Įkraunama...
Įkraunama...

Kas ir ką mąstote apie ketvirtą?

QUOTE(Eglu @ 2016 02 01, 11:17)
Sveikos!

Turiu tris sūnus. Vyras vis pasvaigsta, kad norėtų penkių vaikųsmile.gif
Aš pasvajoju..paskui įsijungia sveikas protas..išsigąstu..ir visas mintis veju šalin...ė
Bijau nežinau ko...sveikatos savo...leliuko..ar užteks visiems dėmesio padalint...
Maniškiams 8m, kitam tuoj 6m ir 3.5m...

Ar yra dar mąstančių apie ketvirtą leliuką?
Muminukas ką galvoja ties 4?smile.gif

Mano vaikų amžius panašus wink.gif ir va dabar kaip tik laukiam ketvirto bigsmile.gif jeigu bent kažkiek turite minčių siūlau nedvejoti, nes kai jau nebegalėsite jų turėti, gali ateiti pačiai sau klausimas kodėl nebandžiau ax.gif

Pas mane pradžia irgi buvo vyro įtakota, mano nėštumas labai rizikingas, o apie gimdymą net nekalbu, vos radau gydytojus kurie apsiėmė prisiimti atsakomybę. Tačiau noras šeimoje turėti lygybę atperka bet kokius iššūkius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(super_mamytė @ 2016 02 01, 14:44)
Mano vaikų amžius panašus wink.gif ir va dabar kaip tik laukiam ketvirto  bigsmile.gif jeigu bent kažkiek turite minčių siūlau nedvejoti, nes kai jau nebegalėsite jų turėti, gali ateiti pačiai sau klausimas kodėl nebandžiau  ax.gif

Pas mane pradžia irgi buvo vyro įtakota, mano nėštumas labai rizikingas, o apie gimdymą net nekalbu, vos radau gydytojus kurie apsiėmė prisiimti atsakomybę. Tačiau noras šeimoje turėti lygybę atperka bet kokius iššūkius smile.gif


Sveikinu 4u.gif
Ps. Kodel rizikingas nestumas?
------------------------------------
Mane neramina ta mintis, kad o jeigu paskui labai noresiu ateity, ir nebegalesiu..bet baugu ir pasiduot 4 leliuko planavimui:)
-------------
Kodel Muminukas sako NE?

Atsakyti
QUOTE(Eglu @ 2016 02 01, 22:11)
Kodel Muminukas sako NE?


Tingiu... Jau visi trys paaugę. Tuokdamiesi tris planavom ir turim smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo muminukas: 02 vasario 2016 - 01:50
QUOTE(Eglu @ 2016 02 01, 22:11)
Sveikinu 4u.gif
Ps. Kodel rizikingas nestumas?
------------------------------------
Mane neramina ta mintis, kad o jeigu paskui labai noresiu ateity, ir nebegalesiu..bet baugu ir pasiduot 4 leliuko planavimui:)
-------------
Kodel Muminukas sako NE?

jau 3 cezarius turėjus, kas 2 metus 4u.gif plius prieš 1,5metų siūtas pilvo raumuo unsure.gif

nebijokit nėra ko bijoti wink.gif mano irgi jau visi vaikai savarankiški, bet kada gi jei ne dabar smile.gif senatvėj dar noriu sau pagyvent, todėl tokių planų labai nuvilkti į ją nesinori blush2.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, aš turiu tris sūnelius, pas mus šeimoj atvirkščiai, vyrui gana, o aš dar labai norėčiau smile.gif Iki kokio amžiaus esat pagalvoję, kad kaip ir tokia riba, po kurio jau nebenorėtumėt vaikų turėti. Mano iki 40, jei nebus, tai nebus smile.gif nebent visiskas netyciukas.
Atsakyti
QUOTE(*Raganaitė* @ 2016 02 02, 09:13)
Sveikos merginos, aš turiu tris sūnelius, pas mus šeimoj atvirkščiai, vyrui gana, o aš dar labai norėčiau smile.gif Iki kokio amžiaus esat pagalvoję, kad kaip ir tokia riba, po kurio jau nebenorėtumėt vaikų turėti. Mano iki 40, jei nebus, tai nebus smile.gif nebent visiskas netyciukas.

