Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliaukės hipofunkcija, kovojam toliau 6

QUOTE(Lucero @ 2016 08 08, 22:19)
neteisingai supratote
man kisa kontraceptikus ginekologai
as ju negeriu dar kol kas
nes itariu kad visos bedos nuo skydliaukes


Juk instrukcijoje buna parasyta ar tinka su tiroksinu. Kad ir gine prirase dar ne viskas. Kai tyriausi skydliauke jauna moteris sake, kad prie skydliaukes ligu jokiu kontraceptiku negalima. Taip jai pasake senu laiku gine. Tegul vyras tuo pasirupina.
Atsakyti
QUOTE(Lucero @ 2016 08 08, 22:19)
neteisingai supratote
man kisa kontraceptikus ginekologai
as ju negeriu dar kol kas
nes itariu kad visos bedos nuo skydliaukes

nupjaut galvas tiem medikam maza...
Net ir sveikai moteriai ju gert negalima, isbalansuoja hormonus , koks normalus vyras gali leisti juos gert moteriai, neisivaizduoju..

Bent pasitarkit su kitom gydytojom, jei abejojat.
Atsakyti
QUOTE(Nada... @ 2016 08 07, 13:46)
Va ir irodymas kad vartojant tiroksina skydliauke greit  aptingta/ numirsta galutinai, ko pasekoj tiroksino kiekiai reikalingi vis didesni...

Jau trejus metus geriu po 75 mg tiroksino, laikas nuo laiko - vit. D ir kursais seleno. Skydliaukės būklė neblogėja, tyrimai taip pat. Galbūt esu išimtis iš taisyklės smile30x30.png
Atsakyti
QUOTE(Lauruška @ 2016 08 09, 12:26)
Jau trejus metus geriu po 75 mg tiroksino, laikas nuo laiko - vit. D ir kursais seleno. Skydliaukės būklė neblogėja, tyrimai taip pat. Galbūt esu išimtis iš taisyklės smile30x30.png


Saunu smile30x30.png

Jums tiroiditas? idomu, kad skydlaiukes bukle neblogeja, juk jei ji edama, tai kaip gali nebloget? Neblogejima rodo echoskopas?

O seleno darot tyrimus? ar savo nuoziura pageriat, metat, vel pageriat? idomu, ar lengva jo perdozuot?
Atsakyti
Žinau, kad reikia konsultuotis su gydytoju, bet kol pas jį pateksiu, noriu pasiguosti čia.
Geriu tiroxiną 75 mg.Ir jau kokia savaitė, kaip širdies plote jaučiu dūrimą ir maudimą.Mesti gerti tiroxiną kol pasitarsiu su gydytoju?Tiesiog nežinau ką daryti.
Ar jums tiroxinas irgi sukelia tokį pašalinį poveikį?
Atsakyti
QUOTE(Lucero @ 2016 08 08, 10:22)
tai ka man daryti? apie tai kaip sumazinti juos nekalba ne vienas gyd. sako nepagydoma ir viskas

tarp kitko as vaiku dar neturiu ir galvoju kaip man tie antikuniai veiks visus tuos reikalus ar isvis pastosiu unsure30x30.png

Planuodama antrąjį vaiką, gydžiausi (jei taip galima vadinti) pas kaunietį, kuris ten eksperimentus kažkokius su manim darė ir vos nepribaigė skydliaukės. Perėjus pas kitą kaunietį (dirbantį su pirmuoju tame pačiame privačiame kabinete) - jis man skydliaukę atstatė per 3 mėn. Mano didžiausia problema - antikūniai, bet po to gydymo pastojau lengvai, išnešiojau ir pagimdžiau be jokių problemų. wink.png

QUOTE(Lucero @ 2016 08 08, 21:50)
o yra cia tokiu kurios vartoja kontraceptikus? gal jie pjaunasi su tiroksinu, man nori paskirt del ciklo issiderinusio kt bet as labai dvejoju

Ciklas man išsiderino seniai - kokių 20-ties metų. Būdavo nuo 35 iki 60 dienų. Kažkada bandžiau gerti kontraceptikus, bet jie man netiko ir nepatiko. O va dviejų kinderių susilaukiau be didesnių problemų wink.png Tad nenuodykite savo organizmo ir ramiai laukite 4u.png
Papildyta:
QUOTE(Nada... @ 2016 08 09, 14:05)
Saunu smile30x30.png

Jums tiroiditas? idomu, kad skydlaiukes bukle neblogeja, juk jei ji edama, tai kaip gali nebloget? Neblogejima rodo echoskopas?

