Įkraunama...
Įkraunama...

2016 m. kovo nėštukės

QUOTE(kleckas*** @ 2016 04 28, 21:01)
Tikėjausi, kad antras vaikelis bus ramesnis. Na bet teks susitaikyti, kad ir ši pašokdins  biggrin.gif . Maniškė dabar miega nuo šešių valandų. Ka-in kada nakčiai užmigs  biggrin.gif .

Ar jau kieno vaikučiai skiepinti antro mėnesio skiepais? Įdomu ar buvo kokia reakcija, ar viskas gerai praėjo?

Labai laukiu atšilimo ir pasivaikščiojimų lauke. Nors vakar lauke prabuvom tik valandą, nes mažoji nusprendė, kad nori namo biggrin.gif

Mes kaip tik ryt eisim skiepintis.Siek tiek baisu nelabai man tas skiepijimas patinka doh.gif. Kaip smagu kai jusiskiai daug miega.Mano tik uzminga kelios minutes vel prabunda net lauke turi vezimeli vezinti....Be papo negali uzmigti kartais jau nervina buna pavalges bet nori vien del uzmigimo pasiciulpti...Arba pilva skauda kojom duodasi vel negali kitaip nuraminti tik vel duot papa ar kartu dar vaistu nuo pilvo putimo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(AStonke @ 2016 05 03, 15:18)
Mes kaip tik ryt eisim skiepintis.Siek tiek baisu nelabai man tas skiepijimas patinka doh.gif.

Kodėl?
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2016 05 04, 10:17)

Todel kad tie skiepai pavojingi.Jau daug gyd.tai pripazista...Kai imunitetas stiprus zmogus pats su viskuom susitvarko..Nereikia lygint tu laiku kai zmones badavo buvo silpni ir sirgo..Dabar sugadina vaikam imuniteta nuo pirmu dienu prileisdami viso slamsto ir stebisi ko jie paskui tiek daug serga..Skiepai reikalingi...Bet ne tiek daug kiek LT ju prileidzia vaikam..
Atsakyti
QUOTE(AStonke @ 2016 05 04, 09:48)
Todel kad tie skiepai pavojingi.Jau daug gyd.tai pripazista...Kai imunitetas stiprus zmogus pats su viskuom susitvarko..Nereikia lygint tu laiku kai zmones badavo buvo silpni ir sirgo..Dabar sugadina vaikam imuniteta nuo pirmu dienu prileisdami viso slamsto ir stebisi ko jie paskui tiek daug serga..Skiepai reikalingi...Bet ne tiek daug kiek LT ju prileidzia vaikam..

O kurių nenorėtumėt, kd leistų jūsų vaikui? Juk galite atsisakyti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(AStonke @ 2016 05 04, 09:48)
Todel kad tie skiepai pavojingi.Jau daug gyd.tai pripazista...Kai imunitetas stiprus zmogus pats su viskuom susitvarko..Nereikia lygint tu laiku kai zmones badavo buvo silpni ir sirgo..Dabar sugadina vaikam imuniteta nuo pirmu dienu prileisdami viso slamsto ir stebisi ko jie paskui tiek daug serga..Skiepai reikalingi...Bet ne tiek daug kiek LT ju prileidzia vaikam..

tai gi niekas nevercia skiepyt wink.gif
Atsakyti
QUOTE(AStonke @ 2016 05 03, 15:18)
Mes kaip tik ryt eisim skiepintis.Siek tiek baisu nelabai man tas skiepijimas patinka doh.gif. Kaip smagu kai jusiskiai daug miega.Mano tik uzminga kelios minutes vel prabunda net lauke turi vezimeli vezinti....Be papo negali uzmigti kartais jau nervina buna pavalges bet nori vien del uzmigimo pasiciulpti...Arba pilva skauda kojom duodasi vel negali kitaip nuraminti tik vel duot papa ar kartu dar vaistu nuo pilvo putimo doh.gif


Ir kaip po skiepų jautėsi vaikelis? Mano merginai tai temperatūra pakilo ir labai nerami buvo.
Nemiega maniškė daug. Retai palepina savo ilgesniu miegojimu. Lauke vežime irgi miega, kol juda vežimas. Tik sustoji ir pradeda budintis. O aš kažkaip džiaugiuosi, kad bent tas papas nuramina, nereikia ieškot kitų būdų.

Laba diena.

Po apsilankymo pas gydytoją prisiduodam, kad mergaitė priaugo 1,1 kg ir paaugo 4 cm. Miega dienomis nedaug. Bet mėgsta pabendrauti. Geriausios draugės rozetė ir pelėda - jas pakalbina, šypsosi pamačiusi biggrin.gif . Pasakoja labai daug. Dar jei pritari tokiais pačiais garsais, tai gali ir ilgai pokalbio nenutraukti biggrin.gif . Bet mėgsta ir pazuzenti. Bando paimti žaisliukus, bet nepavyksta. Tuomet labai supyksta.

