Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų vienetiniai beveisliukai

QUOTE(Andra Beauceron @ 2016 02 08, 16:47)
Nu jau tebūnie ta pozicija tokia kokios kiekvienam reikia, ne sportinė dresūra, rankų pasirinkimas irgi - labai daug kas duoda ir toj pačioj rankos, bet ta dresuotoja apskritai pasimetus biggrin.gif


na kaip... mano nuomone, jeigu jau leidi kažkokius mokomus filmukus apie dresūra, tai bent savo šunį sugebėk normaliai išdresuoti ax.gif nes dabar tik pradžią pažiūrėjus man jau nervas paėmė biggrin.gif gal aš ir klystu, bet manau, kad kitus mokyti gali tik tas žmogus, kuris tai ko moko pats daro tobulai, kitaip nematau prasmės gaišti laiką
Atsakyti
QUOTE(inga321 @ 2016 02 08, 16:50)
gal aš ir klystu, bet manau, kad kitus mokyti gali tik tas žmogus, kuris tai ko moko pats daro tobulai, kitaip nematau prasmės gaišti laiką

Nemanau. Tobulai darančių nėra. Visi daro klaidų ir nė vienas neturi pasiekęs idealumo, o juo labiau be klaidų. Bet. Siekti reikia.

Aš asmeniškai nematau nieko blogo korekcijose, jei jos daromos tinkamai ir laiku. Bet vien korekcijos...

