Įkraunama...
Įkraunama...

Autoturgūs

oi merginos as irgi ieskau masiniuko su automatine deze, tik nezinau kokios tiksliai tik mazesnes moteriskos , ka pasiulisit?
Atsakyti
Man vienas geras pažystamas labai rekomendavo japonišką mašiniuka pirkti g.gif , o mano vyras prieštarauja blink.gif bet juk ne jam mašina doh.gif . Ką Jūs manot apie japoniškas? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Itka @ 2006 02 24, 17:35)
Man vienas geras pažystamas labai rekomendavo japonišką mašiniuka pirkti g.gif  , o mano vyras prieštarauja blink.gif  bet juk ne jam mašina doh.gif  . Ką Jūs manot apie japoniškas? unsure.gif


Oi čia tokia tema kaip- Kas pirmiau atsirado višta ar kiaušinis biggrin.gif Pvz AS turiu mazdike nu negriuvo ji du metus, nei varžtelis nenusisuko ir rieda labai smagiai, patogi, graži (man), o karta perdegė pečiuko varža tai labai ilgai teko ieškoti ir atsejo nepigiai. Butų koks golfukas tą varžą pirmam šrote už dešimt litų būčiau gavus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dafnė: 24 vasario 2006 - 17:59
Na ir man labai aktuali si tema, kaip tik ketiname su vyru pirktis po kita masiniuka...tad noreciau paklausti. Kaip jums Renau Scenic-ar jos geros, patvarios masinos?tokios noretu mano vyras, as tai kalbinu ji geriau pirkti kokia vokiska-Audi tarkim, bet panasu, kad uz tiek kiek ketiname skirti pinigeliu jo masinai-tai tik 10 metu senute nusipirks. blush2.gif
O man patinka nedidukes masinytes-arba tojota corolla arba nisan almera..... Gal galetute patarti kaip geriau pirkti nuo tralo, dauzta ir remontuotis, ale geru meistru nepazystu ar uzsisakyti, kad is Vokietijos parveztu, bet ir vel busi priristas, o jei ji man nepatiks, o tada jau turesiu pirkti...
Gariunuose tai kiek zinau kainos gan dideles palyginus su kitais turgais, mes saviskes su kuriomis dabar vazinejames pirkom per Alio reklama. Pas mane mazda 323-per 2 metus taisiau rimtai du kartus-amortizatorius buvo saibom parejes ir kazkokia sprandzina ir radijatoriu teko nauja pirkti....o taip tai tfu...tfu...tfu...ir prie -30 maniske sekmingai uzsivede ir siaip gerai rieda, ale laikas pirkti jau kita..... ax.gif
Atsakyti
o ka jus galvojat apie amerikietiskas masinas, ar tikrai jų detales brangios ir labai daug kuro ima, mane visis gasdina blink.gif , o europietiskos uz ta pacia kaina iseina daug "viresnes" doh.gif , na beda tikra ta masina.

beja kokios nuomones apie FIAT'us, gal kuri turite?
Atsakyti
Gal kas galėtų parašyti atsiliepimų apie Subaru outback ir Kia Sportage automobilius, nes esam nusižiūrėję, bet niekas iš artimų pažįstamų neturi.

Ačiū
Atsakyti
subaru outback 2000 ar kia sportage 2005 pagal kaina vos ne tas pats iseina. manau kad lietuviai dantis sukande geriau pirks padeveta audi ar vw ar bmw, bet gink dieve ne kokia kita marke. cia jau tatutos bruozas, kai yra vertinamas vardas o ne naujumas. Asmeniskai as pirkciau nauja auto, o ne padevetea, bet litovcu nulyletos markes. Siuo metu vazineju su hyundai coupe 2003 metu. myliu sita masina:) vyras rieda su hyundai sonata 2002 metu, ir dziaugiames. nebijokit ne "vokisku" markiu.
Atsakyti
QUOTE(eglutyte @ 2006 02 27, 22:50)
Gal kas galėtų parašyti atsiliepimų apie Subaru outback ir Kia Sportage automobilius, nes esam nusižiūrėję, bet niekas iš artimų pažįstamų neturi.

