Įkraunama...
Įkraunama...

GERL ir panašios bėdos

Paskaitykit: https://refliukso.gy...ovas-t-17-nr-3/

 Reikia tikėtis kad medicina patobulės. Man išvaržą rado prieš  27 metus-pirmam kurse po egzaminų, aišku nervai ri stresas.   Prieš du metus  darė Radiologinį tyrimą su kreida. ir sakė gastro gydytoja" nu dar pakentėk, gal medicina pažengs, gal bus rezultatai operacijų geresni". O atpylinėju nes stemplės kardija  pravira-vat tas dalykas labai užknisa. Ką reikia būtinai išmokti tai valgyti 10 kart dienoj nedaug, nevalgyti 4 val prieš miegą.

Atsakyti
QUOTE(ajd @ 2019 09 22, 15:15)
<p>Paskaitykit: <a data-ipb='nomediaparse' href='https://refliukso.gydymas.eu/stemplines-angos-isvarzu-ir-gastroezofaginio-refliukso-chirurginio-gydymo-velyvieji-rezultatai-lietuvos-bendrosios-praktikos-gydytojas-2013-m-kovas-t-17-nr-3/'>https://refliukso.gydymas.eu/stemplines-angos-isvarzu-ir-gastroezofaginio-refliukso-chirurginio-gydymo-velyvieji-rezultatai-lietuvos-bendrosios-praktikos-gydytojas-2013-m-kovas-t-17-nr-3/</a></p><p> Reikia tikėtis kad medicina patobulės. Man išvaržą rado prieš  27 metus-pirmam kurse po egzaminų, aišku nervai ri stresas.   Prieš du metus  darė Radiologinį tyrimą su kreida. ir sakė gastro gydytoja" nu dar pakentėk, gal medicina pažengs, gal bus rezultatai operacijų geresni". O atpylinėju nes stemplės kardija  pravira-vat tas dalykas labai užknisa. Ką reikia būtinai išmokti tai valgyti 10 kart dienoj nedaug, nevalgyti 4 val prieš miegą.</p>


Cia pas visus tokie rimti atvejai.. isvarzos erozijos. O man visa vasara nieko rast negalejo, visi tyrimai atlikti net ir tokie uz kuriuos nemazai paklot teko.. pakeista ne viena klinika, ejau ir privaciai. Viskas normoje.. bet sako refliuksas, kurio priezasties nera. Neerozinis.. skausmai uzeina paprastai tik nakti, laikausi visu imanomu rekomendaciju ir dietu.. o naktimis kaip jau rasiau skausma nuima tik ibuprofenas. Kuris zinoma irgi gadina skrandi. Diena geriu israsyta dexilanta..kartais pavartoju refluxaid. Dabar israse vitamina b12 injekcijomis leidziama kelis kartus per savaite. Bet palengvejimo nejauciu... kartais skausma nuramina valerijonas.. bet tik retais atvejais... ir uz ka visa tai??? Taip norisi vel buti zmogumi, megautis gyvenimu ir normaliai miegot naktimis...
Pas gydytojus tenka daznai lakstyt, darbas naujas, ten visi kreivai ziuri.. zodziu viltys del geresnes savijautos gesta verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aem: 22 rugsėjo 2019 - 16:43

Aha, skaičiau šį tyrimą. Ir kaip tik bendravau su vienu iš šio tyrimo chirurgu. Darė ir man tą radiologinį.  :) Irgi kardija atvira. O jus geriat vaistus pastoviai ar poreikiui esant? Kaip dažnai mums su išvarža reikia tirtis - kartą į metus ar dažniau?

Paskaitykit: https://refliukso.gy...ovas-t-17-nr-3/

 Reikia tikėtis kad medicina patobulės. Man išvaržą rado prieš  27 metus-pirmam kurse po egzaminų, aišku nervai ri stresas.   Prieš du metus  darė Radiologinį tyrimą su kreida. ir sakė gastro gydytoja" nu dar pakentėk, gal medicina pažengs, gal bus rezultatai operacijų geresni". O atpylinėju nes stemplės kardija  pravira-vat tas dalykas labai užknisa. Ką reikia būtinai išmokti tai valgyti 10 kart dienoj nedaug, nevalgyti 4 val prieš miegą.

