Įkraunama...
Įkraunama...

Aiškinamės sapnus toliau

QUOTE(Miegancioji_boruze @ 2016 01 21, 19:09)
Paskaiciau kad negrus sapnuot yra negerai. Ar tai reiskia kad ivyks kazkas negero ?
As i juos ziuriu neutraliai nieko blogo negalvoju nesmerkiu bet begu.

Neturėtų, nes jūsų sapnas nebuvo negatyvus, greičiau priešingai smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Irony @ 2016 01 21, 19:44)
Baisi be abejo situacija būtų, jei sužinotų, bet... tuo pačiu tai duotų "lengvą" pabėgimą iš situacijos ir atsikratyčiau sprendimų priėmimo atsakomybės nuo savo pečių smile.gif
Klausa nesiskundžiu, bet kad labai jautri nepasakyčiau. Kas dėl gyvenamos vietos - irgi gyvenu ramiausioje vietoje, kiek teko kur gyventi smile.gif plius miegu su ausų kamštukais biggrin.gif bet ramybės poreikį iš tiesų gali sapnas simbolizuoti, nes vaikai nuolat triukšmauja aplink per dienas biggrin.gif tik prie ko tada visuomet tokio pobūdžio sapnuose būnantys tie du žmonės? g.gif

Dėkui 4u.gif

Tai tas ir gali tarsi spengti ausyse, garsėti, nes jums ta situacija baisi. Sapnas gi apie jus, jūsų pasąmonės mirksiukas.gif
O tie žmonės dėl to, kad jie iš jūsų aplinkos, jūs apie juos galvojate, manote, kad situacija baisi, dėl to ir sapnuojasi, atsispindi kitaip tariant.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2016 01 21, 18:58)
Neturėtų, nes jūsų sapnas nebuvo negatyvus, greičiau priešingai smile.gif
Papildyta:




Idomu kaip issifruoti sapna... tai siame sapne pagrindini vaidmeni vaidina juodaodis ar gal priesingai kazkas siejasi su pinigine ? Kaip man ta sapna isanalizuoti. Gal priesingai nurodo gal kazko nedaryti ir pasisaugoti nes raudona spalva rodo ispejamaji zenkla.
Atsakyti
QUOTE(Miegancioji_boruze @ 2016 01 21, 23:04)
Idomu kaip issifruoti sapna... tai siame sapne pagrindini vaidmeni vaidina juodaodis ar gal priesingai kazkas siejasi su pinigine ? Kaip man ta sapna isanalizuoti. Gal priesingai nurodo gal kazko nedaryti ir pasisaugoti nes raudona spalva rodo ispejamaji zenkla.

Bet kad šiame sapne nėra kažko tokio ypatingo ką taip reiktų šifruoti smile.gif Tiesiog toks kaip labdaringas jausmas, gerumo jausmas ir tiek jaučiasi. Nemanau, kad čia reiktų atskirai vertinti juoda, raudona ar pan.
Atsakyti
QUOTE(Miegancioji_boruze @ 2016 01 21, 23:04)
Idomu kaip issifruoti sapna... tai siame sapne pagrindini vaidmeni vaidina juodaodis ar gal priesingai kazkas siejasi su pinigine ? Kaip man ta sapna isanalizuoti. Gal priesingai nurodo gal kazko nedaryti ir pasisaugoti nes raudona spalva rodo ispejamaji zenkla.


Kaip suprantu, kaip pati paaiskinote, ne neplanavote nieko bendro kas sietusi su sapnu, asmeniskai ax.gif
Kad sapnuose jauciate, parodo kad jautri, kad sapnuojate spalvotai, parodo, kad matote vaizdus taip pat labai aiskiai. Istrigo raudona spalva, pinigine, jei galvojate, kad tai reiskia pasisaugoti, vadinasi tikekite savo nuojauta 4u.gif Zmogus visada savo sapnus atskiria ir issiaiskina geriausiai.

Kadangi sapne paminejote tik dvi spalvas ir plius miegancioji [B]boruzele , sios spalvos manau dominuoja jusu gyvenime siuo metu.
Atsakyti
sapnavau, kad esu akla, nors sapne kaip ir viska maciau, tiesiog zinojau ta fakta... buvau kazkokiam zmoniu susiburime, renginys vakarelis... susitikau JI, buvau su juo... paskui praregejau.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2016 01 21, 21:52)
Bet kad šiame sapne nėra kažko tokio ypatingo ką taip reiktų šifruoti smile.gif Tiesiog toks kaip labdaringas jausmas, gerumo jausmas ir tiek jaučiasi. Nemanau, kad čia reiktų atskirai vertinti juoda, raudona ar pan.


