Įkraunama...
Įkraunama...

Kokią moterį pavadintumėt nepadoria?

QUOTE(Ciccio @ 2016 02 08, 11:20)
čia jau ne padorumo/nepadorumo klausimas, o baudžiamojo kodekso straipsnis.
Laikytis įstatymų visuomet yra padoru, jei jau apie tai klausi. O visa kita - žmogaus noro, valios ir fantazijos klausimas.

Ar tikrai? Visais laikais visi istatymai buvo ir yra padorus ir paremti tikrosiomis vertybemis ir dora? g.gif
Papildyta:
QUOTE(aspYrinas @ 2016 02 08, 20:16)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif
O man idomu, ar padoru pvz FB turet bendra anketa su SB, ar tai visdelto reiskia, kad zmones turi rimtu psichologiniu problemu ?  unsure.gif

Gal ir ne i tema, bet ir man labai keistai atrodo,kai zmones FB uzsivadina pvz Lina ir Jonas Alisauskai ( vardai isgalvoti) kazkiap nesupranti ar cia Lina, ar cia Jonas ar zmogui asmenybes susidvejinimas doh.gif
gal ne su dora, bet nesusivokimu laikmety ir kaip naudotis FB manau, eina kalba.
Bet jei jau kalba apie FB tai kokios nuotraukos jau yra nepadoru kelti? Ar padoru nuolat darytis tuos selfius visokiais rakursais papustom lupom ir visuose vietuuose? Kokia info moteris ar vyras sitaip save reklamuodamas siuncia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Sani* @ 2016 02 08, 22:15)
Ar tikrai? Visais laikais visi istatymai buvo ir yra padorus ir paremti tikrosiomis vertybemis ir dora?  g.gif
Papildyta:

Gal ir ne i tema, bet ir man labai keistai atrodo,kai zmones FB uzsivadina pvz Lina ir Jonas Alisauskai ( vardai isgalvoti) kazkiap nesupranti ar cia Lina, ar cia Jonas ar zmogui asmenybes susidvejinimas  doh.gif
gal ne su dora, bet nesusivokimu laikmety ir kaip naudotis FB manau, eina kalba.
Bet jei jau kalba apie FB tai kokios nuotraukos jau yra nepadoru kelti?  Ar padoru nuolat darytis tuos selfius visokiais rakursais papustom lupom ir visuose vietuuose? Kokia info moteris ar vyras sitaip save reklamuodamas siuncia?  g.gif

Jei zmones fb uzsiregistruoja kaip Jonas ir Lina Alisauskai, tai cia tiesiog reiskia, kad tai yra ju bendra anketa. Ar , jums, tokiai visazinei, sitas nedasunta? Ir vienas ir kitas zino prisijungima, abu dalinasi savo draugyste su jiems pazistamais asmenim. Tiesiog seima ar vaikinas ir mergina neturi paslapciu vienas nuo kito. Pvz as irgi turiu fb anketa susikurus, ir kas is to, mano prisijungimu naudojasi ir mano vyras, musu draugai bendri ir vienas gali kazka pasidalinti kas jam idomu, kitas kitu. Paskui bendrai galima ir pasijuokti.
p.s. bet kaip tas fb sureiksminamas doh.gif lotuliukas.gif ...

O kas liecia jusu, sani, sios sukurtos temos - tai mano nuomone yra nepadorus vyrai ir moterys tokie, kurie knisasi ir narplioja kitu gyvenimus. Ypac savo panosej nepasiziurintys.
Atsakyti
Pritariu given444.

Labai dazniai smurtaujantys, alkoholikai manipuliuoja salimais esanciu zmoniu atsakomybes jausmais.
Ir va ta manipuliacija zmoniu jausmais, tam kad ju saskaita parazituoti, tenkinti savo egoistinius poreikius, kankinant salimais esanti zmogu, tokie veiksmai yra nepadorus. O zmones pasiduodantys manipuliacijoms yra aukos.

Tai rasau zinodama apie ka kalbu, pati esu alkoholiko zmona, tiesa ne tradicine - lakstanti is paskos, o kale. Nes nelaukiau kol vyras galutinai smigs i svaigalu liuna, neaukojau vyrui, nei savo, nei vaiko gyvenimo. Siuo metu mano vyras yra abstinentas, prasidejo trecias desimtmetis kai jis nevartoja svaigalu. Yra dekingas man, kad as su juo issiskyriau, seimos praradimas ji priverte susimastyti kur link eina.

Esu isitikinusi, kad antru pusiu paskui alkoholikus lakstymas, taikstymasis su ju girtuoklyste, juos tvirkina ir gramzdina i alkoholizmo liuna.