Atsakyti
Apie ranitidino, ranigast, raniberl uždraudimą

https://www.delfi.lt...a.d?id=82335017
Atsakyti

Sako kartą metuose, bet aš taip dažnai nevaikštau. kas 3 metus. Negeriu vaistų dažnai.  Negaliu gerti diclac-čia žiauriausia, bet kai leidžiuosi į raumenis geriu esomeprazolį. Man daug geriau ranitidinas-nuo jo nėra pašalinių reiškinių, bet kai geriu vaistus nuo skausmo tada geriu ir omepus ir ranitidiną. o šiaip stengiuosi skausmą iškentėti, tepalais-nes tada jau mišios skrandžiui , gerklę išgriaužia iki užkimimo. O tvarkausi maistu, šalatlankių aliejus, borjomis, jei matau kad rytais kimstu ar sloga-tada gerdoff ar gastrothus prieš naktį.  Nevalgau nieko nuo ko gali būti blogai skrandžiui. Beje ilgalaikis omeprazolių vartojimas sugadina ir žarnyno bakterijas ir moterišką terpę.  o atsistayti moterišką terpę brangiai kainuoja ir ilgai užtrunka.Tiesiog reikia rinktis ar valgot ar  nesergat. 

Atsakyti

Laba visiems, kaip pastebejau komentaru apmazejo, tikiuosi, kad geriau jauciates, o as vis derinu mityba sekasi sunkiai nes vienokiu ar kitokiu atveju truksta vitaminu ir energijos nes ne visa maista valgyti galiu, kaip jus kovojate su vitaminu ir energijos stygiumi gal kazka papildomai vartojate? Buvau visa laika pratusi stipriau pavalgyti nes dirbu fizini darba o dabar ir svoris kristi pradejo, mastau kaip cia sau padeti  :hmm:​ 

Atsakyti
QUOTE(Ramune balta @ 2019 10 14, 12:59)
<p>Laba visiems, kaip pastebejau komentaru apmazejo, tikiuosi, kad geriau jauciates, o as vis derinu mityba sekasi sunkiai nes vienokiu ar kitokiu atveju truksta vitaminu ir energijos nes ne visa maista valgyti galiu, kaip jus kovojate su vitaminu ir energijos stygiumi gal kazka papildomai vartojate? Buvau visa laika pratusi stipriau pavalgyti nes dirbu fizini darba o dabar ir svoris kristi pradejo, mastau kaip cia sau padeti  hmm.gif​ </p>

Magnį vartoju, nes vaistai nuo rūgštingumo mažina pasisavinimą, taip pat D vit ir dabar B grupę pradėjau, parsisiunčiau iš iherb.
Atsakyti

Magnį vartoju, nes vaistai nuo rūgštingumo mažina pasisavinimą, taip pat D vit ir dabar B grupę pradėjau, parsisiunčiau iš iherb.

o ne per daug is karto tiek vitaminu vartoti ta prasme triju rusiu

Atsakyti

Baikit su tais rūgštingumo vaistais.  Bandykit : Gerdoff, Refluxaid, šaltalankių aliejus, Jadvygos arbata, medetkų arbata, šlamučio arbata. Nu niekur su tais vaistais nenueisit. . Nuo omperazolių kaulai retėja, ranitidinas veikai 10 dienų, po to reikia pertrauką daryti. O svorio mažėjimą priimkit kaip "dovaną". Nors vieną pliusą ir įžvelgiu : tik jau pradedu beleką valgyt priauga  4 kg ir vėl refliuksas, ant dietos- ir kg minus.

Atsakyti

Paskutiniu metu as jokiu vaistu nuo rugstingumo negeriu stengiuosi maista daugiau derint bet svoriu kritimas man ne pliusas. Jus vardijote vaistus kuriais geriau pakeisti omeprozoli ar ranitidina o jie kaip veikia cia kazkas tokio kaip renie

Atsakyti
QUOTE(Ramune balta @ 2019 10 14, 15:34)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Ramce" data-cid="72521135" data-time="1571048530"><div><p>Magnį vartoju, nes vaistai nuo rūgštingumo mažina pasisavinimą, taip pat D vit ir dabar B grupę pradėjau, parsisiunčiau iš iherb.</p></div></blockquote><p>o ne per daug is karto tiek vitaminu vartoti ta prasme triju rusiu</p>

na multivitaminuose dar toli gražu ne tokie kiekiai būna, o ir geriu visus atskirai dienos eigoje.
Atsakyti

Man atsinaujino liga, buvau per lor tai atisake israsyti dexilanto ar kazkokio panasaus vaisto. Gavau Gerdoff ir dieta. Rytais geriu saltalankiu alieju. Bet jau kokie keli metai kaip neturejau priepolio o dbr buvo toks baisus kad kelias naktis net miegot negalejau. 

Atsakyti