Įkraunama...
Įkraunama...

Kokią moterį pavadintumėt nepadoria?

Sani, vel kazka maisai, sneki vienap, paskui kitaip.
as ji naikinu?????
uhuuuu...nusnekejei.....
kodel dvigubus standartus taikai? unsure.gif
jei moteris nelaiminga, TAI TEIGI PER KELIAS TEMAS, kad ji turi susiimt, paimt valdzia i ranka, pati daugiau sypsotis, pamilt save, daryt kas patinka, pati save palepint (INFORMUOT KAD ISEINA I KINA, su draugais) (sioje vietoje sutinku), o vot kai vyras irzlus, tai cia todel, kad moteris ji naikina, moteris - kaip balzamas...
gal nereikia.
GAL VYRAI IRGI tuomet lai susiima, sypsosi, save lepina, mokosi prie moters prieit, o ne must ja ir tt.
kaip tik knygos rasomos "moterys, mylincios per stipriai" ir tt.
as nenoriu buti kieno nors ligu gydytoja, guodeja, ir medicinos priemone.
pavargau. schmoll.gif schmoll.gif
ne tokius vyrus matyt renkuosi.
noriu pati atsiremti, nori pati buti silpna bent trupuciuka.
uztenka.
rolleyes.gif
jausk, ka sneki.

man dar idomu: kai as savo veiksmais parodysiu, jog nenoriu, kad jis butu salia, ar tavo manymu, vyras pats turi suprast, kad jis turi iseit, ar as turiu ji isvaryt ji is namu?
nes tu labai idomiai manipuliuoji tomis moters galiomis...
(mes cia snekame vel ne i tema.)
BET AS UZ TAI, JOG KIEKVIENAS zmogus turi atsakyt uz savo nuotaikas, nenuotaikas.
(p.s. kaip smagu, mano ex visada ras tavo filosofijj uzuoveja. jis man tegia: bloga nuotaika nuo manes pacio nepriklauso. bigsmile.gif " suprask, kiti zmones ar aplinkybes ji, vargseli, isveda is proto. o vat gera nuotaika, sako jis, priklauso kartais nuo jo pacio. bigsmile.gif pfff. su tokiu poziuriu as galiu eit mieste, ir kap jau rasiau, skaldyt kitiems galvas.
tu teigi, kad vyrai smurtautojai, nes moteris juos isprovokuoja (jos kalte), o kai moteriai sunku, TAI NE VYRO KALTE, O JI PATI KALTA....NES NEPASILEPINA SAVES
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo given444: 06 vasario 2016 - 11:33
QUOTE(given444 @ 2016 02 05, 22:28)
1. o dieve, gi senai apsisipresta. gi tuoj du metai nera jokio sexo, o anas is surugelio laikotarpio neislipa.
p.s. mano ex ne toks turtingas kad issinuomuotu ka nors. man su pirmuoju ex taip viskas ciki, noriu kad tap butu ir su antruoju. nes negatyvizmas sekina. kada ateis tas pozityvumas ar bent jau neutralumas, nezinau. matomai, ne su kiekvienu ex gali ji susikurti. bet juk reikia kalbetis, bendraut del vaiko, todel ir santykiai, dialogas turi buti daugiau maziau zmoniskas, o db stadija tokia, jog vos jis ateina, man norisi iseit per duris, nes jis dar su savo aistrom ar negatyvumu nesusitvarkes.  verysad.gif

2. na, nesitikejau jog taip parasaysi. thank u. kita butu pasakius: provokacija, ir tiek. na bet namai mano, darau ka noriu.

5. nemanau, jog svingavimas labai padoru. gal ne tas zodis, reiktu kalbeti apie "sveikata" placiaja prasme.
ir ne tik svingavimas, o sexas urmu su keliais. kaip jau minejau kitose temose, netikiu, jog sexas yra tik kopuliacija, zmones visgi turi psichika, samone, sexas pririsa, ir netgi vyrus, nors vyrai, manoma, atseit, tik nuleidzia,ir pamirsta. vot kaip maniskio ex atveju: toks robotiskas, konkretus, o siame santykyje, sexas jam labai reiksmingas, preliudija i rimtesni rysi.