Ar yra mamyčių, kurių vaikučius beria ir tenka savo mitybą labai žiūrėti?
Atsakyti

Ar yra mamyčių, kurių vaikučius beria ir tenka savo mitybą labai žiūrėti?
[/quote]

Mano vaikina bėrė, kadangi maitinu mišinėliu tai teko keisti. Pakeitus viska susitvarkė.

Mes jau pradėjome valgyti koše, pradėjome nuo bulvės, mažiukas labai skaniai valgo, ryto pridėsime jau ir morka.

Parašykite kaip Jums sekasi košes maitinti.
Atsakyti
QUOTE(Mamukas 323 @ 2016 07 20, 14:26)
Mes jau pradėjome valgyti koše, pradėjome nuo bulvės, mažiukas labai skaniai valgo, ryto pridėsime jau ir morka. 

Parašykite kaip Jums sekasi košes maitinti.


Mes nuo 4 mėn.1sav. pradėjom daržovių košę ir vaisių tyreles valgyti, o nuo 5 mėn. pradėjom ir grūdines košesvalgyti (kol kas tik grikius valgom). Iki tol turėjom problemų su dažnu valgymu tiek dieną, tiek naktį ir retu tuštinimusi. Tai praėjus valgyti daržoves ir kruopas viskas susitvarkė. Valgo labai noriai ir labai laukia košių valgymo laiko smile.gif Toks įspūdis susidaro, kad jam košės skanesnės nei pienukas. Beje košes duodu be pieno ir be cukrų.
Atsakyti
[quote=Saulutea,2016 07 29, 17:29]
Mes nuo 4 mėn.1sav. pradėjom daržovių košę ir vaisių tyreles valgyti, o nuo 5 mėn. pradėjom ir grūdines košesvalgyti (kol kas tik grikius valgom). Iki tol turėjom problemų su dažnu valgymu tiek dieną, tiek naktį ir retu tuštinimusi. Tai praėjus valgyti daržoves ir kruopas viskas susitvarkė. Valgo labai noriai ir labai laukia košių valgymo laiko smile.gif Toks įspūdis susidaro, kad jam košės skanesnės nei pienukas. Beje košes duodu be pieno ir be cukrų.

Vaisių tyrelių maniškis nevalgo, raukosi, spjauna, tai ir neduodu. Nors mums dar tik 4,5 mėn., bet bandysiu po truputi duoti grūdų košės pusryčiams, tik va neapsisprendžiu nuo kokios pradėti. Gal nuo kvietinių kruopų arba avižų, nes grikius ne visi valgo dėl jų specifinio skonio.
Atsakyti
QUOTE(Mamukas 323 @ 2016 08 02, 12:05)
Vaisių tyrelių maniškis nevalgo, raukosi, spjauna, tai ir neduodu. Nors mums dar tik 4,5 mėn., bet bandysiu po truputi duoti grūdų košės pusryčiams, tik va neapsisprendžiu nuo kokios pradėti. Gal nuo kvietinių kruopų arba avižų, nes grikius ne visi valgo dėl  jų specifinio skonio.


Aš vaisių pirma daviau tiesiog pačiulpt atkąsto obuolio, kai buvo kokie 3 mėn ir domėtis pradėjo, paskui vos miligramą pagremžto šaukšteliu obuolio. O kad pradžioj spjauna ir raukosi tai visai normalu, nes tai visai nauji vaikui potyriai, nauji skoniai. Maniškis grikių košę pradžioj spjovė, bet ketvirtoj dienoj pradėjo valgyt kaip patį gardžiausią maistą. Nepasiduot svarbiausia. Va jei suvalgius labai atpylinėja, tada galima sunerimti dėl netoleravimo tokio maisto, o pradžioj po šaukštelį duodi kelias dienas ir kantriai lauki kol išmoks valgyti.
Atsakyti
O tai jūsiškiams pieno trūksta ar svorio nepriauga, kad jūs taip anksti kietą maistą duodat?
Atsakyti
QUOTE(Neverk @ mama,2016 08 03, 23:12)
O tai jūsiškiams pieno trūksta ar svorio nepriauga, kad jūs taip anksti kietą maistą duodat?

Mes pradėjom duoti gydytojai rekomendavus, nes turėjom bėdų su tuštinimusi ir svorio sakė mažokai priaugta. Dabar kai valgo košes svoris normalizavosi ir tuštinasi jau kasdien, o buvo tik kartą į savaitę ir sunkiai.
Atsakyti