Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliaukės hipofunkcija, kovojam toliau 6

tikrai tikrai negalima, nes kraujas pilnas antikuniu
Papildyta:

geras puslapis 4u.gif http://www.skydliauk...ai-ir-pozymiai/
Atsakyti
Sveikos, jau zinau atsakymus, tth 3.20 , ieina i normas, bet jis pavasari buvo 2.5, reiskia jis pakilo ir tas pakilimas ant savijautos jauciasi stipriai. man del geresnes busenos reikalinga turet tth 1-2, tada gerai, o jei virs 3 man viskas visi hipo simptomai pareina sekmingai....
zodziu tikiuosi gyd didins tiroksino, gersiu kad ir 200 mg bet kad tik zmogumi jaustis galeciau rolleyes.gif

as vis stebiuosi ir mastau kaip kitos kai paraso kad ligos pradzioje ju tth buvo 11 ar 30 ar dar daugiau, mano auksciausias buvo 8 ir su tokiu as jau nepaejau savo kojom, as tapau visiska ligone tikra ta zodzio prasme, ligone tiek fiziskai tiek psichiskai. kodel kitu organizmas nereaguoja taip? vadinasi mano organizmo reakcija ypatingai jautri net mazam tiroksino trukumui g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lucero: 06 rugpjūčio 2016 - 12:59
QUOTE(Lucero @ 2016 08 06, 13:52)
Sveikos, jau zinau atsakymus, tth 3.20 , ieina i normas, bet jis pavasari buvo 2.5, reiskia jis pakilo ir tas pakilimas ant savijautos jauciasi stipriai. man del geresnes busenos reikalinga turet tth 1-2, tada gerai, o jei virs 3 man viskas visi hipo simptomai pareina sekmingai....
zodziu tikiuosi gyd didins tiroksino, gersiu kad ir 200 mg bet kad tik zmogumi jaustis galeciau rolleyes.gif

as vis stebiuosi ir mastau kaip kitos kai paraso kad ligos pradzioje ju tth buvo 11 ar 30 ar dar daugiau, mano auksciausias buvo 8 ir su tokiu as jau nepaejau savo kojom, as tapau visiska ligone tikra ta zodzio prasme, ligone tiek fiziskai tiek psichiskai. kodel kitu organizmas nereaguoja taip? vadinasi mano organizmo reakcija ypatingai jautri net mazam tiroksino trukumui g.gif



O trijodtironino kiek ?
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2016 08 06, 18:23)
O trijodtironino kiek ?

FT3 yra 4.02
atpo tai 1300

Atsakyti
QUOTE(Lucero @ 2016 08 07, 00:00)
FT3 yra 4.02
atpo tai 1300



Man susidare tokia nuomone. Jei pasalinta skydliauke, moterys gal ne taip ir reaguoja i hipo bukle. Manau, atpo didelis kiekis daro itaka. Juk autoimunine liga tai ne pooperacine hipo. Bet tai tik mano nuomone. Man tik lb plaukai slinko, nagai luzinejo ir nuovargis. Dabar jau geriau jauciuosi, kai tiroksino ir FT3 uztenka.
Atsakyti
Mes su mb savivaliaujam, spejo pasidaryti tik TTH, didinsim doze patys. Vasari buvo 5, paskui su 50 tiroksino nukrito iki 3 su biski, o dabar vel 4,5. Liepiau gert po 75, gris is NO, ziuresim vel. g.gif
Atsakyti
Moterys, o kaip jums su menesinem reikalai? ar yra sutrikusios?
Atsakyti
QUOTE(Lucero @ 2016 08 07, 07:57)
Moterys, o kaip jums su menesinem reikalai? ar yra sutrikusios?

Mano ciklai nuo paauglystes nereguliarus, budavo ir 28d., ir 60d.
Atsakyti
QUOTE(Ramce @ 2016 08 07, 08:42)
Mes su mb savivaliaujam, spejo pasidaryti tik TTH, didinsim doze patys. Vasari buvo 5, paskui su 50 tiroksino nukrito iki 3 su biski, o dabar vel 4,5. Liepiau gert po 75, gris is NO, ziuresim vel. :hm

Va ir irodymas kad vartojant tiroksina skydliauke greit aptingta/ numirsta galutinai, ko pasekoj tiroksino kiekiai reikalingi vis didesni...
Atsakyti
QUOTE(Nada... @ 2016 08 07, 13:46)
Va ir irodymas kad vartojant tiroksina skydliauke greit  aptingta/ numirsta galutinai, ko pasekoj tiroksino kiekiai reikalingi vis didesni...

tas tiesa, bet kaip ir nera iseities unsure30x30.png
Atsakyti
QUOTE(Nada... @ 2016 08 07, 13:46)
Va ir irodymas kad vartojant tiroksina skydliauke greit  aptingta/ numirsta galutinai, ko pasekoj tiroksino kiekiai reikalingi vis didesni...


Ne tiroksinas numarina skydliauke, o antikuniai. Sustabdyti procesa galima, bet visiskai panaikinti antikunius netikiu.
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2016 08 07, 16:27)
Ne tiroksinas numarina skydliauke, o antikuniai. Sustabdyti procesa galima, bet visiskai panaikinti antikunius netikiu.

pritariu
pas mane ju buvo 1000 o dabar jau 1300
kazin kodel
Atsakyti