Įkraunama...
Įkraunama...

Ir Londone žiema

QUOTE(Heida @ 2016 01 10, 14:09)
Giegos katinas atrodo kad ziuri laida apie sunis  biggrin.gif

Limcamca, laukiau laukiau kada pasirodysi  thumbup.gif  Trouble turi? As ji vis medziojau, bet nesekmingai, ta prasme uz protinga kaina  ax.gif  Kas Chanel buteliuke? Kenzo toki buvau seniau Tkmaxx nusiciupus, pasinesiojau ir padejau, labai viliojantis, bet nesu jo uosciusi.


Ne, neturiu. Ten tik buteliukas panasus. Ten yra Ralph Lauren kvepalai.
O, Chanel ten klasika Chanel 5 4u.gif
Kenzo klausi apie ta dideli? Nepatinka schmoll.gif Labai trumpai laikosi, visiskai be skonio kvapas.

QUOTE(giega @ 2016 01 10, 15:00)
Oho,kokios kvepalu kolekcijos bigsmile.gif O tusciu buteliuku nereikia?Turiu kelis mirksiukas.gif Gal ten po kelis lasus dar like mirksiukas.gif


Tuscius buteliukus as i rubu spinta, stalcius prikaisioju. O, is tikruju tai surink kolekcija ir i ebay sudek.
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2016 01 10, 16:17)
Ne,su masinom man nepatinka...As i klases einu mirksiukas.gif Dar tk pora kartu buvau biggrin.gif Karta jogoj(va pries ja nuejom ant slidziu pavaziuot ir ant dvirkos po 10 min)ir vakar Spin-kur su dviraciias tokia ala aerobika mirksiukas.gif Dar i baseina pavaikstom mirksiukas.gif
BAndysiu ir as bent 2-3x nueit..Kancelint negaliu-kontraktas metams pasirasytas ax.gif



Patiko Yoga? Ar pataiso jei ne taip poza išmeti? Spin kažkada esu lankius, žiauri klasė, pas mus pati populiariausia bigsmile.gif

Bannatyne padarė dabar kad kas mėnesį gali imt, tai super, nes aš tokia lankytoją užsidegus keliems mėnesiams o po to pabosta, būtų pinigų išleidimas į orą metų membershipas smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Limcamca @ 2016 01 10, 16:17)
Tuscius buteliukus as i rubu spinta, stalcius prikaisioju. O, is tikruju tai surink kolekcija ir i ebay sudek.


Gera idėja bigsmile.gif

Naudoji chanel 5 cool.gif man jis močiučių kvapas 4u.gif mademoiselle va čia jau klasė wub.gif
Atsakyti
Pas mus tas gymas labai dideles nuolaidas padare..Praktiskai uz veino zmogaus kaina du eina mirksiukas.gif Bet salyga-kad kontrakta metams pasirasytum...Buciau laisvesne,tai tikrai eiciau daugiau,bet man kaskarta reikia su kazkuo derintis,keistis,kad galeciau nueit pasportuot..Tas labai uzknisa...

Musu Gymas tokiam meigamam rajone...Zmoniu tikrai daug,bet dar nemaciau,kad perpildytas butu..Kai kazkada i kita gyma ejom,tai ten reikdavo is anksto klases,ypac ta spin,uzsisakyt,nes kitaip nebebus vietos..O cia gali ateit drasai mirksiukas.gif Va kai vakar buvo,tai dvirku kokia 20,o zmoniu tik 8 buvo...MB rekia,kad daugiau i ta spin nebeis biggrin.gif Nu tikrai ten sunku...

Beje,galiu 3 men viena drauga atsivets i sportus mirksiukas.gif Nei viena nenori?





As ir tuscius buteliukus i spinta sudedu biggrin.gif Bet gal jums i kolekciaja reikia?Man negaila,atiduosiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pūga_ @ 2016 01 10, 18:12)

Heida mane sudominai su tuo velvet lupdaziu,  nes nieko kažko tokio nemačiau,  aš No7 lupdaziu perku tai Kalėdom tokį ryškų raudona išsirinkau,  tai čia skaitosi iš tos kolekcijos ar kaip  g.gif

Rodo kad no7 irgi turi velvet, va tokie
http://www.cheapbran...t-kiss-lipstick
man labai grazus chanelio va toks wub.gif
http://m.debenhams.c.....google.co.uk/
Papildyta:
Ebay tai tikrai perka tuscius buteliukus, dezutes, sniuriukus ir net tuos popieriukus kur buna firminiai kvapui uzsipurkst, kazka matyt daro su jais g.gif sakiau ir as idesiu parduot kai MB pabaigs savo chanelius nes ir dezute ju yra likus.

