Įkraunama...
Įkraunama...

GERL ir panašios bėdos

Kokio dydžio išvarža. Operuoja, bet mano gastro sakė rezultatai nedžiugina. Sakė dar palaukti, gal ką naujo sugalvos. O jei kam nepadeda, tai po operacijos būna blogiau nei prieš. Negalima po  stemplės sfinkserio sutvirtinimo vemti-niekada. Esomeprazoliai man labai stabdo virškinimą ir sukelia vaginozę, tai kas padeda man tai  nuo refliukso-gerdoff. Jis neleidžia rūgštim kilti į stemplę,  dienos metu borjomis.Sergu veik 30 metų. Tiesiog tik iš pradžių būna šokas. valgau visą gyvenimą kaip ligonis ir tiek. Blogaiusia kad negaliu gerti vaistų. Bet pažystu 70 metų moterį  su GERL, sakau ką geriat kai kelius skauda, nugarą, sako nieko kenčiu ir ilsiuosi.

Atsakyti

Kokio dydžio išvarža. Operuoja, bet mano gastro sakė rezultatai nedžiugina. Sakė dar palaukti, gal ką naujo sugalvos. O jei kam nepadeda, tai po operacijos būna blogiau nei prieš. Negalima po  stemplės sfinkserio sutvirtinimo  vemti-niekada. Esomeprazoliai man labai stabdo virškinimą ir sukelia vaginozę, tai kas padeda man tai  nuo refliukso-gerdoff. Jis neleidžia rūgštim kilti į stemplę,  dienos metu borjomis.Sergu veik 30 metų. Tiesiog tik iš pradžių būna šokas. valgau visą gyvenimą kaip ligonis ir tiek. Blogaiusia kad negaliu gerti vaistų. Bet pažystu 70 metų moterį  su GERL, sakau ką geriat kai kelius skauda, nugarą, sako nieko kenčiu ir ilsiuosi.
Tai taip iseina jeigu nesiruosiu operuotis isvarzos visa gyvenima teks gerti vaistus kurie mazintu rugstinguma?

o koki maista valgote? 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramune balta: 14 rugsėjo 2019 - 16:59

Nieko panašaus. vaistus nuo rūgštingumo geriu tik kai labai blogai.Kaip taisyklė blogai būna nuo kokių priešuždegiminių vaistų. Gerdoff ar refliuksaid tikrai ne vaistais, nors kainuoja. Maistą Jums teks atsirinkti, niekas kitas nepatars . Kakart kai užknisa refliuksas vis pagalvoju apie operaciją, Bet kai pernai per gripą 2 paras pravėmiau, galvoju o ką daryčiau po operacijos. Dieta pagal ph ir mitybos korecija.  Pas mane ir nosies kriauklės operuotos ir liežuvio tonzilės, ir ataugo.  Net kavą geriu , tik su trupučiu pieno. Laktozę toleruoju, bet geriau renkuosi ožkos pieno ar belaktozinius pieno produktus-jie nekelia rūgščių niekada. Pagal viską avižos turėtų nekelti rūgšties-o man nuo avižų košės ėda žiauriai skrandį. Išmoksit. Norėsit papiktnaudžiauti maistu-turėkit ranitidiną. 

http://infolor.lt/category/pacientams

Atsakyti
QUOTE(ajd @ 2019 09 15, 14:24)
<p>Nieko panašaus. vaistus nuo rūgštingumo geriu tik kai labai blogai.Kaip taisyklė blogai būna nuo kokių priešuždegiminių vaistų. Gerdoff ar refliuksaid tikrai ne vaistais, nors kainuoja. Maistą Jums teks atsirinkti, niekas kitas nepatars . Kakart kai užknisa refliuksas vis pagalvoju apie operaciją, Bet kai pernai per gripą 2 paras pravėmiau, galvoju o ką daryčiau po operacijos. Dieta pagal ph ir mitybos korecija.  Pas mane ir nosies kriauklės operuotos ir liežuvio tonzilės, ir ataugo.  Net kavą geriu , tik su trupučiu pieno. Laktozę toleruoju, bet geriau renkuosi ožkos pieno ar belaktozinius pieno produktus-jie nekelia rūgščių niekada. Pagal viską avižos turėtų nekelti rūgšties-o man nuo avižų košės ėda žiauriai skrandį. Išmoksit. Norėsit papiktnaudžiauti maistu-turėkit ranitidiną. </p><p><a data-ipb='nomediaparse' href='http://infolor.lt/category/pacientams'>http://infolor.lt/category/pacientams</a></p>

