Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjam kas virš 100!

Vakarienei sukirtau 4 keptus kiausinius ant sviesto. Dar kuri taip galit? Bu bet bent iki 6 pavalgiau☺
Atsakyti
O aš taip šiandien mažylio torto jau laukiu, kad iš to laukimo sukirtau 2 karamelinius čiulpinukus ir kelias batono riekutes su šaldytom trintom mėlynėm. Kaip ir soti bet vakare kai visi susirinksim tortuko juk neatsisakysiu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jerda: 14 balandžio 2016 - 18:35
QUOTE(milda.25 @ 2016 04 14, 16:26)
Vakarienei sukirtau 4 keptus kiausinius ant sviesto. Dar kuri taip galit? Bu bet bent iki 6 pavalgiau☺


na, jei be duonos, tai ir man tilptu nesunkiai ir dar salotu kalna suryciau cool.gif

QUOTE(Jerda @ 2016 04 14, 16:34)
O aš taip šiandien mažylio torto jau laukiu, kad iš to laukimo sukirtau 2 karamelinius čiulpinukus ir kelias batono riekutes su šaldytom trintom mėlynėm. Kaip ir soti bet vakare kai visi susirinksim tortuko juk neatsisakysiu  blush2.gif


sakai nuo pat ryto prie torto pratinies g.gif tik cukrus ir miltai blink.gif geriau butum kokios mesos su darzovem pavalgius nono.gif

apkepiau vistiena su trupuciu miltu ir krakmolo blush2.gif sudejau i kepimo inda su kalafiorais, morkom ir svogunais, apliejau sultiniu maisytu su pienu, troskinas orkaitej dabar rolleyes.gif ziuresim, kaip gausis tongue.gif jauciu prie tokio patiekalo reikia bulviu koses... cool.gif bus matyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(milda.25 @ 2016 04 14, 19:26)
Vakarienei sukirtau 4 keptus kiausinius ant sviesto. Dar kuri taip galit? Bu bet bent iki 6 pavalgiau☺

Laisvai, pas mane visad jei vakarienei kiaušiniai, tai bent 3-4 + kokie svogūnai ir grybai kepinti+ kalnas daržovių bigsmile.gif niu tik be sviesto blush2.gif

Jerda, tai reikėjo atsipalaiduot ir pasidaryt tiesiog cheat day, be jokios sąžinės graužaties. Aš visad už tai, kad šventes reikia švęst nesukant sau galvos thumbup.gif

Naktine feja, nu ir išradinga tu su maisto gamyba thumbup.gif aš tai kai turiu tris kartus dieną košes makaluot, vyresnėlėms kažką vėl atskirai, tai sau ant greičio taukšt paukšt biggrin.gif o jei vyro nėra tai išvis. Kažkaip kai metu svorį man dingsta aistra maistui, ir atsiranda tingėjimas aplamai gaminti, va jūs privardinot kugelių, bulvinių blynų cheat day. Aš ir norėčiau kokių cepelinų ar naminių pyragų, tortų, uch kaip norėčiau, bet man per daug laiko užtruktų pasigamint doh.gif nes gaminu visad su trukdžiais.. plius kitą dieną jaučiu knietėtų likučius damušinėt doh.gif nemoku padaryti tokių patiekalų tik tam kartui blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Caramelia30: 14 balandžio 2016 - 19:47
Labas vakaras.
Aš nusikalus belekaip,pavargus ir savim nusivylusi.. Užlipau ryte ant svarstyklių ir pamačiau žodį KARVĖ. Nu fui.. Kaip aš taip,nesuprantu net.

Feja,stengsiuosi pasirodyti dažniau,pažadu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Piroška @ 2016 04 14, 20:43)
Labas vakaras.
Aš nusikalus belekaip,pavargus ir savim nusivylusi.. Užlipau ryte ant svarstyklių ir pamačiau žodį KARVĖ. Nu fui.. Kaip aš taip,nesuprantu net.

