Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų vienetiniai beveisliukai

QUOTE(lututė @ 2016 02 10, 16:08)
biggrin.gif  nu yra du toki gelbėjimosi ratai ant šonų,kaip pas vyresnes moteriškes ant pilvo būna...bet nurašau amžiui  lotuliukas.gif
Šonkaulius paspaudus jaučiu,nėr toks lašininis. Bet man jau kur šonkauliai šviečia tai atrodo ,kad šuva nedaėdęs  tongue.gif
Beje,klausimas-vakarais nebeėda granulių,nors pusrytinę košę su mėsa mielai šlemščia. Gal dantis skauda ? Nes šoniniai nuskilinėję...ir kaip žinot skauda jam ar ne...  g.gif

Tai gal nealkanas tiesiog? Gyvena šiltai, ne būdoj, energijos kūno šildymui nereik, tai gal užtenka?
Ar tu kaip ta močiutė, kurios anūkai yra alkaniausi pasauly? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnnyte @ 2016 02 10, 16:28)
Tai gal nealkanas tiesiog? Gyvena šiltai, ne būdoj, energijos kūno šildymui nereik, tai gal užtenka?
Ar tu kaip ta močiutė, kurios anūkai yra alkaniausi pasauly? biggrin.gif

nu gal ir taip. Ir fizinis krūvis nėra baisinis 3k x 2 km kasdien. Jo, pas mane giminėj visos ligos nuo nevalgymo lotuliukas.gif
O šiaip tai mane neramina jo aptrupėję dantys ,bet tikriausiai matysis, jei jau tikrai skaudės g.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2016 02 10, 17:17)
nu gal ir taip. Ir fizinis krūvis nėra baisinis 3k x 2 km kasdien. Jo, pas mane giminėj visos ligos nuo nevalgymo  lotuliukas.gif
O šiaip tai mane neramina jo aptrupėję dantys ,bet tikriausiai matysis, jei jau tikrai skaudės  g.gif

Nežinau, nesu susidūrus. Bet įtariu, kad turėtų matytis.
O tu bandymą padaryk ir kokią dieną ar dvi neduok košės ir tik sausiaką. Tada matysi, ar ėda sausą ir kaip jį ėda. Gal tiesiog renkasi tą, kas labiau patinka ir to užtenka. O gal renkasi tą, kas mažiau diskomforto teikia. Bet šiaip, logiškai mąstant, turėtų matytis, kad šuniui blogai ėsti, kad bando visaip dėliot tas kietas kruopas. Nu, kad ėst nori, bet sunku ir neišeina.
Atsakyti
mes pagaliau susitvarkem sunu daiktus biggrin.gif

user posted image
user posted image
user posted image

Katenka
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Andra Beauceron @ 2016 02 10, 18:08)
mes pagaliau susitvarkem sunu daiktus biggrin.gif
Šauniai įrengei thumbup.gif
Taiga irgi turi pora savo lentynėlių namuose biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
vo tai tau-visi šunys turi,o manasis-ne. Kaip čia dabar... biggrin.gif Teks spintą projektuot biggrin.gif
Atsakyti
Geriausia pas Andrą, šunų daiktai ir šuo savo vietoje tvarkingai sudėti.
Ale matai maniškiai bėduliai neturi savo spintos ir nei stalčiuko g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2016 02 11, 19:11)
Geriausia pas Andrą, šunų daiktai ir šuo savo vietoje tvarkingai sudėti.
Ale matai maniškiai bėduliai neturi savo spintos ir nei stalčiuko g.gif


Aha, tik kad tas sudetas suo ne mano - mano kur nueisi, ten rasi besimetancias biggrin.gif
Atsakyti

user posted image

Siunčiam pilną puodelį meilės ax.gif
su Valentino diena!
Atsakyti
Dėkui dėkui 4u.gif Šita dama,kaip visada,labai fotogeniška wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2016 02 15, 12:41)
Šita dama,kaip visada,labai fotogeniška  wub.gif
aciuks.gif ačiū už komplimentą 4u.gif
Atsakyti
Žinoma,simpatiška panytė wub.gif Kai pasižiūriu, vis šunys gražūs.
Mes iš miškų pargrįžom.Mieste sniego jau nėra, o kaimuke doh.gif Mažasis pilvu sniegą braukė.Dabar guli abu pasliki, pavargo labai.
Atsakyti