Įkraunama...
Įkraunama...

Aiškinamės sapnus toliau

QUOTE(aspYrinas @ 2016 01 27, 15:48)
Va tikrai dabar negaleciau atsakyt, ar tas sapnas buvo pries pirmus skrydzius su lektuvu, ar po ju, nes 1980, budamas 7 metu i Maskva skridau, o dar anksciau i Palanga skraidydavau, bet ten propelerinis lektuvas budavo. Kas liecia gaudima, tai jis visada didedavo, t.y. nuo tylaus garso garsedavo, ir kai pasiekdavo maksimuma, as visada atsisukdavau i ta puse, bei iskart pabusdavau, plius atsikeles jusdavau kazkoki keista jausma, kurio siaip gyvenime niekada naturaliai nepajausdavau ir siejosi tik su siuo pasikartojanciu sapnu, tad nezinau ar galima tai butu sieti su baime ar isgasciu.
Trecias... na nzn, gal is sono ir atrodo pozityvus, bet jis mane tada ziauriai isgazdino, nes realiai as ji susiejau su kazkokia apokalipse, nors tuo metu as jau visiems laikams buvau prarades tikejima kazkokiais dievais ir stabais.

Gaudimai sapnuose gali sietis su netikėtais nemalonumais. O jų yra juk ir vaikų gyvenime, o dargi ir daug gali būti, jei vaikas jaučiasi nesaugus, be aiškaus, tvirto užnugario ar pan.
Tai gal pasąmonė bandė taip raminti, kad visgi toje juodoje skylėje yra šviesa, žvaiždė?
Atsakyti
QUOTE(aspYrinas @ 2016 01 27, 15:48)
Va tikrai dabar negaleciau atsakyt, ar tas sapnas buvo pries pirmus skrydzius su lektuvu, ar po ju, nes 1980, budamas 7 metu i Maskva skridau, o dar anksciau i Palanga skraidydavau, bet ten propelerinis lektuvas budavo. Kas liecia gaudima, tai jis visada didedavo, t.y. nuo tylaus garso garsedavo, ir kai pasiekdavo maksimuma, as visada atsisukdavau i ta puse, bei iskart pabusdavau, plius atsikeles jusdavau kazkoki keista jausma, kurio siaip gyvenime niekada naturaliai nepajausdavau ir siejosi tik su siuo pasikartojanciu sapnu, tad nezinau ar galima tai butu sieti su baime ar isgasciu.
Antra sapna aisku galima butu siet su mano amzina virskinimo problema biggrin.gif Tai gautusi kaipo toks ir pranasiskas biggrin.gif
Trecias... na nzn, gal is sono ir atrodo pozityvus, bet jis mane tada ziauriai isgazdino, nes realiai as ji susiejau su kazkokia apokalipse, nors tuo metu as jau visiems laikams buvau prarades tikejima kazkokiais dievais ir stabais.


Skraidete tarybinias laikais 4u.gif Esate panasaus amziaus ax.gif
Jautriems zmonems labai daznai buna labai jautrus ir skrandis, klausa, uosle....
Atsakyti
sapnavau kazkoki sapna, su gan konkreciais dalykais, skaiciais ar kazkuo, na kad paryciais prabudau ir pagalvojau, kad "kaip gerai, kad va taip tiksliai susapnavau, kad net uzsirasyti bus galima ir paziuret, kiek tiesos su realybe, bet gal dar pamiegosiu ir paziuresiu, kas bus sapno tesiny..." , vel nusnaudziau, sapnuoju toliau ta pati, bet paskui atsikeliau ir nieko nebeprisimenu doh.gif
gal zinot kokiu stebuklingu budu, kaip atgaminti sapna? g.gif
Atsakyti
QUOTE(VėjoVaikas @ 2016 01 29, 14:39)
sapnavau kazkoki sapna, su gan konkreciais dalykais, skaiciais ar kazkuo, na kad paryciais prabudau ir pagalvojau, kad "kaip gerai, kad va taip tiksliai susapnavau, kad net uzsirasyti bus galima ir paziuret, kiek tiesos su realybe, bet gal dar pamiegosiu ir paziuresiu, kas bus sapno tesiny..." , vel nusnaudziau, sapnuoju toliau ta pati, bet paskui atsikeliau ir nieko nebeprisimenu  doh.gif
gal zinot kokiu stebuklingu budu, kaip atgaminti sapna?  g.gif

