Įkraunama...
Įkraunama...

Kas ir ką mąstote apie ketvirtą?

QUOTE(muminukas @ 2016 02 14, 20:24)
Mes turime tris vaikus, bet viena iš mašinų minivenas. Manau, turint 4 vaikus taip pat patogu turėti vieną 5vietę ir vieną didesnę, nes didesnę negu 5vietę dažnas jau gimus trečiam nusiperka.

aš irgi pasigimdžius trečią įsigijau savo išsvajotą miniveną wub.gif nors visi aplink sako, kaip tu su tokia didele važinėji, bet aš nardau su ja kaip žuvis vandeny ir nekeisčiau į nieką kitą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pievu_soja @ 2016 02 14, 18:15)
Turiu 2, manau, kad 4 turėti smagu ir gera (kai turi 3 jau), tik mane neramina vis mintis, kad be 7-viečio miniveno niekur nenuvažiuosi sad.gif ta prasme, kad su 4 vaikais į standartinę, žinoma didesnio dydžio, mašiną jau nesutilpsit visi šešiese. Kieno kokia patirtis, kas jau turit 4 arba laukiatės ketvirto?

Miniveną įsigyti tai čia dar nieko. Bet paskui pvz keliaujant užsieny jeigu prireiktų nuomoti mašiną - didelės kainuoja kosmosą. Dažnai pigiau 2 standartines išsinuomot vietoj vienos šešiavietės. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Eufemija @ 2016 02 15, 20:17)
Miniveną įsigyti tai čia dar nieko. Bet paskui pvz keliaujant užsieny jeigu prireiktų nuomoti mašiną - didelės kainuoja kosmosą. Dažnai pigiau 2  standartines išsinuomot vietoj vienos šešiavietės.  doh.gif

na mes jeigu važiuojam tai su sava ax.gif specialiai rinkausi komfortišką, kad belenkiek šimtų km susuktume net su vaikais ir nenuvargtų ax.gif o jei jau skristi tai renkamės pasyvų poilsį ax.gif
Atsakyti
QUOTE(super_mamytė @ 2016 02 15, 20:28)
na mes jeigu važiuojam tai su sava  ax.gif  specialiai rinkausi komfortišką, kad belenkiek šimtų km susuktume net su vaikais ir nenuvargtų  ax.gif  o jei jau skristi tai renkamės pasyvų poilsį  ax.gif

Į Ispaniją bei Portugaliją irgi su mašina važiuotumėt g.gif nu tada už nakvynes pakeliui gerokai suplotumėt ir prie visos kelionės dar savaitę važiavimui reiktų pridėti. Ne visų tokios ilgos atostogos. Aš geriau papildomą savaitę Ispanijoj praleisčiau o ne kelionėje su zirziančiais mažais vaikais doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Eufemija @ 2016 02 16, 20:36)
Į Ispaniją bei Portugaliją irgi su mašina važiuotumėt  g.gif nu  tada už nakvynes pakeliui gerokai suplotumėt ir prie visos kelionės dar savaitę važiavimui reiktų pridėti. Ne visų tokios ilgos atostogos. Aš geriau papildomą savaitę Ispanijoj praleisčiau o ne kelionėje su zirziančiais mažais vaikais  doh.gif



Su tokiais mažais vaikais nebūtina važiuot į Portugaliją, galima ir arčiau. Ir retas Lt turi keturis pametinukus, kad visi būtų maži ir zirziantys.
Atsakyti
QUOTE(Eufemija @ 2016 02 16, 20:36)
Į Ispaniją bei Portugaliją irgi su mašina važiuotumėt  g.gif nu  tada už nakvynes pakeliui gerokai suplotumėt ir prie visos kelionės dar savaitę važiavimui reiktų pridėti. Ne visų tokios ilgos atostogos. Aš geriau papildomą savaitę Ispanijoj praleisčiau o ne kelionėje su zirziančiais mažais vaikais  doh.gif

O kam vaziuot automobiliu savaite jei 3 val lektuvu ir vietoj wink.gif
automobiliu apkeliauti imanoma ir nesibrukant taip toli wink.gif o ten kur keliones uztrunka parom renkiesi lektuva wink.gif kazkaip man cia maziausia beda wink.gif o ir tiems zirzentiems galima sugalvoti veiklos wink.gif tik reikia fantazijos wink.gif
Atsakyti
Iš esmės dvejodamas dėl dar vieno vaiko, trečio, ketvirto ar penkto, taip ir dėliojiesi pliusus ir minusus - realiai jau su 3 vaikais keliauti užsisakant viešbučius yra sudėtingiau negu su 2. Pvz., mes dažnai sakomės per tinklalapį hotwire, jame užsisakant net nėra galimybės rinktis 1 kambario daugiau negu 2+2 žmonių skaičiui.
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2016 02 17, 01:04)
Iš esmės dvejodamas dėl dar vieno vaiko, trečio, ketvirto ar penkto, taip ir dėliojiesi pliusus ir minusus - realiai jau su 3 vaikais keliauti užsisakant viešbučius yra sudėtingiau negu su 2. Pvz., mes dažnai sakomės per tinklalapį hotwire, jame užsisakant net nėra galimybės rinktis 1 kambario daugiau negu 2+2 žmonių skaičiui.

taip taip kuo daugiau vaikų tuo sunkiau rasti tinkamą vietą atostogoms ax.gif bet ar gi tik dėl to dabar likti su 1 vaiku ar 2 maksimum ax.gif užaugs tie vaikai ir dviese dar tiek prisikeliausim wub.gif aš kažkaip nesuku dėl to galvos ax.gif
Atsakyti
Dažniausiai nuomojam butą, o ne viešbutį. Viešbutyje imam variantus 3+3 arba 4+ 2. Pas mane 4 vaikai. Bet nuskridus kur savaitei užsinori ir mašinos aplink pasivažinėt ir čia būna didžiausia problema. doh.gif nes viešuoju transportu ne viską galima patogiai pasiekti.
Vaikai brangus malonumas. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Eufemija @ 2016 02 17, 09:50)
Dažniausiai nuomojam butą, o ne viešbutį. Viešbutyje imam variantus 3+3 arba 4+ 2. Pas mane 4 vaikai. Bet nuskridus kur savaitei užsinori ir mašinos aplink pasivažinėt ir čia būna didžiausia problema.  doh.gif nes viešuoju transportu ne viską galima patogiai pasiekti.
Vaikai brangus malonumas.  biggrin.gif

na man su vaikais norisi ramaus poilsio wink.gif jeigu norime pakeliauti ar daugiau pamatyti važiuojame su vyru dviese ax.gif
Atsakyti
QUOTE(super_mamytė @ 2016 02 17, 09:59)
na man su vaikais norisi ramaus poilsio wink.gif jeigu norime pakeliauti ar daugiau pamatyti važiuojame su vyru dviese  ax.gif

Gerai kad turit kur vaikus palikt. Mes neturim.
Atsakyti
QUOTE(Eufemija @ 2016 02 17, 17:17)
Gerai kad turit kur vaikus palikt. Mes neturim.

Mums niekas nepadeda su vaikais, tiesiog savaite per metus padalinam seneliams smile.gif o siaip kai labai reikia susirandu aukle ir niekam aciu nesakau wink.gif
Atsakyti