Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(Maja Di @ 2016 02 07, 00:46)
Noriu įrėmint vaiko visokias padėkas ir sukabint ant sienos. Į kokius rėmelius rėminat? Galvoju popieriniai gal tiktų, nes nemažai visokių raštų biggrin.gif , bet kur tokių rast ax.gif . Ir dar puzle toookią didelę ir gražią nesenai sudėjom, vaikui reikia jos ant sienos biggrin.gif


Puzlei yra spec. klijai http://www.amazon.co...r/dp/B0000AP6LD tepi su jais ant virsaus, jie uzpildo visus tarpelius, ir puzle nebesubyra, o po to nzn. maciau yra dideliu be remeliu stiklu su fiksatoriais , skirtu nuotraukoms kabinti, tai ir puzle turetu tilpti.
Atsakyti
QUOTE(-Braskeele @ 2016 02 07, 00:29)
Klauset del Columbia buga didesniu,tai jie dabar po 37 svarus littletrekkers pardej,bet suds,nepriima musu korteliu...bet tai kai ne debilai atleiskit?juk jie i LT siuncia! Tai kokiu budu jiem sumoket??Lietuvoj turet angliska korta?genious blink.gif
As apskritai nesuprantu tu fintu su korteliu nepriemimais. Turi kortele, kur visam pasauly priima, moki uz prekes, nuomuojies masinas, moki uz viesbucius, bet susikto kombio negali nusipirkt unsure.gif

o kas gali pasakyti is patirties smile.gif ji as padarysiu acconta savo vardu , su savo dresu ir taip toliau I vilniu , jei siuncia , o apmokes uz mane drauge smile.gif tai musu net vardais sutampa tik skiriasi pavarde smile.gif))) tai gal tiktu toks mokejimas ? ar geriau tada jai darytis viska savo vardu , tik mano adresa ivesti , o as jai gi galesiu I UK korta pinigus prvesti ? zodziu jei kas patars busiu dekinga , nes man jau labia logiska atrodo smile.gif
Atsakyti
I lt siusti net near kalbos smile.gif 24 svarai smile.gif))))) tai taa per ta tuki nebent sad.gif(( o kiek tas tukis ima ? nes as skaiciau skaiciau , bet taip man ir neaejo smile.gif minimalu kaip uz 3 kg paskaiciuoja cia is UK I LT , o cia jei as pati atvaziuosi kazkur pasiimsiu tai nieko nemokesiu , taip suprantu, o jei diele eze ir sius asmeniskai man tai 12 euru
Atsakyti
QUOTE(Virtualnaja @ 2016 02 07, 09:15)
I lt siusti net near kalbos smile.gif 24 svarai smile.gif))))) tai taa per ta tuki nebent sad.gif(( o kiek tas tukis ima ? nes as skaiciau skaiciau , bet taip man ir neaejo smile.gif minimalu kaip uz 3 kg paskaiciuoja cia is UK I LT , o cia jei as pati atvaziuosi kazkur pasiimsiu tai nieko nemokesiu , taip suprantu, o jei diele eze ir sius asmeniskai man tai 12 euru

Tukis siuo metu nedirba
Atsakyti
O lyg pamenu merginos pirko iš šito psl spoty otter g.gif , ar nepavyko g.gif .
O tų buga rinkinių didesnių nei 116 jau nebūna?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amrinasta: 07 vasario 2016 - 10:04
QUOTE(-Braskeele @ 2016 02 07, 00:29)
Klauset del Columbia buga didesniu,tai jie dabar po 37 svarus littletrekkers pardej,bet suds,nepriima musu korteliu...bet tai kai ne debilai atleiskit?juk jie i LT siuncia! Tai kokiu budu jiem sumoket??Lietuvoj turet angliska korta?genious blink.gif
As apskritai nesuprantu tu fintu su korteliu nepriemimais. Turi kortele, kur visam pasauly priima, moki uz prekes, nuomuojies masinas, moki uz viesbucius, bet susikto kombio negali nusipirkt unsure.gif

o bandėt pirkti LT adresu? gal tada ir lt kortles praeitų... surinkus koki 24 kombius ir kaina padori smile.gif

Virtualnaja - pirkit per pirkanglijoje.lt arba eshopwedrop.lt - ten bent jau sąlygos normaliai išdėstytos

Papildyta:
aš dar apie First Bike
pamenu kažkas rašė, kad rado už 90eur. Gal pasakysit kur buvo? ir ar čia jau su siuntimu buvo?
kas turi - kokį turit street ar cross?
Atsakyti
QUOTE(AuroraBO @ 2016 02 07, 09:38)
maciau yra dideliu be remeliu stiklu su fiksatoriais , skirtu nuotraukoms kabinti, tai ir puzle turetu tilpti.

Dėl klijų ačiū, jau suklijavom kažkaip iš antros pusės ax.gif O kur ieškot rėmelių? Tikriausiai pigiau nei LT nelabai ir gausim ax.gif .
Atsakyti
Kaune priimciau prie zooplus.de 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Virtualnaja @ 2016 02 07, 09:00)
o as jai gi galesiu I UK korta pinigus prvesti ? zodziu jei kas patars busiu dekinga , nes man jau labia logiska atrodo smile.gif


Man atrodo, kad UK yra SEPA erdvėj, tai padarysi paprastą pavedimą jai, kainuos kiek ir Lietuvoj pavedimas kainuoja.
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2016 02 07, 10:03)
o bandėt pirkti LT adresu? gal tada ir lt kortles praeitų... surinkus koki 24 kombius ir kaina padori smile.gif



LT adresu gal ir leistų pirkti, nes biliing adrssas ir siuntimo sutaptų, bet su kiekiais ten atsargiai reik...kaprizinga parduotuvė... Tuoj itars komercija, pinigus rezervuos o užsakymą blokuos...
Atsakyti
Labas rytas, as su daug klausimu blush2.gif

1. Kaip darytumet, jei dabar mazyles 22 dydis, tai vasarai 24, ar 23 uzteks? Kalba apie sportbacius, lacoste, jei kas susidure.

2. Kur perkat 7meciam dviracius? Vilniuje geriausiai.

3. Kokias transporto priemones vasarai imat 2,3 m vaikams?

DEKUI 4u.gif
Atsakyti
panos atsiprasau uz sms ne I tema sad.gif((((((( bet visi turite vaikus, hgalvoju gal rasiu nelaimes drauge smile.gif)))))))0 zodziu vaikas suvalge pakroveja telefonui, apple 6 , originalus usb laidas 18 euru, gal kam yra sudauzes telefona ir turite laida ? parasykite I az as is vilniaus , uz kokiu 3 eurus paimciau , ar siulykite uz kiek turite . aciu , ir dar kartaatsiprasau sad.gif()((((( kad ne I tema
Atsakyti