Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 28

QUOTE(Žiuljenas @ 2016 01 26, 16:40)
Truputį neorganizuotas. O dėl subraižymo ar briaunų laminavimo, tai gal tokias fasadines iš garažinių gavo jau? g.gif


gali būti, kad briaunas laminavo koks nors jo pagalbininkas... O gerą pameistrį baldininkams rasti sudėtinga, nes tie, kurie pramoksta, dažniausiai eina ant savęs dirbti...
Atsakyti
sveikos mamos.
susidureme su problema,negalime issirinkti stalvirsio.gal jus patartumet ,ka pasirinkt,ar dirbtinio ar naturalaus granito?
kaina kiek domejausi panasi
isanksto aciu !
Atsakyti
o taip, geras, svarus baldininkas - retenybe, kalbu apie individualius meistrus...man tai pries daug metu uzteko nuvaziuoti pas savaji, supratau, akd kaip atrodo jo darbo vieta, tokie ir baldai bus, nenusivyliau, issiurbia, sunus laiko inda, kai grezia, jokiu siukliu, jokiu atraizu nepalieka ax.gif ir gaminys buna liuks, tfu tfu tfu, dabar gaus daug darbo, visame name reikes baldu, tai tikiuosi, kad bus lygiai taip pat thumbup.gif

del romaneciu, as nesutikau su dizaineres pasiulymu, desiu roleta, nes man nepatinka tai, akd romanete uzeina ant sienos, o salia kaitlente, kriaukle, nenoriu, akd taskytusi, roletas paprasciau, o diena naktis ypac graziai atrodo
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2016 01 26, 18:53)
tai tikiuosi, kad bus lygiai taip pat  thumbup.gif



baldų gamyboje kaip ir visur - jei baldininkas turi daug užsakymų, dalį darbų perleidžia samdomiems darbuotojams ar pan., o pats bendrauja su klientu, atvažiuoja sumontuoti, ir t.t. Bet niekas Jums tiesiai to nepasakys...
Atsakyti
QUOTE(miegale23 @ 2016 01 26, 10:58)
Visu pirma gana smarkiai velavo, kai pradejo montuoti pasirodo, kad stalvirsio dar neuzsake ir reikes dar 10dienu laukti kol viska padarys. Kai sukabino spinteles, pastebejau, kad dvi is ju kokio 5cm atitrauktos nuo sienos, pasirodo blogai issimatavo ir padare per siauras. Virsutiniu spinteliu fasadai subraizyti, apkantuota baisiai, sviesus fasadas o kantas su juodais klijais priliptas, jie istryske ir atrode baisiai. Nesu baisi pedante, bet taip kaip buvo padares pirma karta, tai nebent kaime i lauko virtuve tiktu.

Miegale23 rašai, kad dvi spintelės atitrauktos nuo sienos 5cm. Tai perdarė meistras? Aš susiduriau su tuo pačiu ,mano viena pakabinama spintelė atitraukta nuo sienos kokie 3cm, paaiškino ,kad mūsų siena kreiva. Dabar kai perskaičiau tavo postą,tai nuėjau dar pažiūrėti,pasirodo jos jau nuo pat viršaus atitrauktos. Tai dabar pasimetusi,nežinau kas čia kaltas? Ar baldininkai ar siena? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Žiuljenas @ 2016 01 26, 16:40)
Truputį neorganizuotas. O dėl subraižymo ar briaunų laminavimo, tai gal tokias fasadines iš garažinių gavo jau? g.gif Na, svarbiausia viskas geruoju baigėsi smile.gif

Dar klausimas dėl romanetės virtuvėje. Ar praktiška? Nesusitaško? Sprendžiu, kuomi langą praktiškiau virtuvės zonoj dengti.