QUOTE(*Sani* @ 2016 02 08, 23:15)
Ar tikrai? Visais laikais visi istatymai buvo ir yra padorus ir paremti tikrosiomis vertybemis ir dora?  g.gif



Bet kokiu atveju, nesvarbu ne-/patinka istatymai, /ne-priimtini jie, jei esi padorus tos salies pilietis privalai ju laikytis.

Ar moralus tie istatymai? Isatymo leidyba uzsiima konkrecios salies valdzia, ju sukurti istatymai ir parodo ju kureju padoruma.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 08 vasario 2016 - 22:48
QUOTE(given444 @ 2016 02 08, 08:49)
Sani, na tu tikrai metaisi.
Taip, as nesu atsakinga uz ji.
uz jo elgesi ir reakcijas.
nes as PATI pasirenku savo elgesi, pasirinkau su juo negyventi, pasirinkau judeti i prieki, gyventi pilnakrauji gyvenima, o ne praleisti gyvenima skutant bulves kartu su juo ir nieko nematant.
nesimetyk tokiom frazem, nes pagal jas, (nueik i alkoholieniu tema), daugelis moteru iki siol ir gyvena su alkoholikais, traumuoja vaikus, nes mano, jog "jos esti atsakingos uz savo roze."
man gradu, jog pagal savo patirti (kaip suprantu, tavo vyras agresyvus, bet nemuse dar taves), tu bandai uzmauti kitoms ant peciu.
tu man pasakyk tuomet, kaip moterys turetu itakoti ISIS teroristus, kurie nusnoja sioms galvas, nupjausto ausis - jos vel anot taves, nesuvalde tokiu vyru savo moteriskomis galiomis, nenusisypsojo laiku, saves nemylejo? gal uzteks cia pezeti  smile.gif yra tam tikrtos ribos, kur supranti: su siuo zmogum tau nepakeliui, ir jei jis gimes su pykcu, jo vaikysteje prabego pyktyje, jis - atstumtas vaikas nuo pat kudikystes, tad nereik tiketis, jog viena moteris nuolat lopys jo gyvenimo zaizdas (ir vis tiek bus kalta, nepakankamai mylinti, ne tap mylinti, ir tt.)
as, pvz, del savo gyvenimo zaizdu KITU nekaltinu, ant kitu lukesciu nekraunu, ta kodel kazkoks vyras turi krauti lukescius ant manes?
jei as ant kito rekiu, as  niekad negalvosiu, kad kitas mane isprovokavo - supranti, Sani? mano kalte tik many, as galiu pasirinkti reakcijas; tuomet vs permastau elgesi, imu dirbt su savim; tai kodel jei vyras ant manes rekia, as kalta del jo rekimo? jam labai patogu vislaik budavo sakyt: as nekaltas, tu mane isprovokavai smile.gif o jei tyliu, nereiskiu nuomones, irgi bunu jo akyse veidmaine: pld. "tyli kiaule gilia sakni knisa."
tam tikra prasme, mes provokuojame vieni kitus, bet tik tam tikra prasme. visa kita - MUSU paciu pasirinkimas.
p.s. esi dvasinga, protinga (bet islisk is to keisto rato - praplesk patirties lauka; cia kaip moterys, tegiancios: jei nesugebat namie pagimdyti, pacios kaltos smile.gif neturit tvirtu isitikinimu, gyvenat fobijose. ir taskas. kaip kirviu. )

jeigu nesupranti,ka noriu pasakyti, kodel galvoji ,kad metausi? ir kodel galvoji ,kad tai siauras akiratis? biggrin.gif

Kodel tu galvoji,kad tau nusprendus, ima atsakomybe ir dingsta?
Visada esam atsakingi uz tai ,ka darom ir tai kas su mumis vyksta.
Santuoka - tai isipareigojimas ir pazadas visam gyvenimui, tu pazadejai zmogu myleti su juo buti(nu nezinau,ka ten konkreciai zadejai), jam pagimdei vaika, o dabar galvoji ,ai nusprendziau kitaip ir mano pazadai negalioja ir as jau uz nieka nebeatsakinga, tegu jis gyvena, kaip ismano. Bet tie pazadai , viltys ir t.t. jos niekur nedingo jos tebeegzistuoja..Santuoka nera tik gyveniams laimeje, dziaugsme ir tik iki tol kol tai tesiasi. Kai priimi sprendima su kazkuo apsigyvent, tas sprendimas yra visam gyvenimui...