Paseliot smagu kai esi jaunas(a) bet vaikai mato viska ir uzauge viska darys ka ir jus -o jus norit kad jie gyventu tvarkingai saziningai mirksiukas.gif
Jusu santykiai tarp dangaus ir zemes -nei sena draugyste zmoniskai nenutraukta nei naujai yra vilciu isiziebti .
Atsakyti
Oi atsirapsau, bet given444 gyvenimo po mikroskopu neknisinesiu, kad visi pasaulyje nepodorus zmones butu kaip ji, tad zemeje butu rojus. Nes ji yra tas zmogus kuris perdaug reikalavimu kelia sau, kitiems labiau atlaidesne.
*****************

Kas anot manes nepadoru.

Mano galva padorumas baigiasi tuomet, kaip perzengi, ilendi i kito zmogaus ribas.
Tarkim, nepadoru skaiciuoti kitu zmoniu seksulainius partnerius t.y. listi i zmogaus asmenine erdve.
Tad nepadoru, vaikui ka nors blogo pasakoti apie jo tevus/patevius/globejus ir t.t.
Analgosikai nepadoru, aptarineti zmogaus diagnoze girdint tretiem.

Kitas nepodurumo pasireiskimo aspektas. Manipuliacijos melo pagalba, zaidimas zmogaus jausmais, pasitikejimu.

Padorumo ribos perziangiamos, kai pradeda elgtis kaip chamai.

Ir t.t. ir t.t.

Kaip jau ne karta rasiau. Is esmes padorus/nepadorus yra ne veiksmai, o intencijos, kuri vedini zmones juos daro.
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2016 02 06, 11:32)
Sani, vel kazka maisai, sneki vienap, paskui kitaip.
as ji naikinu?????
uhuuuu...nusnekejei.....
kodel dvigubus standartus taikai?  unsure.gif


kaip tik knygos rasomos "moterys, mylincios per stipriai" ir tt.
as nenoriu buti kieno nors ligu gydytoja, guodeja, ir medicinos priemone.
pavargau. schmoll.gif  schmoll.gif
ne tokius vyrus matyt renkuosi.
noriu pati atsiremti, nori pati buti silpna bent trupuciuka.
uztenka.


man dar idomu: kai as savo veiksmais parodysiu, jog nenoriu, kad jis butu salia, ar tavo manymu, vyras pats turi suprast, kad jis turi iseit, ar as turiu ji isvaryt ji is namu?
nes tu labai idomiai manipuliuoji tomis moters galiomis...
(mes cia snekame vel ne i tema.)

BET AS UZ TAI, JOG KIEKVIENAS zmogus turi atsakyt uz savo nuotaikas, nenuotaikas.
(p.s. kaip smagu, mano ex visada ras tavo filosofijj uzuoveja. jis man tegia: bloga nuotaika nuo manes pacio nepriklauso.  bigsmile.gif " suprask, kiti zmones ar aplinkybes ji, vargseli, isveda is proto. o vat gera nuotaika, sako jis, priklauso kartais nuo jo pacio.  bigsmile.gif pfff. su tokiu poziuriu as galiu eit mieste, ir kap jau rasiau, skaldyt kitiems galvas.
tu teigi, kad vyrai smurtautojai, nes moteris juos isprovokuoja (jos kalte), o kai moteriai sunku, TAI NE VYRO KALTE, O JI PATI KALTA....NES NEPASILEPINA SAVES

Todel,kad mes moterys ir vyrai, nors turim lygias teises i saviraiska , bet is savo esmes esam skirtinos butybes. Vyrai yra stirpesni fiziskai, moterys moraliskai. Musu yra skirtingos funkcijos ir skirtingos galimybes 4u.gif mes neesam vienodi. Tu gali i vyra fiziskai atsiremti, o jis turi i tave dvasiskai atsiremti....labai mazai vyru kurie prilygtu dvasine jega moterims...
Nu ar radai toki, i kuri galetum atsiremti? ar tavo noras nera utopinis? ar tai nera begimas nuo tavo esmes? g.gif Nu nebent pati esi strukturisskai labai kitokia, bet neetrodo, kad butum silpna dvasikai ... unsure.gif

