Įkraunama...
Įkraunama...

2016 m. kovo nėštukės

Sveikos, o čia tyla. Juozui irgi su akyte yra beduke. Traiskanoja viena labai. Gydytoja skyrė lasiuku.
Atsakyti
QUOTE(čikita38 @ 2016 04 17, 16:39)
Sveikos, o čia tyla. Juozui irgi su akyte yra beduke. Traiskanoja viena labai. Gydytoja skyrė lasiuku.

Kokiu lasiuku skyre? darote masazus? as bijau lataku atverimo.. ax.gif Vis kasdiena masazuoju, bet negereja.. Antra karta lasinu antibiotikus, nes pradejo labai traiskanoti..
Atsakyti
perkelus tema visos apleido... verysad.gif
Atsakyti
Labas visoms užsukančioms 4u.gif
QUOTE(waiduke @ 2016 04 14, 09:33)

Kaip mamytes laikotes? Kaip maziukai auga? Man nuostalgija  nestuke.gif  Gal jau paskutinis buvo, liudna  ax.gif


Laikausi neblogai, bet norėčiau geriau biggrin.gif . Nėštumo nepasiilgau ir tikrai žinau, kad jau paskutinis. Mažoji auga neblogai, tik jei pirmą mėnesį reikėjo naktimis žadinti, kad pavalgytų, tai dabar keliasi pati ir kas dvi ar pusantros valandos. O man tas nepatinka biggrin.gif . Dieną irgi mažai miega, nebent lauke ilgiau. Bet kai tokie orai, tai retai nosį iškišam. Nupušimas.

QUOTE(Neverk @ mama,2016 04 14, 15:02)
Musu pimpackiukas vakar menesio sulauke. Pratriuksmavo visa menesi, nepanasu, kad artimiausiu laiku nustos triuksmaut.


Aš jau pradedu galvoti, kad ir su antras bus stipriai triukšmaujantis. Nelepina manęs vaikai biggrin.gif

QUOTE(čikita38 @ 2016 04 17, 15:39)
Sveikos, o čia tyla.


Gaila, kad čia taip tylu.
Atsakyti
Sveiki,

Prisijungiu ir aš prie Jūsų, nes įdomu paskaityti, pasidalinti mintimis, patirtimi apie mažiukų auginimą. Kadangi esu naujai/sena iškepta mamytė viskas lyg pirmą kartą.
Atsakyti
QUOTE(waiduke @ 2016 04 15, 15:40)

Mano mazoji tai vargsta su akyte, jau antra karta antibiotikus lasinu.. doh.gif

masažiukai padeda ir dar sakė su ocuflash paplaudinėt, bet masažuot po kelis kart per dieną reik ir atsiveria mirksiukas.gif

mes antradienį švęsim 2 mėnesiukus, varysim svertis , matuotis biggrin.gif labai įdomu kiek paaugo, nes pusė rūbų sudėjau jau į dėžę, nes išaugo kleckiokas biggrin.gif mėnesio buvo 51,5 cm ir beveik 3,5 kg, dabar labai įdomu kiek bus dviejų biggrin.gif


Aš tiek užsisukus su mažu, su namais, su vaikais, kad pamirštu čia įlįst net blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Sveikos,
Visos fcbooke bendrauja uztad cia tylu
Martide, kokie mazuciai jus menesiuko. Mano tai mesnkute 😊 1 men 4,590g ir 54cm
Atsakyti
Laba diena 4u.gif

QUOTE(Mamukas 323 @ 2016 04 23, 17:12)
Sveiki,

Prisijungiu ir aš prie Jūsų, nes įdomu paskaityti, pasidalinti mintimis, patirtimi apie mažiukų auginimą. Kadangi esu naujai/sena iškepta mamytė viskas lyg pirmą kartą.


