurios dingot tai nesuprantu kur? Sermuksneli, kur tu? blink.gif
caramelia30, jau primaitini kleckus?
Airise, viskas bus gerai!neuzsiciklink ties tais skaiciais, pamatysi greit ir I 8 zona isoksi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Airisė @ 2016 02 17, 08:24)
Labas rytas. 4u.gif

Siandien uzlipau ant svarstykliu ir +1. doh.gif Matau negalima man cheat day daryt, nes per viena diena susigrazinu visus kg, kuriuos pameciau per savaite. Ir isvis, jeigu tik ka normaliau suvalgau, ryte +. doh.gif Sakau, taip ir lemta turbut trypciot ant 92-93-94 kg. doh.gif

Siandien, kad ir kaip tingeciau, planuoju eit sportuot. Pasiemiau sportini krepsi su savim, kad nereiktu namo uzeidinet, nes tada tikrai neissiruosiu. lotuliukas.gif

Aš tai sakyčiau nustok svėrinėtis dažnai ir stresuot! Dar tik trečiadienis mirksiukas.gif niekas tau ne lemta! Greit abi žengsim į 8 zoną ir žemyn 4u.gif

Labas rytas 4u.gif aš tai paskaičiau, kad geriausia svertis ryte prieš cheat day, tada atseit ne taip ir cheatint noris g.gif o aš cheatinu sekmadieniais, tai gal keisti svėrimosi dieną man unsure.gif kada kitos dažniausiai sugriešyjat? Nors šį penktadienį mano tortadienis, tai jaučiu ir sekmadienio nesulauksiu doh.gif biggrin.gif bus atsipalaidavimo savaitgalis jaučiu blush2.gif
Frolka, dar neprimaitinu, nesidomi jie maistu dar, tai palauksiu kalendorinio pavasario, nenoriu tų terlionių be laiko doh.gif kaip tu jautiesi? Ar jau pilvelis atsipalaiduoja? Man pamenu su antru nėštumu laabai anksti išlindo nestuke.gif wub.gif
Atsakyti
Aciu merginos, paguodet. Man tas sverinejimasis kaip tik labai padeda nenutrukti nuo grandines. Reiks maziau imt i galva ir daugiau kardio. biggrin.gif

Siandien pietum pas mane vel kokteilis tik sikart su chia seklom. smile.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif pas mane vakar buvo pietums kokteilis su chia ir goji uogom thumbup.gif bet čia žiauriai per mažai kalorijų, man tai gavos, nes tingėjau šeimininkaut kol draugė buvo, gal tu, Airise, per daug numažinus kalorijų, užtai kūnas laiko bado režimą įjungęs? g.gif vistik dar ir sportuoji unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Caramelia30: 17 vasario 2016 - 11:39
Tiesa, sukuriau nauja tema. Prasau ten nosies nekisti kol nepabaigem sitos. rolleyes.gif

QUOTE(Caramelia30 @ 2016 02 17, 11:32)
drinks_cheers.gif  pas mane vakar buvo pietums kokteilis su chia ir goji uogom thumbup.gif  bet čia žiauriai per mažai kalorijų, man tai gavos, nes tingėjau šeimininkaut kol draugė buvo, gal tu, Airise, per daug numažinus kalorijų, užtai kūnas laiko bado režimą įjungęs? g.gif vistik dar ir sportuoji unsure.gif
Gali buti. g.gif Kaloriju neskaiciuoju tai nezinau. Bet va pvz. siandien ryte buvo grudeta varske su trupuciu uogienes, kava. Pietum kokteilis is kefyro, banano ir chia. Sauja riesutu ir dziovintu vaisiu, vakare suvalgysiu dar kazka grizus. Gal sumustini koki su kava. Tai ar cia jau labai mazai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Airisė @ 2016 02 17, 12:52)
Tiesa, sukuriau nauja tema. Prasau ten nosies nekisti kol nepabaigem sitos. rolleyes.gif

Gali buti. g.gif Kaloriju neskaiciuoju tai nezinau. Bet va pvz. siandien ryte buvo grudeta varske su trupuciu uogienes, kava. Pietum kokteilis is kefyro, banano ir chia. Sauja riesutu ir dziovintu vaisiu, vakare suvalgysiu dar kazka grizus. Gal sumustini koki su kava. Tai ar cia jau labai mazai? g.gif

Niu pagal mane mane tai žiauriai mažai blink.gif grįžk į kilo.lt, pasiužiūrinėk meniu ten, tu visai ant bado ribos gyveni biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Caramelia30 @ 2016 02 17, 11:00)

Frolka, dar neprimaitinu, nesidomi jie maistu dar, tai palauksiu kalendorinio pavasario, nenoriu tų terlionių be laiko doh.gif  kaip tu jautiesi? Ar jau pilvelis atsipalaiduoja? Man pamenu su antru nėštumu laabai anksti išlindo nestuke.gif  wub.gif

Ai karts nuo karto wc pagazdinu doh.gif o siaip viskas gerai,jei ne tie papykinimai net negalvociau kad nescia lotuliukas.gif siaip kai pavagau tai issoka pilvas,bet paskui vel toks kaip buves,gal del to kad svoris neauga g.gif

QUOTE(Airisė @ 2016 02 17, 11:52)
Tiesa, sukuriau nauja tema. Prasau ten nosies nekisti kol nepabaigem sitos. rolleyes.gif

Gali buti. g.gif Kaloriju neskaiciuoju tai nezinau. Bet va pvz. siandien ryte buvo grudeta varske su trupuciu uogienes, kava. Pietum kokteilis is kefyro, banano ir chia. Sauja riesutu ir dziovintu vaisiu, vakare suvalgysiu dar kazka grizus. Gal sumustini koki su kava. Tai ar cia jau labai mazai? g.gif

man rodos per mazai,max gal gaunasi 1100-1200 kcal,kas dirbanciam ir sportuojanciam yra per mazai.... ax.gif
Atsakyti
Nu gal... g.gif Ok, daugiau valgysiu. blush2.gif
Atsakyti
Airise, tikrai valgyk, sveikai ir daugiau, nes antraip neliks nieko tik badaut doh.gif
Aš po savo sporto, viską jau padarau, bet kinkos taip maloniai dreba lotuliukas.gif bet kai sakant no pain no gain thumbup.gif ir šį kartą sportavau būdama viena namie su visais vaikais, šiaip vyras akį užmesdavo.. ir visai gerai pavyko bigsmile.gif
Atsakyti
Niu ką, dar viena diena atlaikyta neblogai, nors ir nelabai kažkaip skaniai biggrin.gif doh.gif reikėjo jautienos faršą sunaudot, tai orkaitėj kotletukus kepiau, feh kažkokie sausi gavos, liesas labai faršas buvo smile.gif ir dar rytojui liko doh.gif
Atsakyti