Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 28

Labai graži virtuvė 4u.gif Viršutinės spintelės atsidaro už apačios paėmus ar kažkaip kitaip? Gartraukis įmontuotas neištraukiamas? Ar pakanka šviesos ir traukos juose? Man dabar tokį variantą baldininkai siūlo, tai svarstau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Banti: 25 sausio 2016 - 13:03
QUOTE(Banti @ 2016 01 25, 14:02)
Labai graži virtuvė  4u.gif Viršutinės  spintelės atsidaro už apačios paėmus ar kažkaip kitaip? Gartraukis įmontuotas neištraukiamas? Ar pakanka šviesos ir traukos juose? Man dabar tokį variantą baldininkai siūlo, tai svarstau

Taip, virsutines spinteles prailgintos ir atsidaro uz apacios paemus. Gartraukis neistraukiamas, sviesos mazoka, bet gal todel, kad jis pas mane zemai, bet bus dar LED apsvietimas, tai kai rinkaus to nesureiksminau. Traukos ivertinti negaliu, kolkas tik makaronus viriau, nebuvo kur jam pasireiksti, bet man pasirode, kad traukia tik vidutiniskai.
Atsakyti

Lyg ir pavyko normaliai nufotografuoti http://www.part.lt/p...d611e342872.jpg .

[/quote]

Grazu, spalviskai primena manaja virtuve smile.gif kaip jums tos kampines dureles? Ar patenkinta ju darinejimusi?

Kuo baldininkai neitiko?
Atsakyti
[quote=kristinka_2010,2016 01 25, 14:42]
Lyg ir pavyko normaliai nufotografuoti http://www.part.lt/p...d611e342872.jpg .

[/quote]

Grazu, spalviskai primena manaja virtuve smile.gif kaip jums tos kampines dureles? Ar patenkinta ju darinejimusi?

Kuo baldininkai neitiko?
[/quote]
Labai norejau istraukiamo mechanizmo, o dar geriau kampiniu stalciu, bet netilpau i biudzeta. Kol kas man tos dureles nekliuna, ten giliai dar nieko nepadeja, tik kelis puodus laikau, juos paimti uztenka vienas dureles atidaryti, visu islankstyti nereikia.
Baldininkas turejo padaryti virtuvini lapkricio pabaigai arba gruodzio pradziai, baige tik pries kelias dienas, pridare tiek nesamoniu, kad perdarinejo ir net isnaujo pirko virsutiniu spinteliu fasadine plokste. Jis mane prisimins tikriausiai kaip didziausia kosmara ir nuostoli, jau norejo viska palikti, grazinti uzstata ir pabegti, bet siaip taip sutarem kad istaisys klaidas ir pabaigs.
Atsakyti
QUOTE(miegale23 @ 2016 01 25, 16:10)
Baldininkas turejo padaryti virtuvini lapkricio pabaigai arba gruodzio pradziai, baige tik pries kelias dienas, pridare tiek nesamoniu, kad perdarinejo ir net isnaujo pirko virsutiniu spinteliu fasadine plokste. Jis mane prisimins tikriausiai kaip didziausia kosmara ir nuostoli, jau norejo viska palikti, grazinti uzstata ir pabegti, bet siaip taip sutarem kad istaisys klaidas ir pabaigs.


Bet gal reiktu paviesinti baldininka, kad kiti zinotu???

Ps. Gal atskeistumet kiek kainavo romanete?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristinka_2010: 25 sausio 2016 - 16:24
QUOTE(kristinka_2010 @ 2016 01 25, 17:23)
Bet gal reiktu paviesinti baldininka, kad kiti zinotu???

Pritariu. Užsiraus kuri vėl ant nekompetetingo.
Atsakyti
QUOTE(kristinka_2010 @ 2016 01 25, 17:23)
Bet gal reiktu paviesinti baldininka, kad kiti zinotu???

Ps. Gal atskeistumet kiek kainavo romanete?

