Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikas nekalba 20

Gerai butu vandens sportas, plaukimas, vanduo nuima emocini kruvi, o iskrova yra. Ir manau, kad amzius ankstyvesnis, nei kitu sportu
Atsakyti
QUOTE(Violeta* @ 2016 02 15, 15:19)
rekomendavo nuo 4 m bandyt ieškotis kokio sporto būrelio
***
o individulaus,...o koks? Bėgimas?
Gal yra koks nors sporto būrelis darželyje? g.gif
***
Itin retas atvejis, kad tokio amžiaus vaikas turėtų ryškų potraukį kažkokiai veiklai, tiek sportinei, tiek meninei... Apie "komandinį darbą" dar nėra ko nė kalbėti.
Šiuo metu pakaks bendro fizinio aktyvumo, stambiosios motorikos lavinimo: bėgti, šokinėti, mušti kamuolį, taikyti į krepšį ir t.t. Jau galėtų žaisti estafetes, tai drausmina, moko laikytis taisyklių, tuo pačiu "sirgti", palaikyti ryšį su improvizuota komanda. mirksiukas.gif
Dar geras dalykas - baseinas. mirksiukas.gif
Papildyta:
Na, štai! Su Alchemie jau duetu traukiam. lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Klopedija, gal nuo mokytojo priklauso, bet trimeciai jau turi ir nora pvz. Muzikuoti, arba sportuoti, o muzikai bus visai abejingas.
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2016 02 15, 19:24)
trimeciai jau turi ir nora
Oooo... trimečiai turi labai daug norų... lotuliukas.gif
Atsakyti
Nu, bet per prievarta ju nenuvesi blush2.gif polinkis i tam tikra veikla buna aiskus, klausimas kaip ta veikla pateikiama. Pvz. Muzikos pamokoje galima sedeti ir dainuoti arab pagroti barskuciais, bet galima ir sokti, judeti pagal dainos zodzius, groti kunu ir t.t. As asmeniskai po pamokos esu kaip po sporto sales biggrin.gif
Atsakyti
Na, aš ne apie tai... schmoll.gif
Aš apie tai, kad reikia stebėti vaiką ir lavinti tai, kuo jis tuo metu domisi ir yra psichofiziškai pajėgus, t.y., lavinti visapusiškai.
O ryškių talentų, kuriuos galima kryptingai mokyti, vos vienas-kitas per penkmetį.

Aš pati vedu logopedinės ritmikos pratybas kartą savaitėj po 10 min. visiems darželio grupių vaikams ir puikiai matau, kas geba jausti tai, ko mokau, o kam tik šiaip smagu. Bet manau, kad visiems tai yra daugiau ar mažiau reikšminga.
Atsakyti
Talentu tai yra, bet arba jie tingi, arba tevai nedirba biggrin.gif as turiu namie toki talenta doh.gif sunus nori grot smuiku, ale repetuot namie tingisi, bet kurseno vyniotinis padaro savo darba biggrin.gif o mazoji turi triskart tiek gabumu ir noro sokti ir groti, bet jei neiseina gerai, kaip ji isivaizduoja turi but, tai tipo pavargau ir motyvacijos kursenu jai nepakelsi doh.gif ten jau mano smegenys kibirksciuoja, kaip nepastebimai parepetuot namu darbus doh.gif
Atsakyti
... baseinai yra gera idėja - vaikui labai patinka užsiiminėt su vandeniu..O bet tačiau: 1. atopikas, tai chloras negerai; 2. baisai linkęs peršalt. Kiek teko pabuvot Vichy..nu ten baisiai ir man šalta, nekalbant apie kūdeną berniuką - 112/18..su kamuoliu patinka irgi labai spardyt, gaudyt, mėtyt, begioja gerai, gali ilgai bėgt nepavargdamas. Ko gero, Klopedijos variantas geriausias, kaip tik mūsų rajone radau kažką panašaus į grupinius užsiėmimus, reiks pasibandyt.... 4u.gif o šiaip su jo ūgiu visi žiūri kaip į krepšininką būsimą rolleyes.gif
Atsakyti
Jei Vilniuje, paziurekit i Gemma, ten yra baseinas, man rodos be chloro, nes skirtas ir vaikams, tik nedidukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Violeta* @ 2016 02 15, 21:29)
baisai linkęs peršalt.
Atrodo neįtikėtina, bet vaikai, kurie linkę peršalt, baseine greitai užsigrūdina. Sakau tai iš svetimos patirties. Bet čia Jums spręsti. mirksiukas.gif

O dėl būrelių nereikia užsiciklint ir iš vaiko daryt "profą". Tegul spardo, mėto, bėgioja, kilnoja... patiria pasitenkinimą ir lavėja fiziškai, tuo pačiu ir psicho/emociškai. mirksiukas.gif
Papildyta:
Ir šiaip pasiskaitymui: Alekna: buvau netinkamas sportui
Atsakyti
QUOTE(Violeta* @ 2016 02 15, 22:29)
... baseinai yra gera idėja - vaikui labai patinka užsiiminėt su vandeniu..O bet tačiau: 1. atopikas, tai chloras negerai; 2. baisai linkęs peršalt. Kiek teko pabuvot Vichy..nu ten baisiai ir man šalta, nekalbant apie kūdeną berniuką - 112/18..su kamuoliu patinka irgi labai spardyt, gaudyt, mėtyt, begioja gerai, gali ilgai bėgt nepavargdamas. Ko gero, Klopedijos variantas geriausias, kaip tik mūsų rajone radau kažką panašaus į grupinius užsiėmimus, reiks pasibandyt.... 4u.gif o šiaip su jo ūgiu visi žiūri kaip į krepšininką būsimą  rolleyes.gif

Apie "olimpine pradzia" pasidomekite. Jei vaikas emociskai pasiruoses treniruotems, tai rekomenduoju. Pas mane abu atopikai vaikai(vienas turejo net sunkia forma), bet kazkaip viskas normaliai. Svarbu po baseino gerai nuprausti ir kremu tinkamu patepti. Ten yra pirtis skirta vaikams po baseino pasisildyti. O taip pat grupes vaiku mazos, t.y 3-5 metu vaikai vienam treneriui yra 5. O ir treneriai lipa su vaikais i vandeni jei vaikui to reikia. Tik gali nebuti vietu, eiles dideles. Pries menesi mazaja(3,5 metuku) isbraukeme, nes taip ir nesusidraugavo su vandeniu, o vyresnelis sekmingai toliau lanko, vanduo jam patinka.
Atsakyti
QUOTE(Violeta* @ 2016 02 15, 16:19)
apkritai ne komandinis sportas turėtų būtų, o individulaus,...o koks? Bėgimas?

priminkit, iš kurio miesto esat?
Atsakyti