Kiekvienos skyrybos yra suzeidimas zmoniu, vieni tai isgyvena lengviau ,kiti sunkiau. Ir uz jas abu atsakingi, ne vienas ir atsakingi uz pasakemes, kokios bebuna po to. Jis is dalies atsakingas uz tave, tu is dalies atsakinga uz ji ...ypac, kai yra vaikas, kuris yra judvieju abieju dalis, kaip jo neina isskaidyt i dalis ir atiduoti jums atgal , taip ir to proceso,kuri pradejot sustabdyti nebeina...nesvarbu, kad jus fiziskai atskirai butumet ir gal is vsi nebematytumet vienas kito..ir vaikas visa laika jauci ajus abu...
Vien tavo noro nebut atssakingai neuztenka smile.gif
Gal tas mano siauras akiratais atrodo del poziurio grieztumo? Bet tokie yra gamtos desniai, mums tai patinka, nepatinka, gal noretumem, kad butu kitaip, bet deja... biggrin.gif Dabartiniai laikai labai noretu istrinti tas doros normas ir visas vertybes, ir trina linijas, tarp to kas yra gerai ir kas blogai ir t.t. biggrin.gif


O tos kur gyvena su alkoholikais, pacios nenori keistis ir prisiimti atsakomybe, cia siaip tas pats beveik. Dauguma zmoniu mato tik dvi galimas iseitis, jei partneris blogas jiems:
arba sedziu ir nieko nedarau ir kaltinu ta antra puse,ir aiskinu ,kad keistusi,
arba issiskiriu ir ale isprendziu problemas? nu ar ne taip?
As sneku apie 3 varianta, keistis paciai, prisiimant atsakomybe uz save.

Apie teroristus, visi tie patys desniai galioja, kaip moterys itakoja? pirmiausiai itakojo mama, kazkas su tuo zmogum ne taip vaikystej buvo, o moterys, kurios pas juos vaziuoja ir tampa ju zmonomis, ar ne paciso pasirenka tokia dalia? g.gif

NIEKO NIEKADA BE PRIEZASTIES NEVYKSTA IR UZ KIEKVIENA MUSU MINTI, DARBA IR T.T. ATEINA ATLYGIS ATITINKAMAS, stai ir paprasti gyvenimo desniai.

Tai tada kyla klausimas, kodel moteris toki vyra issirinko is pat pradziu, kodel jie vienas kita pritrauke ir dar pradejo vaikeli...Ir nejau tu tikiesi, kad yra nors vienas zmogus musu aplinkoje be zaizdu uzauges? ypac tokioje aplinkoje ,kokioje mes gyvenom, kai vaikai buvo atimami vos tik gimus ir atnesami tik kas kelias valandas ? paskui kuos skubiau issiunciami i darzelius ir t.t. Taip gal ir yra vienetu kitaip uzaugusiu, bet man tokiu sutikti neteko, mes visi esam suluosinti...ir tik mokomes tas zaisdas gydytis...Paziurek kas darosi LIetuvoje, kiek savizudybiu,koks prasidgerimo lygis ir t.t....Tik poroje vienas kitam gali labai padeti, tas kuris pirmas samoningiau kazka suprato...ir paziurek ko buna daugiau ivairiuose krusuose, seminaruose vyru ar moteru? bigsmile.gif

ir vel tu apie kaltinimus, juk sakiau kaltu nera ir is vis nera prasmes nieko kaltinti tu atsakinga koki turi gyvenima, atsakinga uz tai kaip itakoji kitu gyvenimus, ir kiti zmones lygiai taip pat.

Tik sakiau, kad moteris turi daugiau dvasines jegos ir daugiau sugeba dvasineje sferoje nei vyrai tik tiek.
Man tavo skundai skamba panasiai,jei vyras sakytu nu kodel as turiu viska sunkaus dirbti namie, kodel turiu baldus pernesioti, nama statyti, malkas kapoti, atsibodo, pavargau tegul eina ta moteriske pati ri statosi ta nama....

Vyru sfera materija, ju galia fizineje jegoje, todel jei "stato nama", moters galia dvasineje sferoje ,todel juos "kuria namus" , cia musu bendros atsakomybes su kuriomis gimem, nes gimem tam tikra lytim, moterys gimdo, zindo vaikus, nors gal ir ne visos to nori...nezinau ar nors kiek cia aiskiau... g.gif
4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Moonte @ 2016 02 08, 22:45)
bet kokiu atveju, nesvarbu ne-/patinka istatymai, /ne-priimtini jie, jei esi padorus tos salies pilietis privalai ju laikytis.

Ar moralus tie istatymai? Isatymo leidyba uzsiima konkrecios salies valdzia, ju sukurti istatymai ir parodo ju kureju padoruma.

Tai jei iseina istatymas, kad reikia iszudyti visus zydus tai irgi tampa moralu jo laikytis ir tampi padoriu,kai vykdai tokius istatymus? g.gif
Ar tikrai zmoniu sugalvoti istatymai apibrezia,aks yra morale? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*Sani* @ 2016 02 08, 23:07)
NIEKO NIEKADA BE PRIEZASTIES NEVYKSTA IR UZ KIEKVIENA MUSU MINTI, DARBA IR T.T. ATEINA ATLYGIS ATITINKAMAS, stai ir paprasti gyvenimo desniai.