Ačiū

na nei vienos neturiu kaip asmenines masinos, bet abi esu vairavusi, nes turejom abi pardavime, liko dar outbacku kruva. as rinkciausi outback. subaru apskritai yra labai vertinamos, o kia tai man pasirode skarbonke tik dzipo pavidalu. cia tik mano nuomone.
o outbacko sedano ar karavano norit? o forester nepatiko?
Papildyta:
QUOTE(Itka @ 2006 02 28, 13:49)
Noriu, kad būtu pikapas, spalva ne balta, ne senesnė kaip 1997 m.  ax.gif  Ką turi?

kadangi karavanai nera labai perkami tai beveik nieko ir neturime iskurus subaru outback ir subaru forester. kaip monejau visos masinos nuo 98m.
Papildyta:
QUOTE(Magas @ 2006 02 27, 11:29)
o ka jus galvojat apie amerikietiskas masinas, ar tikrai jų detales brangios ir labai daug kuro ima, mane visis gasdina  blink.gif , o europietiskos uz ta pacia kaina iseina daug "viresnes"  doh.gif , na beda tikra ta masina.

beja kokios nuomones apie FIAT'us, gal kuri turite?

ziurint ka tu vadini "amerikietiskom"? ar tas, kurios pagamintos amerikoj, ar tas kurios parvarytos is amerikos? jei tas, kur parvarytos is amerikos, tai ju detales kainuoja tiek pat, kiek ir parvarytu is europos. o daugiau kuro ima todel, kad dazniausiai is amerikos parvarytu masinu kubaturos yra didesnes nei europietisku, bet cia priklauso ir nuo modelio, pvz. vw passat europoje prasideda nuo 1.6 l, o amerikoj nuo 1.8 turbo, bet 1.8 turbo benzo ryja beveik tiek pat kiek ir tas 1.6, o vaziuoja daug geriau. tikuosi supratai ka norejau pasakyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mng: 28 vasario 2006 - 16:56
Padėkit, gal kas susidūrėt su subaru legacy modeliu nuo maždaug 95-99 m.
Norėtumėm, labai norėtumėm..., nors esam lietuviai tipiniai, ale japonkos mums labiau patinka ax.gif
Norėtumem komsultacijų apie šią mašina su 2 l. kūbatūra ir mechanine greičių dėže. Nu iš bėdos tiktų ir 2,5 mataras. Labiau domintų universalas (čia dėl šuniuko ax.gif )
Atsakyti
Nusipirkau pagaliau biggrin.gif Užkrito ir viskas, kažkodėl Opelio net nenorėjau, o ji vis delto man viską atitiko thumbup.gif automatas, pikapas, spalva tamsi, 98 m. tikra gražuolė wub.gif Čia žiuriu aplamai neikas apie opelius nešneka g.gif
Atsakyti
Merginos, norėčiau sulaukti patarimų: savaitgalį planuojame važiuoti mašinytę man pirkt (kaina apie 6000 lt.), tai kur geriau - Kaune ar Utenoje, šeštadienį ar sekmadienį ir ar labai anksti reikia būti, iš anksto ačiukas! 4u.gif
Atsakyti
na mes jau keturias masinas pirkom utenoj ir labai patenkinti esam thumbup.gif o del to kad kainos utenoj didesnes tai nesamone panasios tos kainos deretis tik reikia mirksiukas.gif dabar kai ieskojausi maziukes pigios tai kaune nieko padoraus neradau o utenoj nusipirkau thumbup.gif utenoj kiek zinau turgus nuo puses devyniu tai kuo anksciau busi tuo pasirinkimas didesnis bus mirksiukas.gif sekmes parasyk kaip sekesi ir ka isigijai 4u.gif
Atsakyti