Kiek kainavo romanete dabar nepamenu, bet pasistengsiu ryt suzinoti, kadangi uzsakinejau iskarto visam namui, bijau pameluoti, nes uzuolaidu buvo nemazai, o man galva tik tam , kad neprilytu doh.gif .
Baldininka galeciau paviesinti, bet kolkas dar nenoriu. Is pradziu labai pykau, bet jis taip stenges pasitaisyti, kad uzsisakiau dar baldu pas ji, tokia paprasta lentyna jau padare, ir greitai, ir graziai, dabar laukiu spintos i vaiko kambari, jei itiks, dar darys komodas ir vonios baldus, dabar tariasi del kiekvieno varstelio, domisi naujovemis, siulo visokius variantus. Jei pasives su kitais baldais tada parasysiu.
Atsakyti
QUOTE(miegale23 @ 2016 01 25, 20:59)
Kiek kainavo romanete dabar nepamenu, bet pasistengsiu ryt suzinoti, kadangi uzsakinejau iskarto visam namui, bijau pameluoti, nes uzuolaidu buvo nemazai, o man galva tik tam , kad neprilytu doh.gif .
Baldininka galeciau paviesinti, bet kolkas dar nenoriu. Is pradziu labai pykau, bet jis taip stenges pasitaisyti, kad uzsisakiau dar baldu pas ji, tokia paprasta lentyna jau padare, ir greitai, ir graziai, dabar laukiu spintos i vaiko kambari, jei itiks, dar darys komodas ir vonios baldus, dabar tariasi del kiekvieno varstelio, domisi naujovemis, siulo visokius variantus. Jei pasives su kitais baldais tada parasysiu.

Visi mes klystame, padarome savo darbe klaidų. Svarbiausia , kad tas klaidas ištaisė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(miegale23 @ 2016 01 25, 20:59)
Kiek kainavo romanete dabar nepamenu, bet pasistengsiu ryt suzinoti, kadangi uzsakinejau iskarto visam namui, bijau pameluoti, nes uzuolaidu buvo nemazai, o man galva tik tam , kad neprilytu doh.gif .
Baldininka galeciau paviesinti, bet kolkas dar nenoriu. Is pradziu labai pykau, bet jis taip stenges pasitaisyti, kad uzsisakiau dar baldu pas ji, tokia paprasta lentyna jau padare, ir greitai, ir graziai, dabar laukiu spintos i vaiko kambari, jei itiks, dar darys komodas ir vonios baldus, dabar tariasi del kiekvieno varstelio, domisi naujovemis, siulo visokius variantus. Jei pasives su kitais baldais tada parasysiu.

O ka konkreciai buvo pridares?
Atsakyti
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2016 01 26, 11:49)
O ka konkreciai buvo pridares?

Visu pirma gana smarkiai velavo, kai pradejo montuoti pasirodo, kad stalvirsio dar neuzsake ir reikes dar 10dienu laukti kol viska padarys. Kai sukabino spinteles, pastebejau, kad dvi is ju kokio 5cm atitrauktos nuo sienos, pasirodo blogai issimatavo ir padare per siauras. Virsutiniu spinteliu fasadai subraizyti, apkantuota baisiai, sviesus fasadas o kantas su juodais klijais priliptas, jie istryske ir atrode baisiai. Nesu baisi pedante, bet taip kaip buvo padares pirma karta, tai nebent kaime i lauko virtuve tiktu.
Atsakyti
QUOTE(kristinka_2010 @ 2016 01 25, 17:23)


Ps. Gal atskeistumet kiek kainavo romanete?

100euru.
Atsakyti
QUOTE(miegale23 @ 2016 01 26, 11:58)
Visu pirma gana smarkiai velavo, kai pradejo montuoti pasirodo, kad stalvirsio dar neuzsake ir reikes dar 10dienu laukti kol viska padarys. Kai sukabino spinteles, pastebejau, kad dvi is ju kokio 5cm atitrauktos nuo sienos, pasirodo blogai issimatavo ir padare per siauras. Virsutiniu spinteliu fasadai subraizyti, apkantuota baisiai, sviesus fasadas o kantas su juodais klijais priliptas, jie istryske ir atrode baisiai. Nesu baisi pedante, bet taip kaip buvo padares pirma karta, tai nebent kaime i lauko virtuve tiktu.

Truputį neorganizuotas. O dėl subraižymo ar briaunų laminavimo, tai gal tokias fasadines iš garažinių gavo jau? g.gif Na, svarbiausia viskas geruoju baigėsi smile.gif

Dar klausimas dėl romanetės virtuvėje. Ar praktiška? Nesusitaško? Sprendžiu, kuomi langą praktiškiau virtuvės zonoj dengti.
Atsakyti