Feja,stengsiuosi pasirodyti dažniau,pažadu  4u.gif

4u.gif viskas tavo rankose, esi sveika, džiaukis, kad turi galimybę mesti tą svorį ir stenkis, kad kiekvieną svėrimąsi džiugintų bent mažas minusiukas. Po truputį save pamilsi ir išlaisvinsi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Caramelia30 @ 2016 04 14, 17:42)
1. Naktine feja, nu ir išradinga tu su maisto gamyba
2. Kažkaip kai metu svorį man dingsta aistra maistui, ir atsiranda tingėjimas aplamai gaminti
3. plius kitą dieną jaučiu knietėtų likučius damušinėt. nemoku padaryti tokių patiekalų tik tam kartui


1. oi, cia nieko isradingo schmoll.gif as megstu ir moku gaminti rolleyes.gif ir tai man labai patinka blush2.gif mano mylimiausias hobis, virtuve wub.gif
2. man atsiranda noras ekspermentuoti, skaitytis milijonus receptu ir sukti galva kaip juos *sukudint* ir paverst sveikais biggrin.gif
3. va sito ir as nemoku doh.gif vaikas to, ko as nevalgo, isrankus labai, tai kankinuos ta pati valgydama n kartu doh.gif verysad.gif

QUOTE(Piroška @ 2016 04 14, 17:43)
Aš nusikalus belekaip,pavargus ir savim nusivylusi.. Užlipau ryte ant svarstyklių ir pamačiau žodį KARVĖ. Nu fui.. Kaip aš taip,nesuprantu net.


taip negatyviai apie save negalima schmoll.gif cool.gif o kiek kg sveria KARVE bigsmile.gif unsure.gif jei ne paslaptis... g.gif
Atsakyti
Aš valgiau visą dieną kaip visada, tik vakare po vakarienės jau morališkai nusiteikusi tortuką essen.gif o seimyna dar nesusirinkusi. Tai ir nesikankinau pasidesertinau irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Jerda @ 2016 04 14, 18:42)
Aš valgiau visą dieną kaip visada, tik vakare po vakarienės jau morališkai nusiteikusi tortuką essen.gif o seimyna dar nesusirinkusi. Tai ir nesikankinau pasidesertinau  irnesakyk.gif


ale kokia nekantri biggrin.gif bigsmile.gif

pietus pavyke essen.gif didis.gif alia reiks 3 dienas valgyt irnesakyk.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Caramelia30 @ 2016 04 14, 15:49)
Turbūt koks virusas, tempa kyla, kas man žiauriai retai būna, tai jaučiuosi tragiškai, geriu vaistus, numušinėju, kitaip amen man, nes su vaikų pulku tikrai negaliu gulėti. Kaip traukinys pervažiavęs  doh.gif  tikiuosi ryt bus geriau..

Šaunuolės dėl svorio, jau aš į taures ar medalius net nepretenduoju  biggrin.gif

unsure.gif skamba nekaip verysad.gif tikiuosi ryt bus geriau 4u.gif

Feja, del apetito nebuvimo tai vat jei isimi angliavandenius, tai tikiu kad dingsta apetitas; nu bet as tai daug angliavandeniu vartoju - kiekviena diena apie 70-100 g kruopu kokiu nors.

Sian 5300 zingsniu ir 1390 kcal apetito kol kas nera, kuo dziaugiuosi
Meniu
Psr ryziai su trupuciu sviesto
Pietus burokeliai virti, pupeles virtos, fetos suris
Uzkandziai bananas, varskes surio 2 gab
Vakariene 2 pieniskos desreles, agurkas su grietine, pomidoru padszo saukstelis, lydyto surio nedidelis gabaliukas

Nu rytoj gal jau lengvesne diena bus, as kaip nuvarytas kuinas jauciuos

Nu ka geru skaiciuku ryt visom thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Naktine Fėja @ 2016 04 14, 22:02)
ale kokia nekantri biggrin.gif  bigsmile.gif

pietus pavyke essen.gif  didis.gif alia reiks 3 dienas valgyt irnesakyk.gif
user posted image

Atrodo labai skaniai wub.gif as bijociau taip skaniai gamint lotuliukas.gif kad apetitas neatsirastu lotuliukas.gif
O ko vaikis nevalgo? Ka tada jis valgo?