Man irgi taip būdavo, kad pamirštu. Po to dienos bėgyje išgirstu kažkokią info, kas nors (bele kas) pasako kokį žodį ir atsigamina visas sapnas. Jei jis jums asmeniškai svarbus, tai atsigamins, pamatysite, o jei ne, tai vadinais nieko jis jums labai ir nereiškė, gal tik naktyje taip atrodė.
Atsakyti
labas, mamytes. vel grizau su mamos sapnu. sianakt ji sapmavo, kad eina cia i musu vietine parduotuvele pirkti bulviu.. nebuvo jos nei labai dideles, nei labai grazios.. visos palaidos, ismetytos ir visur prie tu bulviu buvo mano mamos vardas ir psvarde surasysti... sake bulviu lyg taip ir nenusipirko... ka tai galetu reiksti?? 4u.gif ç
Atsakyti
QUOTE(*Cukrinė_Siela* @ 2016 02 01, 19:01)
labas, mamytes. vel grizau su mamos sapnu. sianakt ji sapmavo, kad eina cia i musu vietine parduotuvele pirkti bulviu.. nebuvo jos nei labai dideles, nei labai grazios.. visos palaidos, ismetytos ir visur prie tu bulviu buvo mano mamos vardas ir psvarde surasysti... sake bulviu lyg taip ir nenusipirko... ka tai galetu reiksti?? 4u.gif ç

Tai reiskia mamos baime sapnu reiksmems ax.gif Lai pasisaugo, atsarga gedos nedaro, bet cia kazkas labai nedraugiskai ja gasdina ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Cukrinė_Siela* @ 2016 02 01, 19:01)
labas, mamytes. vel grizau su mamos sapnu. sianakt ji sapmavo, kad eina cia i musu vietine parduotuvele pirkti bulviu.. nebuvo jos nei labai dideles, nei labai grazios.. visos palaidos, ismetytos ir visur prie tu bulviu buvo mano mamos vardas ir psvarde surasysti... sake bulviu lyg taip ir nenusipirko... ka tai galetu reiksti?? 4u.gif ç

Labuka,
kaip ir nuostoliai ar nemalonumai, nemaloni žinia g.gif Jei mama yra kokių nors įvykių sukūryje, tai būtų gerai, kad morališkai nusiteiktų, pasiruoštų kažkaip būti tvirta, apgalvotų iš anksto mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos, gal kuri pades ir man sapna issiaiskinti. jis prasidejo nuo to kad atejau i poliklinika noredama uzsiregistruot pas ginekologe apziurai. registratura buvo pilna zmoniu. gavau numeriuka bet ne pas ta gyd kuria norejau o pas visai kita. apie kuria sapne zinojau kad girdejau blogus atsiliepimus. bet visgi pas ja nuejau. kai atejau i jos kabineta vaizdelis svelniai tariant nustebino. prie jos stalo stovejo vyras ir moteris o ji kaip niekur nieko stovejo prie kompo ir su kazkuo per skype snekejo. galiausiai pokalbi baige. tada pakalbejo su ta pora ir jie jau ruosesi iseiti. prie jos dyalo kabejo lenta skirta radyti su markeriu. tai vyras paeme markeri kuris buvo raudonos spalvos ir nupiese ant tos lentos didele sirdi ir jos viduje kazka parase. atrodo lyg ir padeka.galiausiai gyd pakviete mane prie stalo. as pasisveikinau pasakiau kad esu nauja paciente. kad neseniai toje poliklinikoje prisiregistravau. tai pasake labai malonu ir visa issiviepe. tada liepe lipt ant apziuros kedes. as uzsilipau ir pamaciau kad ji ruosiasi mane apziuret su specialiais instrumentais. ir dar juos ir savo rankas kazkokiam skystyje mirko. kazkodel man pasirode kad tai kazkokia rugstis. tiksliau skystis sumaisytas su kazkuo rugsciu nes rugstus kvapas nuo jo ejo. nu galvoju ne jau tu manes su tais yrankiais nezinia kur ismirkytais tikrai neapziurinesi. o be to zinojau kad deltam tikru aplinkybiu manes dar nereikia su jokiais yrankiais apziurineti. nes ir istikruju taip yra. as jai ir pasakiau kad mano buvusi ginekologe manes su jokiais irankiais neapziurinedavo net rekte rekiau jai priezasti kodel. bet ji neklause. tada as pasakiau kad apziuros atsisakau nulipau nuo kedes apsirengiau ir isejau. zinau kad ji buvo baisiausiai nepatenkinta. isejus dar pagalvojau kad va ne bereikalo apie ja blogi atsiliepimai. dar toks dalykas istrigo kad aiskiai prisimenu tos gydytojos pavarde. ir tokia ginčkologe ir realiai yra. tai va gal kas pades issiaiskint ka reiskia visa sita marmalyne. zinau tik kad gydytojas reiskia nemalonumus darbe. bet kai sapne tiek visokiu pasaliniu dalyku buvo tai gal pasamone nori kazka kita pasakyt
Atsakyti
QUOTE(jolantele1030 @ 2016 02 09, 13:49)
sveikos, gal kuri pades ir man sapna issiaiskinti. jis prasidejo nuo to kad atejau i poliklinika noredama uzsiregistruot pas ginekologe apziurai. registratura buvo pilna zmoniu. gavau numeriuka bet ne pas ta gyd kuria norejau o pas visai kita. apie kuria sapne zinojau kad girdejau blogus atsiliepimus. bet visgi pas ja nuejau. kai atejau i jos kabineta vaizdelis svelniai tariant nustebino. prie jos stalo stovejo vyras ir moteris o ji kaip niekur nieko stovejo prie kompo ir su kazkuo per skype snekejo. galiausiai pokalbi baige. tada pakalbejo su ta pora ir jie jau ruosesi iseiti. prie jos dyalo kabejo lenta skirta radyti su markeriu. tai vyras paeme markeri kuris buvo raudonos spalvos ir nupiese ant tos lentos didele sirdi ir jos viduje kazka parase. atrodo lyg ir padeka.galiausiai gyd pakviete mane prie stalo. as pasisveikinau pasakiau kad esu nauja paciente. kad neseniai toje poliklinikoje prisiregistravau. tai pasake labai malonu ir visa issiviepe. tada liepe lipt ant apziuros kedes. as uzsilipau ir pamaciau kad ji ruosiasi mane apziuret su specialiais instrumentais. ir dar juos ir savo rankas kazkokiam skystyje mirko. kazkodel man pasirode kad tai kazkokia rugstis. tiksliau skystis sumaisytas su kazkuo rugsciu nes rugstus kvapas nuo jo ejo. nu galvoju ne jau tu manes su tais yrankiais nezinia kur ismirkytais tikrai neapziurinesi. o be to zinojau kad deltam tikru aplinkybiu manes dar nereikia su jokiais yrankiais apziurineti. nes ir istikruju taip yra. as jai ir pasakiau kad mano buvusi ginekologe manes su jokiais irankiais neapziurinedavo  net rekte rekiau jai priezasti kodel. bet ji neklause. tada as pasakiau kad apziuros atsisakau nulipau nuo kedes apsirengiau ir isejau. zinau kad ji buvo baisiausiai nepatenkinta. isejus dar pagalvojau kad va ne bereikalo apie ja blogi atsiliepimai. dar toks dalykas istrigo kad aiskiai prisimenu tos gydytojos pavarde. ir tokia ginčkologe ir realiai yra. tai va gal kas pades issiaiskint ka reiskia visa sita marmalyne. zinau tik kad gydytojas reiskia nemalonumus darbe. bet kai sapne tiek visokiu pasaliniu dalyku buvo tai gal pasamone nori kazka kita pasakyt