man ne amžius lemia, o kiaušidžių ištvermingumas unsure.gif deja jos neišlauktų tokio amžiaus su savo "tobulu"funkcionavimu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(noli @ 2016 01 16, 19:11)
Maniskiam 3-ciam jau irgi 4 su puse.Jau kokius gerus metus noriu ketvirto,tik vyr sako, kad jau per sena.mat man jau 40m.Gerai butu netycia ,bet pas mus taip nebuvo ir manau nebus.....nezinau kaip cia prikalbint vyra. g.gif

Aš jau turiu keturis. Pastojau kaip tik 40-ies smile.gif . Pirmą vaiką gimdžiau 25, antrą ir trečią panašiai kas du metus. Kai tie praaugo, vis neapleido mintis, kad noriu dar vieno, bet vyras vis nepasirašė ax.gif . O paskui ėmė ir apsiriko lotuliukas.gif . Ir kai paaiškėjo, kad tikrai laukiuosi, vos nenumiriau iš laimės biggrin.gif . Ir vyras džiaugėsi taip pat biggrin.gif . Ir, nors esu silpnokos sveikatos, viskas praėjo gerai, ir mes turime ketvirtą džiaugsmą, kuriam jau greit 5 biggrin.gif . Nepasigailėjome nei vienos akimirkos.
Atsakyti
QUOTE(pempė12 @ 2016 02 06, 19:51)
Aš jau turiu keturis. Pastojau kaip tik 40-ies smile.gif . Pirmą vaiką gimdžiau 25, antrą ir trečią panašiai kas du metus. Kai tie praaugo, vis neapleido mintis, kad noriu dar vieno, bet vyras vis nepasirašė ax.gif . O paskui ėmė ir apsiriko lotuliukas.gif . Ir kai paaiškėjo, kad tikrai laukiuosi, vos nenumiriau iš laimės  biggrin.gif . Ir vyras džiaugėsi taip pat biggrin.gif . Ir, nors esu silpnokos sveikatos, viskas praėjo gerai, ir mes turime ketvirtą džiaugsmą, kuriam jau greit 5 biggrin.gif . Nepasigailėjome nei vienos akimirkos.

kokia šilta Jūsų istorija wub.gif kažkodėl pagalvojau, kad pas Jus keturi sūneliai, teisingai? smile.gif
Atsakyti
as manau jei labai nori-reikia.niekada nesigailesi kad pagimdei vaika,o vat jei nepoagimdysi-didele tikimybe kad gailesies smile.gif

mes laukiam ketvirto rugpjuti wub.gif pirmajam bus 8 kai maziausias gims,o vidurinelem po 4metukus wub.gif manau tuomet musu seimyna bus tokia apie kokia visuomet svajojom smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Shady Lady @ 2016 02 09, 20:56)
as manau jei labai nori-reikia.niekada nesigailesi kad pagimdei vaika,o vat jei nepoagimdysi-didele tikimybe kad gailesies smile.gif



drinks_cheers.gif sutinku su šia mintimi, kažkada Laimos žurnalo postas FB buvo, ko labiausiai gailisi 40metės - vienas iš punktų buvo, kad nepagimdė dar vieno vaiko (apie vaikų skaičių neminėta). Dar tada pakomentavau, kad 40ies dar galima vykdyti, o ne gailėtis smile.gif
Atsakyti
Turiu 2, manau, kad 4 turėti smagu ir gera (kai turi 3 jau), tik mane neramina vis mintis, kad be 7-viečio miniveno niekur nenuvažiuosi sad.gif ta prasme, kad su 4 vaikais į standartinę, žinoma didesnio dydžio, mašiną jau nesutilpsit visi šešiese. Kieno kokia patirtis, kas jau turit 4 arba laukiatės ketvirto?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pievu_soja: 14 vasario 2016 - 18:17
QUOTE(pievu_soja @ 2016 02 14, 18:15)
Turiu 2, manau, kad 4 turėti smagu ir gera (kai turi 3 jau), tik mane neramina vis mintis, kad be 7-viečio miniveno niekur nenuvažiuosi sad.gif ta prasme, kad su 4 vaikais į standartinę, žinoma didesnio dydžio, mašiną jau nesutilpsit visi šešiese. Kieno kokia patirtis, kas jau turit 4 arba laukiatės ketvirto?



Mes turime tris vaikus, bet viena iš mašinų minivenas. Manau, turint 4 vaikus taip pat patogu turėti vieną 5vietę ir vieną didesnę, nes didesnę negu 5vietę dažnas jau gimus trečiam nusiperka.
Atsakyti