Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjam kas virš 100!

Laba ryta biggrin.gif
QUOTE(Caramelia30 @ 2016 04 13, 22:57)
Per cheat day aš valgau viską ir beleką ko tik norisi ir kiek telpa. Ir saldžiai ir sūriai ir daug biggrin.gif pvz.  pusryčiai būna gausūs su šviežia duona balta, sviestu ,paštetais, dešra vytinta ar lašiša, kiaušiniene su spirgais, paskui desertui koks torto gabalas ar pyragas kuo riebesnis biggrin.gif  tada dažniausiai iki vakaro tik užkandžiauju visokiom nesaląmonėm kaip čipsai,sūreliai, šokoladuka (oo tik yra namie), vakarienei kokie burgeriai ar pica ar kebabai ar dar kažkas super nesveiko (take away)+desertas ledai Krispy ceeams spurgos ar pan. Užsigeriu koka kola, jei noris, jei ne namie perku kavą saldžią gardžią riebią  aij dar ledų kokteiliai eina į trasą lotuliukas.gif blush2.gif  doh.gif  žodžiu visas rašinėlis, bet jau kai cheatinu tai iš dūšios  lotuliukas.gif  jei būnu ne namie, tiek nesigauna biggrin.gif  ne veltui paskui "pagiriojuos"  doh.gif  cool.gif



Skamba gerai cool.gif
QUOTE(Naktine Fėja @ 2016 04 13, 22:57)

man sitas skanus patiekalas, tik as saliero nededu, bo jis viena is keliu darzoviu, su kuria niekaip nesusidraugauju schmoll.gif  doh.gif vistiena su lesiais

o aciu rimtai neblogai cia atrodo, reiks savaitgali gal pabandyt, jei namuose busim

As tai cheatinciau su bulviniais patiekalais turbut ir ledais ...
Nu ka reik i darbeli lekt jau, reiks iki 8 sedet, nu sunki si savaite unsure.gif
Ir oras tox apniukes pastoviai , tai nuotaikos neprideda. Galetu saule nors pasivaident

Geros dieneles jum
Atsakyti
Sveikos 4u.gif man šiandien kažko baisiai bloga blink.gif visą kūną skauda, nesinori nei sportų, nei valgyt, jėgų 0, bloga, nežinau kas čia doh.gif gerklės jau neskauda, tempos nėra, šiaip va mirštu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(eglutyte @ 2016 04 14, 05:56)
1. o aciu rimtai neblogai cia atrodo, reiks savaitgali gal pabandyt, jei namuose busim

2. As tai cheatinciau su bulviniais patiekalais turbut ir ledais ...

3. Nu ka reik i darbeli lekt jau, reiks iki 8 sedet, nu sunki si savaite

4. Ir oras tox apniukes pastoviai , tai nuotaikos neprideda. Galetu saule nors pasivaident


1. dariau, skanu, nors man lesiai, kaip ir zirniai, skanu, bet nedaznai schmoll.gif ir siaip man tai garnyras, reikia vistos blush2.gif nors raso, kad galima valgyt viena ax.gif na vegetarizmas man tikrai negresia lotuliukas.gif blush2.gif

2. bulviniai wub.gif man kugelis pirmoj vietos cheatinime butu drinks_cheers.gif

3. laikykis 4u.gif

4. pas mus dvi savaites sauleta blink.gif islandijoj blink.gif jauciu net afrikoj turetu but salta, apsiniauke ir lyt biggrin.gif

mistika tesias unsure.gif as nenoriu est schmoll.gif blink.gif svarstykles siryt parode 115,7kg (-1,9kg nuo praeito prisidavimo) tikiuos ryt nesukvailios sokt i pliusa g.gif gal vel gausiu medali bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Caramelia30 @ 2016 04 14, 11:15)
Sveikos 4u.gif  man šiandien kažko baisiai bloga blink.gif  visą kūną skauda, nesinori nei sportų, nei valgyt, jėgų 0, bloga, nežinau kas čia  doh.gif  gerklės jau neskauda, tempos nėra, šiaip va mirštu lotuliukas.gif


saugok save 4u.gif gal koks virusas kabinas g.gif paprastai jie prasideda nuo gerkles, paskui nustoja gerkle skaudet, atsiranda kiti simptomai unsure.gif daug siltu arbatu ir poilsio mirksiukas.gif jei tai su 4rias mazyliais kaip nors imanoma unsure.gif 4u.gif
Atsakyti
Fainai Feja thumbup.gif del svoriuko

