Įkraunama...
Įkraunama...

Anglistės

Sveikos Mokytojos. Esu dar studentė ir gavau parašyti referatą apie anglų kalbos vadovėlius pradinėse klasėse. Gal galėtumėte pasidalinti, kokiais naudojatės ir kokius +- įžvelgiate? smile.gif Būčiau labai dėkinga.

Atsakyti
Labas visoms, Po kelerių metų pertraukos vėl startuoju. Malonu, kad vis dar yra šis bendraminčių būrelis smile.gif Kadaise esu į anglisčių paštą siuntusi planus. Sakau, pasižiūrėsiu, gal kas tiks šiai dienai. Deja, turbūt slaptažodis pakeistas. Gal kuri atskelistumėte? O gal ir paštas jau kitas?
Atsakyti
QUOTE(Gule @ 2017 01 07, 14:50)
Labas visoms, Po kelerių metų pertraukos vėl startuoju. Malonu, kad vis dar yra šis bendraminčių būrelis smile.gif Kadaise esu į anglisčių paštą siuntusi planus. Sakau, pasižiūrėsiu, gal kas tiks šiai dienai. Deja, turbūt slaptažodis pakeistas.  Gal kuri atskelistumėte? O gal ir paštas jau kitas?

Labas, tai,kad dauguma mandros perejo i feisbuka, cia liko tik dinozaurai tokie kaip as smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Auda @ 2017 01 08, 22:31)
Labas, tai,kad dauguma mandros perejo i feisbuka, cia liko tik dinozaurai tokie kaip as smile.gif


Na, taip Facebook'as dabar karaliauja, bet kiek pažiūrėjau čia yra nemažai ir daugiau "dinozaurų" smile.gif Vienas kitas nikas man nematytas.
Atsakyti
Aš ir čia ir ten - bet čia mažai kas jau bendrauja, o gerai buvo, kai bendraudavom 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dykuma5 @ 2017 01 09, 07:58)
Aš ir čia ir ten - bet čia mažai kas jau bendrauja, o gerai buvo, kai bendraudavom 4u.gif


Bet ar patogu Facebook'e. Labai žinutes reik sekt, kitaip pasimeta jos.
Atsakyti
QUOTE(Gule @ 2017 01 09, 10:30)
Bet ar patogu Facebook'e. Labai žinutes reik sekt, kitaip pasimeta jos.


Pritariu 4u.gif beto pastebėjau, jog ne visi ir nori būt atpažinti, ko feisbuke nenuslėpsi smile.gif
Atsakyti
Gal kuri prisimenate, kaip vadinosi anglų kalbos konkursas online, gana panašus į Kengūrą. Na, niekaip nepavyksta atgaminti pavadinimo.
Atsakyti
QUOTE(Gule @ 2017 01 11, 15:56)
Gal kuri prisimenate, kaip vadinosi anglų kalbos konkursas online, gana panašus į Kengūrą. Na, niekaip nepavyksta atgaminti pavadinimo.

Gal Olimpis ?
Atsakyti
QUOTE(Gule @ 2017 01 11, 16:56)
Gal kuri prisimenate, kaip vadinosi anglų kalbos konkursas online, gana panašus į Kengūrą. Na, niekaip nepavyksta atgaminti pavadinimo.

Vyko Amberstar - bet seniai, o dabar OLYMPIS - lapkritį ir kovą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dykuma5 @ 2017 01 11, 21:10)
Vyko Amberstar - bet seniai, o dabar OLYMPIS - lapkritį ir kovą  4u.gif


Būtent, Amberstar. Norėjau pasižiūrėt, ar vis dar veikia jis.
Atsakyti
QUOTE(Gule @ 2017 01 12, 09:33)
Būtent, Amberstar. Norėjau pasižiūrėt, ar vis dar veikia jis.

Į paštą ir aš neįeinu, turbūt slaptažodis pakeistas.
Dėl konkursų nebeturiu nuomonės. Pabodo jie mums ir vaikai nebenori, dar ir po 2 eur. kainuoja. Biznis. Naudos mažai iš jų, nes kitos kolegės būna stovi vaikui už nugaros ir padeda, svarbu, kad auksinį diplomą laimėtų ir mokytoja būtų pagerbta už gerą paruošimą.
O gal žinote ką nors naujo, kad ir tarptautinis būtų?
Atsakyti