Įkraunama...
Įkraunama...

Kreta, XX tema, Graikijos sala

Keliaujančios visos nuomosis automobilius? Aš šįkart tėvams organizuoju, nenori jie auto vairuoti, kaži kaip ten reikalai su pervežimais smile.gif Ir ar yra kokių keturačių ar bagių išsinuomot kaip Kose ar Rode? Gal kas kainas pamena, kalba eina apie rugpjūčio vidurį smile.gif
Atsakyti
Sveikos Kretos mylėtojos ❤. Užsisakėme ir mes liepos pradžiai poilsinę kelionę į Kretą. Laukiuuuuu smile.gif.
Atsakyti
Sveikos,
turiu klausimuką.
Iš Retimno regiono anksti ryte reikia nusigauti į Herakliono uostą - plaukimui į Santorinį. Laivas išplaukia 9:00. Be automobilio, kokios galimybės?
Autobusas - kaip suprantu, per daug rizikos spėsim-nespėsim.
Taksi? O gal yra kokia nors šiek tiek pigesnė alternatyva?
Ačiū, jei kas nors pasidalins patirtimi smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(kristutyte @ 2016 02 16, 11:15)
Sveikos,
turiu klausimuką.
Iš Retimno regiono anksti ryte reikia nusigauti į Herakliono uostą - plaukimui į Santorinį. Laivas išplaukia 9:00. Be automobilio, kokios galimybės?
Autobusas - kaip suprantu, per daug rizikos spėsim-nespėsim.
Taksi? O gal yra kokia nors šiek tiek pigesnė alternatyva?
Ačiū, jei kas nors pasidalins patirtimi smile.gif.

Aš neradau alternatyvos, todėl važiavome su mašina.
Atsakyti
O kur mašiną palikote? Ar yra kokia aikštelė? Mes irgi labiausiai mąstom apie šį variantą.
Atsakyti
QUOTE(kristutyte @ 2016 02 16, 13:06)
O kur mašiną palikote? Ar yra kokia aikštelė? Mes irgi labiausiai mąstom apie šį variantą.

Uoste yra aikštelė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tutia @ 2016 02 12, 19:17)
Sveiki  bye1.gif

praeitais metais buvau Kretoje, paliko labai gerą įspūdį ir patiko bene labiausiai iš visų lankytų šalių Europoje  wub.gif  tačiau, kadangi buvau su vyresnių moteraičių kompanija, jos prisibijojo leisti serpantinais ir pan.  biggrin.gif , todėl mašinos nenuomavome, ėmėme ekskursijas per Novaturą į Spinalongos salą, aliejaus gamyklą, Agios Nikolaos..  Pasitaikė puikus gidas, turėjom daug smagių įspūdžių. Tiesa, labai labai rekomenduoju viešbutį Arminda hotel & spa - puikus  thumbup.gif  Nors turi ir minusiukų, kaip kad paplūdimy susimokėt už gultus (nes ne viešbučiui priklauso) ar gan paprasti, bet tvarkingi kambariai, tačiau visa kita buvo fantastiška. Pirmiausia, - personalas. Pusė jo - lietuviai (viena, labai maloni recepcijoj dribanti mergina ir kiti keli animatoriai), visi likę graikai - itin malonūs, draugiški, paslaugūs. Susidraugavau su administratore graike, gavau nemokamai savaitei Wifi pass į kambarį  thumbup.gif  Poto buvo labai smagu nupirkti jai dovanėlę, draugystės balandžius, kaip suvenyrą, net susigraudino išpakavusi. Toliau - maistas. Kažkas fantastiško, kiekvieną dieną kažkas naujo ir žiauriai skanaus. Sriubas valgiau visas iš eilės net ausys lapnojo (nors namie šiaip mažai sriubų valgau). Vieną vakarą ateinam - kepa šefas avį krosnyje - atpjauna šmotą, kokį nori. Nerealu. Tikrai būčiau valgius ir valgius ten n savaičių.  laugh.gif  Viešbutis netoli nuo Herakliono, vieną vakarą nutiopinom į graikišką vakarą su šokiais iki restorano (buvome užsisakiusios iš anksto vietas) pėškom, po to pargrįžom atgal taip pat pestute. Žodžiu, tikrai labai rekomenduoju. Kainos ir kokybės santykis - puikus.