O mam pvz nuorugstingumo pakylusio ranitidinas raniberlas ir kiti nepadeda. Refluxaid + ibuprofen nuo skausmo nakties rinkinukas. Dienom paprastai daugmaz normal jauciuosi bet nakti visad staigus skausmas spazminis. Visi tyrimai atlikti nei helicobacter nei eroziju... mane jog refliuksas nuo nervu, bet seimos gyd daro prielaida jog kazkaip stuburas skrandi itakoja, nes ibuprofenas padeda... neisivaizduoju kaip taip gali but.. tesiu zygius per poliklinika, toks ilgas uzsitesimas su refliuksu pirma karta... verysad.gif
Atsakyti

nebandėt akupresūrinį masažiniį kilimėlį miegojimui?  jei ne-verta pabandyti. sako akupunktūra kitiems padeda-manęs neveikia. bet kilimėlis man duoda išsimiegoti kai nerviniai spazmai

https://imuperku.lt/...zinis-kilimelis

Atsakyti

O mam pvz nuorugstingumo pakylusio ranitidinas raniberlas ir kiti nepadeda. Refluxaid + ibuprofen nuo skausmo nakties rinkinukas. Dienom paprastai daugmaz normal jauciuosi bet nakti visad staigus skausmas spazminis. Visi tyrimai atlikti nei helicobacter nei eroziju... mane jog refliuksas nuo nervu, bet seimos gyd daro prielaida jog kazkaip stuburas skrandi itakoja, nes ibuprofenas padeda... neisivaizduoju kaip taip gali but.. tesiu zygius per poliklinika, toks ilgas uzsitesimas su refliuksu pirma karta... verysad.gif

As jau visai nezinau nei ka valgyti nei gerti nuo visko rugstys kyla tik vaistai sumazina kazkiek rugstinguma (Lanzoprazolis) o jeigu negeriu vaistu rugstys kyla ir viskas, pavalgius aprimsta, gal man del to kad tulzies pusle pasalinta pries keturis metus nes gydytojai nieko nerado isskyrus isvarza ir rugsciu pilna skrandi ir dideli nevirskinima laukiu apsilankymo pas gastroenterologa po visu tyrimu bet eiles visur......o nuo tokios savijautos jau visai pavargau, maista atrodo atsirenku po truputi bet viena karta viskas buna gerai pavalgius kita kart skausmai prasideda ir suprask kaip nori tinka ar ne  :hmm:​ 

Atsakyti

O išvarža vistik kokio dydžio?

Atsakyti

O išvarža vistik kokio dydžio?

ne nepaklausiau bet sake pristaikius maista nieko blogo nera 

Atsakyti

Maistą aišku galima sureguliuoti. Bet kaip man tai pavalgius pasilenkiu kad ir batus užsisegti-ir visas skrandžio turinys į gerklę. prieš sportą ir sportuojant gerti negaliu.  Gyventi reikia, nekažkokia laimė, bet 

Atsakyti

Man skrandzio turinys visiskai nekyla, praktiskai kartuma dazniausiai jauciu

Atsakyti

Sveikutės, karts nuo karto paskaitau šitą temą, sergu apie 1,5 metų, yra nustatyta 1 laipsnio išvarža... planavau operuotis... bet dėl nukritusių kraujo rodiklių atsisakė mane priimti  :D o dabar jau dvejoju, ar verta išvis. Bendrauju su žmonėm iš Maskvos, Sankt Peterburgo (yra toks vienas rusiškas forumas apie GERL), kurie tyrėsi pas įžymiausius profesorius iš visokių mokslinių institutų, tai dar nei vienam nepasakė, kad operacija padės, atvirščiai, nerekomenduoja ją daryti.... visokių komplikacijų gali atsirasti ir pan. Bet mūsų šalyje, Kauno Klinikuose man prižadėjo, kad viskas yra išsprendžiama operacijos dėka, duoda 90% Nežinau... Gal kas KK operavosi ar planuoja ?? Šiaip, yra sakoma, jog ši liga visam gyvenimui, reikia susitaikyti, pastoviai laikyti dietą... esant paūmėjimui, vaistai. O jūms rėmuo dažnai degina? Na man 1 kartą dienoje tikrai būna, nepaisant vartojamo Nexiumo, tai sučiulpiu 1 tabl. Maalox, padeda. Sako, dėl išvaržos sfinkteris (klapanas) neužsidaro.... tai vaistus teks vos ne visą laiką vartoti.... 

Atsakyti

vat kai kyla tulžis, kaip jūs sakot kartumas-šlamučių arbata,man visada padeda..Gerti šiltą pusę val prieš valgį. porą savaičių

Atsakyti