Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliaukės hipofunkcija, kovojam toliau 6

QUOTE(maskatukas @ 2016 08 07, 16:27)
Ne tiroksinas numarina skydliauke, o antikuniai. Sustabdyti procesa galima, bet visiskai panaikinti antikunius netikiu.

Ir tas ir tas. Antikuniai valgo skydliauke o tiroksinas ja uzmigdo neleisdamas bent kazkiek dirbti.

Lucero, labai tiketina kad ne tik dides antikuniu o ir kita autoimunine liga prikibs. Antikuniai rodo dideli uzdegima kuris tiketina gali pulti kita organa. Nebutinai, aisku..
Atsakyti
QUOTE(Nada... @ 2016 08 08, 07:21)
Ir tas ir tas. Antikuniai valgo skydliauke o tiroksinas ja uzmigdo neleisdamas bent kazkiek dirbti.

Lucero, labai tiketina kad ne tik dides antikuniu o ir kita autoimunine liga prikibs. Antikuniai rodo dideli uzdegima kuris tiketina gali pulti kita organa. Nebutinai, aisku..

tai ka man daryti? apie tai kaip sumazinti juos nekalba ne vienas gyd. sako nepagydoma ir viskas

tarp kitko as vaiku dar neturiu ir galvoju kaip man tie antikuniai veiks visus tuos reikalus ar isvis pastosiu unsure30x30.png
Atsakyti
QUOTE(Lucero @ 2016 08 08, 10:22)
tai ka man daryti? apie tai kaip sumazinti juos nekalba ne vienas gyd. sako nepagydoma ir viskas

tarp kitko as vaiku dar neturiu ir galvoju kaip man tie antikuniai veiks visus tuos reikalus ar isvis pastosiu unsure30x30.png


Visaip zmones bando uzdegima mazint- kas enzimus geria, kas mityba keicia... kiekvienam skirtingai veikia tie budai..o kazkam gal ir neveikia..
Man gydytojas aiskino, kad kai skydliauke suesta bus, antikuniu mazes, bet kazi, ar tai dziugina...

Del pastojimo ir antikuniu rysio nezinau... nenoriu gasdint, aisku, bet labai tiketina, kad ir jusu vaikas ( ypac , jei mergaite gimtu) paveldes autoimunine liga, nebutinai jusiske... Tokius susirgimus turintys zmones daznai turi tevus ar kitus giminaicius su autoimuniniais sutrikimais..liudniausia , kad musu si liga dar ne pati blogiausia, lyginant su kitom autoimuninem ligom. Nezinau, kaip reiktu jaustis, kai tavo vaikas sedi vezimely su kokiu RA , nes rizikavai ..
na bet cia pesimistiskiausias variantas, aisku....
Atsakyti
QUOTE(Nada... @ 2016 08 07, 12:46)
Va ir irodymas kad vartojant tiroksina skydliauke greit  aptingta/ numirsta galutinai, ko pasekoj tiroksino kiekiai reikalingi vis didesni...

tikrai ne visada, jau 8metus geriu ta pacia doze, turiu puse skydliaukes ir didinti dozes neprireikia, isskyrus nestumu metu.
Atsakyti
QUOTE(Ramce @ 2016 08 08, 12:14)
tikrai ne visada, jau 8metus geriu ta pacia doze, turiu puse skydliaukes ir didinti dozes neprireikia, isskyrus nestumu metu.



O koks jusu atpo?
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2016 08 08, 12:56)
O koks jusu atpo?

mano geras, vyro taip pat buvo geras, bet gal subludijo, reiks, kai gris ir ATPO sakyt, kad padarytu.
Atsakyti
mano tth dabar normoje bet jauciuosi tragiskai, sutriko ciklas ir t.t. gavau talona rugsejui bet is tikro tai nezinau kaip iki to rugsejo ta menesi dagyventi

is tikruju tai liga sita yra bjauri nes kerta per visur
Atsakyti
QUOTE(Lucero @ 2016 08 08, 17:13)
mano tth dabar normoje bet jauciuosi tragiskai, sutriko ciklas ir t.t. gavau talona rugsejui bet is tikro tai nezinau kaip iki to rugsejo ta menesi dagyventi

is tikruju tai liga sita yra bjauri nes kerta per visur


Keista, nes tth esant 40 ir dabar 2,7 - menesines liko tos pacios. O va sutrinka , kai stipriai sustresuoju. Bet jau rimtai. Gimineje niekas nesirgo skydliaukes ligomis. Lb daktarai megsta genetini preteksta. As tiesiog stengiuosi vengti to kas nepatinka mano savijautai. Netgi kai kuriuos buities darbus perleidau seimai. Va kas po operacijos sureagavo, tai sirdele.
Atsakyti
o yra cia tokiu kurios vartoja kontraceptikus? gal jie pjaunasi su tiroksinu, man nori paskirt del ciklo issiderinusio kt bet as labai dvejoju
Atsakyti
QUOTE(Lucero @ 2016 08 08, 21:50)
o yra cia tokiu kurios vartoja kontraceptikus? gal jie pjaunasi su tiroksinu, man nori paskirt del ciklo issiderinusio kt bet as labai dvejoju

Sergat letine liga , hormonai netvarkoj, o kisat i save kontraceptikus .
Labai jau nemylit saves..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nada...: 08 rugpjūčio 2016 - 21:01
QUOTE(Lucero @ 2016 08 08, 21:50)
o yra cia tokiu kurios vartoja kontraceptikus? gal jie pjaunasi su tiroksinu, man nori paskirt del ciklo issiderinusio kt bet as labai dvejoju

Man gine sake, kad jokiu problemu
Atsakyti
QUOTE(Nada... @ 2016 08 08, 22:00)
Sergat letine liga , hormonai  netvarkoj, o kisat i save kontraceptikus .
Labai jau nemylit saves..

neteisingai supratote
man kisa kontraceptikus ginekologai
as ju negeriu dar kol kas
nes itariu kad visos bedos nuo skydliaukes
Atsakyti