Sveika prisijungus. Tik kad čia mažai kas užsuka. Bendrausim dviese biggrin.gif

QUOTE(Martitė @ 2016 04 24, 13:07)
 

Aš tiek užsisukus su mažu, su namais, su vaikais, kad pamirštu čia įlįst net  blush2.gif  ax.gif

Na ir man pritrūksta laiko kompą įsijungt. Du vaikai, tai ne vienas. Atrodo su tuo vienu nebūtų kas veikti. Bet kai namuose dar pirmaklasis, tai truputį sudėtinga. Bet sukamės ir laukiam gerų orų. Nusibodo namuose tupėt. O dar ir šaltuose.
Atsakyti
QUOTE(rabaciene.k @ 2016 02 18, 13:04)
Jau maniau, kad kitos temos ir nebe prireiks, nes visos i FB persikraustė  biggrin.gif


Sveikos drinks_cheers.gif mes gimem vasario 21 wub.gif Kur cia rast tas bendramintes?
Atsakyti
QUOTE(AStonke @ 2016 04 27, 11:12)
Sveikos  drinks_cheers.gif mes gimem vasario 21 wub.gif  Kur cia rast tas bendramintes?

Mano mazoji ta pacia diena gime smile.gif
Martite, coliukas tavo vaikiukas smile.gif gerai, lengva nesioti biggrin.gif manoji keliais simtais gramu daugiau svete, dvieju men apziuroje nebuvom, bet jau virs 4 kg turetu sverti smile.gif pries kelias dięnas pradejau deti antra dydi sauskelniu, nors dad ir pjrmas nebuvo mazas, bet pirkqu didesni kieki, tai jau antra emiau. Rubeliai dar tinka 56 dydzio, bet neilgai, tuoj reikes didesnius imti smile.gif
Mes du kartus i akyte antibiotikus lasinom, masazus darau, siuo metu kaip ir gerai, bet neaiwku kqip bus toliau, tai tyliai dziaugiuosi smile.gif

Kleckas, tikiuosi panelei dabar toks etapas ir tuoj ramiau miegos 4u.gif

As namie bunu su dviem, bet susitvarkau. Ypac smagu kai geras oras, tai lauke prabunam.. vakar mazoji lauke uzmigo apie 7 vakaro, tai 9 parnesiau i lovyte, nezadinau valgyt, nes visada pati pabunda, nuluzau su savo didziuoju, o mazoji tik pries 2 pabudo.. o valgius buvo tik puse 6.. ir dabar nuo 11 lauke miega. Blogiau buna kai oras blogas..
Atsakyti
QUOTE(waiduke @ 2016 04 27, 13:05)


Kleckas, tikiuosi panelei dabar toks etapas ir tuoj ramiau miegos 4u.gif

As namie bunu su dviem, bet susitvarkau. Ypac smagu kai geras oras, tai lauke prabunam.. vakar mazoji lauke uzmigo apie 7 vakaro, tai 9 parnesiau i lovyte, nezadinau valgyt, nes visada pati pabunda, nuluzau su savo didziuoju, o mazoji tik pries 2 pabudo.. o valgius buvo tik  puse 6.. ir dabar nuo 11  lauke miega. Blogiau buna kai oras blogas..


Tikėjausi, kad antras vaikelis bus ramesnis. Na bet teks susitaikyti, kad ir ši pašokdins biggrin.gif . Maniškė dabar miega nuo šešių valandų. Ka-in kada nakčiai užmigs biggrin.gif .

Ar jau kieno vaikučiai skiepinti antro mėnesio skiepais? Įdomu ar buvo kokia reakcija, ar viskas gerai praėjo?

Labai laukiu atšilimo ir pasivaikščiojimų lauke. Nors vakar lauke prabuvom tik valandą, nes mažoji nusprendė, kad nori namo biggrin.gif
Atsakyti
Mes skiepa atidejom, kita savaite gal keliausim.. Visa seima buvom pasigave virusa, mazoji truputi slogavo, tai su gydytoja pasitarem ir nusprendem siek tiek atideti..
Maniske dienos metu beveik visa laika miega lauke, dabar irgi trys valandos osia smile.gif thumbup.gif

Feisbukines, ikiskitir cia nosi smile.gif Kaip jums sekasi? Vis galvoju kaip lyrikos vyrukas auga..
Atsakyti