Anyway, aš vis dar tikiuosi, kad Vanylkai tiesiog sunku pateikti savo elgesį raštu ir tos krūvos daugtaškių bei nerišlių sakinių reiškia, kad tiesiog nėr kaip parašyt, ką tau rodė ir ką darai. Ai, ir dar tikiuos, kad pamokų nemes ir sekančiose paaiškės daugiau pačiai.
Atsakyti
Nėr tobulų šunų ir kartais vieną neimlų šunį išmokyt neidealiai prireikia daugiau darbo nei imlų išmokyt idealiai biggrin.gif
Aš asmeniškai lauke greta apskritai nevedu - bent jau su komanda 'greta', nes jei šuo labai puikiai, labai susikoncentravęs eina greta - taip vakščiot kokią valandą jį tiesiogiai užknis, ypač jauną šuniuką. Tuo tarpu gražus vaikščiojimas nėra tas pats, kas greta - tai graži pozicija netempiant pavadžio, ar tai būtų pašonėj, ar metras priekį, ar metras atgal. Kai kurie šunys įpranta pagal žmogaus poziciją (pvz šuo visad eina šalia arba už žmogaus), kiti pagal pavadžo ilgį (šunys 'apsiskaičiuoja', kiek toli gali nuklįsti). Yra pora gerų video, kur šuo mokomi eiti gražiai, pvz - niekad neišeidami į priekį. Pozityvių video. Šuo skatinamas tik tada, kai eina už žmogaus, išsiveržus į priekį sustojama ir duodama komanda grįžti. Aišku, žaidimosi daug. Tačiau ir tie video kaip kad čia rodytas - nu taip, veikia namuose, bet pasiėmus tą šunį į parką tarp kitų šunų ar miesto centra vėl bus ašaros, nes šuniui per daug dirgiklių ir jis viską pamiršo.
Korekcijos tikrai nėra blogai, bet jos turėtų būt atitinkamos ir duodamos su dresuotojo nurodymais. Tas tampymas ant grandinėlės nėra korekcija. Tai šuns erzinimas, nežinau lietuviško atitikmens - nagging. Užknisinėjimas? Jos nėra pakankamai stiprios (ir grandinėlė iš tikro ir neduos tinkamo rezultato šiuo atveju, nėra tinkmas įrankis) kad šuo sustotų tai daryti, o su daug tokių trukčiojimų šuo tiesiog mokosi juos ignoruoti ir va - aš einu, mano čia tinpčioja - nu jau matyt toks mano gyvenimas, būt timpčiojamam. Šuo ir kariamas pripranta biggrin.gif Jeigu dar šuo tiksliai nesupranta, ką jam daryti (kas labai realu po tik vieno užsiėmimo), tai tiesiog aukšto lygio šuns balamutinimas biggrin.gif
Vanylka, jaučiu kad geriausių patarimų sulaukt - nufilmuokit, kaip ką darot smile.gif Tada visiems bus aiškiau
Atsakyti
Ir prie to paties - tą video įkelti reikėtų į dresūros temą. Ten daugiau nusimanančių yra.
Atsakyti
QUOTE(Andra Beauceron @ 2016 02 08, 16:27)
Nėr tobulų šunų ir kartais vieną neimlų šunį išmokyt neidealiai prireikia daugiau darbo nei imlų išmokyt idealiai biggrin.gif
Aš asmeniškai lauke greta apskritai nevedu - bent jau su komanda 'greta', nes jei šuo labai puikiai, labai susikoncentravęs eina greta - taip vakščiot kokią valandą jį tiesiogiai užknis, ypač jauną šuniuką. Tuo tarpu gražus vaikščiojimas nėra tas pats, kas greta - tai graži pozicija netempiant pavadžio, ar tai būtų pašonėj, ar metras priekį, ar metras atgal. Kai kurie šunys įpranta pagal žmogaus poziciją (pvz šuo visad eina šalia arba už žmogaus), kiti pagal pavadžo ilgį (šunys 'apsiskaičiuoja', kiek toli gali nuklįsti). Yra pora gerų video, kur šuo mokomi eiti gražiai, pvz - niekad neišeidami į priekį. Pozityvių video. Šuo skatinamas tik tada, kai eina už žmogaus, išsiveržus į priekį sustojama ir duodama komanda grįžti. Aišku, žaidimosi daug. Tačiau ir tie video kaip kad čia rodytas - nu taip, veikia namuose, bet pasiėmus tą šunį į parką tarp kitų šunų ar miesto centra vėl bus ašaros, nes šuniui per daug dirgiklių ir jis viską pamiršo.
Korekcijos tikrai nėra blogai, bet jos turėtų būt atitinkamos ir duodamos su dresuotojo nurodymais. Tas tampymas ant grandinėlės nėra korekcija. Tai šuns erzinimas, nežinau lietuviško atitikmens - nagging. Užknisinėjimas? Jos nėra pakankamai stiprios (ir grandinėlė iš tikro ir neduos tinkamo rezultato šiuo atveju, nėra tinkmas įrankis) kad šuo sustotų tai daryti, o su daug tokių trukčiojimų šuo tiesiog mokosi juos ignoruoti ir va - aš einu, mano čia tinpčioja - nu jau matyt toks mano gyvenimas, būt timpčiojamam. Šuo ir kariamas pripranta biggrin.gif Jeigu dar šuo tiksliai nesupranta, ką jam daryti (kas labai realu po tik vieno užsiėmimo), tai tiesiog aukšto lygio šuns balamutinimas biggrin.gif
Vanylka, jaučiu kad geriausių patarimų sulaukt - nufilmuokit, kaip ką darot smile.gif Tada visiems bus aiškiau

