Įkraunama...
Įkraunama...

2016 m. kovo nėštukės

QUOTE(Neverk @ mama,2016 03 13, 09:01)
Labas rytas, nuostabus sekmadienis!
Siryt, 6 val 10 min gime mano pagrandukas pingvinukas. 3700 g ir 55 cm.
5 val pokstelejo vandenys, 5.30 buvau klinikoje, o dar po gero pusvalandzio pagimdziau PATI. Pakeliui i operacine prasidejo stangos, CP neprireike smile.gif
Viskas greitai, sklandziai, be plysimu ir trukimu. Miega aukselis-raketa, o as lydausi nuo to saldumo  wub.gif

Sveikinu, oho kad greitai bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Neverk @ mama,2016 03 13, 10:01)
Labas rytas, nuostabus sekmadienis!
Siryt, 6 val 10 min gime mano pagrandukas pingvinukas. 3700 g ir 55 cm.


sveikinimai wub.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif


QUOTE(kleckas*** @ 2016 03 13, 19:45)
Kovo 7 d. sulaukėm savo dukrytės 4010 g ir 55 cm.  wub.gif

wub.gif wub.gif sveikinu 4u.gif 4u.gif


dėl vyresniukų, tai mano Vyriausias labai dėmesio reikalavo kai brolis gimė, dabar tai jie kažkaip patys užsiima, nors aišku reikia dėmesio kas be ko, bet nebe taip intensyviai kai buvo vienas biggrin.gif nes kai gimė viduriukas, tai vyresnėlis sėdėdavo prie vieno šono, o mažėlis kabėdavo ant krūties iš kito šono lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Martitė @ 2016 03 15, 22:04)
sveikinimai  wub.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif
wub.gif  wub.gif sveikinu  4u.gif  4u.gif
dėl vyresniukų, tai mano Vyriausias labai dėmesio reikalavo kai brolis gimė, dabar tai jie kažkaip patys užsiima, nors aišku reikia dėmesio kas be ko, bet nebe taip intensyviai kai buvo vienas biggrin.gif nes kai gimė viduriukas, tai vyresnėlis sėdėdavo prie vieno šono, o mažėlis kabėdavo ant krūties iš kito šono  lotuliukas.gif



Laba diena.

Jei ne paslaptis, kaip viską suspėji su trimis vaikučiais? Juk ir valgyt vaikučiams reikia paduoti, ir pabendrauti.. Maniškis septynmetis sujautrėjo sesei atsiradus. jau vakarais ašarą nubraukia, ir pamaištauja, ką nors padaryti reikia paprašyti daug kartų.. bet dar tik dvi savaitės, tikiuosi apsipras.

Atsakyti
QUOTE(kleckas*** @ 2016 03 19, 17:09)
Laba diena.

Jei ne paslaptis, kaip viską suspėji su trimis vaikučiais? Juk ir valgyt vaikučiams reikia paduoti, ir pabendrauti.. Maniškis septynmetis sujautrėjo sesei atsiradus. jau vakarais ašarą nubraukia, ir pamaištauja, ką nors padaryti reikia paprašyti daug kartų.. bet dar tik dvi savaitės, tikiuosi apsipras.



na kažkaip susidėlioju dieną, žinau, kad vyresnieji keliasi, ką mėgsta daryt ryte, jei išeina į darželį, tai iki darželio pabendraujam, ar su miegančiu ar ne mažium. Dieną bandau derint su mažiaus miegeliais ir nemiegais, kai didieji grįžta irgi dėmesio nori, tai tėčiui mažą pasistengiu įduot, kad pabendrautų, jei taip neišeina, tai kažkaip visi būnam kartu, kažką skaitom ar dar kažką. O kai turiu galimybę, tai pasidarau ramybės valandėlę sau su kavos puodeliu, o šiaip maksimaliai bandau apsitvarkyt, valgyt jau pradėjau normaliai daryt, nes prigaminti pusfabrikačiai šaldiklyje baigėsi lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

būna chaoso dienų, kai nieko nespėju. Paskutiniu metu 22 vakaro jaučiuos jau kaip pervažiuota, tai jau kelios dienos tokiu metu einu miegot, nes kitaip visai nepailsiu blush2.gif ax.gif

O dėl jautrumo vyresniuko, bandykit maksimaliai kiek išeina viską kartu daryt, mums tas gelbėjo, kai viduriuką parsivežiau, dabar taip nereaguoja, gal kad jie jau dviese labai bendrauja.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Visu pirma sveikinimai naujoms mamytems 4u.gif
Keista, praejo menesis, o man atrodo kad visa amzinybe kai be pilvo biggrin.gif
Martite, smagu skaityti tavo posta smile.gif man su pirmu pradzioj buvo sunkiau, o dabar su dviem vaikais pakankamai viskas gerai smile.gif buvau nusiteikus, kad viskas bus blogiau. Vyresnelis kad ir dar neturintis 3 metu, bet labai atsakingas vyrukas, myli sese smile.gif tik energijos turi uz kelis, tai reikia pasaugoti.

