Įkraunama...
Įkraunama...

Aiškinamės sapnus toliau

Sveikos. Sianakt vel sapnavau mirusius senelius, nzn kodel bet man toks jausma jog sapnai su jais visada turi prasme.

Sapnuoju, jog esame kaime pas senelius, jie Abu kieme vaiksto prieinu prie ju apkabinu kiekviena ir pasakau, kad juos myliu, jie sypsosi.

Ju name Mano tevai. Tetis man duoda pinigu mama seip kazka veikia, taip pat yra dukryte kuri sedi masinoje ir manes laukia, nes turime kazkur vaziuoti. Masinoje is kazkur geliu prideta. As jas perdelioju.... 

Jausmas sapnuojant buvo Geras. ypac pamacius ir apkabinus senelius.... ***** nzn ir baisu ir neramu 

Atsakyti

P. S. Si menesi arteja Mano mamos ir dukrytes gimradieniai, gal Cia susije

Atsakyti
QUOTE(indroox @ 2019 03 14, 06:12)
<p>Sveikos. Sianakt vel sapnavau mirusius senelius, nzn kodel bet man toks jausma jog sapnai su jais visada turi prasme.</p><p>Sapnuoju, jog esame kaime pas senelius, jie Abu kieme vaiksto prieinu prie ju apkabinu kiekviena ir pasakau, kad juos myliu, jie sypsosi.</p><p>Ju name Mano tevai. Tetis man duoda pinigu mama seip kazka veikia, taip pat yra dukryte kuri sedi masinoje ir manes laukia, nes turime kazkur vaziuoti. Masinoje is kazkur geliu prideta. As jas perdelioju.... </p><p>Jausmas sapnuojant buvo Geras. ypac pamacius ir apkabinus senelius.... ***** nzn ir baisu ir neramu </p>

O ko baisu, jei jausmas geras? smile.gif
Puikus sapnas, viskas bus gerai smile.gif
Atsakyti

Nzn, turbut todel, kad iki tol kai susapnuodavau seneliu vis kazkokios ligos puldavo....

Atsakyti
QUOTE(indroox @ 2019 03 14, 14:11)
<p>Nzn, turbut todel, kad iki tol kai susapnuodavau seneliu vis kazkokios ligos puldavo....</p>

net ir tada, kad jie sapne teigiamai jums atsivaizdavo? apkabinimai, šypsenos ar pan.?
nes sapne itin svarbi nuotaika, emocijos.

o jei taip, tai tada tai yra jūsų asmeninis sapnavimo būdas ir įspėjimų gavimas tokiu būdu. Turite tada į tai atkreipti dėmesį, kad pas jus tokia programa.
Atsakyti