Daugumai vyru reikia viska sakyti tiesiai sviesiai, jiems su supratingumu problemos, ytai moteru bruozas, empatija..Yr aaisku jautrensiu vyru,kurie turi daugiau moterisku energiju, bet mazuma. Jei toki rasi, sveikinu 4u.gif
(kodel ne i tema, cia tie patys vis moteru vyru santykiai, tik su konkreciais pavyzdziais) biggrin.gif

taip as irgi uz tai. Bet tai daugiau siekemybe, nei realybe...Visgi mes moterys sugebam labai stipriai itakoti vyru vidines busenas, nuotaikas, kaip jie sugeba mus itakoti fiziskai, todel ir imasi vyrai smurto, nes jie kitu "ginklu" pries moteris neturi...Va taip ir yra,akd musu itaka vyrams yra nematoma, bet ji egzituoja, yra lygiai toks pats smurtas energijomis pries vyrus. Mes matom fizine prievarta,kuri buna jau pasekme. nes visada yra prima mintis, energija paskui kazkas materialineje plotmeje...Del to ir sakau, dauguma moteru net neisivaizduoja, koki ajega ir kokius ginklus naudoja pires vyrsu, nulatinia kritika pvz moteris gali vyrui sukelti impotencija ir jie niekaip negali nuo to apsisaugoti... deja.
Kazkada ziurejau programa apie atsiskyrelius Kinijoje kalnuose. tai paie moteri sjei pasake taip, oi sunku su moteirm, jei ne tokia gausi viskas degraduosi lotuliukas.gif

O siaip juk sakiau KALTU NERA, MES VISI ATSAKINGI UZ TAI, KAS SU MUMIS VYKSTA.
Papildyta:
QUOTE(Moonte @ 2016 02 06, 18:44)
Oi atsirapsau, bet given444 gyvenimo po mikroskopu neknisinesiu, kad visi pasaulyje nepodorus zmones butu kaip ji, tad zemeje butu rojus. Nes ji yra tas zmogus kuris perdaug reikalavimu kelia sau, kitiems labiau atlaidesne.
*****************



Nu apie Given snkema jos pacios prasymu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Moonte @ 2016 02 06, 18:44)

Mano galva padorumas baigiasi tuomet, kaip perzengi, ilendi i kito zmogaus ribas.
Tarkim, nepadoru skaiciuoti kitu zmoniu seksulainius partnerius t.y. listi i zmogaus asmenine erdve.
Tad nepadoru, vaikui ka nors blogo pasakoti apie jo tevus/patevius/globejus ir t.t.
Analgosikai nepadoru, aptarineti zmogaus diagnoze girdint tretiem.

Kitas nepodurumo pasireiskimo aspektas. Manipuliacijos melo pagalba, zaidimas zmogaus jausmais, pasitikejimu.

Padorumo ribos perziangiamos, kai pradeda elgtis kaip chamai.

Ir t.t. ir t.t.

Kaip jau ne karta rasiau. Is esmes padorus/nepadorus yra ne veiksmai, o intencijos, kuri vedini zmones juos daro.

O kaip jei koks kitas suages kazka blogo daro vaikams, nebutinai ir savo. Irgi neperzengti jo ribu ? g.gif
siaip is esmes sutinku, ka rasot drinks_cheers.gif
Atsakyti
Cia biski pasikeite ,neskaiciau kelias dienas ,patevio, tema uzdare -po to salia rasiau tai imete -cia .. astri diskusija uzvire ar del to kad nuejo i niekur ???
Del padorumo aisku kiekvienas savaip ta supranta,bet manyciau yra ,,normos,, kuo arciau gyvuliu tuo ir normos mazesnes
Atsakyti
Moonte, wub.gif wub.gif

Gerai ispletei padorumo ribas, apeliavai i zmogaus DORA tikraja to zodzo prasme.
Papildyta:
QUOTE(arbuzas77 @ 2016 02 06, 15:02)

1.Jusu santykiai tarp dangaus ir zemes -nei sena draugyste zmoniskai nenutraukta




2.nei naujai yra vilciu isiziebti .