Man paciau mazai kas patinka is chanel, turiu madmozele, tai treti metai naudoju, dar alure priglausciau, o daugiau man per astrus.
Atsakyti
Niekaip nepagaunu kampo kuom velvetiniai skiriasi nuo paprastu?
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2016 01 10, 19:02)
Niekaip nepagaunu kampo kuom velvetiniai skiriasi nuo paprastu?

As irgi ne lotuliukas.gif reklamoj labai graziai atrodo, tai ir klausiau jusu ar bandet kuri, ar realybej taip gerai atrodo.
Atsakyti
QUOTE(Heida @ 2016 01 10, 16:54)
Rodo kad no7 irgi turi velvet, va tokie
http://www.cheapbran...t-kiss-lipstick
man labai grazus chanelio va toks  wub.gif
http://m.debenhams.c.....google.co.uk/
Papildyta:
Ebay tai tikrai perka tuscius buteliukus, dezutes, sniuriukus ir net tuos popieriukus kur buna firminiai kvapui uzsipurkst, kazka matyt daro su jais  g.gif  sakiau ir as idesiu parduot kai MB pabaigs savo chanelius nes ir dezute ju yra likus.

Man paciau mazai kas patinka is chanel, turiu madmozele, tai treti metai naudoju, dar alure priglausciau, o daugiau man per astrus.


Ai tas velvet tai tik spalva nes mano lūpdažis iš tokios pat kolekcijos stay perfect.

Papildyta:
QUOTE(giega @ 2016 01 10, 16:38)

Musu Gymas tokiam meigamam rajon6e...Zmoniu tikrai daug,bet dar nemaciau,kad perpildytas butu..Kai kazkada i kita gyma ejom,tai ten reikdavo is anksto klases,ypac ta spin,uzsisakyt,nes kitaip nebebus vietos..O cia gali ateit drasai mirksiukas.gif Va kai vakar buvo,tai dvirku kokia 20,o zmoniu tik 8 buvo...MB rekia,kad daugiau i ta spin nebeis biggrin.gif Nu tikrai ten sunku..


Pas mus ir būtinai bukina reikia, tris dienas in advance tai va šiandien bukina trečiadieniui Yoga tai tik 6laisvos vietos iš 25 o spin nebėra vietų, greit šitas dvi išgraibsto ir pilates labai populiari klasė...
Papildyta:
Rašysena kaip ne lietuvės, bet kaltint telefoną reikia doh.gif
Atsakyti
Nezinau ir as kuom tas velvetinis kitoks g.gif Bet man i aki labiau matte labiau krito mirksiukas.gif Va mano toks Divine nr 975
user posted image

user posted image
Labai maloniai dazosi,toks kaip kreminis mirksiukas.gif Paprastas lupdazis kazkaip keiciau tepas..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giega: 10 sausio 2016 - 19:47
QUOTE(Pūga_ @ 2016 01 10, 16:32)
Rašysena kaip ne lietuvės,  bet kaltint telefoną reikia  doh.gif


Pas tave nors raso, pas Mainly net diedukas kalba, matai? lotuliukas.gif

Tai velvet spalva ar rusis lupdaziu?
Papildyta:
Ziauriai grazus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2016 01 10, 20:45)
Pas tave nors raso, pas Mainly net diedukas kalba, matai?  lotuliukas.gif

Tai velvet spalva ar rusis lupdaziu?
Papildyta:
Ziauriai grazus  wub.gif

Tai yra textura.Pvz va tokia.
http://www.johnlewis...amp;tmcampid=73
Papildyta:
QUOTE(Limcamca @ 2016 01 10, 13:53)
Laba,

Neįsivaizduoju tavęs trumpais plaukais. Pasirodyk  bigsmile.gif

Papildyta:
BATELIAI griekas nepirkti  biggrin.gif

Rodausi.
user posted image
Batais grazus.Man MS visi jie trina.
Labas vakaras visoms.Savaitgalio nebuvo is viso!
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2016 01 10, 18:45)
Pas tave nors raso, pas Mainly net diedukas kalba, matai?  lotuliukas.gif

Tai velvet spalva ar rusis lupdaziu?
Papildyta:
Ziauriai grazus  wub.gif


Nesupykciau jei koks geras balsas biggrin.gif

Aš balsuoju už spalva cool.gif ne textura

Į. Elija hallo drinks_cheers.gif

Dvi citrinas šiandien suvalgiau kas dar gali padėt kovot su peršalimo? Negaliu sirgti, tik ne dabar doh.gif
Atsakyti
Va velvet tipo lupdaziai, spalva galima pasirinkt bet kokia, aprasyta kokia tekstura ir koks efektas gaunasi
http://m.lookfantast...iation=11174907
Atsakyti