Įkraunama...
Įkraunama...

♥♥♥Sausinukai 2016♥♥♥, (17 namai)

labas rytas smile.gif
niu kąąą aš, ogi nieko. man lyg jau visi tuoj pradės savo klausimėlius "o tai jau, o tai dar ne, o tai kaip jauties?" nu aišku klausinėkit...tikiuos neperlenks lazdos ir neišves manęs iš kantrybės biggrin.gif

jokių pojūčių nėr. vakar suvalgytas ananasas irgi naujovių neatnešė biggrin.gif man iki datos pagal echo nustatytos lygiai savaitė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Adelaina @ 2016 01 04, 01:07)

Uzmiegu tik 2 nakties, todel diena nebunu linksma.....siandien viskas erzina, o neuzmiegu nes mano damute nuo 23 val duodasi pilve  g.gif


As irgi uzmiegu tik apie 2-3 val nakties. Bet as tokiu laiku uzmiegu jau senai, kokie 4 menesiai.

Usnee, smagu, kad viskas lengvai ir greitai. Kokia dovanele pirkot?


QUOTE(ciainga @ 2016 01 04, 10:20)
Mane po TA išleido namo, nors jau sakė, kad 4 cm atsiverė.

Oho, Cianga, tau jau irgi greitai pasimatymas. Linkiu lengvai ir greitai smile.gif

Novia, o kiek metuku mazesnei?
Atsakyti
Sveikos merginos,

Su Naujaisiais visas. Sekmes dar laukiancioms leliuku ir stiprybes ir kantrybes jau pagimdziusioms.



QUOTE(perla <3 @ 2016 01 03, 14:51)
Su Naujais!

Sveikinimai jau supuojancioms leliukus ir naujokei  4u.gif

Pasidalinkit, kurios turi du vaikucius, kaip supazindinot su naujagimiu ir ar vyresnieji aplanke jus gimdymo namuose (ir kiek metuku tuo metu buvo)? Ar pirkot kazkokias dovaneles vyresniesiems nuo naujagimio? Kaip pirmos dienos, naktys grizus namo su kudikiu, kai namuose yra kitas turtas?
Arba kaip planuojat elgtis?
Barbarise, kaip tavo pupa reagavo i broliuka? Ar lanke gimdymo namuose?




i ligonine nevedem, kadangi ziema ir salciai lauke tik kai parsivezem namo parodem.
mano vyresnele dar nedaug reaguoja i broliuka ateina paziuri ir nubega pazaisti. bet dazniausiai su vyru daug laiko rodom vyresnelei zaidziam kad ji nesijaustu atstumta o su mazuoju pasidalinam laika perpus su vyru. tikiuos paskui apsipras ir myles broliuka.
Atsakyti
Sveikos tetos 4u.gif
Isgyvenau!!!!
Vakar 19.16 gime musu Linas 56 cm, 3720 g

13.45 nubego vandenys,pasirodo soniniai tik. Antakalny apziurejo, jau turejau 4cm. Be jokiu skausmu. Bet pasirodo pagrindiniai vandenys like. Apie 16.30 nuleido pagrindinius. Tada prasidejo sokiai pokiai...apie 17.30 suleido epidura. Jis man neveike. Toliau kankinaus,o visi vaiksto ir snabzdasi "kaip cia taip nutiko", geriausias anesteziologas skaitos,o va tau...nu ir ka "dainavau sau". Po kiek laiko mate,kad jau pareina sakes,kviete vel ta anesteziologa,o kai jis atejo man jau atsirado keistas jausmas,stumt bet ne toks kaip pirma karta. Rekt pradejau,tada jau suguzejo visi. 19.07 pradejau stumt, su treciu stumimu jau gime-19.16. Buvo ziauru,nes jauciau kaip plysinejau dar priedo,neklausiau akuseres vienu metu,tai va guliu issiuvineta😯 buvo baisiai baisu!

