Įkraunama...
Įkraunama...

♥♥♥Sausinukai 2016♥♥♥, (17 namai)

vargse... 4u.gif laikom kumscius uz ja.. kad tik kuo greiciau susitiktu su leliuku wub.gif
Atsakyti
jei Ingai777 vandenukai pabego, tai ilgai gi nelaikys 2in1 kad tik kuo lengviau ir greičiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(4mamavita @ 2016 01 02, 21:50)
jei Ingai777 vandenukai pabego, tai ilgai gi nelaikys 2in1 kad tik kuo lengviau ir greičiau  4u.gif

Vakar nubege jai,o siandien rase,kad nelabai kas vyksta,todel greiciausiai skatins.
Atsakyti
Ieskojau musu temos-neradau, pasirodo iskelta smile.gif kaip greitai laikas eina smile.gif


sveikinimai jau sulaukusioms savo dienos ir linkejimai dar laukiancioms smile.gif
Atsakyti
Sveikos esamos ir būsimos mamutes, ar priimsit mane į savo tarpą. Due date - 15 Sausio, antras gimdymas. Tiksi laikrodukas ir man jau. Nuo 37 savaitės geriu aviečių lapų arbatą, vieną kartą į dieną, žiūrėsim ar nors kiek pagelbės.
Atsakyti
QUOTE(ugnyte @ 2016 01 02, 23:01)
Sveikos esamos ir būsimos mamutes, ar priimsit mane į savo tarpą. Due date - 15 Sausio, antras gimdymas. Tiksi laikrodukas ir man jau. Nuo 37 savaitės geriu aviečių lapų arbatą, vieną kartą į dieną, žiūrėsim ar nors kiek pagelbės.

Junkis drasiai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ugnyte @ 2016 01 02, 23:01)
Sveikos esamos ir būsimos mamutes, ar priimsit mane į savo tarpą. Due date - 15 Sausio, antras gimdymas. Tiksi laikrodukas ir man jau. Nuo 37 savaitės geriu aviečių lapų arbatą, vieną kartą į dieną, žiūrėsim ar nors kiek pagelbės.

Sveika prisijungus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(4mamavita @ 2016 01 02, 12:19)
vaje jei mano leliukas sedetu as CP prasyciau ir nesvarbu kad 5 k. ,kad lengviau takai atsiveria..


Na va, galų gale viskas vistiek baigėsi CP šiandien vyro sesei. Bet svarbiausia, kad jau džiaugiasi savo lėliuku wub.gif

O aš ta proga šiandien susidėjau tašes į ligoninę ir galiu ramiai laukt savo dienos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ugnyte @ 2016 01 02, 22:01)
Sveikos esamos ir būsimos mamutes, ar priimsit mane į savo tarpą. Due date - 15 Sausio, antras gimdymas. Tiksi laikrodukas ir man jau. Nuo 37 savaitės geriu aviečių lapų arbatą, vieną kartą į dieną, žiūrėsim ar nors kiek pagelbės.


sveika prisijungus 4u.gif

labas rytas visoms,
manau jau Inga supuoja savo lelyte wub.gif

kojas skauda nuopraeitos nakties meslungio doh.gif
seimyna miega as pusyciauju ax.gif

Atsakyti
laba rytą smile.gif
niu ką duodam pagreičio smile.gif jau tiek leliukų yra, gera skaityt. ir baugu daros, ypač apie greituosius gimdymus pasiskaičius smile.gif ir aš noriu tokio kad nespėji susigaudyt kas vyksta bigsmile.gif

pakol kas jiokių kitokių pojūčių. vyrukai mano miega, aš va blynus mielinius užmaišiau ir kildinu. ir paskaitau jumis ir fb smile.gif

gražios dienos visom smile.gif
Atsakyti
Laba diena. As tai nakti prabudau visa prakaito ispilta ir nesupratau ar cia nuo radiatoriu, ar kazkas vyksta. Bet nemalonu buvo. Kazkaip vis paskausta tai nugara, tai pilva, tai tarp koju, bet lyg negimdau dar biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ugnyte @ 2016 01 02, 22:01)
Sveikos esamos ir būsimos mamutes, ar priimsit mane į savo tarpą. Due date - 15 Sausio, antras gimdymas. Tiksi laikrodukas ir man jau. Nuo 37 savaitės geriu aviečių lapų arbatą, vieną kartą į dieną, žiūrėsim ar nors kiek pagelbės.


sveika prisijungus.

Kaip laikotes esamos ir busimos mamytes?
As tai sokineju aplink vaikus vos grizau i namus valgyt gaminti, tvarkyti o apie miega galima pamirsti gerai kad bent truputi ligonineje galejau pamiegoti.smile.gif
Atsakyti