Mano tai sunus isrankus maistui, tikliau daug ko nemegsta - beveik nevalgo mesos ( kartais susimilsta vistienos koki gabaliuka, bet tik file, kad nebutu jokiu kaulu, skuru), zuvies isvis ne, kiausiniu isvis ne ( nu neskaitant kepiniuose)
Atsakyti
QUOTE(eglutyte @ 2016 04 14, 19:17)
1. Feja,  del apetito nebuvimo tai vat jei isimi angliavandenius, tai tikiu kad dingsta apetitas

2. Atrodo labai skaniai. as bijociau taip skaniai gamint, kad apetitas neatsirastu

3.O ko vaikis nevalgo? Ka tada jis valgo?



1. as angliavandeniu neisemiau schmoll.gif valgau ir bulves ir duona ax.gif kruopu as nemegstu, kosiu nuo kudikystes nevalgau blush2.gif
2.aciu. wub.gif ir lieknejantis zmogus nusipelno valgyt skaniai rolleyes.gif jau ir taip daug kas apribota cool.gif
3. geriau pasakysiu, ka valgo lotuliukas.gif
makaronus, be nieko, ryzius be nieko, kiaulienos kumpi kepta, vistienos file kepta (sunkiai), vienos rusies saldyta pica, vienos rusies desreles (lt isbandem daugiau kaip 10 rusiu, ne viena neitiko schmoll.gif ) 2 rusiu rukyta desra (retai leidziu, bo skaitau, ka nesveika), duona tik sumustiniu, suri vienos rusies (pagal nuotaika ir tik ant skrudintos duonos), sausus pusrycius 2ju rusiu, jokiu budu ka nebutu saldus blink.gif , saldumynus, kelios rusys kurias megsta, keptos bulves, arba virtos su lupena be nieko, pomidorai, agurkai, vienos firmos marinuoti agurkeliai, zalios morkos, apelsinai, braskes, avietes, vynuoges. obuoliai ir bananai su labai ilgais ikalbinejimais. is padazu tik tomatas. berods viskas g.gif unsure.gif ai dar mokykloj valgo virta zuvi, menke arba juros lydeka, su salyga, kad be jokio padazo cool.gif namie zuvies nevalgo schmoll.gif g.gif geria piena ir kola/fanta (duodu kartais, kai yra proga) ax.gif zodziu, siaubo filmas doh.gif ir nieko neikisi, neparagaus schmoll.gif i metus kelis naujus dalykus paragauja, kai jam uzeina ragavimo nuotaika blink.gif ir paprastai tie dalykai buna skanus ir lieka meniu cool.gif sakau iki pencijos jau bus gan prasipletes meniu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naktine Fėja: 14 balandžio 2016 - 21:36

meniu


pusryciai 370kcal

kava su pienu 30kcal, 2 kiausiniai 160kcal, duona 100kcal, majonezas 70kcal, krienai 10kcal

pietus 50kcal

orkaiteje troskinta vistiena (vistienos file, ziediniai kopustai, morkos, svogunai, pienas, sultinys, miltai, krakmolas, aliejus, prieskoniai) 350kcal, bulviu kose 90kcal, rauginti agurkai 20kcal, vysniniai pomidorai 10kcal, kava su pienu 30kcal

vakariene 360kcal

bulviu kose 120kcal, kefyras 130kcal, didelis obuolys 110kcal

viso 1230kcal

skysciai
1,8l vandens su citrina (vanduo su pora skilteliu citrinos, cia gal reiktu kelias kalorijas priskaiciuot, bet nesismulkinu, nuo to nesustoresiu schmoll.gif tongue.gif ), 1l zalios arbatos, 0,5l petrazoliu-metu arbatos
Atsakyti