Kadangi Kreta paliko labai šiltus prisiminimus, o ir vakarinės dalies neaplankiau, taip pat ir Santorinis svajonėse.. nusipirkom su draugais šią savaitę skrydžių bilietus per Novaturą gegužės pabaigai  bigsmile.gif  kaina buvo tokia pati kaip Ryanair, o skrydžių laikai daug patogesni + reg. bagažas Stvėrėm nedvejodami.

Po truputį ieškomės vilos, kur apsistoti. Kadangi šį kartą kelionė bus visai kitokia, nuomosimės mašinas iškart išlipę iš lėktuvo, gal kas gali parekomenduoti vilą 6-8 asmenims? Lokacija visiškai nesvarbi, na, pliusas būtų labiau į vakarus nuo Herakliono. Gal dar kažkokių rekomendacijų ir dėl pačių auto nuomos? Ar vienos didelės/džipuko kokio? Kol kas nesigilinau į info, kokios kainos, kur kaip, su kuo, tik žinau, kad full insurance'ą imti būtinai reikia.

Linkėjimai!   victory.gif

user posted image

radau situos
https://zurnalaskeli...obiliu-kretoje/
https://zurnalaskeli...omobiliu-nuoma/
gal bus naudingos info.
o cia http://www.keliones1...-nuoma-kretoje/
yra net ustarties pavyzdys, mazdaug standartinis, bei salygos
siaip Kreta gerai pazistu, turiu zmogu kuris ten gyvena ir dirba, daug man padejo. tad galite ir man parasyti i PM

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo joker98: 17 vasario 2016 - 21:12
QUOTE(s2002m @ 2016 02 16, 12:41)
Aš neradau alternatyvos, todėl važiavome su mašina.

taxi bus apie 70-80 eur. uz tuos pinigus galima masina 2 d isinuomoti. Palikti galima prie Herakliono uosto, stovejimo aiksteleje. Autobusas siaip jau jokios rizikos nekelia, isvaziuokite kiek anskaciau. Autobusai i Herakliona vaziuoja karta i valanda, kaina pernai buvo apie 13 eur. Grafikus galima rasti cia http://bus-service-crete.com/
jei reik pagalbos del automobilio nuomos, rasykite man i PM, turiu patikima varianta smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo joker98: 17 vasario 2016 - 22:38
Na mes jau nusipirkom bilietus rugsėjui, gavosi dviem žmonėms skrydis 300 eurų. Manau jau rizikinga laukti, gal atpigs, o gal kaip tik pabrangs smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giedre_giee @ 2016 02 20, 18:27)
Na mes jau nusipirkom bilietus rugsėjui, gavosi dviem žmonėms skrydis 300 eurų. Manau jau rizikinga laukti, gal atpigs, o gal kaip tik pabrangs smile.gif



Sveiki. Čia Jūsų tik skrydis -Bilietai ? Pirmyn ir atgal? O kur gyvvensite? Kaži ar gaunasi pigiau nei per agentūrą?
Atsakyti
QUOTE(maryte47 @ 2016 02 21, 16:08)
Sveiki. Čia Jūsų tik skrydis -Bilietai ? Pirmyn ir atgal?  O kur gyvvensite?  Kaži ar gaunasi pigiau nei per agentūrą?

taip, skrydis pirmyn atgal dviems zmonems. Viesbuti uzsisakem salia Panormos miestelio. Tai mano skaiciavimu lektuvo bileitai, masina savaitei pasiimant ir atiduodant oro uoste ir viesbutis su maitinimu mums kainuos apie 1000 euru.
beja siandien jau 25 eurais vel pabrango skyris
Atsakyti
QUOTE(giedre_giee @ 2016 02 21, 17:22)
.
beja siandien jau 25 eurais vel pabrango skyris


Savaitgali pabrangsta bilietai dazniausiai lyginant su darbo dienomos ar savaites viduriu.
Atsakyti