Įkraunama...
Įkraunama...

Anglistės

QUOTE(alicija.ali @ 2016 06 13, 21:27)
Buvau prisijungus Facebook grupėje, bet ar sutapimas, ar koks gedimas nežinau smile.gif tik paklausiau apie mokytoją Dorotą iš youtube mane išmetė iš grupės smile.gif bet gal klystu smile.gif gal gedimas smile.gif



lotuliukas.gif lotuliukas.gif

čia tai geras biggrin.gif aš aną vakarą ieškojau tos temos FB grupėje (mačiau kaip ją paskelbei), nes norėjau paskaityti atsiliepimus ir kitų nuomonę. BET NEBERADAU biggrin.gif vadinasi ištrynė...
Atsakyti
O kas čia per bajeris apie tą Dorotą? biggrin.gif
Atsakyti
Aš turiu dilemą... nuo artėjančios rugsėjo pirmos reorganiziuoja mūsų mokyklą... visai neformuos vienos klasės. Suprantama, kad mažės pamokų skaičius... Duoda pasirašyti tokį lapą, bet ten nieko konkrečiai nėra pasakyta, kas kaip, kiek.. tik sutikimas kad sumažės... Bijau likti apgauta... Juolab, kad situacija tikrai neaiški... gaunam vis naujų prašymų, kad mokiniai išeina į kitas mokyklas... Bijau,kad per kokį rugsėjį, kai imsim dirbti už mažesnę algą (sumažės kone per pus,jei ne daugiau....) ims ir susinaikins mokykla savaime... o kas tada? ... Mokyklos vadovas nieko tiksliai nepasako... gal esat kas susidūrę su kuo nors panašiu?
Papildyta:
QUOTE(Pasaulė @ 2016 06 20, 15:59)
O kas čia per bajeris apie tą Dorotą? biggrin.gif



https://www.youtube....h?v=hEfv-vcj6hc

čia apie šią merginą... FB sklando jos filmuotos pamokos ir jos patenkintų mokinių atsiliepimai...
Atsakyti
QUOTE(jugeta @ 2016 06 20, 16:09)
https://www.youtube....h?v=hEfv-vcj6hc

čia apie šią merginą... FB sklando jos filmuotos pamokos ir jos patenkintų mokinių atsiliepimai...

O, wow! blink.gif Matyt, reiks nusipirkti jos knygą. O gal kuri nors skaitėt ir galit pasidalinti mokymo metodika? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pasaulė @ 2016 06 20, 15:59)
O kas čia per bajeris apie tą Dorotą? biggrin.gif



Čia gal labiau marketingas nei mokymas.

Realūs atsiliepimai čia - https://www.vinted.l...-pamokos?page=1

Ir dar FB yra grupė apie sukčius (ten apačioj pažiūrėkit) - https://www.facebook...ukciai/?fref=ts

Aš tik niekaip nesuprantu, kaip žmonės nepasidomi ką jie už mokamus pinigus gaus ir kas įeina į kainą, o aklai moka tokius didelius pinigus.
Atsakyti
Na, viskas aišku. lotuliukas.gif Tai sakot, kad dėl kritikos jai šalina iš FB grupės? blink.gif Įdomu... g.gif Gal ir iš SM pašalins? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pasaulė @ 2016 06 20, 16:59)
Na, viskas aišku. lotuliukas.gif Tai sakot, kad dėl kritikos jai šalina iš FB grupės? blink.gif Įdomu... g.gif Gal ir iš SM pašalins? lotuliukas.gif



gal sutapimas biggrin.gif o gal pagalvojo, kad ją reklamuosi, ir kad kokį SPAM'a siuntinėsi smile.gif
Atsakyti
Iš Facebook grupės išmetimo gal pasakys savo nuomonę grupės įkūrėja, ji čia lankosi tikrai ir ne kartą raganio jungtis prie grupės biggrin.gif įdomus pats faktas.

Jugeta, nepergyvenk labai, viskas bus gerai, tiesiog mokykla turės naują pavadinimą, bet įprastai niekas nesikeičia, tie lapeliai tik įspėja apie pasikeičiančias darbo sąlygas. Esu tą jausmą išgyvenusi 2-se mokyklose. Žinoma, kad gali mažėti pamokų skaičius, nes mažės klasių. Pas mus iš 10-metės tapo 8-metė, vėliau pradinė. Pati supranti kiek galima turėti pradinėje pamokų unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(alicija.ali @ 2016 06 22, 15:23)

Jugeta, nepergyvenk labai, viskas bus gerai, tiesiog mokykla turės naują pavadinimą, bet įprastai niekas nesikeičia, tie lapeliai tik įspėja apie pasikeičiančias darbo sąlygas. Esu tą jausmą išgyvenusi 2-se mokyklose. Žinoma, kad gali mažėti  pamokų skaičius, nes mažės klasių. Pas mus iš 10-metės tapo 8-metė, vėliau pradinė. Pati supranti kiek galima turėti pradinėje pamokų  unsure.gif



stengiuosi į viską optimistiškai žiūrėti... smile.gif Man tik nepatinka ta tyla... kai visi suprantame, kad yra kažkas daugiau- bet mums paprastiems žmonėms tai nepasakoma...
Atsakyti
QUOTE(alicija.ali @ 2016 06 13, 21:27)
Buvau prisijungus Facebook grupėje, bet ar sutapimas, ar koks gedimas nežinau smile.gif tik paklausiau apie mokytoją Dorotą iš youtube mane išmetė iš grupės smile.gif bet gal klystu smile.gif gal gedimas smile.gif

esi FB grupėje, visos ten šaunios, nėra jokių nesąmonių, gal klaida kokia, pabandyk iš naujo į grupę
Atsakyti
Laba vakara

Kreipiuos i visas kam tikrai negaila. Bet skoloje tikrai nelikciau. Galiu atsiskaityti 4u.gif
Skubiai reikia man metiniu planu "Family and Friends" 2 . 3 . 4. Klasems.

Kaip sakau skoloj galiu nelikti.

Aciu kas galit!!!!! 4u.gif blush2.gif ax.gif i a.z.
Atsakyti
Esu anglų kalbos mokytoja. Galiu mokyti anglų kalbos,versti tekstus, redaguoti juos ir panašiai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mažylis: 05 rugsėjo 2016 - 11:54