Tik sakiau, kad moteris turi daugiau dvasines jegos ir daugiau sugeba dvasineje sferoje nei vyrai tik tiek.
Man tavo skundai skamba panasiai,jei vyras sakytu nu kodel as turiu viska sunkaus dirbti namie, kodel turiu baldus pernesioti, nama statyti, malkas kapoti, atsibodo, pavargau tegul eina ta moteriske pati ri statosi ta nama....

Vyru sfera materija, ju galia fizineje jegoje, todel jei "stato nama", moters galia dvasineje sferoje ,todel juos "kuria namus" , cia musu bendros atsakomybes su kuriomis gimem, nes gimem tam tikra lytim, moterys gimdo, zindo vaikus, nors gal ir ne visos to nori...nezinau ar nors kiek cia aiskiau... g.gif
4u.gif  4u.gif

O nuo kada tas 'atlyginimas' pradeda galioti? Dvieju dienu vaikas jau moka uz savo mintis ir darbus ar dar biski ne?

O kas sake, kad moteris turi daugiau dvasines jegos? Kokiais vienetais ta dvasine jega matuojama? Visos sitos idejos apie moteris - namu kurejas, vyrus - statytojus yra tik teorija ir nebutinai ji teisinga.
Jus beskaitant susidaro ispudis, kad vyras tai kaip kokia balta lenta - ka moteris uzrasys, taip ir bus. As suvokiu, kad musu veiksmai daro itaka musu gyvenimams, daro itaka ir kitu zmoniu elgesiui, bet visgi negali moteris 100% nulemti ka jos vyras padarys ir kaip jis elgsis, nes jis pats jau yra susiformavusi asmenybe, su savo poziuriu, traumomis ir asmenybe.
Mano poziuriu, jus gerokai pervertinate tas dvasines moters galias ir numenkinate vyrus. mirksiukas.gif
Plius, as netgi manau, kad sita teorija skatina moteris perdaug uzsikraut viska ant save peciu ir vercia jas jaustis atsakingomis uz suaugusio vyro veiksmus.
Papildyta:
QUOTE(given444 @ 2016 02 08, 08:49)
Sani, na tu tikrai metaisi.
Taip, as nesu atsakinga uz ji.
uz jo elgesi ir reakcijas.
nes as PATI pasirenku savo elgesi, pasirinkau su juo negyventi, pasirinkau judeti i prieki, gyventi pilnakrauji gyvenima, o ne praleisti gyvenima skutant bulves kartu su juo ir nieko nematant.
nesimetyk tokiom frazem, nes pagal jas, (nueik i alkoholieniu tema), daugelis moteru iki siol ir gyvena su alkoholikais, traumuoja vaikus, nes mano, jog "jos esti atsakingos uz savo roze."
man gradu, jog pagal savo patirti (kaip suprantu, tavo vyras agresyvus, bet nemuse dar taves), tu bandai uzmauti kitoms ant peciu.
tu man pasakyk tuomet, kaip moterys turetu itakoti ISIS teroristus, kurie nusnoja sioms galvas, nupjausto ausis - jos vel anot taves, nesuvalde tokiu vyru savo moteriskomis galiomis, nenusisypsojo laiku, saves nemylejo? gal uzteks cia pezeti  smile.gif yra tam tikrtos ribos, kur supranti: su siuo zmogum tau nepakeliui, ir jei jis gimes su pykcu, jo vaikysteje prabego pyktyje, jis - atstumtas vaikas nuo pat kudikystes, tad nereik tiketis, jog viena moteris nuolat lopys jo gyvenimo zaizdas (ir vis tiek bus kalta, nepakankamai mylinti, ne tap mylinti, ir tt.)
as, pvz, del savo gyvenimo zaizdu KITU nekaltinu, ant kitu lukesciu nekraunu, ta kodel kazkoks vyras turi krauti lukescius ant manes?
jei as ant kito rekiu, as  niekad negalvosiu, kad kitas mane isprovokavo - supranti, Sani? mano kalte tik many, as galiu pasirinkti reakcijas; tuomet vs permastau elgesi, imu dirbt su savim; tai kodel jei vyras ant manes rekia, as kalta del jo rekimo? jam labai patogu vislaik budavo sakyt: as nekaltas, tu mane isprovokavai smile.gif o jei tyliu, nereiskiu nuomones, irgi bunu jo akyse veidmaine: pld. "tyli kiaule gilia sakni knisa."
tam tikra prasme, mes provokuojame vieni kitus, bet tik tam tikra prasme. visa kita - MUSU paciu pasirinkimas.
p.s. esi dvasinga, protinga (bet islisk is to keisto rato - praplesk patirties lauka; cia kaip moterys, tegiancios: jei nesugebat namie pagimdyti, pacios kaltos smile.gif neturit tvirtu isitikinimu, gyvenat fobijose. ir taskas. kaip kirviu. )