Labai pritariu. Kiek aš asmeniškai esu susidūrus su tempiančiais šunim, tai man geriausiai padėdavo, geras pakirtimas ir sustojimas. Tie visi apsisukimai ir ėjimai į kita pusę man labiau šunį išbalamutindavo ( ypatingai jaunus patinus kuriem visai vienodai į kuria puse bėgt ). Bet tai mano nuomonė. Aš asmeniškai, aš savo šunim leidžiu traukt į priekį, nes man patinka jaust, kad turiu kažką ant pavadžio. Greta moka tik vienas šuo ir naudoju kai reik parke prasilenkti su šunim/žmonėm ir tingiu rišt šunį ant pavadžio
Atsakyti
Sveikos, gražių fotkių primetėt wub.gif
Mes su savo alergijom vargstam doh.gif Padarėm tyrimus nuo parazitų, rado vieną a'la kiaušinėlį, bet tiksliai negali pasakyt kas ten tokio cool.gif Dabar gydomės, kas savaitę suleidžia vaistus, rezultato jokio. Vakar pradėjau burbėt veterinarei, tai ji supyko ir pasakė, kad noriu rezultato per 2 savaites, nors gydomės jau nuo lapkričio ir žodžiu esu pati kalta, nes neva tai kažką vis ne taip darau doh.gif Vakar paklausiau tai galų gale kuo gi šert tą šunį??? (nors gydo nuo parazitų, tai suprantu, kad maistas jau čiatipo ne prie ko). Pasakė, kad nueičiau į veterinarijos vaistinę ir paprašyčiau maisto, skirto odos problemų turinčiam šuniui. Nu labai man čia aišku pasidarė cool.gif Gal galit patart koks čia tas maistas galėtų būti?
Dėl dresavimo pradedu galvot, nes pas mus visiškas chaosas šiuo klausimu, tysia mane ji lauke ten kur jai reikia doh.gif Nors pati turbūt nesugebėsiu, nes neturiu žinių, gilintis nelabai turiu laiko, beje, kaip ir vežiot pas dresuotoją. Nu nežinau, čia gal vėliau, dabar reikia pasveikt.
Atsakyti
Vikaliu, o veterinaro pakeisti nenorit?
Atsakyti
QUOTE(Agnnyte @ 2016 02 09, 09:36)
Vikaliu, o veterinaro pakeisti nenorit?


Jau per 3 perėjom doh.gif
Manau, nėra geras dalykas per dažnas veterinaro keitimas, nes paskiria gydymą, stebi eigą, pažįsta jau šunį ir t.t. Nu bet kad nooorisi kokio tai rezultato cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikaliu: 09 vasario 2016 - 14:05
QUOTE(vikaliu @ 2016 02 09, 15:00)
Jau per 3 perėjom    doh.gif
Manau, nėra geras dalykas per dažnas veterinaro keitimas, nes paskiria gydymą, stebi eigą, pažįsta jau šunį ir t.t. Nu bet kad nooorisi kokio tai rezultato      cool.gif

Nu jo, dažnas keitimas nieko gero. Bet dar blogiau yra jokio rezultato sad.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image

savaitgalio pamaklinėjimai smile.gif

P.S. nu nestoras Pinkis,Agnnyt? Man rodos,normaliaks ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lututė: 10 vasario 2016 - 12:12
QUOTE(lututė @ 2016 02 10, 13:11)
P.S. nu nestoras Pinkis,Agnnyt? Man rodos,normaliaks  ax.gif

Šonkaulių nesimato, tai neplonas smile.gif o jauti juos? Nes iš fotkės sunku spręst, bet man atrodo, kad riebaliako yra ant šonų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnnyte @ 2016 02 10, 14:19)
Šonkaulių nesimato, tai neplonas smile.gif o jauti juos? Nes iš fotkės sunku spręst, bet man atrodo, kad riebaliako yra ant šonų smile.gif

biggrin.gif nu yra du toki gelbėjimosi ratai ant šonų,kaip pas vyresnes moteriškes ant pilvo būna...bet nurašau amžiui lotuliukas.gif
Šonkaulius paspaudus jaučiu,nėr toks lašininis. Bet man jau kur šonkauliai šviečia tai atrodo ,kad šuva nedaėdęs tongue.gif
Beje,klausimas-vakarais nebeėda granulių,nors pusrytinę košę su mėsa mielai šlemščia. Gal dantis skauda ? Nes šoniniai nuskilinėję...ir kaip žinot skauda jam ar ne... g.gif
Atsakyti