Man kol kas -0,9 ir tai dziaugiuos ziauriai, islipau i kita desimti, kur nebuvau jau 10 metu mazdaug... Bet ziuresiu kas rytoj dar bus

Valgyt ir nenoriu kol kas unsure.gif

Caramelia,

Gal viruselis koks... Laikykis 4u.gif
Atsakyti
Turbūt koks virusas, tempa kyla, kas man žiauriai retai būna, tai jaučiuosi tragiškai, geriu vaistus, numušinėju, kitaip amen man, nes su vaikų pulku tikrai negaliu gulėti. Kaip traukinys pervažiavęs doh.gif tikiuosi ryt bus geriau..

Šaunuolės dėl svorio, jau aš į taures ar medalius net nepretenduoju biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Caramelia30 @ 2016 04 14, 12:49)
Turbūt koks virusas, tempa kyla, kas man žiauriai retai būna, tai jaučiuosi tragiškai, geriu vaistus, numušinėju, kitaip amen man, nes su vaikų pulku tikrai negaliu gulėti. Kaip traukinys pervažiavęs  doh.gif  tikiuosi ryt bus geriau..

Šaunuolės dėl svorio, jau aš į taures ar medalius net nepretenduoju


as irgi buvau panasu virusa pasigavus jau pora sykiu siemet doh.gif tai savijauta buvo blink.gif doh.gif man irgi tempa parastai nekyla, bet buvo net iki 38,6 uzlipus blink.gif reikia labai daug gerti su sitais virusais mirksiukas.gif viska, ka turi, kokiu zoleliu arbatu, gerk, kiek telpa. imbieras+citrina+medus labai padejo drinks_cheers.gif tiek saukstais kabinau, tiek i arbata dejau thumbup.gif sveik, mergyt 4u.gif

tu saves nenurasyk, negali zinot, ka ryt svarstykles parodys bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naktine Fėja: 14 balandžio 2016 - 15:07
QUOTE(Naktine Fėja @ 2016 04 14, 16:05)
as irgi buvau panasu virusa pasigavus jau pora sykiu siemet doh.gif tai savijauta buvo blink.gif  doh.gif man irgi tempa parastai nekyla, bet buvo net iki 38,6 uzlipus blink.gif reikia labai daug gerti su sitais virusais mirksiukas.gif viska, ka turi, kokiu zoleliu arbatu, gerk, kiek telpa. imbieras+citrina+medus labai padejo drinks_cheers.gif tiek saukstais kabinau, tiek i arbata dejau thumbup.gif sveik, mergyt 4u.gif

tu saves nenurasyk, negali zinot, ka ryt svarstykles parodys bigsmile.gif

Bandau gert, bet pykina nuo visko blink.gif nu kaip nors blush2.gif man buvo panašiai rudenį, dabar labas pavasari matyt biggrin.gif

Man ryt svėrimasis, matavimasis ir fotkinimasis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Caramelia30 @ 2016 04 14, 14:06)
Man ryt svėrimasis, matavimasis ir fotkinimasis  lotuliukas.gif


lyg tau darbu butu mazai biggrin.gif lotuliukas.gif

jei pykina, tai gal toks virusas, kuris kerta per virskinamaji trakta unsure.gif tada patarimas gert kolos daug ir vengt pieno produktu grieztai mirksiukas.gif pats geriausias sitas gydymas *skandinaviskam gripui* mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktine Fėja @ 2016 04 14, 17:47)
lyg tau darbu butu mazai biggrin.gif  lotuliukas.gif

jei pykina, tai gal toks virusas, kuris kerta per virskinamaji trakta unsure.gif tada patarimas gert kolos daug ir vengt pieno produktu grieztai mirksiukas.gif pats geriausias sitas gydymas *skandinaviskam gripui* mirksiukas.gif