drinks_cheers.gif kiekvienam zodziui pritariu.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2016 02 08, 22:28)
Jei zmones fb uzsiregistruoja kaip Jonas ir Lina Alisauskai, tai cia tiesiog reiskia, kad tai yra ju bendra anketa. Ar , jums, tokiai visazinei, sitas nedasunta? Ir vienas ir kitas zino prisijungima, abu dalinasi savo draugyste su jiems pazistamais asmenim. Tiesiog seima ar vaikinas ir mergina neturi paslapciu vienas nuo kito. Pvz as irgi turiu fb anketa susikurus, ir kas is to, mano prisijungimu naudojasi ir mano vyras, musu draugai bendri ir vienas gali kazka pasidalinti kas jam idomu, kitas kitu. Paskui bendrai galima ir pasijuokti.
p.s. bet kaip tas fb sureiksminamas doh.gif  lotuliukas.gif ...

O kas liecia jusu, sani, sios sukurtos temos  - tai mano nuomone yra nepadorus vyrai ir moterys tokie, kurie knisasi ir narplioja kitu gyvenimus. Ypac savo panosej nepasiziurintys.

lotuliukas.gif jus is tikro pagalvojot, kad nesuvokiu, kad pora gali susikurti anketa doh.gif As sakau, kad tai atrodo juokingai ir tiek. FB yra galimybe turetu tuos pacius draugus ir matyti, ka jie daro ir vienas su kitu gali draugauti ir nebus paslapciu smile.gif Cia aisku tik smulkmena, bet apansu i toki per dideli susitapatinima, kaip pvz mamytes sako, mes darome i lovyte, mums auga dantukai ir t.t. lotuliukas.gif FB sureiksminams tiek, kiek bet kokia gyvenimo dalis, tai bendravimo ervde ir joje galioje tie patys desniai, kulturos normos ir t.t.

sakot nepadoru knistis po svetimus gyvenimus, vadinasi sis forumas labai nepadorus? g.gif O ar nesiskiria su kokiomis intencijomis tai daroma? ir is vis kaip tai daroma? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Sani* @ 2016 02 09, 00:11)
Tai jei iseina istatymas, kad reikia iszudyti visus zydus tai irgi tampa moralu jo laikytis ir tampi padoriu,kai vykdai tokius istatymus?  g.gif
Ar tikrai zmoniu sugalvoti istatymai apibrezia,aks yra morale? unsure.gif


O kurioje salyje "susaudyti zydus" igavo istatymo lygmeni?
O kas anot jusu privalo sugalvoti istatymus?
Ir kas bus jei kiekvienas mus vykdys istatymus pasirinktinai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 08 vasario 2016 - 23:31
QUOTE(Moonte @ 2016 02 08, 23:24)
O kurioje salyje "susaudyti zydus" igavo istatymo lygmeni?
O kas anot jusu privalo sugalvoti istatymus?
Ir kas bus jei kiekvienas mus vykdys istatymus pasirinktinai?

Gal Vokietijoje ?
Jie jau senai sugalvoti smile.gif visi istatymai, bereikia juos suvokt ir laikytis.
Tai taip ir yra tik tiek, kad dalis zmoniu pasirenka klausyti ne savo sirdies, o kito zmogaus sugalviotu istatymu..
Tai pasaulis taip ir pasidalines pagal keleta zmoniu sugalvotus istatymus,taip grupemis ir laikosi, kitu vaizduotes sukurtu isaku...

Cia tik buvo vienas pvz, buvo istatymai, kuriais remesi vergove ir t.t. Buvo istatymas atimt visa turta is zmoniu SSSR kurimo pradzioje, dabar yra istatymai uzmust moteri pvz ,kuria isprievartauja ir t.t....Is vis per istorija labai labai daug tokiu istatymu ir niekaip nesuprantu, kaip jie tampa moralus, kokiu pagrindu ? g.gif

Papildyta:
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2016 02 08, 23:19)
O nuo kada tas 'atlyginimas' pradeda galioti? Dvieju dienu vaikas jau moka uz savo mintis ir darbus ar dar biski ne?

