Įkraunama...
Įkraunama...

♥♥♥Sausinukai 2016♥♥♥, (17 namai)

Laba diena 4u.gif

pas mane sis laikas vadinasi isgyventi nakti.... verysad.gif atrodo kad kas nakti gimdau...skausmas saremiai, pykinimas, nemiga, uztat ryta kaip dauzta g.gif

bet ka krapstaus is lovos, turim siandien iki vyro seneliu nuvaziuot, senoliui 85 m. wub.gif grazi sukaktis nori nenori turim aplankyt nors trumpam mirksiukas.gif

naujokei 4u.gif

JOBUT tausok save rolleyes.gif
Atsakyti
Labas rytas,

siandien saltoka nusimato smile.gif As ruosiuos i kapus, siandien 4 metai, kai tecio nera verysad.gif Kai pries 5 metus sausi pagimdziau pirmagime, tai kita diena masina mirtinai partrenke mociute mano, tai neskaitant 5 seimos nariu gimtadieniu (nuo siu metu jau bus 6 gimtadieniai biggrin.gif ), sausis man yra juodziausias menuo unsure.gif

Pabaigiau lygintis paskutinius drabuzelius, galesiu pradet tase kraut. Ryt vaziuoju i ligonine pas gydytoja
Atsakyti
Su Naujais!

Sveikinimai jau supuojancioms leliukus ir naujokei 4u.gif

Pasidalinkit, kurios turi du vaikucius, kaip supazindinot su naujagimiu ir ar vyresnieji aplanke jus gimdymo namuose (ir kiek metuku tuo metu buvo)? Ar pirkot kazkokias dovaneles vyresniesiems nuo naujagimio? Kaip pirmos dienos, naktys grizus namo su kudikiu, kai namuose yra kitas turtas?
Arba kaip planuojat elgtis?
Barbarise, kaip tavo pupa reagavo i broliuka? Ar lanke gimdymo namuose?

Agotas, uzjauciu del netekciu. Kai tekejau, mano mociute stipriai sirgo. Ir vis sake, kad vestuviu nesulauks, numirs. Sukaupus jegas, kad nepratrukciau as jai ispyskinau, kad visa laika lauke, kad tik mano vestuviu sulauktu ( as vyriausia anuke), o cia mat susiruose mirti. Sakiau, kad nieko nebus, vestuviu neatsausiu, i laidotuves neisiu tada, o siaip susitariau su kunigu, paprasiau Dievulio, kad ne tik vestuviu sulauktum, bet ir anuko(anukes). (Cia irgi is psichologines puses snekejau taip, nes mociute visad prasydavo, kad laidotuvese butumem). Ir ka. Vestuves praejo, nuotraukas mate. po metu lapkriti gime dukryte, mociute, nors ir budama labai silpna, dar turejo progos proanukele ant ranku palaikyti. O kovo men teko su mociute atsisveikint cry.gif Tai kartais atrodo, kad prikalbejau.
Dabar irgi kartais juodos mintys uzeina... bet bandau jas vyt lauk
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo perla <3: 03 sausio 2016 - 15:03
Sveikos smile.gif

Pirmiausiai tai noreciau pasveikinti GintareM, *moncler* ir Usnee pagaliau supuojant sūnelius ant ranku wub.gif wub.gif wub.gif Taip pat nbk super greitai ir lengvai pagimdzius dukryte wub.gif wub.gif wub.gif Didziausi sveikinimai, merginos 4u.gif 4u.gif 4u.gif

*Emilina*, lengvai ir greitai 4u.gif mirksiukas.gif

ugnyte, sveika prisijungusi 4u.gif Papasakok daugiau apie save mirksiukas.gif


Pas mane nieko nelabai kas naujo. Prie iprasu skausmu skausmeliu prisidejo nugaros maudimas (is leto judu link finiso). O siaip tai labai jau sunku judeti, iseiti pasivaikscioti nelabai kur nueinu - labai greitai pavargstu. Gimdyti artimiausiu metu dar nesiruosiu, bet kas zino kada veiksmas prasides biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

Man tai antras nestumas, antras ir gimdymas. Pirmą turiu sūnų, daktarai sako, kad antra bus dukrytė. Patikesiu, kai pamatysiu smile.gif Šiaip visa nestuma jauciausi neblogai, vis vaikiausi pirma vaiką, jis labai aktyvus pas mane. Priaugau apie 16 kg, bet kazkaip nesijaučia man jie. Tik kad pilvas jau pupso, kaip 5 arbūzai. Laukiu jau savo damutes, dar poryt atsvesiu savo gimtadienį, o tada jau galiu vaziuot i gimdykla, nors due date tik 15d.
Atsakyti
Sveikutes wink.gif
Visom pagimdziusiom po 4u.gif o musu sprinterei nbk du 4u.gif 4u.gif
As jau susitaikiau, kad baiges gastroles, kad dabar reikia ramiai ilsetis ir laukti tos dienos, nebeturiu jegu, judrumo, energijos, istisinis maudimas, tai pilvo tai nugaros ir aikciojimas nuo ko mano seima stingsta doh.gif