Vakar gimdyt nenorejau,bet matyt,kad yra kazkas auksciau, kas nenori,jog sausio 3d butu liudna, sia diena mire tetis,bet va,gime sunus!! wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Emilina*: 04 sausio 2016 - 12:24
*Emilina*, tau medalį už tokį gimdymą... 4u.gif

mūsų norus dažnai "iš aukščiau" pakoreguoja, taip, kad dabar stiprybės, abu su Linuku ilsėkitės ir kuo greičiau atsigauk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(perla <3 @ 2016 01 04, 12:05)

Novia, o kiek metuku mazesnei?


5. Vyresnelei 10 bus uz keliu men.
Atsakyti
Sveikinimai *Emilina* su suneliu. Koks dickis.smile.gif
Atsakyti
Sveikos, panikes 4u.gif
Baltas pavydas leliukus jau supančiomis wub.gif
Aš vis dar puskuoju ir nepanašu, kad iki rytdienos kas pasikeistų doh.gif
Skambina visi, kas netingi. Siryt norėjau ilgiau pamiegoti ir isjungiau mobilaus garsą, tai radau 7 praleistus skambučius unsure.gif vos kaimynu nesukviete paziuret, kas nutiko.
Ryt varau į TA. Ziuresim, ką pasakys.
Dėl vyresnių vaikų, tai kai parsiveziau vidurineli, jokių dovanų niekam nedovanojom. Užteko ir brolio lotuliukas.gif gimdymo namuose taip pat nemanau, kad vieta mažiems vaikams. Svarbu tik paskui skirti daug dėmesio vyresniesiems, kad atstumti nesijaustų. O miegojom visi viename kambaryje. Ir nebuvo problemu, gal tik pora kartu buvo pazadinta. Dabar abu atskirame kambaryje miega, todėl mažiau problemų bus, manau.
Atsakyti
sveikos , buvau be interneto sad.gif jau pabodo trikdziai ... prasideda savaitgaliais doh.gif kazkas su erdvem negerai 4u.gif inga777 supuoja mergyte , su tuo jas ir sveikinam aukit dideles ir sveikos, o gimdymo akimirkos pasimirs 4u.gif
Usnee su sunelio atejimu
na mes po sokoladuka vezem dovanu namuose belaukiantiems, bet si kart vaikai jau dickiai, tad nelabai supras sio poelgio tongue.gif gi laukia ir zino kad tai leliukas ax.gif
Papildyta:
QUOTE(*Emilina* @ 2016 01 04, 13:22)
Sveikos tetos 4u.gif
Isgyvenau!!!! 
Vakar 19.16 gime musu Linas 56 cm, 3720 g




Sveikinimai didziausi 4u.gif svarbu gera pabaiga, o del epiduro neveikimo tai taip buna, va vienai pazistamai suleido epidura ir ruosesi CP daryti ,o ji sako tai as nueisiu, tada jau daktarams akys isvirto , gi turejo visa apatine dali atjungti ax.gif teko pilna narkoze daryti 4u.gif bet jai sako ir siap vaistai nuo skausmo nelabai veikia 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(chicane @ 2016 01 04, 11:59)
labas rytas smile.gif
niu kąąą aš, ogi nieko. man lyg jau visi tuoj pradės savo klausimėlius "o tai jau, o tai dar ne, o tai kaip jauties?" nu aišku klausinėkit...tikiuos neperlenks lazdos ir neišves manęs iš kantrybės biggrin.gif

jokių pojūčių nėr. vakar suvalgytas ananasas irgi naujovių neatnešė biggrin.gif man iki datos pagal echo nustatytos lygiai savaitė smile.gif


a ko tu nerimsti gi laiko dar turi lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(ciainga @ 2016 01 04, 10:20)
drinks_cheers.gif  Aš irgi iki 2 val. Nemiegu, nes toks malimasis pilve...
Mane po TA išleido namo, nors jau sakė, kad 4 cm atsiverė.