1.as nutraukiau.
as nesu atsakinga UZ JI.
matomai, karui pradeti reikia vieno zmogaus. g.gif





2.nauju neieskau. ax.gif kaip vyrams gerai. given444 ju neatakuoja.
Papildyta:
QUOTE(*Sani* @ 2016 02 06, 18:15)


O siaip juk sakiau KALTU NERA, MES VISI ATSAKINGI UZ TAI, KAS SU MUMIS VYKSTA.


sakei, jog moterys gali vyra sunaikinti.
metaisi su zodziais.
vadinasi, pati esi dvejonese kartais. smile.gif
Atsakyti
Negaliu spręsti šioje temoje kas yra padoru ar nepadoru, kol nežinau šio žodžio prasmės ar kriterijų. Padorumas labai abstrakti sąvoka, žiūrint į kontekstą. Nusibezdėt baliuje yra žiauriai nepadoru, sėmkas valgyt ir spjaudyt operos teatre irgi žiauriai nepadoru, bet bezdėti namuose tulike ir sėmkas valgyt namie prie teliko juk nedraudžiama ir nelaikoma nepadoru?
Atsakyti
Cinizmas yra vienintelė forma, kuria niekingos sielos gali prisiliesti prie padorumo. – F. Nyčė.
Išorinį padorumą visada sąlygoja vidinis gyvenimas. – J. V. Gėtė.
Kas padoru, tas verta pagarbos, ir kas verta pagarbos, visada padoru. – Ciceronas.
Vadinamosiomis mandagumo ir padorumo taisyklėmis mes įgyjame tai, kas kitais atvejais pasiekiama tik jėga, o kartais nepaklūsta ir jai. – J. V. Gėtė.


Padejo? Siaip rasykit, kaip jus tai suprantat ir viskas smile.gif
Papildyta:
QUOTE(given444 @ 2016 02 06, 22:28)
sakei, jog moterys gali vyra sunaikinti.
metaisi su zodziais.
vadinasi, pati esi dvejonese kartais.  smile.gif

Nu kur tu cia matai metymasi. taip moteris gali vyra sunaikinti ir del to ji bus atsakinga, KA JI DARO, o vyras bus atsakingas uz tai, kad tokia moteri issirinko, ir uz tai, kad KAS TAI KAS SU JUO DAROSI, kas neaisku? Jokiam konflikte, jokioj blogybej nera atsakingas vienas, nebet tai konfliktas su savim...
Nesvarbu gera ar bloga mes darom, mes atsakom uz pasekmes, taip pat mes atsakingi uz tai, kas su mumis vyksta...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Sani*: 07 vasario 2016 - 22:57
QUOTE(given444 @ 2016 02 06, 22:28)
as nesu atsakinga UZ JI.


Ir, sugrįžęs prie lapės, jis tarė:

- Lik sveika...
- Lik sveikas,- tarė lapė.- Štai kokia mano paslaptis. Ji labai paprasta: matyti galima tik širdimi. Tai, kas svarbiausia, nematoma akimis.
- Tai, kas svarbiausia, nematoma akimis,- pakartojo mažasis princas, norėdamas geriau įsiminti.
- Tavo rožė tau tokia brangi todėl, kad tu jai paskyrei tiek laiko.
- Mano rožė man tokia brangi todėl...- pakartojo mažasis princas, norėdamas geriau įsiminti.
- Žmonės pamiršo šią tiesą,- tarė lapė.- Bet tu neturi jos pamiršti. Pasidarai amžinai atsakingas už tą, su kuo susibičiuliauji. Tu atsakingas už savo rožę...
- Aš atsakingas už savo rožę...- pakartojo mažasis princas, stengdamasis geriau įsiminti.

Egziuperi. Mazasis Princas.