O seleno darot tyrimus? ar savo nuoziura pageriat, metat, vel pageriat? idomu, ar lengva jo perdozuot?

Taip, jau 9 metai man autoimuninis tiroiditas. Skydliaukę tiriuosi mažiausiai kartą per metus - hormonai, antikūniai ir echoskopija. Seleno tyrimų nedarau - vartoju 2 mėn., paskui 2-3 mėn. pertrauka.
Dėl perdozavimo cituoju: "Perdozavus: - atsiranda tik labai ilgą laiką per dieną suvartojant daugiau nei 1mg. Simptomai - slenka plaukai, nagai auga keliais sluoksniais, silpnumo jausmas. " Bent jau man perdozuoti dar neteko:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lauruška: 09 rugpjūčio 2016 - 14:33
Lauruska, o kaip jus gyde tas daktaras, papasakokit, manau, daugumai labai smalsu..
Skaiciau, kad gydo tirozinu/selenu/ vit. E/jodu + tam tikra manksta+ baltymas 3 kart dienoj ( mesa).
Bet ir tas gydymas turbut labai priklauso nuo to, kiek agresyvus uzdegimas. vienam ( kaip jums) letas, turbut net suvaldomas, kito skydliauke sues per pora metu, o tada reanimuok nereanimaves..
Atsakyti
QUOTE(Nada... @ 2016 08 09, 15:44)
Lauruska, o kaip jus gyde tas daktaras, papasakokit, manau, daugumai labai smalsu..
Skaiciau, kad gydo tirozinu/selenu/ vit. E/jodu + tam tikra manksta+ baltymas 3 kart dienoj ( mesa). 
Bet ir tas gydymas turbut labai priklauso nuo to, kiek agresyvus uzdegimas. vienam ( kaip jums) letas, turbut net suvaldomas, kito skydliauke sues per pora metu, o tada reanimuok  nereanimaves..

Mane gydė eksperimentiniu gydymu - Thybon (tada jį galėdavau gauti tik Vokiečių vaistinėje Vilniuje) ir Metforminu. Tada ne tik antikūniai polką šoko (iki 6000), bet ir hormonai, kurie paprastai būdavo normoj, išsilakstė kas kur. Tai antrasis gydytojas, nors ir nieko blogo apie kolegą nepasakė, bet iš karto ir radikaliai pakeitė gydymą. Apie jokį "palaipsniui" nebuvo net kalbos. Labai gerai prisimenu jo frazę "nėštumas dabar ne pirmoje vietoje, reikia gelbėti Jūsų skydliaukę". Taip kad ir garsūs ir išgirtieji daktarai (važiavau tikrai ne be rekomendacijų) gali pjauti grybą - mūsų sveikatos sąskaita sad.png
Atsakyti
QUOTE(Lauruška @ 2016 08 09, 16:08)
Mane gydė eksperimentiniu gydymu - Thybon (tada jį galėdavau gauti tik Vokiečių vaistinėje Vilniuje) ir Metforminu. Tada ne tik antikūniai polką šoko (iki 6000), bet ir hormonai, kurie paprastai būdavo normoj, išsilakstė kas kur. Tai antrasis gydytojas, nors ir nieko blogo apie kolegą nepasakė, bet iš karto ir radikaliai pakeitė gydymą. Apie jokį "palaipsniui" nebuvo net kalbos. Labai gerai prisimenu jo frazę "nėštumas dabar ne pirmoje vietoje, reikia gelbėti Jūsų skydliaukę". Taip kad ir garsūs ir išgirtieji daktarai (važiavau tikrai ne be rekomendacijų) gali pjauti grybą - mūsų sveikatos sąskaita sad.png