Va bliamba, kolos nėr namo, sveikuolė gi aš 😀 o pieno negeriu niekada. Vyrui skambinsiu,kad kolos parvežtų, galvos, kad man "atostogos" nuo dietų😀
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Caramelia30: 14 balandžio 2016 - 17:12
QUOTE(Caramelia30 @ 2016 04 14, 15:11)
Va bliamba, kolos nėr namo, sveikuolė gi aš 😀 o pieno negeriu niekada. Vyrui skambinsiu,kad kolos parvežtų, galvos, kad man "atostogos" nuo dietų😀

ne tik pieno, bet jogurto, grietines, kefyro, varskes, jokiu pieno produktu geriau neimt i burna mirksiukas.gif o del kolos, tai ji aisku blogis, bet nuo sitokiu ligu, -pats geriausias vaistas thumbup.gif irodyta ir patikrinta simtus kartu drinks_cheers.gif vaikui as perku paprasta, o pati light geriu, kai prikimba kas panasaus, veikia vienodai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktine Fėja @ 2016 04 14, 18:21)
ne tik pieno, bet jogurto, grietines, kefyro, varskes, jokiu pieno produktu geriau neimt i burna mirksiukas.gif o del kolos, tai ji aisku blogis, bet nuo sitokiu ligu, -pats geriausias vaistas thumbup.gif irodyta ir patikrinta simtus kartu drinks_cheers.gif vaikui as perku paprasta, o pati light geriu, kai prikimba kas panasaus, veikia vienodai ax.gif

Man šiandien praktiškai iškrova, valgau po bananą prieš vaistus ryjant doh.gif ir tai atbulais dantais. Žėk tavo medalį dar nunešiu biggrin.gif lotuliukas.gif tongue.gif aš apie kolą irgi girdėjus nuo senai, bet kažkaip neprireikė iki šiol unsure.gif aš ją šiaip kartais geriu kai apsiėdu, gerai virškint padeda thumbup.gif neveltui visas greitas maistas su kola jaučiu dažniausiai parsiduoda bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Caramelia30 @ 2016 04 14, 15:37)
Man šiandien praktiškai iškrova, valgau po bananą prieš vaistus ryjant  doh.gif  ir tai atbulais dantais. Žėk tavo medalį dar nunešiu  biggrin.gif  lotuliukas.gif  tongue.gif  aš apie kolą irgi girdėjus nuo senai, bet kažkaip neprireikė iki šiol unsure.gif  aš ją šiaip kartais geriu kai apsiėdu, gerai virškint padeda  thumbup.gif  neveltui visas greitas maistas su kola jaučiu dažniausiai parsiduoda  bigsmile.gif


vargsiuke 4u.gif atiduosiu ta medali, tik tu sveik 4u.gif 4u.gif 4u.gif jo kolos ekstraktas turi savybiu gerint virskinima ir stabdyt viduriavima drinks_cheers.gif prie slamstinio maisto prideda, ka klientu nenunuodytu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

vaikas tuoj i krepsinio treniruote eis, o as pietu ka nors meistrausiu unsure.gif issiemiau vistienos file is saldymo kameros, ne krutinele, bet tik patys tie gryni filiukai ax.gif noriu kazko padaze, bet ko nezinau, kazkaip dingo man apetitas, dingo ir idejos, ko noreti ir ka gamint unsure.gif sitaip dar niekad nebuvo schmoll.gif na gal panasiai buvo, kai labai grieztai angliavandenius ribojau g.gif
Atsakyti