4u.gif
Papildyta:
Kas padorumas man, kokia moteri ar vyra pavadinciau padoriu?
Pirmiausiai sazininga, dora, kuris vadovaujasi gyvenime pagarba viskam aplinkui.
Zmogus, kuris nemeluoja sau ir kitiems.
Jeigu ziureti is santykiu puses, tai pirmiausia istikimybe ir atsakomybes suvokimas uz ta ,kuri "prisijaukinai" , negyvenimas vien del savo malonumo ir ypac jusliu tenkinimo...o statymas aukstesniu tikslu ir siekiu, mokejimas susivaldyti tiek emociju tiek fizinio kuno lygyje...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Sani*: 07 vasario 2016 - 23:11
Sani, na tu tikrai metaisi.
Taip, as nesu atsakinga uz ji.
uz jo elgesi ir reakcijas.
nes as PATI pasirenku savo elgesi, pasirinkau su juo negyventi, pasirinkau judeti i prieki, gyventi pilnakrauji gyvenima, o ne praleisti gyvenima skutant bulves kartu su juo ir nieko nematant.
nesimetyk tokiom frazem, nes pagal jas, (nueik i alkoholieniu tema), daugelis moteru iki siol ir gyvena su alkoholikais, traumuoja vaikus, nes mano, jog "jos esti atsakingos uz savo roze."
man gradu, jog pagal savo patirti (kaip suprantu, tavo vyras agresyvus, bet nemuse dar taves), tu bandai uzmauti kitoms ant peciu.
tu man pasakyk tuomet, kaip moterys turetu itakoti ISIS teroristus, kurie nusnoja sioms galvas, nupjausto ausis - jos vel anot taves, nesuvalde tokiu vyru savo moteriskomis galiomis, nenusisypsojo laiku, saves nemylejo? gal uzteks cia pezeti smile.gif yra tam tikrtos ribos, kur supranti: su siuo zmogum tau nepakeliui, ir jei jis gimes su pykcu, jo vaikysteje prabego pyktyje, jis - atstumtas vaikas nuo pat kudikystes, tad nereik tiketis, jog viena moteris nuolat lopys jo gyvenimo zaizdas (ir vis tiek bus kalta, nepakankamai mylinti, ne tap mylinti, ir tt.)
as, pvz, del savo gyvenimo zaizdu KITU nekaltinu, ant kitu lukesciu nekraunu, ta kodel kazkoks vyras turi krauti lukescius ant manes?
jei as ant kito rekiu, as niekad negalvosiu, kad kitas mane isprovokavo - supranti, Sani? mano kalte tik many, as galiu pasirinkti reakcijas; tuomet vs permastau elgesi, imu dirbt su savim; tai kodel jei vyras ant manes rekia, as kalta del jo rekimo? jam labai patogu vislaik budavo sakyt: as nekaltas, tu mane isprovokavai smile.gif o jei tyliu, nereiskiu nuomones, irgi bunu jo akyse veidmaine: pld. "tyli kiaule gilia sakni knisa."
tam tikra prasme, mes provokuojame vieni kitus, bet tik tam tikra prasme. visa kita - MUSU paciu pasirinkimas.


p.s. esi dvasinga, protinga (bet islisk is to keisto rato - praplesk patirties lauka; cia kaip moterys, tegiancios: jei nesugebat namie pagimdyti, pacios kaltos smile.gif neturit tvirtu isitikinimu, gyvenat fobijose. ir taskas. kaip kirviu. )
Atsakyti
QUOTE(*Sani* @ 2016 02 05, 19:08)
O kur tau tada riba? gerai, zmogus viesai nieko bloga nedaro, bet namuose prievartauja vaikus, jis irgi padorus?  g.gif

čia jau ne padorumo/nepadorumo klausimas, o baudžiamojo kodekso straipsnis.
Laikytis įstatymų visuomet yra padoru, jei jau apie tai klausi. O visa kita - žmogaus noro, valios ir fantazijos klausimas.
Atsakyti
QUOTE(Ciccio @ 2016 02 08, 12:20)
čia jau ne padorumo/nepadorumo klausimas, o baudžiamojo kodekso straipsnis.
Laikytis įstatymų visuomet yra padoru, jei jau apie tai klausi. O visa kita - žmogaus noro, valios ir fantazijos klausimas.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
O man idomu, ar padoru pvz FB turet bendra anketa su SB, ar tai visdelto reiskia, kad zmones turi rimtu psichologiniu problemu ? unsure.gif
Atsakyti