Monteverte, 14 Kov 2019 - 16:58, parašė: net ir tada, kad jie sapne teigiamai jums atsivaizdavo? apkabinimai, šypsenos ar pan.? nes sapne itin svarbi nuotaika, emocijos. o jei taip, tai tada tai yra jūsų asmeninis sapnavimo būdas ir įspėjimų gavimas tokiu būdu. Turite tada į tai atkreipti dėmesį, kad pas jus tokia programa. Na nesu dar ir sapnavusi ju Kai jie sypsosi. Tad labai tikiosi, kad bus jusu tiesa :)
Atsakyti
Laba,
Ką reiškia toks sapnas.
Atvažiuoju pas pusbrolį, su kurio šeima, kol buvo gyva A.A. Mama, labai bendraudavom. Pusbrolio sapne nematau, bendrauju su išgražėjusia jo žmona, su dukrom. Man įdeda gėlių, kad pasisodinčiau prie namų tėviškėj. Mama dar lyg sapne šmėžuoja.
Po to saonuoju,kad mes visi su jais einam kaip dykvietės smėlynais, lyg pas jį į namus. Bet nieko nematyt, tik kalnas ir smėlis, ir kelios grupelės žmonių. Aš lyg atsiskiriu nuo jų ir jau net nematau jų. Man svetimi žmonės susirūpinę sako, kad aš prisišliejau ne prie tos grupės, kad manieji jau nuėję, parodo kryptį. Aš bandau bėgti link jų, bet jie nemato, nepastebi, kad aš atsiskyriau. Matau tik jų nugaras toly, jie pasuka ir visai dingsta.
Aš bandau juos pavykti, gal kažkiek sunerimus, bet nesu išsigandusi. Ir nežinau, kaip ten buvo toliau. Toks jausmas, kad lyg pasukus ten, kur pasuko manieji, jau bus netoliese ir pusbrolio namai. Bet gal ir nebus ten nieko, gal ir ten smėlynai ir aš jų nerasiu.
Ką tai galėtų reikšti. Ačiū!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agrefa: 16 kovo 2019 - 06:56
QUOTE(Agrefa @ 2019 03 16, 06:53)
Laba,
Ką reiškia toks sapnas.
Atvažiuoju pas pusbrolį, su kurio šeima, kol buvo gyva A.A. Mama, labai bendraudavom. Pusbrolio sapne nematau, bendrauju su išgražėjusia jo žmona, su dukrom. Man įdeda gėlių, kad pasisodinčiau prie namų tėviškėj. Mama dar lyg sapne šmėžuoja.
Po to saonuoju,kad mes visi su jais einam kaip dykvietės smėlynais, lyg pas jį į namus. Bet nieko nematyt, tik kalnas ir smėlis, ir kelios grupelės žmonių. Aš lyg atsiskiriu nuo jų ir jau net nematau jų. Man svetimi žmonės susirūpinę sako, kad aš prisišliejau ne prie tos grupės, kad manieji jau nuėję, parodo kryptį. Aš bandau bėgti link jų, bet jie nemato, nepastebi, kad aš atsiskyriau. Matau tik jų nugaras toly, jie pasuka ir visai dingsta.
Aš bandau juos pavykti, gal kažkiek sunerimus, bet nesu išsigandusi. Ir nežinau, kaip ten buvo toliau. Toks jausmas, kad lyg pasukus ten, kur pasuko manieji, jau bus netoliese ir pusbrolio namai. Bet gal ir nebus ten nieko, gal ir ten smėlynai ir aš jų nerasiu.
Ką tai galėtų reikšti. Ačiū!

Labuka,
manau, kad sapnas tiesiog vaizdingai atvaizdavo tai, ką jūs parašėte pati pirmose eilutėse: "su kurio šeima, kol buvo gyva A.A. Mama, labai bendraudavom".
Tiesiog dabar tiek nebebendraujate, todėl ir parodytas atsiskyrimas, pasimetimas nuo jų, dykvietės (simbolis tuštumos ar pan.). Matomai pasąmonėje jums to trūksta. Paskambinkite jiems, paklauskite kaip sekasi, gal vėl susitiksite mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 03 16, 10:00)
Labuka,
manau, kad sapnas tiesiog vaizdingai atvaizdavo tai, ką jūs parašėte pati pirmose eilutėse: "su kurio šeima, kol buvo gyva A.A. Mama, labai bendraudavom".
Tiesiog dabar tiek nebebendraujate, todėl ir parodytas atsiskyrimas, pasimetimas nuo jų, dykvietės (simbolis tuštumos ar pan.). Matomai pasąmonėje jums to trūksta. Paskambinkite jiems, paklauskite kaip sekasi, gal vėl susitiksite mirksiukas.gif  4u.gif