na kad puikiai viskas eina tad manau geriausia bus namie stipresnes veiklos laukti, nei kad skatinamuju gautum 4u.gif ateis laikas ir pacios dureles atsidarys 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(mildamile @ 2016 01 04, 16:07)
Sveikos, panikes  4u.gif
Baltas pavydas leliukus jau supančiomis  wub.gif
Aš vis dar puskuoju ir nepanašu, kad iki rytdienos kas pasikeistų  doh.gif
* Skambina visi, kas netingi. Siryt norėjau ilgiau pamiegoti ir isjungiau mobilaus garsą, tai radau 7 praleistus skambučius  unsure.gif vos kaimynu nesukviete paziuret, kas nutiko.
Ryt varau į TA. Ziuresim, ką pasakys.
** Dėl vyresnių vaikų, tai kai parsiveziau vidurineli, jokių dovanų niekam nedovanojom. Užteko ir brolio  lotuliukas.gif gimdymo namuose taip pat nemanau, kad vieta mažiems vaikams. Svarbu tik paskui skirti daug dėmesio vyresniesiems, kad atstumti nesijaustų. O miegojom visi viename kambaryje. Ir nebuvo problemu, gal tik pora kartu buvo pazadinta. Dabar abu atskirame kambaryje miega, todėl mažiau problemų bus, manau.


* oi zinau ta jausma... as paskutinuka visa sav. pernesiojau ...
** o dickai manau isipasys i ligonine , pas mus vienvietes palatos tai niekam nepakenksim, aisku jei guletu kitas leliukas sale tai grieztai pasakyciau, kad nera ko i ligonine vaziuoti ir lankytojus atsaukciau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 4mamavita: 04 sausio 2016 - 15:10
Usnee, Emilina, Inga777 4u.gif 4u.gif 4u.gif jums sveikinimai ir baltas pavydas wub.gif


As svaiskei leisiu atvziuot pasiuziuret i gimusia sese, nes labai didelis noras ir laukimas, net odvanle yra paruosus, nupiesus ir nupirkus wub.gif o jai namuose padovanosim piesimo rinkini, kaip vyresnei sesei ax.gif Maniskei balandi bus 6 m.
del miego nieks neiskeicia kiekviena naktis kosmaras...
Atsakyti
Sveikos smile.gif

*Emilina*, sveikinu su sunelio gimimu wub.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Inga777, sveikinu po sunkaus kelio pagaliau supuojant dukryte ant ranku wub.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Merginos, ramaus miegelio, daug pienelio, aukit sveikuciai 4u.gif

Ugnyte, Jus UK gyvenat (speju, nes vartoji Due date)? ax.gif


Pas mane naujienos tokios, kad kamstis nuo vakar rimtai salinasi, tik be kraujo priemaisu. Su sunum kamstis ryte su krauju pasisalino, po pietu prasidejo saremiai, vakare pries 21val jau buvom ligonineje su 4cm atsidarymu ir saremiais kas 5min. Si karta reikalai su kamsciu visai kitokie smile.gif Noreciau jau lukstentis, bet dar savaitele reikia palaukti kol atskris vyro tetis pas mus dviem savaitem pabuti su sunum kol mes su vyru ligonineje butume g.gif

Sunaus i ligonine neatves vyras jeigu uosvis jau bus atskrides. Tuo labiau, kad pas mus namo isleidzia labai greitai jeigu gimdymas praejo sklandziai ir vaikuciui viskas gerai. Tad sunus net nelabai spes manes pasigesti biggrin.gif O del dovaneles sunui nuo sesytes tai galbut nupirksim ka nors. Nesvarbu, kad sventes ka tik buvo... ax.gif

Mane jau nuo svenciu atakuoja namiskiai ar dar nepagimdziau laugh.gif Vakar net atsoviau, kad jau pagimdziau ir slepiam nuo visu leliuka biggrin.gif
Atsakyti
sveikinimai naujom mamytem 4u.gif 4u.gif 4u.gif

man ir kamstis salinasi, pilvukas pakieteja kai ilgiau pavaikstau ar padirbu kazka,idomu ryt kakleli ligoninej tikrins ka pasakys ax.gif vis tikiuosi kad veikla kazkokia vyksta blush2.gif

viduriai tik uzkietejo tai kiviu prisipirkau man jie super vaistas ax.gif

del lelytes lankymo, tai vyresnis sunus gales aplankyt, o mazas bijau kad po to iseit be asaru negales, ir paciai gaila matyt bus kaip jis nori but su mama blush2.gif
Atsakyti