Jei kas galit pasalinkit mane is sarasiuko 4u.gif cia tema merdi, o i fb jau nesiprasau, susibendravusios visos, kol as ten susigaudyciau retai prie kompo prisesdama smile.gif
Atsakyti
Laba diena paskutinę mūsų mėnesio dieną.

Gaila, kad retai čia kas beužsuka verysad.gif .
Mano mergina auga neblogai. Tik vis alkana biggrin.gif . Todėl praktiškai gyvenam lovoje. Ypatingai sudėtinga vakarais, kai atrodo krūtinė tuščia, vaikas ima spjauna zirzia.. Tai užmiega tik apie pirmą nakties. Įdomu, kaip kitoms mamytėms sekasi su maitinimu.


QUOTE(Martitė @ 2016 03 24, 10:49)
na kažkaip susidėlioju dieną,


Viską darom su vyresniuoju, bet dar sunkiai mes apsiprantam keturiese smile.gif . Kol maitinu ir uno kortom pažaidžiam, ir diktantą padiktuoju. Visi kiti buities darbai sunkiai įgyvendinami, mažai mūsų princesė dieną miega, nebent ant papo biggrin.gif
Atsakyti
ne tas zodis, kadretai kas uzsuka.. Uzmirso visai tema, nezinom net apie naujus leliukus.. sad.gif liudna..

Man padeda supynes, nusipirkom fisher price su drugeliais, tai visai patenkinta mergina smile.gif o su maitiimu tai neblogai.. Va kad ir dabar jau buvo privalgius, bet vis norejo papinet, pyko kad pienas bega biggrin.gif buvo paguldyta i supynes ir sau ramiai snaudzia thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif na beveik visos jau isbyrejo lotuliukas.gif.
Asmeniškai aš jau nebemaitinu savo pienuku,perejom ant misinuko,nes deja baigėsi pas mane rezervuare pienas ax.gif. Tai va šiandien teko įsigyti specialiai nuo pilvuko diegliu misinuko,nes labai nerami pupa pasidarė,vis bezda o reikalo jokio neissteni doh.gif. Šiandien lauke pasivaikščiojom,tai šiek tiek persistengiau tai klyną skauda doh.gif.
Atsakyti
Sveikos,
Truputį papasakosiu kaip man sekesi gimdyt smile.gif Beje čia iš kitos forumo temos, nes per kelias bendrauju, soriuks smile.gif 24d 1val nakties gime musu dama 😊 3,825g ir 50cm. Nepatikesit pagimdziau beveik per 1 val...

23d ejom i TA kaip ir planuota, gine apžiūrėjus sako 5 cm atsiverimas vaziuokit gimdyt...tai sakau,kad man neskauda,nejauciu saremiu...o ji sako po to gali jsu ir nespet...na ka, dukra sesei palikom ir su vyru isvaziavom...nuvaziavus patikrino (tą vakarą budejo Ligeikienė),sako 4cm atsiverimas,tonus pamatavo ,sako saremiu nesimato arba yra bet silpni. Pagulde i patologini,vyras iki 21 val pabuvo,mat ten ilgiau neleidzia,sakau vaziuok namo,po to dar kartą tonus pamatavo, o po to nuėjau miegot,jutau pamaudenimus ir tiek,dar su palatos merginomis papliurpem (dvi su persileidimais gulejo)ir po 12 val girdziu toki garsa ,,pokst'',maniau gal galvute isistate(nes su echo Domarkas žiūrejo ir sake prieš tai,kad dar neįsistacius),bet pajutau, kad apatiniai drekt pradejo,nuejau i wc ir vandenys nubego. Gydytojas Domarkas patikrino, vandenys skaidrus. Einu i gimdykla. Ten liepe į lova atsigult ir matuoja vaiko tonus apie 30 min (aišku visos išeina ,aš viena, pradedu saremiaut). Dar prieš išeinant sako ,ateisiu galesi eit pavaikščiot. Atejo gydytoja po 30 min pažiūret, tai sakau,kad jau stumt noriu, o ne vaikščiot . Pažiūrejo , sako gali stumt. 3-4stumimai ir gime mano panele. Sako gydytoja,na ir greita tu smile.gif
Nei plysau,nei kirpo. Po kokios val jauciausi kaip negimdzius, tik kad kraujuoju :)net paciai keista,kad viena be vyro buvau,sakyciau gal net ir geriau, nes susikaupiau ir viskas vyko greitai ir sklandziai. Saremiai sakyčiau skaudoki buvo,gerai,kad tik apie pusvalandį truko,bet kazkaip pavyko skausmą suvaldyt ir iškvepuot. (čia su gydytojų pavardėm rašiau,nes šiauliečių temoj rašiau, o aš iš Šiaulių)

Dėl maitinimo,maitinu pati. Krūtinė kaip pas Lolo Ferari, tikiuosi ir toliau taip bus,noriu ilgai maitint kaip pirmaja,gal ne iki 3m ,bet iki 2 tai tikrai

O tema tikrai apmirusi, vis užsuku,bet čia tylu...fcbooke nera laiko sedet,tai ten naujienas sugaudyt sunku (mane buvo priemusios,bet tikriausiai pašalino,nes nemaciau,kad foto ar kazka reikia nusiust, na bet ka padarysi)
Atsakyti
QUOTE(giedrute86 @ 2016 03 31, 18:02)
Sveikos,
Truputį papasakosiu kaip man sekesi gimdyt smile.gif Beje čia iš kitos forumo temos, nes per kelias bendrauju, soriuks smile.gif 24d 1val nakties gime musu dama 😊 3,825g ir 50cm. Nepatikesit pagimdziau beveik per 1 val...