Ačiū 🙂. Iš tiesų, einu paskambinti.
Atsakyti
Laba,
Vakar apturėjau keistą, ryškų sapną. Kad su kažkokiais reikalais į mano tėviškę atvažiuoja mano grupiokė. Gyvenime su ja palaikau minimalius ryšius. Žinau sapne, kad ji per Velykas atvažiuoja, bet matau, kad išartos bulvės nukasimui. Ir vagoje A.A. Tėtis renka bulves, o kiek tolėliau matau A.A. Mamos siluetą. Pareiga šaukia eit padėt rinkt bulves, nežiūrint, kad svečių yra. Tad einu į vagą, grupiokė iš paskos, o vagoje prikritę daug didelių prisirpusių vyšnių. Jos tooookios didelės, tokios gražios ir skanios. Mes su grupioke imam.jas iš vagos, nubraukiam žemes ir pasigardžiuodamos valgom.
Ką tai galėtų reikšti?
P. S. Po šito sapno gavau žinutę, kad mano teta - tėtės sesuo, yra reanimacijoj.
Atsakyti
QUOTE(Agrefa @ 2019 03 24, 05:55)
Laba,
Vakar apturėjau keistą, ryškų sapną. Kad su kažkokiais reikalais į mano tėviškę atvažiuoja mano grupiokė. Gyvenime su ja palaikau minimalius ryšius. Žinau sapne, kad ji per Velykas atvažiuoja, bet matau, kad išartos bulvės nukasimui. Ir vagoje A.A. Tėtis renka bulves, o kiek tolėliau matau A.A. Mamos siluetą. Pareiga šaukia eit padėt rinkt bulves, nežiūrint, kad svečių yra. Tad einu į vagą, grupiokė iš paskos, o vagoje prikritę daug didelių prisirpusių vyšnių. Jos tooookios didelės, tokios gražios ir skanios. Mes su grupioke imam.jas iš vagos, nubraukiam žemes ir pasigardžiuodamos valgom.
Ką tai galėtų reikšti?
P. S. Po šito sapno gavau žinutę, kad mano teta - tėtės sesuo, yra reanimacijoj.

Labas,
kokia buvusios grupiokės rolė visame kame, pasakyti išties sunku. Gali būti, kad ji Tau giliai širdyje nepatinka ir užfiksuota kaip negatyvas.
Matyti mirusius giminaičius sapne dažnai būna įspėjimas. Kartais net jei gyvų daug giminaičių sapnuojame krūvoje - irgi būna įspėjimas, ypač dėl sveikatos. Taip pat mirusiuosiuos sapnuoti - oro kaita (kas irgi ateina pagal prognozes).
Bulvės sodinamos, kasamos, suartas laukas irgi simbolis nėra geras, daug kam tai į blogybes veda, nors atrodo, kad tai mūsų protėvių vienas iš pagrindinių maistų, vienas iš pagrindinių darbų žemės arimas, bet bet... simbolis tai išties nekoks. Tą rasi ir sapnininkuose.
Todėl žinok nestebina, kad teta reanimacijoje... matomai daugiau nieko ir nenutiks tokio, nes jau nutiko tetai...
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 03 24, 13:44)
Labas,
kokia buvusios grupiokės rolė visame kame, pasakyti išties sunku. Gali būti, kad ji Tau giliai širdyje nepatinka ir užfiksuota kaip negatyvas.
Matyti mirusius giminaičius sapne dažnai būna įspėjimas. Kartais net jei gyvų daug giminaičių sapnuojame krūvoje - irgi būna įspėjimas, ypač dėl sveikatos. Taip pat mirusiuosiuos sapnuoti - oro kaita (kas irgi ateina pagal prognozes).
Bulvės sodinamos, kasamos, suartas laukas irgi simbolis nėra geras, daug kam tai į blogybes veda, nors atrodo, kad tai mūsų protėvių vienas iš pagrindinių maistų, vienas iš pagrindinių darbų žemės arimas, bet bet... simbolis tai išties nekoks. Tą rasi ir sapnininkuose.
Todėl žinok nestebina, kad teta reanimacijoje... matomai daugiau nieko ir nenutiks tokio, nes jau nutiko tetai...

Ačiū!
Atsakyti