O kas sake, kad moteris turi daugiau dvasines jegos? Kokiais vienetais ta dvasine jega matuojama? Visos sitos idejos apie moteris - namu kurejas, vyrus - statytojus yra tik teorija ir nebutinai ji teisinga.
Jus beskaitant susidaro ispudis, kad vyras tai kaip kokia balta lenta - ka moteris uzrasys, taip ir bus. As suvokiu, kad musu veiksmai daro itaka musu gyvenimams, daro itaka ir kitu zmoniu elgesiui, bet visgi negali moteris 100% nulemti ka jos vyras padarys ir kaip jis elgsis, nes jis pats jau yra susiformavusi asmenybe, su savo poziuriu, traumomis ir asmenybe.
Mano poziuriu, jus gerokai pervertinate tas dvasines moters galias ir numenkinate vyrus.  mirksiukas.gif
Plius, as netgi manau, kad sita teorija skatina moteris perdaug uzsikraut viska ant save peciu ir vercia jas jaustis atsakingomis uz suaugusio vyro veiksmus.


Gal palikim kol kas vaikus ramybej, kai issiasikinsim su suaugusiasi galesim pereit prie vaiku, o nukrypsim visai i kitas temas biggrin.gif (nejau manot, jei pradedu tokia tema, neturiu nuomones apie vaikus ir neesu to apmasciusi? )

As labiau noreciau diskutuoti su zmonem, kurie jau supranta situos dalykus, bet neirodineti kazka 4u.gif
Nu vat butent, kad TIK ISPUDIS, nes as net panasaus nieko nerasau mirksiukas.gif
Nereikia niekad jaustis atsakinga uz kito veikmus uztenka tik suvokt savo atsakomybe. Cia gal toks ispudis susidaro, kai nera supratimo apie ka as cia rasau. Matot atskirus zodiuz, bet nesujungiat ju i visuma, nemastot...
Kaip ir sakiau zmonems daug kam yra arba as kalta, arba kazkas kitas kaltas, arba as auka arba as budelis. Arba as gyvenu su budeliu arba issiskiriu....Ir ta atsakomybe dazniausiai tesupranta, kaip kazkieno kaltinima, nesvarbu saves, kito, bet kaltinima, o tai nera atsakomybe, tai nera suvokimas apie savo elgesio pasekmes ar savo gyvenimo kurima...
Jei ramybej apie tai pamastytumet, manau, daug ka suprastumet. Cia ne teorijos, jos ne is knygu, jos is vidaus ir yra pas visus, tik klausytis ne visi nori..
Jus uzsivardijot Is Sviesos, siaip labai teisingai, o sviesa kas? ne energija, ne galia? Vat ,kai suvoksit ta savo moteriska galia, tada bus idomu padiskutuoti, kaip sakiau kazka kazkam irodineti yra visiskai neidomu ir laiko svaistymas, nes tik suvokti pats gali zmogus kazka, o kiti gali tik dalintis informacija , patirtim ir tiek, o jau kiekvieno atsakomybe ir laisva valia kazka priimt ar nerpiimt.... 4u.gif
Papildyta:
Cia visai idomus straipsnis ir moters patirtis, per kuria atrado tuos gyvenimo desnius ...
Gal bus siek tiek aiskiau paskaicius? bet visgi neuztenka tik perskaityti, reikia paleisti per savo patirti ir per mastyma irr per vidu....kad suprasti
http://www.ve.lt/nau...ekingumo-galia/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Sani*: 09 vasario 2016 - 00:57
QUOTE(*Sani* @ 2016 02 08, 21:11)

1. Kiekvienos skyrybos yra suzeidimas zmoniu....




1. as pasakysiu kitaip. daznai pasilikimas gyventi santuokoje irgi traumuoja niekuo detus vaikus. nemanai? manai, jog visais atvejais reikia pasilikti santuokoje, (mastai, kap mano draugai indai biggrin.gif )
vaikai auga matydami smurtininko elgesi, ima pavyzdi is jo; taip auginami busimi smurtautojai. Sani, svieskis ne vien pseudo-dvasine literatura skaitydama, o profesionaliai. yra ivairu tipu vyrai, su asmenybes sutrikimais, pvz psichopatai asocialiai; ju neitakoja joks svelnus ar kitoks elgesys; ju niekuo nepagasdinsi, jie gkaifuoja gyvendami pries visuomenes normas.
ne veltui norvegijoj is smurta patirianciu moteru, kurios neturi proto skirtis su smurtautoju atima ir vaikus, kad bent ju nezalotu destruktyvus tevo elgesys. skyrybos VISU problemu neissprestu, bet bent jau dingtu kasdiene itampa, teroras, smurtas, blogas pavyzdys vaikams. zinoma, tiek moteiria, tiek vaikams reikia DIRBTI SU savim ir PO SKYRYBU. bet pradzioje uztikrinti RAMYBE IR SVEIKA ATMOSFERA privalu.
Atsakyti
QUOTE(*Sani* @ 2016 02 09, 01:03)
Gal palikim kol kas vaikus ramybej, kai issiasikinsim su suaugusiasi galesim pereit prie vaiku, o nukrypsim visai i kitas temas  biggrin.gif (nejau manot, jei pradedu tokia tema, neturiu nuomones apie vaikus ir neesu to apmasciusi? )