23d ejom i TA kaip ir planuota, gine apžiūrėjus sako 5 cm atsiverimas vaziuokit gimdyt...tai sakau,kad man neskauda,nejauciu saremiu...o ji sako po to gali jsu ir nespet...na ka, dukra sesei palikom ir su vyru isvaziavom...nuvaziavus patikrino (tą vakarą budejo Ligeikienė),sako 4cm atsiverimas,tonus pamatavo ,sako saremiu nesimato arba yra bet silpni. Pagulde i patologini,vyras iki 21 val pabuvo,mat ten ilgiau neleidzia,sakau vaziuok namo,po to dar kartą tonus pamatavo, o po to nuėjau miegot,jutau pamaudenimus ir tiek,dar su palatos merginomis papliurpem (dvi su persileidimais gulejo)ir po 12 val girdziu toki garsa ,,pokst'',maniau gal galvute isistate(nes su echo Domarkas žiūrejo ir sake prieš tai,kad dar neįsistacius),bet pajutau, kad apatiniai drekt pradejo,nuejau i wc ir vandenys nubego. Gydytojas Domarkas patikrino, vandenys skaidrus. Einu i gimdykla. Ten liepe į lova atsigult ir matuoja vaiko tonus apie 30 min (aišku visos išeina ,aš viena, pradedu saremiaut). Dar prieš išeinant sako ,ateisiu galesi eit pavaikščiot. Atejo gydytoja po 30 min pažiūret, tai sakau,kad jau stumt noriu, o ne vaikščiot . Pažiūrejo , sako gali stumt. 3-4stumimai ir gime mano panele. Sako gydytoja,na ir greita tu smile.gif
Nei plysau,nei kirpo. Po kokios val jauciausi kaip negimdzius, tik kad kraujuoju :)net paciai keista,kad viena be vyro buvau,sakyciau gal net ir geriau, nes susikaupiau ir viskas vyko greitai ir sklandziai. Saremiai sakyčiau skaudoki buvo,gerai,kad tik apie pusvalandį truko,bet kazkaip pavyko skausmą suvaldyt ir iškvepuot. (čia su gydytojų pavardėm rašiau,nes šiauliečių temoj rašiau, o aš iš Šiaulių)

Dėl maitinimo,maitinu pati. Krūtinė kaip pas Lolo Ferari, tikiuosi ir toliau taip bus,noriu ilgai maitint kaip pirmaja,gal ne iki 3m ,bet iki 2 tai tikrai

O tema tikrai apmirusi, vis užsuku,bet čia tylu...fcbooke nera laiko sedet,tai ten naujienas sugaudyt sunku (mane buvo priemusios,bet tikriausiai pašalino,nes nemaciau,kad foto ar kazka reikia nusiust, na bet ka padarysi)

Sveikos,
Musu net gimdymo istorijos ziuriu panasios biggrin.gif
Mano sunaitelis gime irgi 1 val nakties (1.03) biggrin.gif 3990 ir 54 cm (irgi panasus) biggrin.gif pagimdziau per 2 val nuo atvaziavimo i ligonine biggrin.gif uzmigdem dicki ir isvaziavom i ligonine. o ten vos ne viens du ir vsio. as labai smulki tai ir plysau ir kirpo tai esu susiuta bet jau snd jauciuos kaip negimdzius visiskai.
Atsakyti
QUOTE(Aliepa... @ 2016 04 01, 07:32)
Sveikos,
Musu net gimdymo istorijos ziuriu panasios biggrin.gif
Mano sunaitelis gime irgi 1 val nakties (1.03) biggrin.gif 3990 ir 54 cm (irgi panasus) biggrin.gif pagimdziau per 2 val nuo atvaziavimo i ligonine biggrin.gif uzmigdem dicki ir isvaziavom i ligonine. o ten vos ne viens du ir vsio. as labai smulki tai ir plysau ir kirpo tai esu susiuta bet jau snd jauciuos kaip negimdzius visiskai.

Na bet tikrai,kokie sutapimai thumbup.gif kaip db jums sekasi?einat I lauka?mrs jau buvom 1 karta
Atsakyti
QUOTE(giedrute86 @ 2016 04 02, 11:10)
Na bet tikrai,kokie sutapimai  thumbup.gif  kaip db jums sekasi?einat I lauka?mrs jau buvom 1 karta

gerai smile.gif einam mes kasdien po valandele mazdaug smile.gif o siaip valgo, miega ir kakoja wink.gif
Atsakyti