Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų vienetiniai beveisliukai

QUOTE(Milka-Vanylka @ 2016 02 07, 13:05)
na man uztenka to,kad galiu laisvai eit netasoma😃


Kaip jūs taip greit to tąsymo atsikratėt? Maniškis vis dar tampo, nors ir neleidžiam. Greta eit irgi nemoka. Su pasivaikščiojimais visiškas fiasko mum sad.gif
Atsakyti
Aha, pirkom, tik visas fotkes feisbukan metam biggrin.gif

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(kastuvas @ 2016 02 07, 15:47)
Kaip jūs taip greit to tąsymo atsikratėt? Maniškis vis dar tampo, nors ir neleidžiam. Greta eit irgi nemoka. Su pasivaikščiojimais visiškas fiasko mum sad.gif

Dar buna visko,bet daug maziau... man uzteko su smaugtuku...pavest..dabar vedu ir vis kartoju greta..Tik nesas i prieki..timteliu atgal. Ir sakau greta....Sustojus man paprastai atsiseda😃
Atsakyti
QUOTE(Milka-Vanylka @ 2016 02 07, 16:42)
Dar buna visko,bet daug maziau... man uzteko su smaugtuku...pavest..dabar vedu ir vis kartoju greta..Tik nesas i prieki..timteliu atgal. Ir sakau greta....Sustojus man paprastai atsiseda😃


o tai nekaip nemotyvuojat šuniuko eit greta? skaniukai ir tt? blink.gif

Papildyta:
va beje neblogas filmukas, ant greičio radau, moko 3mėn vokietuką komandų, aš dresūrą pradinę panašiai ir įsivaizduoju. ypač atkreipkit dėmesį į komandos greta mokymą, jokių pavadžių tampymų ir pan

https://www.youtube....h?v=6RLnh7dxC5o
Atsakyti
QUOTE(inga321 @ 2016 02 07, 18:04)
o tai nekaip nemotyvuojat šuniuko eit greta? skaniukai ir tt?  blink.gif 

Papildyta:
va beje neblogas filmukas, ant greičio radau, moko 3mėn vokietuką komandų, aš dresūrą pradinę panašiai ir įsivaizduoju. ypač atkreipkit dėmesį į komandos greta mokymą, jokių pavadžių tampymų ir pan

https://www.youtube....h?v=6RLnh7dxC5o

Motyvuoju...pasakius geras,geras,ziuri i akis,o kur skanestas
Atsakyti
QUOTE(inga321 @ 2016 02 07, 17:04)
va beje neblogas filmukas, ant greičio radau, moko 3mėn vokietuką komandų, aš dresūrą pradinę panašiai ir įsivaizduoju. ypač atkreipkit dėmesį į komandos greta mokymą, jokių pavadžių tampymų ir pan
https://www.youtube....h?v=6RLnh7dxC5o

Miela ziuret wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Milka-Vanylka @ 2016 02 07, 17:19)
Motyvuoju...pasakius geras,geras,ziuri i akis,o kur skanestas


ar žiūrėjot video kur buvau įmetus? maždaug nuo 4min greta komanda eina, ar taip darot? pačioj pradžioj mokymas vyksta pagrinde per maistą, nes komandos šuniukas dar nežino, jam tas jūsų greta reiškia tiek pat, kiek ir medis, suolas ar pan, šuo turi žinoti komandą, kad žinotų ką daryt. paskui jau palengva maistas nuimamas, retinamas jo davimas ir visai nebelieka, bet pati pradžia tik su daug maisto ir pozityvo, jokių tampymų ir pan
Atsakyti
QUOTE(inga321 @ 2016 02 07, 19:10)
ar žiūrėjot video kur buvau įmetus? maždaug nuo 4min greta komanda eina, ar taip darot? pačioj pradžioj mokymas vyksta pagrinde per maistą, nes komandos šuniukas dar nežino, jam tas jūsų greta reiškia tiek pat, kiek ir medis, suolas ar pan, šuo turi žinoti komandą, kad žinotų ką daryt. paskui jau palengva maistas nuimamas, retinamas jo davimas ir visai nebelieka, bet pati pradžia tik su daug maisto ir pozityvo, jokių tampymų ir pan