As labiau noreciau diskutuoti su zmonem, kurie jau supranta situos dalykus, bet neirodineti kazka 4u.gif
Nu vat butent, kad TIK ISPUDIS, nes as net panasaus nieko nerasau  mirksiukas.gif
Nereikia niekad jaustis atsakinga uz kito veikmus uztenka tik suvokt savo atsakomybe. Cia gal toks ispudis susidaro, kai nera supratimo apie ka as cia rasau. Matot atskirus zodiuz, bet nesujungiat ju i visuma, nemastot...
Kaip ir sakiau zmonems daug kam yra arba as kalta, arba kazkas kitas kaltas, arba as auka arba as budelis. Arba as gyvenu su budeliu arba issiskiriu....Ir ta atsakomybe dazniausiai tesupranta, kaip kazkieno kaltinima, nesvarbu saves, kito, bet kaltinima, o tai nera atsakomybe, tai nera suvokimas apie savo elgesio pasekmes ar savo gyvenimo kurima...
Jei ramybej apie tai pamastytumet, manau, daug ka suprastumet. Cia ne teorijos, jos ne is knygu, jos is vidaus ir yra pas visus, tik klausytis ne visi nori..
Jus uzsivardijot Is Sviesos, siaip labai teisingai, o sviesa kas? ne energija, ne galia? Vat ,kai suvoksit ta savo moteriska galia, tada bus idomu padiskutuoti, kaip sakiau kazka kazkam irodineti yra visiskai neidomu ir laiko svaistymas, nes tik suvokti pats gali zmogus kazka, o kiti gali tik dalintis informacija , patirtim ir tiek, o jau kiekvieno atsakomybe ir laisva valia kazka priimt ar nerpiimt.... 4u.gif
Papildyta:
Cia visai idomus straipsnis ir moters patirtis, per kuria atrado tuos gyvenimo desnius ...
Gal bus siek tiek aiskiau paskaicius? bet visgi neuztenka tik perskaityti, reikia paleisti per savo patirti ir per mastyma irr per vidu....kad suprasti
http://www.ve.lt/nau...ekingumo-galia/

Sani, jus domejotes psichologinio smurto tema? Priezastimis, pasekmemis, aukos/budelio elgesio modeliais? Kiek pastebejau, tai psichologu nuomone visgi tokie santykiai arba baigiasi skyrybomis, arba tesiamas aukos-budelio modelis. Tik labai reti atvejai, kada iseinama lauk is sito rato.

'Nereikia niekad jaustis atsakinga uz kito veikmus uztenka tik suvokt savo atsakomybe.'. Kokia atsakomybe? As niekada nesijausiu atsakinga uz kazkieno kito veiksmus ir uz kazkieno kito sutrikusia asmenybe, nes ji susiformavo dar vaikysteje.

Labai noreciau itiketi pseudodvasinemis galiomis, bet manau, kad zmogus gali pakeisti savo elgesi, tada kai PATS to nori.
Ir beje, Monte labai gera pavyzdi pateike. Ji paliko savo gerianti vyra ir jis susitvarke savo liga. Pazistu keleta moteru, kurios padare lygiai ta pati, o vyrai kaip gere, taip gere iki paskutiniosios, kol ligos del alkoholio i kapus nenuvare. Tai visiskai vienodas moters elgesys sukele skirtingas pasekmes. Kodel? O todel, kad vyrai tai buvo skirtingi. O todel, kad jie patys priima sprendimus savo gyvenime.

Ir siaip, tas isitikinimas savo dvasindumo galiomis man primena desperatiska aukos bandyma save itikinti, kad va viskas mano rankose, dar ta padarysiu, dar ana padarysiu ir jis pasikeis. O is tiesu, tai pasikeis tas, kuris nores keistis.

Atsakyti
QUOTE(*Sani* @ 2016 02 08, 21:11)

1. O tos kur gyvena su alkoholikais, pacios nenori keistis ir prisiimti atsakomybe, cia siaip tas pats beveik. Dauguma zmoniu mato tik dvi galimas iseitis, jei partneris blogas jiems:
arba sedziu ir nieko nedarau ir kaltinu ta antra puse,ir aiskinu ,kad keistusi,
arba issiskiriu ir ale isprendziu problemas? nu ar ne taip?
As sneku apie 3 varianta, keistis paciai, prisiimant atsakomybe uz save.



2. Apie teroristus, visi tie patys desniai galioja, kaip moterys itakoja? pirmiausiai itakojo mama, kazkas su tuo zmogum ne taip vaikystej buvo, o moterys, kurios pas juos vaziuoja ir tampa ju zmonomis, ar ne paciso pasirenka tokia dalia?  g.gif


3.Man tavo skundai skamba panasiai....