tai jokio gydymo ir nebuvo? paprasciausiai tiroksina skyre, kaip kompensacija organizmui? jei taip, tai cia tik jusu organizmo deka jums neblogeja, nes tiroksinas antikuniu nemazina, vadinasi, antikuniai, naikinantys skydliauke, liko tie patys...
Turbut jusu uzdegimas nedidelis, kitaip man visai nesuprantama, kaip diena is dienos valgoma skydliauke gali islikt pastovaus pajegumo.
Atsakyti
QUOTE(Nada... @ 2016 08 09, 16:25)
tai jokio gydymo ir nebuvo? paprasciausiai tiroksina skyre, kaip kompensacija organizmui? jei taip, tai cia tik jusu organizmo deka jums neblogeja, nes tiroksinas antikuniu nemazina, vadinasi, antikuniai, naikinantys skydliauke,  liko tie patys...
Turbut jusu uzdegimas nedidelis, kitaip man visai nesuprantama, kaip diena is dienos valgoma skydliauke gali islikt pastovaus pajegumo.

Aš nesu medikė, galiu tik pasidalinti patirtimi. Šiuo metu antikūniai svyruoja tarp 300 ir 600 (dažnai tyrimų nesidarau, jei nejaučiu pablogėjimo). Echoskopijos metu skydliaukėje pakitimų kasmet nerandama - turiu vieną "šaltą" mazgą, daugiau nieko. Ji nei didėja, nei mažėja, uždegiminio proceso nestebima. Būna savaičių, kad jaučiuosi prasčiau, paskui viskas vėl daugmaž normalizuojasi. Pastebėjau, kad vartojant vit. D (bent jau man) savijauta žymiai pagerėja.
Beje, o koks galėtų būti gydymas? Gal papasakotumėte plačiau? Gal reikia griebti gydytoją už giesmės, kad pradėtų gydyti?...
Atsakyti
QUOTE(Lauruška @ 2016 08 09, 16:35)
Aš nesu medikė, galiu tik pasidalinti patirtimi. Šiuo metu antikūniai svyruoja tarp 300 ir 600 (dažnai tyrimų nesidarau, jei nejaučiu pablogėjimo). Echoskopijos metu skydliaukėje pakitimų kasmet nerandama - turiu vieną "šaltą" mazgą, daugiau nieko. Ji nei didėja, nei mažėja, uždegiminio proceso nestebima. Būna savaičių, kad jaučiuosi prasčiau, paskui viskas vėl daugmaž normalizuojasi. Pastebėjau, kad vartojant vit. D (bent jau man) savijauta žymiai pagerėja.
Beje, o koks galėtų būti gydymas? Gal papasakotumėte plačiau? Gal reikia griebti gydytoją už giesmės, kad pradėtų gydyti?...


o, kad as zinociau, kaip gydytis biggrin30x30.png turbot nobelio premija gauciau smile30x30.png

Gydymas butu, jei butu skirtas preparatas mazinimui antikuniu + skydliaukes stiprinimui, veiklos intensyvinimui. Tiroksinas nedaro nei to, nei to.

Pgl. antikuniu kieki, jusu uzdegimas tikrai ner baisiai jau didelis- dauguma moteru su stazu turi kieki, kurio jau nefiksuoja irenginiai, t.y. daugiau nei 1300. Gal 5000, gal 10000..
Svarbiausia , kad neblogeja, tai labai svarbu, nors man ir nesuprantama, kaip tai imanoma jusu atveju smile30x30.png
Atsakyti
QUOTE(Nada... @ 2016 08 09, 16:53)
o, kad as zinociau, kaip gydytis biggrin30x30.png turbot nobelio premija gauciau smile30x30.png

Gydymas butu, jei butu skirtas preparatas mazinimui antikuniu + skydliaukes stiprinimui, veiklos intensyvinimui.  Tiroksinas nedaro nei to, nei to.

Pgl. antikuniu kieki, jusu uzdegimas tikrai ner baisiai jau didelis- dauguma  moteru su stazu turi kieki, kurio jau nefiksuoja irenginiai, t.y.  daugiau nei 1300. Gal 5000, gal 10000..
Svarbiausia , kad neblogeja, tai labai svarbu, nors man ir nesuprantama, kaip tai imanoma jusu atveju  smile30x30.png


O as tiroksina meginciau novathyraliu keisti. Nyderlandai, Dveicarija, Vokietija ir dar daugiau naudoja ji. Pas mus tik tiroksinas.
Atsakyti