Aciu kad paaiskinote wink.gif
Atsakyti
Sveiki, sapnavau sese, ji daug vyresne už mane, kad jai ant kuno ir plaukuose pribiro sezamu seklu, aš jas valiau nuo jos ir praskleidusi plaukus pamaciau piktžole isikerojusi, norejau ja israuti bet ji pasislepe už spintos, as jai sakau nebijok tikrai neskaudes ( taip atrodytu kad is žemiu tureciau rauti, lengvai) ir sakau is kur ta piktžole jai, dar viena moteris buvo ir sako kad nuo apgamu, o juos maciau ant nugaros ir nutruko mano sapnas smile.gif, ka tai galetu reiksti g.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte2 @ 2016 01 24, 13:10)
Sveiki, sapnavau sese, ji daug vyresne už mane, kad  jai ant kuno ir plaukuose pribiro sezamu seklu, aš jas valiau nuo jos ir praskleidusi plaukus pamaciau piktžole isikerojusi, norejau ja israuti bet ji pasislepe už spintos, as jai sakau nebijok tikrai neskaudes ( taip atrodytu kad is žemiu tureciau rauti, lengvai) ir sakau is kur ta piktžole jai, dar viena moteris buvo ir sako kad nuo apgamu, o juos maciau ant nugaros ir nutruko mano sapnas smile.gif, ka tai galetu reiksti  g.gif

Manau, kad siejasi su sesės sveikata, gal kažką nujaučiate. Ypač jei turi bent vieną apgamą, tai vertėtų jį apsižiūrėti ar nėra kokių pokyčių. Ir įdomu ar sesė pati nesapnavo kažko įdomesnio, kas jai įsimintų ar sukrėstų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2016 01 24, 19:40)
Manau, kad siejasi su sesės sveikata, gal kažką nujaučiate. Ypač jei turi bent vieną apgamą, tai vertėtų jį apsižiūrėti ar nėra kokių pokyčių. Ir įdomu ar sesė pati nesapnavo kažko įdomesnio, kas jai įsimintų ar sukrėstų g.gif

Aš irgi taip pagalvojau, ant nugaros turi didelį apgamą, galvojau paklausti jos, būtų geriausia kad nueitų pas gyd. jis tikrai matys ar reikia sunerimti.
Atsakyti
QUOTE(saulyte2 @ 2016 01 24, 21:03)
Aš irgi taip pagalvojau, ant nugaros turi didelį apgamą, galvojau paklausti jos, būtų geriausia kad nueitų pas gyd. jis tikrai matys ar reikia sunerimti.

Pasistenkite sesres savo sapnu neisgasdinti, nes jis labiausiai parodo jusu baimes del sesers wub.gif
Pasitikrinti apgama, nera blogai 4u.gif Dabar pilnatis, baimes gali ir nepasitvirtinti, ko ir linkiu 4u.gif
Atsakyti
kol atlikau rytine ruosa, sapno pradzia prasitryne atminty g.gif zinau tik, kad sapnavau daugiau klasioku, kazkur vaziavome, susitikome su vietiniu jaunimu (kazkokiam kaime), stovejome keliese ar tai kryzkelej, ar tai aikstelej kazkokioj... ruosemes keliauti i zygi pesciomis (paskutiniu metu svaigstu nuo minciu keliauti piligriminiu sv jokubo keliu), salia stovi mano vaikystes laiku drauge, klasioke, ir man sako: "o zinai, rojus yra penktame aukste... arba kas penktame skaiciuojant toliau" (10, 15, ir tt...) g.gif
kas tas rojus ir kodėl penktame? gal sutapimas, bet as irgi gyvenu penktame aukste blush2.gif


o tu rupke. parasiau ir ka tik supratau blink.gif blink.gif man gi nereikia niekur keliauti, kad atrasciau ramybe viduje. ta galiu padaryti savo namuose. bergzdziai kazkur begu ir kazko ieskau, kas yra visai ne kazkur toli, o manyje.....



bet... gal dar kokiu ideju? g.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VėjoVaikas: 26 sausio 2016 - 08:10
QUOTE(VėjoVaikas @ 2016 01 26, 08:08)
kol atlikau rytine ruosa, sapno pradzia prasitryne atminty  g.gif  zinau tik, kad sapnavau daugiau klasioku, kazkur vaziavome, susitikome su vietiniu jaunimu (kazkokiam kaime), stovejome keliese ar tai kryzkelej, ar tai aikstelej kazkokioj... ruosemes keliauti i zygi pesciomis (paskutiniu metu svaigstu nuo minciu keliauti  piligriminiu sv jokubo keliu), salia stovi mano vaikystes laiku drauge, klasioke, ir man sako: "o zinai, rojus yra penktame aukste... arba kas penktame skaiciuojant toliau" (10, 15, ir tt...)  g.gif
kas tas rojus ir kodėl penktame? gal sutapimas, bet as irgi gyvenu penktame aukste  blush2.gif
o tu rupke. parasiau ir ka tik supratau  blink.gif  blink.gif  man gi nereikia niekur keliauti, kad atrasciau ramybe viduje. ta galiu padaryti savo namuose. bergzdziai kazkur begu ir kazko ieskau, kas yra visai ne kazkur toli, o manyje.....
bet... gal dar kokiu ideju?  g.gif  smile.gif

Manau jūsų idėja gera smile.gif bet jei norisi keliauti, tai kam save stabdyti? Galima gi gerai jaustis ir namie, ir išvykus smile.gif
Atsakyti