1. kodel jos nenori keistis? moterys keiciasi, nustoja alkoholikui priekaistaut, leidzia jam paciam tvarkytis su savo gerimo pasekmem, ir (jei pati pamirsai, ka teigei), ir jei pamato, jog ju sutuoktinis nesikeicia, toliau tebepliumpia alu, apvemia visus kampus, neleidzia vaikams miegoti, moteriai - dirbti, jos turi teise nuo tokio atsiskirti, ar ne? ar joms nuolankiai laukt, kol anas pats SUSIPROTES, JOG PACIAM REIK ISEIT PER DURIS ?
(ar tu tikrai savo pasaulely gyveni? unsure.gif jei tavo atvejis taisytinas, nereiskia, jog visu kitu situacijas reikia taisyt per krauja ir traumuojant psichika iki nulio.)

2. siuo atveju NESVARBU kokia buvo ju vaikyste. kai maniakas mane masinoj puola, as negalvoju, kaip ji nakti klykino alkoholike motina, pamperso nepakeisdama. klausimas yra: ka daryti moteriai, kuri yra cia ir dabar, ir kuriai yra voziama snukin, kaip sakoma. suprast as suprantu, ir pre kavos puodelio ar forume smagiai tokie supratimai nagrinejasi; bet moteriai gresia pavojus gyvybei, tai negi mislysiu apie smurtininko praeiti? reikalas tas, jog moteris - ne dievas, ir ne ji uzgydys visas vyro zaizdas, JEI PATS VYRAS DAR NESIRUOSIA PASIDUOTI GYDYMUI. arigi sunku suvokt, ar ne? unsure.gif


3. stop. kur as skundziuos? nesuprantu, kokia intonacija skaitai mano postus? cool.gif gal man teigti, jog tu irgi giries, nes dar esi santuokoj, bet jei neduokdie, po penkiu metu nebebusi, tai kas? musi sau i krutine iki 99m, sakydama, jog nepanaudojai visu galiu vyra prie pasones islaikyt? cool.gif
as nesiskundziau, o realiai matau ir stebiu moteru gyvenimus.
jei klausi, ko moteris traukia tokie vyrai, o taigi todel, jog pacos moterys irgi savaip suzeistos, nori gelbet pasauli ir vyrus, ir savo prasme izvelgia tik gelbejant kazka kita. ju nedomna paprasti vyriski vyrai, neturintys problemu.
taigi, kai du tokie suzeisti zmones sulimpa, kartais neimanoma del zaizdu pertekliaus islikti kartu.
kaip visad sakydavau,: jei tebemyli savo vyra, mylek per atstuma, kad kliudo, bet buk zmogus, netraumuok vaiku, suteik jiems vaikyste (ramia, o ne tokia, kur vaikas mato kumscius, girdi keiksmus, ar uzmiega su girto tevo akiu vaizdu pries akis.)

viskas, baigiam tema, nes musu nuomuones sioje vietoje svelniai tariant kitokios.
p.s domekis profesionaliau, ir iseik is savo narcizisko pasaulelio... (kur tavo acos problemos yra daugiau maziau niuansuotos: vyras ne taip paziurejo, demesio neskyre; pusryciu neatnese. tu ar sulai moterims iseit nieko nesakius, palikt vyra su vaikais ir lakstyt po miesta pusdieni. ar suvoki, pvz, jog buna atveju, kuomet NESAUGU palikt VYRA SU VAIKAIS? mano drauge/s yra palikusios, kitos isvis nesugebejo, nes vaikai like su nervuotu vyru, tik susitraumuodavo; agresija budavo islieta vaikams, o pati moteriske dar i galva gaudavo grizus namo po tokiu kelioniu.)
Atsakyti
Prisipazinsiu, bent jau mano galvoje padorumo savoka kazkokia smarkiai isblukusi ir sprendziant is daugybes diskusiju su aplinkiniais, ta padorumo riba kur kas toliau nei kitu.
Man visada atrode, kad svarbiau, kas vyksta tarp dvieju zmoniu, ar jiems priimtina viskas, ka daro kiekvienas poroje ar uz jos ribu. Jeigu taip, tuomet aplinkiniai neturetu tureti dideles reiksmes (zinoma,jeigu nepazeidziamos kokios nors ju teises).
tarkim,as darau kazka, kas kitam gal atrodys nepadoru, bet jeigu mano antrai pusei toks elgesys nera nepriimtinas, tuomet savo nepadoriam elgesiui neklijuoju neigiamos etiketes. galima but "nepadoriai" esant dviese lovoj ir tai bus pliusas sau, antrai pusei, santykiams, nors gal kazkas is sono pasakytu "vajazau,kaip taip galima, gi nepadoru".

Atsakyti