Pas mane ji daugiau del grozio, nenuleidziu iki apacios, tai neapsitasko. Man nereikia tamsinti, nes kaimynu is tos puses nera, o ir saules nebuna daug.
Papildyta:
QUOTE(Ogiene @ 2016 01 26, 19:40)
Miegale23 rašai, kad dvi spintelės atitrauktos nuo sienos 5cm. Tai perdarė meistras? Aš susiduriau su tuo pačiu ,mano viena pakabinama spintelė atitraukta nuo sienos kokie  3cm, paaiškino ,kad mūsų siena kreiva. Dabar kai perskaičiau tavo postą,tai nuėjau dar pažiūrėti,pasirodo jos jau nuo pat viršaus atitrauktos. Tai dabar pasimetusi,nežinau kas čia kaltas? Ar baldininkai ar siena? g.gif

Tai jusu meistras dar ir sienu lyguma matavo pries baldus darydamas, ar padares pamate, kad nelygios ir pasiaurino spintele? Mums uzdejo is virsaus ir apacios plokste, kadangi bus LED apsvietimas po tom spintelem, tai nesimatys, nuderejau 70euru ir neperdarinejo.
Atsakyti
QUOTE(miegale23 @ 2016 01 26, 18:57)
Pas mane ji daugiau del grozio, nenuleidziu iki apacios, tai neapsitasko. Man nereikia tamsinti, nes kaimynu is tos puses nera, o ir saules nebuna daug.
Papildyta:

Tai jusu meistras dar ir sienu lyguma matavo pries baldus darydamas, ar padares pamate, kad nelygios ir pasiaurino spintele? Mums uzdejo is virsaus ir apacios plokste, kadangi bus LED apsvietimas po tom spintelem, tai nesimatys, nuderejau 70euru ir neperdarinejo.

Na taip sienas matavo prieš baldus darant, aišku, kad sienos netikslumų buvo. Bet kai pakabino spinteles tai po viena pakišo kaladėlę net, bet sakau kai dabar pažiūrėjau tai nuo pat viršaus ji atitraukta jau.Mes galvojom dėti stiklą, tai nežinau ar išeis dabar. Reiks kviestis stiklo meistrus
Atsakyti
QUOTE(laumzirge @ 2016 01 26, 19:15)
baldų gamyboje kaip ir visur - jei baldininkas turi daug užsakymų, dalį darbų perleidžia samdomiems darbuotojams ar pan., o pats bendrauja su klientu, atvažiuoja sumontuoti, ir t.t. Bet niekas Jums tiesiai to nepasakys...

man pasiseke, turbut, nes dirba jis vienas, padeda jam sunus jau daug metu, jie kartu ir montuoja, dirba tik dviese
Atsakyti
QUOTE(Ogiene @ 2016 01 26, 20:07)
Na taip sienas matavo prieš baldus darant, aišku, kad sienos  netikslumų  buvo. Bet kai pakabino spinteles tai po viena pakišo kaladėlę net, bet sakau kai dabar pažiūrėjau tai nuo pat viršaus ji atitraukta jau.Mes galvojom dėti stiklą, tai nežinau ar išeis dabar. Reiks kviestis stiklo meistrus

Jei jis ta skyle uztaisys, tai gal ir gales stikla deti, bet jei sienos tokios nelygios, jas manau reikes palyginti.
Atsakyti
laba, gal kuri nors ieškojote kaitlentės ir orkaitės 45 cm pločio, gal galite patart kur radote ar kur ieškoti? Internetiniuose puslapiuose sunku ieškoti, nes retai kada rašo plotį, dažniausiai nurodo tik orkaitės tūrį. doh.gif
Girdėjau, kad Ermitaže būna tokių, važiuosiu rytoj pažiūrėti. ax.gif
Atsakyti
orkaite
Atsakyti
QUOTE(Kliamka @ 2016 01 26, 23:26)
laba, gal kuri nors ieškojote kaitlentės ir orkaitės 45 cm pločio, gal galite patart kur radote ar kur ieškoti? Internetiniuose puslapiuose sunku ieškoti, nes retai kada rašo plotį, dažniausiai nurodo tik orkaitės tūrį. doh.gif 
Girdėjau, kad Ermitaže būna tokių, važiuosiu rytoj pažiūrėti. ax.gif

Ieškokit Schlosser, Nardi produkcijos. Tikrai yra tiek kaitlenčių (3 skylių), tiek orkaičių 45 cm.
Atsakyti