Tai rodo neatsargumą, naivumą. - Žinoti, kad kas nors prastos reputacijos, o vistiek neklausyti ir norėti išbandyti ant savo kailio. Aišku, tai gali būti ir žingeidumas. Bet šiaip tema juk paie medikus, o medikus kaip žinia reikia rinktis labai atsakingai, nes kelio atgal gali nebebūti.
Jei nesiruoši eiti pas medikus, tai tuomet savo aplinkoje turi saugotis apgaulių, klastų ir kaip tik būti tyli, nesiafišuoti. Tai atsispindi ir sapne: tu rėki, aiškini, o tavęs nesiklauso. Neturi autoriteto kažkur savo aplinkoje. Tokio pobūdžio sapnas yra tiesiog atspindys. Kažkam kitam ta gydytoja tinka, paišo širdeles, padėkas, o tau netinka, tu turi gyvenime rinktis protaudama, atsakingia, nes antraip gresia nudeginimas rūgštimi. Čia perkeltinė prasmė, žinoma, bet ir relaiai galbūt gresia "nudegimas" nuo kažko, jei būsi patikli, naivi, išjungsi protą.
Ir taip, esi teisi, simboliškai tai gali sietis su darbu, darbine aplinka. Taip pat tai gali reikšti, kad trokšti švelnumo, saugumo, bet jos nerasi ten, kur dabar ieškai, nes sapnas tą aiškiai parodo. Trečioji reikšmė - širdies drama. Pagal sapną - geriausia išeiti, bėgti nuo tų dramų, kad nelikti nusivylusiai, įskaudintai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 09 vasario 2016 - 14:08
Bendrąja prasme tai tikriausiai tiesiog priminimas, kad reikia rūpintis savo sveikata, iki kol dar ji nešlubuoja. http://sapnu.lt/sapn...sanatorija.html Ne visada į detales verta lįsti..smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jolantele1030 @ 2016 02 09, 13:49)
sveikos, gal kuri pades ir man sapna issiaiskinti. jis prasidejo nuo to kad atejau i poliklinika noredama uzsiregistruot pas ginekologe apziurai. registratura buvo pilna zmoniu. gavau numeriuka bet ne pas ta gyd kuria norejau o pas visai kita. apie kuria sapne zinojau kad girdejau blogus atsiliepimus. bet visgi pas ja nuejau. kai atejau i jos kabineta vaizdelis svelniai tariant nustebino. prie jos stalo stovejo vyras ir moteris o ji kaip niekur nieko stovejo prie kompo ir su kazkuo per skype snekejo. galiausiai pokalbi baige. tada pakalbejo su ta pora ir jie jau ruosesi iseiti. prie jos dyalo kabejo lenta skirta radyti su markeriu. tai vyras paeme markeri kuris buvo raudonos spalvos ir nupiese ant tos lentos didele sirdi ir jos viduje kazka parase. atrodo lyg ir padeka.galiausiai gyd pakviete mane prie stalo. as pasisveikinau pasakiau kad esu nauja paciente. kad neseniai toje poliklinikoje prisiregistravau. tai pasake labai malonu ir visa issiviepe. tada liepe lipt ant apziuros kedes. as uzsilipau ir pamaciau kad ji ruosiasi mane apziuret su specialiais instrumentais. ir dar juos ir savo rankas kazkokiam skystyje mirko. kazkodel man pasirode kad tai kazkokia rugstis. tiksliau skystis sumaisytas su kazkuo rugsciu nes rugstus kvapas nuo jo ejo. nu galvoju ne jau tu manes su tais yrankiais nezinia kur ismirkytais tikrai neapziurinesi. o be to zinojau kad deltam tikru aplinkybiu manes dar nereikia su jokiais yrankiais apziurineti. nes ir istikruju taip yra. as jai ir pasakiau kad mano buvusi ginekologe manes su jokiais irankiais neapziurinedavo  net rekte rekiau jai priezasti kodel. bet ji neklause. tada as pasakiau kad apziuros atsisakau nulipau nuo kedes apsirengiau ir isejau. zinau kad ji buvo baisiausiai nepatenkinta. isejus dar pagalvojau kad va ne bereikalo apie ja blogi atsiliepimai. dar toks dalykas istrigo kad aiskiai prisimenu tos gydytojos pavarde. ir tokia ginčkologe ir realiai yra. tai va gal kas pades issiaiskint ka reiskia visa sita marmalyne. zinau tik kad gydytojas reiskia nemalonumus darbe. bet kai sapne tiek visokiu pasaliniu dalyku buvo tai gal pasamone nori kazka kita pasakyt


