Įkraunama...
Įkraunama...

Autoturgūs

Labutes,
mes ieškom mašiniuko nuo svaitgalio. Buvom šeštadienį Kaune. Sunkoka išsirinkti mašiną kai ji stovi ant tralo, nei apžiūrėti normaliai negali, nei atsisėsti. Žodžiu mašinų kaip ir daug, o rinktis nėra ką. O dėl kainų, jos aukštokos, bet juk galima derėtis. Va vienam auto derėjomės, labai jau susigundę buvom... tai kainą numetė 400 eurų.
Vyrą buvau vakar išleidusi į Uteną, pasakojo, kad padėtis truputį geresnė, bent jau apžiūrėti mašiniukus galima. Dabar vartom internetinius skelbimus ir bandom kažką nusipirkti.
Manau kiekvienas sau skirtą mašiniuką randa vis kitur smile.gif Taip kad sekmės paieškose biggrin.gif
Atsakyti
Tai vot, galiu pasidalinti įspūdžiaisŠ buvome sekmadienį Utenoje, nuvažiavome ten tik 8 val. (dėl ko aš labai pergyvenau lotuliukas.gif ). Turgus didelis, mašinų pasirinkimas labai neblogas, tik jeigu pirkti iš tralo, mašinytę galima bus pasiimti tik kitą savaitę schmoll.gif. Man krito į akis porą Toyota Corrola, jos buvo labai išblizgintos, tačiau viduje - tikras š..., bet galiausiai apsistojau ties Honda Civic (1995 m.), kuo esu labai patenkinta. Važiuosime ryt į Regitrą, tikiuosi techninę apžiūrą įveiksime be problemų ax.gif . Visoms sekmės!
Atsakyti
zajka, o kiek tau ta Honda Civic kainuos?
Atsakyti
QUOTE(Gėlyte @ 2006 05 02, 10:15)
zajka, o kiek tau ta Honda Civic kainuos?

Sumokėjau 6000 litų + visokios rinkliavos, draudimas, signalizacija, dar reikia stabdžių kaladėles pakeisti. Vienžo, jei tilpsiu į 7000, tai bus gerai g.gif
Atsakyti
o motoras kox?
Atsakyti
ax.gif Buvom vakar Utenos turguj - na labai pasigailėjau verysad.gif , veltui kelionė, ten tikrai neverta važiuot tiems, kas ieško japoniškos mašinos ar naujesnės nei 2000 metų doh.gif
Gal kas žinote, kur ieškoti naujesnių mašinų? ax.gif
Atsakyti
Aš 2004m. Ford Focus'ą perku UAB "Autobanga".
Atsakyti
QUOTE(Indruze @ 2006 05 15, 12:31)
ax.gif Buvom vakar Utenos turguj - na labai pasigailėjau verysad.gif , veltui kelionė, ten tikrai neverta važiuot tiems, kas ieško japoniškos mašinos ar naujesnės nei 2000 metų doh.gif
Gal kas žinote, kur ieškoti naujesnių mašinų? ax.gif


Aš irgi apie Utenos turgų girdėjau kad tenai nėr ką pirkti g.gif

Ryt važiuojam į Kauno turgų,pažiūrėsim koks tenai pasirinkimas biggrin.gif

Gal kas buvot Kauno turguj sekmadienį, ar normalus turgus, ar šeštadienį geriau? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JaHarta: 20 gegužės 2006 - 08:39
Klausykit, apšvieskt mane žalią blush2.gif Kokia mašinytė ušeitų už kokius 5000?
Reikia, kad būtų šeimyninė - talpi, 4 durų, ne automatas.

Va, matėm pasatą 91m., tikrai geros būklės, vežtumėm, kad praeit techninę ir jei kokios problemos- tai pardavėjas sumokėtų už remontą. Dar yra ten kondicionierius. - Čia daug už tokią mašiną ar ne? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Grytė @ 2006 05 20, 14:45)
Klausykit, apšvieskt mane žalią  blush2.gif  Kokia mašinytė ušeitų už kokius 5000?
Reikia, kad būtų šeimyninė - talpi, 4 durų, ne automatas.

Va, matėm pasatą 91m., tikrai geros būklės, vežtumėm, kad praeit techninę ir jei kokios problemos- tai pardavėjas sumokėtų už remontą. Dar yra ten kondicionierius. - Čia daug už tokią mašiną ar ne?  g.gif

Labai geras kainu palyginimas autopliusas. Na, bet is patirties zinau, kad masina masinai nelygi, kad ir tokiu metu. Viena gerai uzlaikyta, kita nuvaryta iki galo. Kondicionierius gerai, bet patikrinkite ar jis veikia, nes kad yra dar nieko nesako mirksiukas.gif
Atsakyti
verta pasidairyti po nauju automobiliu salonus, jie ten turi ir iki 6 metu senumo masinu, beje duoda 6 men. garantija. Mes tai savo masiniuka pirkom ir nepasigailejom.
Atsakyti
Beje daugumoje netgi oficialiuose savo tinklapiuose turi atskira linka - naudoti auto, tik skirtkit laiko ir nenusivilsit thumbup.gif
Atsakyti