Uzmiegu tik 2 nakties, todel diena nebunu linksma.....siandien viskas erzina, o neuzmiegu nes mano damute nuo 23 val duodasi pilve g.gif

Na ziurim ka pirmadienis naujo atnes smile.gif
Atsakyti
Adelaina, neina iki 23 uzmigt? unsure.gif
Atsakyti
Labas rytas suraitytas. Sian einu pask kart i TA. Bijau to pasikrapstymo apacioj. O dieve, o kai prisimenu kiek ten visokie daktarai landziojo pirmo gimdymo metu, tai net purto. Bijau. Kazkaip reik save i rankas suimt g.gif vakar pagaliau issivirinau pientrauki, gaubtus ant papu, ciulptuka, buteliuka. Ziuresim reiks, nereiks, bile suruosta bus.
Na ka, geros dieneles 4u.gif
Visom naujai iskeptom mamytem sveikatos ir kantrybes 4u.gif
Atsakyti
Labas:)

Prisiduodu ir cia, kad sveika gyva su bernuzeliu ant ranku smile.gif
Netikejau, kad antras gimdymas ir viskas taip greitai susisuks. Vakare dar kino teatre filma ziurejom, o po keliu valandu jau leliuka supuojam. Antra diena, ir savijauta jau geresne smile.gif

Kas su pilvukais dar - laukiam kompanijon 4u.gif paskutines dieneles juk, tad biski pakentekit tuos sunkumus 4u.gif

QUOTE(perla <3 @ 2016 01 03, 15:51)

Pasidalinkit, kurios turi du vaikucius, kaip supazindinot su naujagimiu


Man ir labai labai aktualu!
Mintyse plana turiu, zinau, kad gausis viskas naturaliai ir visokiu variaciju is dabar jau vyresniosios (kaip keistai skamba) gali buti smile.gif i ligonine nevedam (2,5m), nereikia, nors vakar kolidoriuj lakste maciau vaikai...ir vyras sake, kad vakar rode foto su manim ir broliuku, tai vaikas verke krokodilo asarom (norejo vyras kaip geriau, bet nepamaste, kad va taip sureaguos). O grize namo duosim dovanele nuo broliuko, man tai atrodo labai miela ir turetu siltai sureaguot. Va irgi neramu, kaip cia reiks daryt kai kelsis nakti, jei isbudins vyresniaja, mazas gules kartu lovoj, o jai kaip ir negalima. Bet cia tiek minciu, kai nezinai, ko laukti. Manau, grisim namo ir viskas susidelios taip kaip reikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Adelaina @ 2016 01 04, 02:07)
Uzmiegu tik 2 nakties, todel diena nebunu linksma.....siandien viskas erzina, o neuzmiegu nes mano damute nuo 23 val duodasi pilve  g.gif

Na ziurim ka pirmadienis naujo atnes smile.gif

drinks_cheers.gif Aš irgi iki 2 val. Nemiegu, nes toks malimasis pilve...
Mane po TA išleido namo, nors jau sakė, kad 4 cm atsiverė.
Atsakyti
Mes dovaneliu nuo broliuko nepirkom.. Ir taip dovanu metas... Kaledos... Nauji.. 3 karaliai...

O vaikai ypac dicke be proto lauke... Ji jau isvaziuojant gimdyt visko klausinejo ir po to vis skambinejo ar dar ne biggrin.gif o jau kai mb pasake jau, tai issipuosus lauke nuo pat ryto kada tetis atvaziuos paimti ir nuves.. Ligoninej ismylavo, isbuciavo, isnesiojo mazyli... Maze reagvo neutraliau, bet dabar namie kasdien atbega i kambari broliuko glostyt, pasisveikint thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Usnee @ 2016 01 04, 08:16)
Prisiduodu ir cia, kad sveika gyva su bernuzeliu ant ranku smile.gif


Sveikinimai Usnee susitikus su sūneliu!!! wub.gif

O mes laukiam, laukiam savo pasimatymų biggrin.gif kas dienas skaičiuoja, o kas dar savaites. Tik miegot naktį bais sunku, bet matyt kitaip jau nebus blush2.gif
Atsakyti