Panasu, kad labai daug blogybiu prisiklausote, tai atspindi sapnas.
Linkiu susirasti gera paprasta gydytoja, kuri issklaidytu ta gydytoju-bauba 4u.gif

QUOTE(dugdug @ 2016 02 09, 14:26)
Bendrąja prasme tai tikriausiai tiesiog priminimas, kad reikia rūpintis savo sveikata, iki kol dar ji nešlubuoja. http://sapnu.lt/sapn...sanatorija.html Ne visada į detales verta lįsti..smile.gif


Neblogas paaiskinimas 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, gal galėtumėte kas nors paaiškinti mano sapną? 4u.gif Sapnavau savo labai seniai mirusį senelį. jis mirė kai man buvo 22 metai (beje vasario mėnesį), o dabar man 46 metai. Niekada nesu per tą laiką jo sapnavus. O va dabar susapnavau. Senelis sapne atrodė gražiai ir jaunai, maždaug tarp 40-50 metų. Jis daug klausinėjo manęs. Visko nepamenu, tik pamenu, kad man sakė, kad yra nustebęs, kad mano tėvai neišsiskyrę, gyvena kartu...Dar man sapne parodė spintą su daug duryčių. Vienos spintos durytės buvo su karališku herbu...

Aš pati mąstau, kad mirusieji artimieji šiaip sau nepasirodo... unsure.gif

...Prieš tris metus esu sapnavusi savo mirusią močiutę, kuri mane augino. Ji daug ko klausinėjo ir pasakojo apie kažkokį vyruką, tik aš nesupratau, kad apie būsimą draugą, nes vardas sutapo su mano pusbrolio vardu. Dar atsibudus ryte pyktelėjau, kad tiek daug šnekėjo apie mano pusbrolį, o ne apie mane. Pasirodo, tai buvo kalbėta ne apie pusbrolį. Po kelių mėnesių po ano sapno pas mane gyvenime atsirado draugas mano su pusbrolio vardu... wub.gif
Atsakyti