Taip paziurejau..Grazu kai rodo nufilmuota dersura jau su dresuotu sunimi..kuris moka (pramokes ) rodoma komanda...O va ka daryt su ''zaliu" sunimi. kai vyksta pati pradzia..Ka daryt vienu ar kitu atveju kai nepaklusta ar panasei..Bepigu rodyt kai suo viska jau moka..Man rode taip: vedi suni greta savae ir kartoji,,greta,greta,greta..Duodi skanukaa giri ir taip toliau..Kai iseinam pasivaiksciot,pavadzio palieku gal metra..einu ir kartoju,greta,greta.ir paskatinu..Jei pavadys siek tiek isitempia lengvai timpteliu ir pasakau greta...Pavdzio tampymas zymiai sumazejes.O seip daug skaiciau..Dresvimo budu yra ivairiu..ir butent su pavadzio tiptelejimu smile.gif
http://mypets.lt/221...ukti-pavadelio/
http://www.vetvila.l...o-tempia-pavadi
panasei darau ir as..
https://www.youtube....h?v=ix5kfRctHXg pagal sita men nesigavo..nes suo paprasciausia namie nejo(apie tai as rasiau senoje temoje)
Atsakyti
QUOTE(Milka-Vanylka @ 2016 02 08, 00:42)
Taip paziurejau..Grazu kai rodo nufilmuota dersura jau su dresuotu sunimi..kuris moka (pramokes ) rodoma komanda...O va ka daryt su ''zaliu" sunimi. kai vyksta pati pradzia..Ka daryt vienu ar kitu atveju kai nepaklusta ar panasei..Bepigu rodyt kai suo viska jau moka..Man rode taip: vedi suni greta savae ir kartoji,,greta,greta,greta..Duodi skanukaa giri ir taip toliau..Kai iseinam pasivaiksciot,pavadzio palieku gal metra..einu ir kartoju,greta,greta.ir paskatinu..Jei pavadys siek tiek isitempia lengvai timpteliu ir pasakau greta...Pavdzio tampymas zymiai sumazejes.O seip daug skaiciau..Dresvimo budu yra ivairiu..ir butent su pavadzio tiptelejimu smile.gif

Tu klysti. Tame video šuniukas mokosi. Jis nėra išmokęs. Žalias šuniukas taip ir turėtų būti mokinamas. Nežinau, ar tikslinga daryt korekcijas, kaip tu tą darai, bet dresuotojas matė gyvai, jis geriau žino. Tik kažkodėl man atrodo, kad pas tave korekcijų (t.y. tampymo) daugiau nei pagyrimų. Daugiau skanukų, pagyrimų, ir minimumas tampymo.
Ir dar vienas patarimas - jei nori greito rezultato - pasiimk pliušinį žaislą. Jis viską darys teisingai ir iš karto. Su jaunu gyvu šuniuku per naktį viskas nepasidaro. Nebent turi tikslą nuolat tampyt šunį. O jei nenori tobulėti pati ir klausytis patarimų - nekišk nagų prie šuns. Kuo jis kaltas, kad tu nenori suprast, ką darai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnnyte: 08 vasario 2016 - 08:41
Tas komandų kartojimas - net ir video.. Nu įsivaizduokit, einat jūs su draugu, o tas jūsų draugas kas trečią žingsnį sako 'vamzdis' itališkai. Jums tas žodis kažką reiškia? Ne. Jūs gaunat kažkokią naudą iš to žodžio? Ne. Tai tik garsas, triukšmas, ir po trijų dienų jūs išmoksit nebegirdėt ir nebekreipt dėmesio į tą dažnai kartojamą žodį.

o šiaip žiūrint į tuos straipsnius - atrodo jie gan atgyvenę. pozityvistų pažiūrėkit, gal užteks ir šuo greičiau pagaus. tarp greta ir netempimo yra siaubingai didelis skirtumas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Andra Beauceron: 08 vasario 2016 - 14:41
oi prie to video turiu daug kur prisikabinti bigsmile.gif visų pirma šuo nelaiko pozicijos greta, visų antra, pavadis ir skanukai turi būti atvirkščiose rankose (skanukai visada kairėj rankoj, taip šuo nelys į priekį). na ir pavadis jos visai nepatogus dresuotis.

aš jums pačioj dar pradžioj rašiau, kad pirmas dalykas kurio reikia išmokyti šuniuką - sekti ranką su skanukais, tada visos kitos komandos bus lengviau išmokomos, nes "pakabinat ant suns nosies" ranką su skanukais ir vedat kaip ir kur jums reikia.
Atsakyti
Nu jau tebūnie ta pozicija tokia kokios kiekvienam reikia, ne sportinė dresūra, rankų pasirinkimas irgi - labai daug kas duoda ir toj pačioj rankos, bet ta dresuotoja apskritai pasimetus biggrin.gif
Atsakyti